Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Decemberi mellplasztikára készülök (pici gyermekkel) fórum

Decemberi mellplasztikára készülök (pici gyermekkel) (beszélgetős fórum)


4. karina77 (válaszként erre: 3. - Clau26)
2011. szept. 28. 15:24

Szia!


Köszi a tippet,írtam oda is.(lehet,rosszul ítéltem meg,de ott nagyon összeszokott társaság van,akik már "régen" túlestek a kezdeti nehézségeken...)A másik pedig,h én kifejezetten a mindennapi életre lennék kíváncsi.Nem maga a műtét,altatás,fájdalom érdekel,hanem,h utána mire számíthatok a hétköznapi dolgokban.

Segítségem csak a férjem van és ezért félek...

Az emelgetés ok,h tilos minimum 2hétig,de ezen kívül mennyire nehézkes az ember???Vagy inkább úgy kérdezem,h mennyi ideig?

Hogy miért most?

Kb.10éve készülök rá:)Anyagilag most még beleférne,munka mellett már nem bizti,h megoldható.(szabadság,táppénz,stb.)

Neked is pici babád volt,mikor kés alá feküdtél?

3. Clau26 (válaszként erre: 1. - Karina77)
2011. szept. 28. 14:31
mellpalsztika tapasztalatok fórumot nézd meg..ott tudnak tanácsot adni..de szerintem ha van aki segitsen neked a felépülési időszakban ami pár hét(nálam annyi volt)nem lesz gond..de miért csak most van erre lehetőséged?
2011. szept. 28. 10:00
Bele fogsz férni szerintem.:)
2011. szept. 28. 09:48

Sziasztok!


Látom rengeteg fórum foglalkozik a témával,mégsem férek bele a "sablonba".

34 éves vagyok,van egy 16hónapos kislányom.

és itt a bibi.

Most decemberben lenne lehetőségem a plasztikára,de félek,h ilyen pici baba mellett ez kivitelezhetetlen.

Szeretném,ha tudnátok tanácsot adni,mivel elsősorban a felépülési időszaktól tartok.

Van esetleg valaki,aki hasonló körülmények között vágott bele???


Előre is köszönöm,szép napot Mindenkinek!

Tia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook