Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben szülni kinél? (Török Péter? Krasznai Zoárd?) fórum

Debrecenben szülni kinél? (Török Péter? Krasznai Zoárd?) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. ápr. 9. 19:33

Megírtam ennek a nőnek h vegyen visszább, nem tudom mit képzel magáról! Én beszélgettem, érdeklődtem a témáról, ez meg leoszt engem?? Az ilyen embereknek nincs helyük itt!

A pszichés rettegés nem nálam áll fent(bár létezik ilyen) neki is megírtam h pszichológiai probléma. Nem én találtam ki...

És nem vagyok terhes, nem is tervezem, hangsúlyozom mégegyszer.

Még ilyen nőt, ez felháborító!

2009. ápr. 9. 19:27
nem készült semmiféle baba... nem vagyok terhes...
158. cb4c323adf (válaszként erre: 156. - 91b7f89e9b)
2009. ápr. 9. 17:15

Te észnél vagy???pszihésen rettegel?és akkor miért nem rettegtél amikor készült a baba????már akkor gondolhattál volna rá hogy meg is kell szülni!!

ja és egyébként nem fog senki megcsászározni a klinikán azt lefogadom,ez a leg császár ellenesebb hely errefelé,én már csak tudom 3 gyereket szültem ott,és mindegyiknél ott lebegett a császár de mégse csinálták meg!!

A bőségre meg van megoldás összébb varnak és kész :))nekem 3 gyerek van mégse bővültem hülyére,szólj a dokinak ez ügyben és ugy stoppol össze:))

plussz hogyha kevesebb hülyeséget néznél a tv -ben akkor talán nem gondolnál a rosszra,mert akár milyen fájdalmas is ennél csodállatosabb érzés nincs,meghát van az epidurál ,és meg sem érzed a fájásokat,ezt kérheted minden további nélkül,de a császárt nem .És tudnod kell hogy nagyon nehéz császárból felépülni,és a babának sem jó!

azt tanácsolnám ,hogy előbb egy pszihológust keress fel!!!!!!

157. tücsimücsi (válaszként erre: 156. - 91b7f89e9b)
2009. ápr. 9. 12:25
Mindjárt megy a privi...
2009. ápr. 9. 12:23

Ja, filmekben:) De elég ha elképzelem:SS

Amúgy Pesten sok helyen császároznak. De bárhol megcsinálják, ha az anya pszichésen retteg a szüléstől. Hát én rettegek:)

Olvastam 1-2 történetet itt, hát a fél nap kínlódás nem mondható gyorsnak. Aztán mi van ha jó bő maradsz?:))

155. tücsimücsi (válaszként erre: 154. - 91b7f89e9b)
2009. ápr. 9. 12:19

Hol látod? A filmekben? Ja, mert ott jól feltupírozzák...:)) Korántsem olyan vészes.



Császár után sokkal nehezebben jön rendbe az ember. De tudod mit? Olvass itt a hoxán szüléstörténeteket, aztán majd döntesz.

Egyébként ha nem muszáj nem fognak császározni még akkor sem, ha fogadott a doki. A Klinikán legalábbis ilyen példát még nem hallottam. Inkább meggyorsítják oxitocynnal, hogy hamarabb túl legyél rajta.

2009. ápr. 9. 12:05
Amúgy nem tudom melyik kibírhatóbb, mert az ember látja mit össze szenvednek természetes szülésnél, borzasztó! A császár miért fájna jobban?
2009. ápr. 9. 12:00
Több okból, most nem részletezem. Nyílván a császár az meg utána fáj, a természetes szülés meg közbe. Szóval nem akarok szenvedni, meg nem akarok tág p... sem:)) stb. stb.
152. tücsimücsi (válaszként erre: 151. - 91b7f89e9b)
2009. ápr. 9. 11:47
Miért akarsz császárral szülni? Nekem van 2 barátnőm akik mind a kettőt próbálták és mind a kettő azt mondta, hogy sokkal rosszabb a császár. Én nem tudom, mert mind a kettőt simán szültem, nem volt szörnyű és nagyon hamar rendbejöttem.
2009. ápr. 9. 11:38
Kinél lehet császárral szülni? Tudja vki?
2009. ápr. 8. 11:54
Hol felszereltebb a szülőszoba? Kenézy v clinic?
149. encike 2 (válaszként erre: 146. - 91b7f89e9b)
2009. ápr. 7. 20:07

Unokatesom 3 hete nála szült. Szerinte normális, én nem ismerem.

Kenézybe járok.


Igaz tömte lével, igy rendes is lehet.

2009. ápr. 7. 11:17
Én akkor véletlenül mentem hozzá, ő volt az első, akinél meg se éreztem a vizsgálatot. Majort utálom, egy bunkó, rohanós, goromba doki. Zoárdot is szeretem, de nekem mindkettőnél fájt a vizsgálat. szülni még fogalmam sincs kinél fogok, azzal még várok jó pár évet, de vizsgálatra Rolandhoz megyek:) Te kinél szültél?
2009. ápr. 7. 11:11
Miért? Én 1x voltam nála a nőgyogyin, sima vizsgálat volt, de totál aranyos, rendes volt. Jó, mondjuk egy szülésnél biztos más... csak kérdeztem:)
2009. ápr. 7. 11:02
Csorba Rolandról mi a vélemény?
145. 91b7f89e9b (válaszként erre: 129. - Anyoca69)
2009. ápr. 7. 10:58
Nem Juhász Alpár Gáspár?
144. Edit1102 (válaszként erre: 129. - Anyoca69)
2009. márc. 3. 22:18
Juhász-Alpár Gáborról én is csupa jót hallottam. Én egyszer telefonon beszéltem vele, nagyon rendes volt, pedig nem is voltam a betege.
2009. márc. 3. 22:16
Sziasztok! Szeverényit ismeri valaki? Én nála szeretnék szülni, mert nem csak nőgyógyász de pszichológus is, és pártolja a természetes szülést, amit mindenképpen szeretnék átélni. De még nagyon az elején vagyok, nem kerestem még meg.
142. 580dbd446c (válaszként erre: 41. - Ccd9bb7d17)
2009. febr. 10. 08:48
Nekem ő volt, aki egy nagyon rossz áramlásival haza akart küldeni, hogy jöjjek vissza egy hét múlva. A lelettel bementem az ambulanciára,ahol Major volt bent, meglátta és szülőszobára küldött. Csak reggelig bírtuk, vagyis bírta a kicsi, ügyeletben Óvári műtött (28. hétre :S). Második gyerkőcnél Zatik János volt a fogadott orvosom. Mindkét gyerkőccel 2 hónapig voltam bent a klinikán, úgyhogy lassan kiismerem az összes orvost. Hááááát szívem szerint senkit sem ajánlanék, de akkor már inkább Zatik. Bár róla hallottam már olyat, hogy hentesnek hívják a háta mögött. Mikor bent voltam, volt egy anyuka, akinek az előző terhessége Majornál volt. Lombikos babák(ikrek) voltak, 20. hétben járt és görcsölni kezdett. Mondta, hogy hívta Majort, hogy baj van, erre ő csak azt mondta, hogy tartsa vissza, most nem ér rá, szedjen magnéziumot...stb. Nemsokra elvetélt, 20.hetesen az ikrekkel :S
2008. okt. 30. 23:03
Sziasztok!!! Az én véleményem nagyon jó Dr.Török Péterről.Én is Debrecenbe járok a Meddőségibe az első inszemet Dr.Sápy Tamás csinálta, alapból nincs vele semmi bajom. a 2-ik inszemet, már Dr.Török Péter csinálta. Az esőt elég rendesen éreztem, inszem utántól végig fájt a hasam a derekam mig meg nem jött. Hál Istennek, a 2-ik után egyáltalán ilyet nem éreztem és most sem érzek, pedig hétfőn csinálta./okt.27/ nekem stimulálás után az UH-ot is Ő csinálta, és nagyon biztató, megértő, emberséges. Az én véleményem, hogy nem sok ilyen orvos van Én szülésnél Őrá szavazok./ feltéve ha sikerül a baba/.
140. Erzsa (válaszként erre: 133. - Babika82)
2008. okt. 30. 22:04

Szia!

Egy kicsit furcsa érzés kerített magába mikor elolvastam a hozzászólásodat.Nem vagy te egy ici-picit megkeseredve?

Olyan dolgokat írsz ami szerintem nem ide való.

Szerinted mindent az apja által ért el.Mégis mire gondolsz?Azt,hogy jó orvos lett csak az ő érdeme.Nagyon sokan dicsérik a környezetemben,én is csak jókat mondhatok róla.Nem vettem észre,hogy fenn hordaná az orrát és még eddig mástól sem hallottam,hogy így gondolná!

Ez a toplistás dolog egy kicsit dúrva.

Te egyébként mivel foglalkozol?Veled mindenki meg van elégedve,és te a világgal,az életeddel?

Előszőr magadban kellene rendet tenni!Tudod:Más szemében a szálkát is,magadéban a gerendát sem!

Szia!

139. encike 2 (válaszként erre: 135. - Viccaa)
2008. okt. 30. 20:34

Én ismerem a feleségét, mert hozzánk a faluba ő jár, főorvosként.

Mosolygos és az tetszik benne, hogy szépen , érthetően beszél.

138. ájrin (válaszként erre: 137. - Viccaa)
2008. okt. 28. 14:42

igen, nagyon csípem a fejét:)

köszi!

137. Viccaa
2008. okt. 28. 14:40
Neked Ő a kedvenced? Sok sikert!
136. ájrin (válaszként erre: 135. - Viccaa)
2008. okt. 28. 14:26

rendes volt a kedvenc doktorbácsim? :)

de szeretnék már én is azért menni hozzá, hogy babát várok....

135. Viccaa
2008. okt. 28. 14:11
Én dr. Török Péternél szültem 1 hónapja,csak pozitív dolgokat írhatok, igaz első szülésem volt, így nincs hasonlítási alapom. A felesége is nagyon rendes!
134. encike 2 (válaszként erre: 133. - Babika82)
2008. okt. 8. 11:26

Én nem ismerem a dokit.

Ugy értettem , hogy nálunk a védőnő mellett van, mint főorvos, aki a kiskönyvbe pecsétet ad, mivel kismami vagyok.

133. Babika82 (válaszként erre: 132. - Encike 2)
2008. okt. 7. 21:09

Szia!


Török Péter felesége nem még rezidens? Én talán úgy tudom, vagy épp végzett a rezidensivel.


Mindemelett mióta Török Péternek megnyilt a magánrendelője a legjobb szándék mellett is(mert én minden téren jónak tartottam és kedveltem) nagyott csalódtam benne. Az elmúlt kb. 1-3 hónapban mintha nem is az az ember lenne, aki régen volt.

Fenn hordja az orrát, totál távolság tartó kimért, kevéséb segítőkész, és rettentően büszke magára (azt nem tudom mire, mert mindene az apja által van, meg mindent eddig az apja által ért el (legalább is a közvetlen környezete ezt komunikálja).

Egyszerűen mint aki a jó istennek és tökéletességnek tartja magát, és totál oda van, pedig szerintem rég nincs a top lista legalján sem.

És az azisztensnője meg eleve szerintem nem oda való, biztos aranyos rendes, dehogy mint minden munkakörhöz adott ismérvű emberek kellenek, hát igy ez a nő nem oda való, (mintha picit a cég reklámbabája lenne, bocsánat, de nagyon kiborultam).

És már régebben (hetekkel elzelőtt) leirhattam volna, csak mostanra jutottam odáig, hogy van időm úgy gépezni.


Szóval csalódtam, és kételyek között vagyok kihez is tovább. Már egyszer csalódtam, azt is leirtam, de már két tapasztalat után nem fogom a haramdikat is megtapasztalni.


Egyáltalán nem olyan alapos, mint a klinikán volt, pedig magánban még többet várna az ember.

2008. szept. 26. 11:56

Nálunk Török Péter felesége a főorvosnő, aki védőnő mellett van.

Nagyon rendes és preciz.

A férjét nem ismerem.

2008. aug. 31. 21:28
Elég régen indult ez a fórum, talán már nincs is szükség a válaszra, de én a második babámat Török Péternél szültem, és nem ő volt a fogadott orvosom, mert az épp úton volt.. De kedves, türelmes volt, elégedett voltam vele. A jó élményhez azért az is hozzájárult, hogy az első babám nagyon nehezen jött világra, a második szülésem viszont már elviselhetöbb volt.. Az első bizonyára kitaposta az utat.. : )
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook