Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni fórum

Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
2010. okt. 2. 16:50
Dr.Jenei Katalinról hallott már valaki?Bocs, nem Jászay(elirtam)!
278. Incó
2010. okt. 2. 16:34
Én Gabulya Henriknél szültem azaz Ő császározott. Szerintem egész rendes volt pláne, hogy akkor látott először. Mikor bevittek akkor fogadtuk meg. Nem a Klínikán akartam szülni, csak koraszülés volt. Szerintem az is ritka, hogy valaki vállaljon egy ilyen esetet így gyorsban...
2010. okt. 2. 15:53
Dr.Jászay Katalinról hallott valaki,valamit?
276. Titánia83 (válaszként erre: 275. - Katicabogaram)
2010. szept. 30. 17:40
Ebből én Juhászt ajánlom!
2010. szept. 30. 17:26

Szia!


Én tudom ajánlani Juhász Alpár Gábort, és Zatikot. Mindketten a klínikán dolgoznak, Zatiknak van magánrendelője is a Szent Anna utcán, nagyon jól felszerelt.

Illtve még Timkó doktorurat is, akinek csak magánrendelése van, ő onkológus is, és mindent néz epe, vese, bőr stb.

274. tücsimücsi (válaszként erre: 269. - 0671583827)
2010. aug. 24. 18:53
Ez nem semmi....:-((
273. Diandra (válaszként erre: 266. - DrKovag)
2010. aug. 24. 18:46

a tüzépet viccből írtam, mert hivatkoztad, hogy ha ott is én szabnám az árat :-D


nem értek veled egyet, de meggyőzni sem akarlak. nem kell itt másokat lesajnálni és elriasztani sem. a fórum nem is erről szól. ha van véleményed debreceni nőgyógyászról akit szívesen ajánlasz a tapasztalataid alapján azt írd le, és ne a pesti dr. rose klinikáról és társairól másolj be adatokat, aki ezt a fórumot olvassa azt nem ez érdekli.

272. Diandra (válaszként erre: 270. - Lilla175)
2010. aug. 24. 18:42
szerintem kár egymásnak ilyet írogatni van akinek jó a tapasztalata, másnak rossz uazzal az orvossal. kár vérre menően védelmezni és támadni is. a fórum lényege, hogy másoknak segítsük a döntését, megírjuk a tapasztalatainkat, akiket ez érdekel a leírt vélemények alapján dönthetnek. de egymást lehülyézni, lenézni, ostobának beállítani teljesen felesleges.
271. Diandra (válaszként erre: 269. - 0671583827)
2010. aug. 24. 18:39

nagyon sajnálom ami veled történt.


én eddig csak jót hallottam róla és ahogy többször írtam én nagyon meg voltam elégedve.

270. Lilla175 (válaszként erre: 260. - Hómanó)
2010. aug. 24. 09:38
Hát pont ezt mondtam: Hülyének néz Hómanó. Felajánlotta hogy levezeti a szülésedet,meg hogy hagy kezeljen már a klinikán.Azt mondja magában igen hÓmanó várni foglak a kapuban. Gyere csak –igaz pont nem vagyok aznap bent csak ezt most elfelejtem.... Beszéljük meg Te jössz én meg nem várlak, meg külföldön is vagyok, meg utána mégsem kérlek meg..Ez a célja hogy ne a rendelőjében találkozzatok hanem a klinikán TE igényes intelligens HómaNÓ szerinted ez hihető?. De ez már a Ti dolgotok ahogy irod.... „Képzeld el , hogy én mindig a megadott helyre és időben mentem hozzá. Az hogy miért nem a magánrendelőjébe mentem az ugy gondolom nem rád tartozik , hanem a Doktornőre meg rám”.Azért valami csak nem volt rendben HómanÓ! Ha hóember lettél volna már elolvadtáé volna a várakozásban...
2010. aug. 24. 08:34
Török Olga- hát a mi családunknak ő a tragédiája- még a nevétől is összerezdülök, megtanultuam egy életre. Csak azért irok ,hogy tudjátok, és azóta én is tudom: Nem vagyok egyedül, több embernek okozott hasonló tragédiát, több per is van ellene. A történetem a következő:Sajnos nekem nem volt fogadott orvosom,de azért rajta kivül mindenki rendes volt velem. A szülésemet maceras magzatviz miatt kellett beinditani- aztán adtak kézről kézre Ő volt a szülőszoba vezetője- többször mondták neki, hogy meg kell operálni engem,de valami gonoszsággal a szemében mindig mondott valamit.Szerintem lusta volt, vagy dolga volt. Aztán nagyon romlott a szivverés és hivták a szülőszobára de csak sokára és késve jött- majd a vezetésével kiabálva,kapkodva összeszaladva kinyomták belőllem az én picikémet- ujraélesztették,de aztán sok komplikáció volt lélegeztették egy hétig és bent voltunk három hétig-pedig érett egészséges volt-lett volna.Most rehabilitáció van. Sosem lesz olyan mint lehetne.. Szóval ne is emlegessétek a nagy hirével. Én hallottam 5 ilyen esetről, a szülésznők mondták azon a héten sem én voltam az egyetlen ilyen eset .Ha ő van ott ez gyakran megesik-azt mondták a saját családjában kellene egy két ilyen. A szemében azt a nézést sohasem felejtem el- meg azt a kiabálást. Ugyhogy ezt az oldalt is kell emliteni.A fiatal doktornő próbált mást is odahivni segitségül,de végre hajlandó volt megjelenni és ártani a babámnak.Nagyon rossz érzés még irni róla is.Elkerülöm a klinikát örökre. Peren is gondolkodom, de ezek összefognak és elmagyarázzk-hogy én csak beteg gyereket tudtam volna szülni.
268. c75cdd162e (válaszként erre: 267. - DrKovag)
2010. aug. 24. 07:19

Abszolult nem vagy tisztában a mai helyzetről a debreceni szülészeteken, és az ott dolgozó orvosokról. Én úgy vettem észre csak sértegetsz mindenkit és a nézeteid nem a valós helyzetet tükrözik


Mellesleg Török doktornő egy elismert szaktekintély ORSZÁGOSAN!! Elég betege van. Totál reálisak az árai. És képzeld el, még humánum is szorul belé, ahogyan te mondanád!

267. drKovag (válaszként erre: 261. - Diandra)
2010. aug. 24. 02:48
Ezek szerint oda kell menni... ha lesz elég betege emeli az árat... ez már csak igy van. Most sok a kapacitása.
266. drKovag (válaszként erre: 263. - Diandra)
2010. aug. 24. 02:46
Ja és a TÜZÉPEN sem mindig adnak számlát- sőt...Kelet EU.
265. drKovag (válaszként erre: 263. - Diandra)
2010. aug. 24. 02:45
Szerintem mindenki ad számlát vagy kérni kell és akkor biztosan ad. Viszont a TÜZÉPen nem sacc/kb Te mondod meg az árat hanem ki van irva. Ha sok nem veszed meg , ha kevés elgondolkozol a minőségen- vagy örülsz, hogy milyen jó vásárt csináltál..Mindenki jól jár. A piac szabályoz- majd mindenknek egyforma csempéje lesz- vagy azt akarja mindenki és nem tudják kielégiteni... és ha nagyobb a kereslet nö az ár.....Az olcsó ár kapacitás kérdése is...
264. Diandra
2010. aug. 23. 23:24
egyébként nem az a legnagyobb lényeg a magándokiban amin te lovagolsz drkovag, miszerint ugrasztom éjszaka és fut szalad (ami persze nem így van, de legyen) hanem az a plusz ami egyébként alapellátás része kellene, hogy legyen: pl ne hagyják az embert szenvedni, senki nem azt várja, hogy az első "jujj"tól a gyerek kipottyanásáig non-stop ott álljon a fogadott doki és lesse a kívánságaim, hanem a számomra legjobb döntést hozza meg, figyeljen, hogy ne 6 varratom legyen ha lehet hanem kevesebb, stb. sajnos sok anyukától akinek nem volt fogadott orvosa igazi rémtörténeteket hallani. pedig semmi extrát nem akartak, csak, hogy az ügyeletes doki lelkiismeretesen szülessze meg. és nem jött össze. ha nincs a doki motiválva nem is úgy áll a dologhoz. tisztelet a kivételnek, mert van.
263. Diandra (válaszként erre: 251. - DrKovag)
2010. aug. 23. 23:14
jó lenne amit írsz és működhetne is, miszerint működik az alapellátás aki többet akar fizessen...DE ha nincs fogadott orvosod a legtöbb esetben, tisztelet a kivételnek (mert van!) szarba se néznek és dögvész hullaszag. 3-9 hónap egy vizsgálatra bejutni pl daganatos megbetegedésnél stb. na ez aztán az alapellátás. érdekes módon ha fizetek a választott dokimnak már jövő hétre van időpont. magyarul rá vagy kényszerítve arra, hogy ne legyen elég az alapszolgáltatás és akinek nincs pénze, ahogy írod ügyeskedni próbál. mert neki is egy élete van, meg a gyerekének is. ami jár az jár, de érdekes módon számlát sosem kap az ember (nem török tanárnőről beszélek, ott kaptam!), se a 4d uh után a másik magánrendelőben, se a bőrgyógyásznál, se a fogorvosnál és még folytathatnám. a tüzépen mindig kaptam amikor csempét vettem.
262. Diandra (válaszként erre: 249. - DrKovag)
2010. aug. 23. 23:06

1. megkérdeztem. ő mondta a 10szeres árat.

2. abszolút saját magánrendelője van, nem a klinika területén.

3. ultrahangot is csinált mindig, az is van a magánrendelőjében.

4. a szülés 2009ben volt, a terhességem kezdődött 2008ban.

261. Diandra (válaszként erre: 249. - DrKovag)
2010. aug. 23. 23:03
török tanárnő ezévi magánrendelési díja kismamáknak magánrendelőjében 5000 ft.
260. hómanó (válaszként erre: 232. - Lilla175)
2010. aug. 23. 23:03

Kérlek ne sértegess,nem alacsony az intelligenciám.Ha tudni akarod nem én kértem meg Bartha Tünde Doktornőt hogy vállaljon el ,hanem Ő saját maga ajánlotta fel.Ahogy irod mindig a felajánlott helyre és a megadott időben kell menni.Képzeld el ,hogy én mindig a megadott helyre és időben mentem hozzá.Az hogy miért nem a magánrendelőjébe mentem az ugy gondolom nem rád tartozik ,hanem a Doktornőre meg rám.Mivel nem tudod a dolgokat,kikérem magamnak hogy igénytelen lennék.Egyáltalán nem vagyok az!

Még annyit hogy ha előző nap megbeszéljük hogy hány órára menjek hozzá és Ő azt mondja hogy várni fog akkor nem hiszem el hogy nem tudta már akkor hogy Ő aznap ügyeletes lesz és másnap nem tud fogadni ahogy mondta.Gondolom ezt te sem hiszed el!

Mégegyszer kikérem magamnak hogy sértegess,azért mert lemertem irni az igazságot.

259. Ritmus (válaszként erre: 256. - DrKovag)
2010. aug. 23. 19:18
A hozzászólásaid, szemléleted egy kissé elriasztja azokat az embereket, akik egyszerűbbek, mint te, egyszerűen csak meg akarják szülni a gyereküket és kész.
258. Ritmus (válaszként erre: 256. - DrKovag)
2010. aug. 23. 19:16

Van igazság abban, amit írsz, de egy kicsit vadnak érzem a hozzászólásaid.

Kell-e fogadott orvos? Ha nincs betegséged, és problémamentes volt a terhességed, talán semmi gond nem lesz a szüléssel sem. De ellenkező esetben mindenképp tanácsos orvost fogadni. Előfordulhat, h fogadott orvos nélkül egy "kissé elhúzódik a szülés", ezt mindenki maga döntse el, hogy jó-e neki.

A klinikán szültem, fogadott orvosom volt, aki közölte az árait is. A terhesgondozás 20000 Ft volt 2008ban, és tök mindegy volt, hogy problémás eset vagy-e, vagy nem. (Min. 5 találkozást jelentett) A szülés 40000 Ft. Nekem ennyit mindenképp megért, h biztonságban tudhattam magam. A doki szabadságról jött be, amikor szülésmegindítás mellett voksoltak a kórházi dokik. Azt mondták, 5% esélye van, hogy természetes módon tudom megszülni a gyereket, de azért megpróbálják. Egy szülésmegindító tabletta 6 óra a szülőszobán. Nekem a fogadott dokim bejött, és megcsászározott. A szobatársamnak 3 tablettát tettek fel, (18 óra), aztán mivel a szülés mégsem ment, megcsászározták végül....

2010. aug. 23. 17:19
:) Legyen úgy ahogyan gondolod :) Annyira ez engem már nem érdekel. Én találtam olyan doktort aki az én igényeimnek megfelel minden téren. EGYÉBKÉNT KISMAMÁK NE IJEDJETEK MEG, NE LEGYENEK RÉMKÉPEITEK, A KLINIKAI TAPASZTALATOM, ORVOSSAL ORVOS NÉLKÜL ABSZOLULT POZITÍV!!!! :)
256. drKovag (válaszként erre: 254. - Vercsaszy)
2010. aug. 23. 15:22
Ez a jó hozzáálás egy kis pozitiv szemlélet és kész. Szerintem tényleg nem kell fogadott orvos- különösen nem az öszvér olcsó megoldásokkal. Talán ezzel ki lehet irtani a hálapénzt és üzleti alapra helyezni a többit...Mindennek legyen tiszta ára- a hivatalokban is máshol is és kész.Mindennek a rákfenéje a hálapénz a változás akadályozója, korrupcio melegágya. Maga a korrupcio:Bizonyos előnyökért az értékénél kisebb pénzt adva boldogulunk- boldogulgatunk.... SZÖRNYÜ....
255. drKovag (válaszként erre: 252. - C75cdd162e)
2010. aug. 23. 14:36

Én Telkiben szültem, de Debrecenbe jártam terhesgondozásra... Előtte meg a klinikán.

Azt irod:„Azt hiszem nem ügyeskedésről van szó hanem arról hogy egy állami kórházban ne kérjen már annyit egy doktor amennyit egy jobb magánkórház.” Sajnos megint kevered az állami helyen nekem ne kérjen ennyit meg annyit- EZ NEM A SZÜLÉS ÁRA.... EZ AZ EXTRA ORVOS ODARENDELÉSÉNEK AZ ÁRA....Ő ennyiért segit neked , mert éppen aludni szeretne vagy pihenni, de ha sok olcsóbbat kell keresni, ha az is sok akkor nem engedheted meg magadnak és kész. Ez szomoru de valójában az emberek 80% nem engedheti meg magának. A szülést azt a TB.től "kapja" de az extráknál jön a szöveg, hogy állami kórházban mit engedhet meg az orvos magának... Hát ez egy alku Ő ennyiért ugrik ki az ágyából Te meg ennyiért szeretnéd ugratni...

A magánkórházakban csak egy helyen van orvosválasztás: A Maternityben, kb 10 orvos közül választhatsz. Ha a saját orvosodat viszed a legtöbb helyre beengedik, de azt Te rendezed....

Az árakat kicopyztam Neked... ehhez jönnek a vizitek dijai az alkalmanként 10-25 000 Ft.

„A terhesgondozásért külön kell fizetni: a terhesség megállapítása 25 ezer forint, a 40 hét alatt végzett 10 vizsgálatért pedig egyenként 20-20 ezer forintot kell fizetni”

A barátnőm ebből PHD-zik „Az egészség és az eü személyzet leértékelése, elvándorlása és felértékelődése Kelet-Europában- 1950-től napjainkig” érdekes és tanulságos. Lassan alig van szakember-az is magánban... Különösen szülészetben, bőrgyógyászatban.

Nézd meg a honlapokat....

Róbert Károly Magánklinika

Spontán szülés:250 000.-Ft

Császármetszés:300 000.-Ft

Érzéstelenités altatás:50 000.-Ft.

Ujszülöttellátás: 50 000 Ft

Az ár tartalmaz napi négyszeri étkezést;

az anya és az újszülött ápolását maximum 4 napig;

szobahasználatot 2 ágyas, fürdőszoba nélküli szobában maximum 4 napig.


Maternity Szülészeti és Nőgyógyászati Magánklinika


Spontán szülés:400 000 Ft .

Császármetszés:400 000 Ft .

Érzéstelenités altatás:50 000.-Ft.


Az ár tartalmaz két terhesség alatti és utáni vizsgálat; készenléti szülészorvos- és szülésznőválasztás; egyszemélyes szülőszobában együttszülést; szülés után 2 nap (éjszaka) elhelyezés családi szobában; neonatológiai ellátás;

szükség esetén újszülött-ultrahangvizsgálatot is.

Telki Magánkórház

Spontán szülés 480 000 Ft

Császármetszés 590 000 Ft

Érzéstelenités altatás 80 000 Ft ,

Ujszülöttellátás: 100 000 Ft

Kétágyas szobák saját fürdőszobával, tévé és internet hozzáféréssel;

a szülés ára a hozzátartozó bent tartózkodásának költségét is tartalmazza.



Dr. Rose magánklinika

Spontán szülés 590 000 Ft

Császármetszés 880 000 Ft

Érzéstelenités altatás 150 000 Ft ,

Ujszülöttellátás: 100 000 Ft

Az ár tartalmaz :Két alkalmas szülésfelkészítő foglalkozás;

1-2 éjszakás kórházi tartózkodás;

egyágyas exkluzív fürdőszobás szobában az édesanya és a baba részére;

napi háromszori étkezés; újszülöttellátás;

kötelező szűrővizsgálatok, védőoltások;

egy, a páciens otthonában tartott vizit;

a szülést követő 4. napon gyermekorvosi ellátás, nőgyógyászati kontrollvizsgálat, a 6. héten nőgyógyászati vizsgálat.


Az egyik intézmény ambulanter árai:

Konzultáció (vizsgálat nélküli tanácsadás) 10 000 Ft

Nőgyógyászati vizsgálat 12 000 Ft

Nőgyógyászati vizsgálat+cytológia 16 000 Ft

Nőgyógyászati vizsgálat+cytológia+UH vizsgálat 20 000 Ft

Terhesgondozás 10 000 Ft

Terhesgondozás+UH vizsgálat 13 000 Ft

Kontroll vizsgálat 10 000 Ft

HPV elleni négykomponensű oltás oltóanyaggal együtt + orvosi tanácsadás 40 000 Ft

HPV elleni négykomponensű oltás oltóanyaggal együtt33 500 Ft

IUD (spirál) felhelyezés eszközzel 35 000 Ft

Hormontartalmú fogamzásgátló eszköz felhelyezése eszközzel 75 000 Ft

Receptírási díj 1 000 Ft

2010. aug. 23. 12:29

Na tisztára megrémítettetek,éppen szülés előtt állok.A klinikán fogok szülni,immáron harmadjára!:)

Soha nem fogadtam orvost,mert nem tartom jó ötletnek,és nem is engedhetem meg magamnak!

Eddig mindig-MINDENKI nagyon kedves volt velem,elégedett voltam mindennel!Remélem most is így lesz,majd megírom!

253. c75cdd162e (válaszként erre: 249. - DrKovag)
2010. aug. 23. 11:47
Ne haragudj de tényleg kíváncsi lennék Te hol szültél?
252. c75cdd162e (válaszként erre: 250. - DrKovag)
2010. aug. 23. 11:44

Azt hiszem nem ügyeskedésről van szó hanem arról hogy egy állami kórházban ne kérjen már annyit egy doktor amennyit egy jobb magánkórház. Mikor én szültem, nézelődtem,és azért az összegért amit te írtál, egy színvonalas magánkórházban lehet szülni :)

És ott minden extra, és már már luxus.

Én személy szerint örültem volna ha éppen ő van beosztva, de csak azért hogy ne kelljen esetleg az ünnepi ebédről eljönnie, az "áron" ez mintsem változtatott volna.

Az meg hogy én többet adtam volna az azt jelentette volna (nálam) hogy a segítsége nekem minden pénzt megért volna.

Én amikor úgy döntöttem orvost akarok, akkor tudtam hogy pénzbe fog kerülni és annak tudatában kértem meg hogy legyen velem és segítsen.

Amit kért odaadtam, és még ajándékot is adtunk.

Egyébként is egy reális összeg volt az amit a doktor gondolt.

251. drKovag (válaszként erre: 246. - C75cdd162e)
2010. aug. 23. 07:39
A magánorvos fogadása a szüléshez nem a gyógyitásról szól..Ez egyáltalán nem is a gyógyitásról szól... itt nincsenek betegek itt egy szolgáltatás van divatorvosokkal és sznob szabályokkal.Ezt vagy nem kell igénybe venni , vagy zsebbe kell nyulni.. A gyógyitás nem az extraszolgáltatásról az orvos odarendeléséről szól( ráadásul hol itt a beteg?? )Ha beteg valaki azon segitenek szerintem munkaidőben, ügyeletben aztán hazamennek... azért tényleg csak hálapénz adható- és tényleg annyi amit gondolsz vagy semmi- mert tényleg ott dolgozik- tehát ez korrupcio és ne is adj- szerintemnem is várják el .... A fogadott orvos EZ bizony a pénzről szól... csak arról. Miért kel fel éjjel,vagy az ünnepi ebédről vagy a baráti sörözésből??? hogy neked segithessen? Ez lenne a hobbija???Az az afrikai önkéntes misszionárius. Ezt nem humánumból csinálja- bár az is szorulhat bele...
250. drKovag (válaszként erre: 247. - C75cdd162e)
2010. aug. 23. 07:30
Bocs nem akartalak sértegetni! Csak azt éreztem, hogy itt mindenki "ügyeskedni" próbál az árakkal- olyan magyarosan-mint a vajkrém...Hogy mindenképpen kell a fogadott orvos- mert az sikk.. stb. de az árat nem megkérdezzük hanem mi mondjuk meg- meg hátha épp Ő lesz beosztva-- ez a kiskapu keresées érződik a gondolataidban..A fóürum tényleg elkanyarodott egy kicsit, de pont a szemléleted miatt.SZERINTEM NEM KELL FOGADOTT ORVOS VAGY HA IGEN AKKOR RENDESEN MEGFIZETVE...nem azt számolgatva,hogy ezt igy lehet csürni azt meg ugy csavarni és akkor milyen olcsó...
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook