Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni fórum

Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni (beszélgetős fórum)


39. PRÜNCÖ (válaszként erre: 38. - Tücsimücsi)
2008. júl. 9. 22:44
Herman Tünde?Ja bocs ő is kenézys
38. tücsimücsi (válaszként erre: 37. - PRÜNCÖ)
2008. júl. 9. 22:41
Őt csak hallomásból ismerem, sokan dicsérik.
37. PRÜNCÖ (válaszként erre: 36. - Tücsimücsi)
2008. júl. 9. 22:37
én Darago Petit ismerem,de nem mint orvost.Ahol dolgoztam oda jártak be a többi dokival
36. tücsimücsi (válaszként erre: 35. - PRÜNCÖ)
2008. júl. 9. 22:33

Nem, semmit, a Kenézybe nem vagyok járatos. Egy orvosról hallottam ott aki nagyon jó, ő Szomolya.

Más orvosról nem tudok az égvilágon semmit.

Én a Klinikán szültem mind a 2szer, ott pár orvost ismerek. Személyesen is és látásból is.

2008. júl. 9. 22:30
az én dokimról hallottál már valamit?
2008. júl. 9. 22:19
hát barátnőm hozzá jár és a pénzt nemvisszi túlzásba neki jó.Én nem tapasztalatból írtam nekem jó az én dokim
33. PRÜNCÖ (válaszként erre: 6. - Csillubaba)
2008. júl. 9. 22:00
Major tényleg pénzeseket szereti inkább,de jó doki.Én a kenézybe szültem Boros Miklós főorvos,de nagyon rendes.
32. tücsimücsi (válaszként erre: 31. - Mónika28)
2008. júl. 9. 21:51
Harsányi Ágnest én is ajánlottam már, nagyon jó és tényleg az OTI-ba van.
2008. júl. 9. 21:49

Szia!


Én 3-éve a Kenézyben Korláth Zalánnál szültem ő volt az ügyeletes,nagyon kedves,segítőkész volt.Tudnám még ajánlani Harsányi Ágnest régen az Ótemető utcán rendelt,most azt hiszem átköltözött a rendelő az OTI-ba.

30. kislibu (válaszként erre: 29. - Ccd9bb7d17)
2008. jún. 28. 16:58
Lehet, hogy nekem nem volt vele szerencsém, de remélem, csak rossz napja volt. egy nem túl erős személyiségnek lehet, hogy még jó is, ha megmondják, mit tegyen minden helyzetben. Én azért szeretem, ha megkérdezik, hogy pl. szeretnék-e lombikbébi programra menni, mielőtt elküldenek oda. Még annyit tennék hozzá, hogy ez után a beszólás után (mások ajánlására) mentem mégis hozzá babaügyben. Adtam neki még egy esélyt, de a vége csak az lett, hogy nem jött be a stílusa. Ja, és annyi betege van, hogy majdnem összekevert egy másikkal, és rossz receptet akart adni... Mindegy. Lehet valaki akármilyen jó orvos, ha az ember nem tud vele jó kapcsolatot kialakítani. És ha már az elején nem megy a dolog, akkor nem is kell erőltetni. De ettől még ő jó lehet másnak, és remélem, én a kivétel vagyok.
29. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 28. - Kislibu)
2008. jún. 28. 09:52

Most szült dokinőnél egy egyébként nem túl erős személyiségü leányzó,és meg volt vele elégedve.Sokan szeretik....

Én sem azt a féle stílust igénylem,de nyugodt lennék a kezei között....ha mire odakerülnék hogy még szülök,és a bevált dokim nem lenne valamiért,őt keresném azthiszem...

28. kislibu (válaszként erre: 27. - 754c7e07c3)
2008. jún. 28. 09:50
Természetesen minden ízlés dolga. Még jó, hogy van választási lehetőség. Van, aki igényli az erőteljesebb irányítást, én azért szeretem érezni, hogy gondolkodó, érző lénynek tekintenek, nem csak az aznapi x-edik húsdarabnak. Én azt gondolom, hogy ha valaki így beszél egy másikkal egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben, akkor azzal (ugyan a szó szoros értelmében lehet, hogy igaza van) nem hogy oldaná a feszültséget, hanem épp hogy lehetetlenné teszi az ellazulást. A suliban sem mindegy, hogy azt mondják a gyerekre, hogy "Te teljesen hülye vagy fiam", vagy hogy "Ez most nem sikerült olyan jól, de így és úgy tudsz rajta javítani". Szerintem egy-egy ilyen beszólás el tudja venni az embernek a kedvét az egésztől. És ha valaki csak akkor kedves, ha pénzről van szó, akkor az szerintem megint csak árulkodó jel. Függetlenül arról, hogy melyik orvosról van szó.
27. 754c7e07c3 (válaszként erre: 26. - Kislibu)
2008. jún. 28. 08:53

Azért, ha belegondolsz igaza van.

Azért mész oda, hogy megvizsgáljanak, akkor meg?


Nem akarok senkit meggyőzni semmiről, mindenki azt választja, aki szimpatikus neki, és bejön a stílusa.

:)

26. kislibu (válaszként erre: 25. - 754c7e07c3)
2008. jún. 28. 08:26
Hát, szülni még nem szültem nála; de mégis azt gondolom, hogy hangulatember. Az első 2-3 alkalommal engem is elvarázsolt, aztán meg egyre kevésbé volt érdekelt. De szerintem a "Mit képzel maga, hány ilyen beteget kell még ma megvizsgálnom? Vagy szétteszi a lábát, és elengedi magát vagy itt hagyjuk abba." jellegű mondatok nekem nem tetszettek... (ez nem magán rendelésen volt, hanem még a klinikán)
25. 754c7e07c3 (válaszként erre: 24. - Kislibu)
2008. jún. 28. 07:51

Szültek mellettünk Jeneivel, (mivel gond volt, bevittek a nagy szülőszobába), és Jenei nagyon jó volt.

Határozott volt a szülés alatt, anyuka ülve akart szülni, támogatta, és végig beszélt hozzá, bíztatta, ha kellett elterelte a figyelmét (politizáltak:D), és nagyon ott volt. :)

Nem mindenkinek jön be a sítlus, ez a "gyerünkcsináljukmeg", ez viszont az első pár találkozáskor kiszűrhető.

2008. jún. 28. 07:31
Jenei Katalinhoz annyit tennék hozzá, hogy szakmaialg nagyon jó, de emberileg nagyon durva is tud lenni. Ha magánrendelésére mész, először nagyon kedves, aztán a sokadik alkalommal már volt, hogy 2 perc alatt rendezte le a rákszűrést, UHt és receptfelírást, és mikor valamire visszakérdeztem, mert nem értettem, enyhén ideges lett, hogy mit értetlenkedek... Illetve sokszor meg sem kérdez, hogy te mit szeretnél, hanem csak adja az instrukciókat, hogy akkor most ezt csináljuk, most azt, stb. Az én kis mimóza lelkemnek nem biztos, hogy pl. szülés közben jól esne egy-egy durvább beszólás tőle. De szakmailag nagyon ott van, és ha babát akar valaki, akkor nem húzza el a dolgot, hanem az eredményre törekszik.
23. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 22. - Tücsimücsi)
2008. jún. 27. 09:40

pedig van már jópár éve:)Első szülésemnél még fiatal volt...mondjuk most sem öreg:)

A 2.szülésem környékén pedig máshol is volt gyakorlaton,azthiszem a sebészeten ezért megosztva volt itt is-ott is...azótta csak nőgyógyi azthiszem:)

22. tücsimücsi (válaszként erre: 20. - Ccd9bb7d17)
2008. jún. 27. 09:30

Én is a Klinikán szültem Birinyi Lászlónál mind a 2 szer, ő adjunktus.

A tiedről még nem hallottam.

21. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 18. - Ccd9bb7d17)
2008. jún. 27. 09:16
vagyis dícsérni,nem szülni hallottam:)
20. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 19. - Tücsimücsi)
2008. jún. 27. 09:15
Klinikán Juhász A Gábornál kettőször.Egyszer mint ügyeletes dokinál,következőnek már fogadott dokim volt.
19. tücsimücsi (válaszként erre: 18. - Ccd9bb7d17)
2008. jún. 27. 09:14

Szia Jutka!

Te Debrecenben szültél? Hol és kinél?

2008. jún. 27. 09:06
nagy István Gézát is hallottam szülni,most problémás kismama Jenei doktornővel volt megelégedve.nekem Juhász Alpár Gábor a favorit.Kenézy nőgyógyra míg választhatok elvböl nem megyek.....
17. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 6. - Csillubaba)
2008. jún. 27. 09:04
Major nekem nem jön be a hozzáálásával.Én azt a dokit díjaztam,aki azt mondta természetesen felhívhatom bármikor ha gond van.És ha nem tudta felvenni visszahívott...nos Major nem igazán veszi fel a telót szülésnél sem...
16. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 8. - 8a56714769)
2008. jún. 27. 09:02
nagyon jó orvos,sokan dícsérik,én is nála kezdtem.egy gondom volt vele és másoknak is.Volt gondom ami miatt félt a vetéléstöl,átküldött a klinikára,ott semmi nagyobb bajt nem találtak.találkoztam másokkal is akit elküldött oda.lehet vitázni hogy jót akar,de én úgy láttam sok problémásat egyszerüen kilökött a nyakábol.egyébként csak jót hallottam róla,várandóság alatt,vetéléskor a hozzááálásával,szüléskor...szóval dícsérik.az erős dohányszaga bevallom zavart és hogy alig hallottam a hangját annyira halk:))viszont azt mondják jó....
2008. jún. 27. 08:58
Tud valaki valamit Dr. Zatikról is? Állítólag nagyon kedves.
2008. máj. 30. 08:34

sziasztok!

Török péter magánrendelőjének a tel.számát meg tudnátok adni? vagy bármilyen tel szám jó, amin be tudok nála jelentkezni. azt lehet tudni mikor rendel? köszi előre is!

13. Csillagocska80 (válaszként erre: 12. - Katinkaboszi)
2008. ápr. 4. 00:33
Köszönök minden segítséget. Azt hiszem akinél voltam, arra illik a te "definiciód":)Kár hogy ezen az oldalon nincsennek smile figurák.
2008. ápr. 3. 22:29

Nos én elsősorban mást mondanék nektek.

Lehet bárki, bármilyen jóhírű doki, ha első ránézésre nem szimpi. Ez a legfontosabb. Ha első beszélgetésre nem látod rajta azt, hogy nyugodtan el mersz neki mondani bármit, ne is menj hozzá többet.

Mindig azt ajánlottam mindenkinek, hogy a nőgyógyásznál egy a lényeg, legyen nagyon szimpatikus, mert nem mindegy, hogy ha vizsgál mennyire tudsz vele kontaktust teremteni. Olyan helyen vizsgálja meg az ember lányát, ahova nem mindenkit engedünk be. Ha húzódozol, vagy nem érdekli a problémád, azonnal hagyd ott.

Vagyis, bárki ajánl orvost, lehet neked nem annyira jön be, azért mert jó neve van, vagy a barátnőd is oda jár, ne menj többé.

Ez a legfontosab, utána jöhet a többi.

11. ájrin
2008. ápr. 3. 16:35

Én is a Török Péter dokit ajánlom. Imádom:)

Most nyílt meg a magánrendelője is.

2008. ápr. 2. 16:00
Sziasztok !Én Darago Péterhez jártam ö is mütött.Szerintem ö is nagyon kedves doki.Én nem ismertem ott annak idején egyik orvost semm, mivel nem helybeli vagyok, de mikor megismertem elég szimpatikus volt.Rendes nagyon tudom ajánlani!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook