Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok ajánlani jó nőgyógyászt Budapesten? Hol és kinél érdemes szülni? fórum

Tudtok ajánlani jó nőgyógyászt Budapesten? Hol és kinél érdemes szülni? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 22. 19:07
Dr Szabó Andrea! II. Nölkinika, de van magánrendelése is. Nekünk ő csinálta hétfőn az inszemet. Írj, ha érdekel.
2012. nov. 21. 13:19
Kedves Fórumozók! Tudtok egy olyan jó, és - főleg - együttműködő nőgyógyászt, aki rugalmasan kezeli az inszem előtti "kötelező" vizsgálatokat és kezeléseket? Mert hogy úgy akarok menni, hogy ezeket kikerülöm.......?????????? Köszönök minden tippet, nevet!
5. agneees (válaszként erre: 1. - Nettcat)
2012. nov. 21. 13:07
Én dr. Boiskó Klárát tudom ajánlani, István kórházban szültem nála, van magánrendelése is! Iszonyú jó szeme van az uh-hoz és tapasztalt.
2012. aug. 29. 20:49
én budapesten az istenhegyi klinikára jártam a terhességem alatt gasztonyi zoltánhoz aki az istván korházban szül nagyon megvoltam vele elégedve türelmes ,udvarias ,csak ajánlani tudom
2012. aug. 22. 12:56
Köszi! :)
2012. aug. 22. 12:49

Dr. Balog Imre.

Szent János kórházban dolgozik, ott osztályvezető főorvos helyettes.

Van magánrendelője is.

Ha maximális biztonságra vágysz, és fontos a szakértelem, akkor szívből ajánlom. Nem mellesleg egy hihetetlenül jó kedélyű kedves orvosról beszélünk, ami a szüléskor nem hátráltató tényező :)

2012. aug. 22. 12:47
Tudtok ajánlani jó nőgyógyászt Budapesten? Hol és kinél érdemes szülni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook