Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben szülni kinél? (Török Péter? Krasznai Zoárd?) fórum

Debrecenben szülni kinél? (Török Péter? Krasznai Zoárd?) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
130. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 129. - Anyoca69)
2008. jún. 30. 18:50
imádom:))ha szabad ilyet nődokirol mondani...álmaim orvosa:DD
2008. jún. 30. 18:49
Egy név- egy fogalom: Juhász Alpár Gábor
128. Babika82 (válaszként erre: 127. - Ájrin)
2008. jún. 25. 19:33

Szia!


Tényleg méregből irtam, de szerintem igazam van, mert igy látom. Akkor keresgéletem (a keresés tartott 1 napig:) ) másik dokit, de rájöttem, leginkább legnyugodtabban Ő hozzá járok:) Nem érzem, hogy akarnék mást, mert Őt megszoktam, és már olyan általános számomra, soha nem izgulok nem vagyok zavarban, stb. Ja és mindig szivesen mentem eddig, remélem ezután is.


Munkám jó, ügyfelezek, már kezdem a ricsalyt megszokni, tudod az önkormányzatnál nagy forgalom van:) A fizetés nem a legjobb, diplomás köztisztviselői:(

De az időm nehezen tudom beosztani, mert van hosszabbitott munka az ügyfelek miatt, stb. és sok mindenre nem jut időm. Gép elé nagyon ritkán ülök már itthon, szoknom kell az időbeosztást, illetve normális napirendeket kellene kialakítanom.


Olvastam régen, hogy neked hogyan alakult:(

Abszolult kiszámíthatatlan mi lesz a következő órában:) Tényleg úgy dolgozok én is, hogy nem szálltam el a helyzettől, bármi történik nem fogok megtörni. Persze szeretnék itt lenni, amíg nem jön össze valami nagyon jól fizető állás:)


És nálad a vállalkozás hogyan alakul?

127. ájrin (válaszként erre: 126. - Babika82)
2008. jún. 24. 19:34

na, örülök, hogy lehiggadtál:)tudom, hogy csak méregből írtad, azért is próbáltam egy kicsit elvenni az élét.


milyen a meló?

126. Babika82 (válaszként erre: 124. - Ájrin)
2008. jún. 24. 19:15

Szia Ájrin!


A klinikán mindig megoldotta, hogy ne legyen aszisztens, és magánrendelésen meg soha nem találkoztam másnál aszisztenssel. És kifejezetten zavart, ahogy a nő hozzám szólt, pedig gyakorlatom aztán van már a nődokihoz járásban.

És leginkább az húzott fel, hogy ha 3 egymás követő héten is mennem kellett hozzá akkor is teljesen megvizsgált meg uht csinált, és most meg nem. Nem ezt szoktam meg tőle és ennyi.

De már kevésbé vagyok dühös!!!!!

125. Babika82 (válaszként erre: 122. - Szil78)
2008. jún. 24. 19:08

Én eddig nagyon jól kijöttem Vele. Aznap nagyon felhúzott. Az azért volt, mert a klinikán minden alkalommal alaposan vizsgált és mindig és mindig csinált uh-t is, és most meg szinte semmit, nem hogy uh-t. Ezen húztam fel magam, mert nem ezt szoktam meg tőle. Én 5ezret adtam mindig neki, a rendelőbe 7ezret kért, és csak a kolposzkóppal nézett meg és semmi más. Ja és rossz gyógyszert irt fel, úgy telefonáltam másnap, hogy jól benézte a dolgokat. Mondjuk azt korrigálta.

Mint ember nagyon kedvesen mosolyog, türelmesen beszél.


Már enyhült a dühöm felé:)))

De azért remélem trehányságából nem fog rendszert csinálni, mert nagyon nem akarom.

A rendelője gyönyörű, az aszisztens kifejezetten utálasonak tünt, vagy hogy is mondjam, olyan nem átlagnak.

Szeptemberbe megyek hozzá újra, mert van a méhszájamon gond. Na ezt sem értettem, hogy miért nem csinált most ismételt rákszürést, minek várunk még 3 hónapot. Szóval eddig mindig rendes volt, és ezek a húzásai voltak számomra furcsák.


Lehet én lihegem túl a dolgokat, hááááát nem tudom!!!!! Lehet túlságosan is hozzá szokatott a biztonsághoz és a kényelemhez ezen gyógyászat téren, és lehet más alabból ilyen, csak tőle várok többet eddigi tapasztalataim alapján.


MENJ HOZZÁ NYUGODTAN!!!!!!!

Lehet neki is és nekem is rossz napom volt és ennyi. Mikor irtam róla tényleg nagyon dühös voltam, megtudtam volna ölni!!:((


De már másként állok a témához!!!!

124. ájrin (válaszként erre: 121. - Babika82)
2008. jún. 23. 15:13

Általában mindenhol van asszisztens...miért baj, hogy ott van? Szerinted, ha majd szülni fogsz, hányan fognak látni téged "ott".


Engem mindig nagyon alaposan megvizsgált. Mindig úgy jöttem ki tőle, hogy egy pici kétség sem maradt bennem. Türelmesen elmagyarázott mindent, választ adott mindem kérdésemre.


Hát nem értelek.

123. ájrin (válaszként erre: 122. - Szil78)
2008. jún. 23. 15:09

szia!


semmivel sem magasabb a tarifája, mint másnak.Sőt! én legutóbb a lombikhoz amit kértek vizsgálatokat Chlamidia szűrés...stb nála csináltattam meg (7 féle vizsgálat!) és 3.000,-ft-ot fizettem.

egy komplett vizsgálat 8.000,-ft. ez a plafon.

én voltam korábban másnál is,aki ennél többet kért.


Szerintem Babika erős felindulásában írta az előbbi hozzászólását, egészen eddig csak mellette lobbizott. ekkorát azért a doki nem változik pár hét leforgása alatt, hogy ennyire lehúzd!


Én változatlanul, maximálisan meg vagyok elégedve vele, soha nem volt még ennyire normális nőgyógyászom

122. szil78
2008. jún. 23. 15:04

Most készülök hozzá első alkalommal eddig csak jót mondtak róla de most megijjedtem. Inszemre készülők nem mindegy hogy milyen a doki. Kicsit félek tőle. Amúgy mennyit kér magánrendelésen mert engem odahívott?

Köszi előre is

2008. jún. 17. 18:43

Hát le kell irnom valamit.

Én nagyon dicsértem a Török doktort, de miután ennyit irtam már itt a fórumon róla, le kell irnom, nagyot csalódtam a mai nap benne.

Az ember azt hinné magánrendelésen korrektebb az orvos, bár ő a klinikán korrekt volt.

Nos ezen a rendelésén úgy viselkedett, hogy többet nem megyek hozzá. Megnézett a kolposzkóppal, aztán kifúlyt. Se a méhemet se a petefészkem nem tapintotta át, se uh-t nem csinált, és még sorolhatnám, a gyógyszerezés cirkuszait.

És mind ezért jó pár ezer forintot elkért.

A klinikán mindig komplett vizsgálatot csinált, és ennyit amennyit itt a magánjában kért, soha nem adtam, és most meg ennyiért szinte semmi nem történt. Ja a klinikán soha nem volt bent aszisztens, itt azt hittem belém bújik, olyan közel volt, és kellemetlen, hogy az orvoson kivül más is lát ott. Kiakadtam!!!!!!!

Nagyon bánom, mert kereshetek tovább, aki jó lenne, hihetetlen, az emberek hogyan változnak és a vélemények hogyan változnak hirtelenjében.

nem nagyon segített, nem is részletezem:(((((((

2008. jún. 2. 20:19

Köszi a holdnaptáros fórumos tippet, kezdem olvasgatni. A választott orvosommal meg vagyok elégedve, és nagyon remélem mihamarabb sikerrel járunk.

Krasznairól mért nulla emberség a vélemény?

119. apaibogi (válaszként erre: 118. - Ccd9bb7d17)
2008. jún. 1. 13:10
Meg lehet kérdezni, hogy mi történt?
118. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 116. - Apaibogi)
2008. jún. 1. 09:37
Biztosan jó doki,egy hír óta nekem emberileg nulla....
117. encike 2 (válaszként erre: 112. - Mancsicica)
2008. jún. 1. 09:36
Gyere át a holdnaptáras forumba, ott sokmindenben segitenek.
116. apaibogi (válaszként erre: 112. - Mancsicica)
2008. máj. 31. 22:47

Hellóka!

Nekem Zoárd most a második baba tervezésénél nézett peteérést+peteérést elősegítő gyógyszert szedtem, és a 3.hónapnál pozitív lett a teszt.Így könnyű volt mert tudtuk mikor kell cselekednünk.Örülök,hogy annak idején őt ajánlották...Jó doki.

2008. máj. 31. 22:41

Sziasztok!

Én Krasznainál szültem mind a két babócámat, és tökéletesen elégedett voltam vele én is és a párom is.Én csak jót tudok írni róla, több ismerősöm is átpártolt hozzá ebből kifolyólag, mindenki jó véleménnyel van róla.

Ha szülök, csak nála szülök......

Szülésznőnk is volt, Papp Judit, nagyon jó fej, pörgeti a dolgokat lefele, nem is tudnék nála jobbat elképzelni.A rendelő a Veres u.24 fsz 3 alatt a Törökké, és Zoárd szerda du-n van ott.Szerintem mind a két doki jó, akárhogy is döntesz./Engem Török is vizsgált 1x,korrekt volt ő is/.

114. Babika82 (válaszként erre: 113. - Vaddvirag)
2008. máj. 30. 10:00

Szia!

A veres utcán van. Úgy tudom még konkrét rendelési ideje nincs, ahogy beteg van. Egyébként a klinikán van, és a klinika számán is bármikor eltudod érni, mert ha név szerint kérded a nőgyógyászaton akkor kapcsolják. Központ: 411-600 ott kérni kell a nőgyógyászatot, és ott a portán pedig tovább kapcsolják.

helló!

2008. máj. 30. 09:25

Sziasztok!

ide is beírom... Török Péter magánrendelőjének elérhetőségét meg tudnátok adni? vagy ahol be tudok hozzá jelentkezni. magánrendelőjében mikor rendel? előre is köszönöm!

2008. máj. 17. 22:11
Aki tudna esetleg segíteni a következőben még annak nagyon köszi. Ha nem sikerül a baba az első két-három hónapban, volt valami akinek konkrétan segített a teherbeesésnél, gondolok olyanra, mint párnát rakni a derék alá, stb. Nem igazán ismerem ezen "praktikákat"(elég fura szó erre), ami plussz segítséget adhat.
2008. máj. 17. 21:31

Csak a topiknyitásomban irt kételkedésem már elszállt. Múlt héten voltam Török Péternél, és úgy érzem jó orvost választottam. Nagyon segítőkész volt, bátorító és minden lehetőséget és segítséget felajánlott, és alaposnak tűnik, remélem mindig az is lesz.

A baba még nem talált a pocakomba:(((

2008. máj. 4. 18:31

Sziasztok!

Én most találtam erre a forumra.

Kenézyben szültem mind akét kislányom, Dr. Varga Tamásnál.

Nagyon meg vagyok/voltam vele elégedve, de barátnőmnek viszont nem jött be.

109. Babika82 (válaszként erre: 108. - Detty222)
2008. máj. 1. 15:37
Hát kinek ki jön be. Tök jó ha mindenki megtalálja a maga dokiját, nem feltétlen jó az másnak aki nekem is, és fordítva
108. detty222 (válaszként erre: 107. - Babika82)
2008. máj. 1. 13:44

Nem tudom mert akkor még nem jártma félévente.


Azt tudom akihez most járok Őt viszont tudom ajánlani mindenkinek.

107. Babika82 (válaszként erre: 105. - Detty222)
2008. máj. 1. 13:39
És mind emelett, problémáimat nem gyógyította, volt mikor nem vette észre, mert hát ugye nem vizsgál alaposan. Nekem egyik ismerősöm dolgozik mellette, nem mint aszisztens, hanem a vesznél a nőgyógyászaton és azt mondta közveszélyes doki, mert nem alapos sőt nagyon felületes. Annak idején kirugták a klinikáról mert nem egy ász, felvették a kenézybe de 2 hónap után onnan is kirugták. Szóval ennyit róla. Annó én is bedöltem neki. Ha nem tettem volna lehet nem itt tartanék a hormonjaimmal, mint most.
106. Babika82 (válaszként erre: 105. - Detty222)
2008. máj. 1. 13:37

Szia!


Régen én is Harsányi Ágneshez jártam, de nem voltam vele megelégedve, épp hogy megvizsgált, uh-t soha nem csinált laborba sem küldött, és tényleg órákat kell várni rá, de azért mert közben egy csomót pihen és dumál az aszisztensnőivel, minek neki 2 aszisztens, néha három. Amennyi időt elcsesz, már egyedül gépelhetne is, még az is kevesebb idő. Mindig megy ásványvizet inni, az félóra, utána hárpiázik, utálom szegényt.

2008. máj. 1. 13:33

Sziasztok!


Régen én is Harsányi Ágihoz jártam a legfőbb bajom az volt vele, hogy hiába volt időpont még is órákat kellett rá várni. Más bajom nem volt Vele.

Most DR Török Olgához járok aki a klinikán genetikus de Vele még jobban megvagyok elégedve már nem szorongva megyek. Vagy már megedződtem a fél éves kontrolok miatt.


Szerencsére elég hamar rájöttek, hogy nem jó a pajzsmirigyem és azért nem estem eddig teherbe megműtöttek és most kezdhetünk el próbálkozni már alig várom, hogy két csíkos terhességi tesztet lássak.

2008. máj. 1. 13:17

Nem kell megijjedni attól,hogy "meddőségi".Csak ott mindent alaposabban kivizsgálnak,hamarabb rájöhetnek mi a gond,és már jöhet is a baba.

Sok sikert!!

103. mancsicica (válaszként erre: 102. - Macsusz77)
2008. ápr. 30. 14:52

Jajjaj, reméljük nem kell a meddőségibe járni. De Török doktor, aki mellett döntöttem, ő pont meddőségi szakorvos, döntésemben ez nem befolyásolt, nem azért választottam.

De azért jó lenne mihamarabb, és nem évekig próbálkozni!

2008. ápr. 30. 11:58

Ha nem jön össze a baba,miért nem a meddőségi szakrendelésre jártok?Én odajártam az első manó előtt,mert azt mondták nem lehet természetes úton a babánk.

Már 2 van!!!

2008. ápr. 30. 11:55

Sziasztok!Én Móré Csabánál szültem.Nagyon rendes,nyugodt doki.Jó humorérzéke van,ami jól jön egy-egy nehéz pillanatban.Ha voltak kisebb problémák is nyugodtan jöttem ki tőle.Ha telefonon nem értem el,később visszahívott!

Ami a fő 3 kisgyermek apukája.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook