Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni fórum

Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
219. hómanó (válaszként erre: 216. - Agota80)
2010. aug. 13. 07:35

Szia!

Bartha Tünde betege voltam 2 évig.Eleinte nagyon kedves,rendes de aztán nagyon megváltozott.Engem 2x mütött és egyik alkalommal sem jött meg egyszer sem megnézni hogy hogy vagyok( a boritékot a mütét előtt odaadtam neki).Nagyon sokszor volt ugy hogy megbeszéltük hogy megyek hozzá és a kapuban találkoztunk mert Ő ügyeletes volt és nem érdekelte hogy ott vagyok.De volt olyan eset is hogy ott voltam már a klinikán felhivtam tel-on és azt mondta hogy kerssem a kollégáját mert Ő külföldön van.Nagyon meglepődtem mert előző nap beszéltük meg hogy megyek hozzá.És amig ott várakoztam egyszer csak jön szembe velem és ugy tett mint aki nem ismer meg.Aztán (a mai napig nem tudom miért)azt mondta hogy nem foglalkozzik tovább velem.Szerintem nagyon megválogatja a betegeit,nem öszinte,nem mondja meg mi a baj és nem megbizható.Azóta más orvosom van és már a második alkalommal megmondta hogy mi a baj és már tulvagyok egy 3.-ik mütéten is és sajnos az egyik petefészkemet elkellett távolitani.Ennyit B.T szaktudásáról.Lehet hogy valakihez nagyon rendes ,de én már sok beteggel beszéltem és velük is hasonloan viselkedett.

218. agota80 (válaszként erre: 217. - Kovan)
2010. aug. 11. 13:35
Köszönöm
217. kovan
2010. aug. 11. 13:30

Szia!


Közepes árkategória-még fiatal,van magánrendelése is.Hallani lehet jót és rosszat is(de hát kiről nem:-(( ).Már egy kicsit fejébe szállt a "doktornéniség".Vállal szülést.Üdv

216. agota80
2010. aug. 11. 13:15

Sziasztok!


Bartha Tündéről tud valaki valamit?

Milyen árai vannak, illetve vállal-e szülést?

215. zita111
2010. aug. 10. 16:07
Szia Én Kálmánczhely Albertte ajálom ő a legjob
214. kovan
2010. aug. 8. 21:45
Zatikról én is csak rosszat hallottam.B.nőm már ezer éve hozzá jár az első két gyereket is nála szülte,ott minden okés volt,de most a harmadiknál (épp dolgozott amikor beindult a dolog ) úgy viselkedett vele hogy soha többet nem akarja látni,komplikáció sem volt pedig minden rendben ment....
213. kovan (válaszként erre: 211. - Denamka)
2010. aug. 8. 21:39

Szia!


A második emeletre menj!A hátsó bejáraton a Modem felől menj fel a 2.ra,ha felértél ott fordulj jobbra,menj tovább és szintén jobb oldalon lesz a labor(hátulról a 3. ajtó):-).Sok sikert!

212. Liza40
2010. aug. 8. 17:39
Szia! Én éppen tegnap írtam itt, a "nőgyógyász Debrecenben" témához. A Kenézyben hoztam világra a lányaim, mindegyik orvos, szülésznő kedves. Kivéve, ha felhúzza őket egy-egy "értelmes beteg". :-) És nincs mindenki annyira rá állva a borítékra...az én orvosom legalábbis nincs. Az OTI-ban sztem telón érdeklődhetsz a vizsgálattal kapcsolatban, sajnos én nem tudom. Jó egészséget Nektek!
211. denamka
2010. aug. 8. 17:23

Sziasztok!


Megtudnátok mondani, hogy a 16 hetes afp vizsgálathoz a vért hol veszik le?Azt tudom, hogy Debibe a nagy otiba de azon belül?


Köszi Denamka

2010. júl. 25. 12:42

Sziasztok! A legtöbb debreceni nőgyógyász el van szállva az árakkal is-4-5 éves fiatal tapasztalatlan doki-10 000 ft kér már, A profik meg 12-15000 egy rákszürés.

Én Zatik Jánost ajánlom, nagyon komoly szakember,az árai olcsóbbak mint az egész fiataloké- igaz sok is a betege...nem egy kezdő pancser.A rendelője is mutatja- nem egy garázsrendelő biciklitároló ötvözte átépitett hely...., mindent meg tudnak csinálni- pl 3 féle ultrahang készülék van a rendelőben,a környezet hibátlan- friss virágok, jó hőmérséklet. A leletküldés gyors- mindenki kap leletet egy héten belül.Olvastam egy két negativumot is itt pl nehezen vállal szülést és azt mondják drága, pénzéhes-100 a szülés meg ilyenek- de legalább megmondja, hogy csak az számithat rá, akivel pontosan tisztázta a dolgokat-sok betege van ha mindenkit vállalna nem tudná ellátni, de nem is birná- Egyébként állami helyen nem a szülést kell megfizetned- azt ingyen kapod- egy fiatal orvos örömmel segit- ha profit akarsz külön akkor viszont fizetned kell- tudod auto márka is van sok és minőség meg ár is-nem kell panaszkodni, hogy állami helyen nem kérhet pénzt...nem kell kérni, hogy ott legyen és akkor nem kér...A másik negativum, hogy a rendelés vége felé 30 perc várkozás is előfordul... Meg azt irják róla hogy nem szereti, ha a klinikán keresik vagy ha telefonálgatnak neki, különösen a leletekkel kapcsolatban... ez is érthető, mert zavarja a munkát, nem emlékszik fejből a letre félreérthető lehet egy szóbeli telefonos "leletmegbeszélés"-email vagy személyes találka marad...a telefon a bejelentkezéshez kell...

2010. júl. 23. 21:40
valaki tudna ajánlani Debrecenben egy jó nőgyógyászt de olyan kellen nekem aki foglalkozik medöségel és még endrokrines betegekel is ha tud valaki segitsen nekem
208. a7f41877f6 (válaszként erre: 207. - Kovan)
2010. júl. 18. 21:29

Köszi, aranyos vagy :)


De csak az érdeklődőknek írtam, én már nem Debrecenben élek.

207. kovan (válaszként erre: 206. - A7f41877f6)
2010. júl. 18. 18:15

Szia!


OTI 2. emelet!

206. a7f41877f6 (válaszként erre: 205. - Gabica1989)
2010. júl. 8. 14:04

Akkor Harsányi Ágnes jó választás. Én is nála voltam legelőször. És utána még évekig hozzá jártam. Mindig nagyon kedves volt.

De, hogy most hol lehet megtalálni azt nem tudom.

2010. júl. 2. 11:13

Valaki tudna ajánlani egy jó női nőgyógyászt,mert az az igazság ,hogy most mennék először nőgyógyászhoz és egy olyat szeretnék akitől nem kell tartanom nem bunkózik és kedves.

Segítségeteket előre is köszi!!

204. Bun Csilla (válaszként erre: 203. - Gabica1989)
2010. júl. 2. 11:12
Én hozzá járok az OTIba rendel, biztos van magánrendelése de én ott még nem volta. Én 7 éve járok hozzá és nagyon meg vagyok vele elégedve!
2010. júl. 2. 11:05

Sziasztok!!

Érdeklődni szeretnék dr Harsányi Ágnesről hogy csak magánrendelése van vagy kórházban is rendel?

Meg,hogy milyen orvos is ő valójában mert először szeretnék menni nőgyógyázhoz és merjek-e hozzá menni?Ha van magánrendelése mennyibe kerül?

202. Ritmus (válaszként erre: 200. - Charitable)
2010. júl. 1. 14:56
7 hétig feküdtem a klinikán, először a terhespatológián, majd az újszülött osztályon, de csak rosszat lehetett hallani róla. Durván vizsgál, beszólogat. Sztem csak a fogadott betegeivel rendes, én csak itt a hoxán olvastam róla jót. A kórházban sohasem hallottam :)
201. Bun Csilla (válaszként erre: 198. - Ritmus)
2010. júl. 1. 13:32
Na erre annyit hogy majdnem az ismerősöm lánya meghalt, mert már szívhang nem volt de ő még mindig a sima szülést magyarázta, majd a többi orvos elküldte a francba és császár lett! Így úszta meg a mama és a baba is! Úgyhogy nekem csak Czifrát ne ajánlgassa senki!
200. charitable (válaszként erre: 195. - Fruzsi10)
2010. júl. 1. 11:18
Én is voltam Zatiknál, kiváncsi vagyok Te miért szabadultál meg olyan gyorsan tőle??! Lehet olvasni róla "1-2" rossz dolgot...
199. Ritmus
2010. jún. 30. 22:36
Egyébként Czifra volt az anesztes amikor császároztak, többet beszélt hozzám, mint a fogadott orvosom. Jó fej volt. De a 40. hét után már nem leányálom a terhesség, és ő még akkor is kivár.
198. Ritmus (válaszként erre: 196. - Bun Csilla)
2010. jún. 30. 22:34
Czifra rendes, csak rengeteg betege van, és csak az menjen hozzá, aki mindenképp ragaszkodik a természetes szüléshez, és nem kér megindítást még a 42. héten sem :)
197. Fruzsi10 (válaszként erre: 143. - Momó84)
2010. jún. 25. 10:26
2 napja is pont ezt mondta barátnömnek,de hozzátette hogy "ha sokat fizet" akkor marad. Persze nem mondta konkrétan hanem kézzel mutatta...
196. Bun Csilla (válaszként erre: 195. - Fruzsi10)
2010. jún. 25. 10:24
Hát én Czifrát megkérdőjelezném!
195. Fruzsi10 (válaszként erre: 193. - Kovan)
2010. jún. 25. 10:13

SZia!

Zatikhoz ne menj...én is megszabadultam töle elég hamar.HA gondolod részletezem...

Ha a klinikán akarsz szülni akkor Aranyosi vagy Czifra a nyerő.Ők igazán lelkiismeretesek.

Ha a Kenézyben, akkor Bacskót ajánlom.

194. denamka (válaszként erre: 127. - Diandra)
2010. jún. 22. 16:08

Szia Diandra!


Szeretném felvenni veled a kapcsolatot itt neten mivel látom te is Török Olgához jársz és, hogy szültél is már nálla.

Szeretém kérdezni voltál-e az idén nálla?Én az idén nem de most megyek hozzá jövőhéten mivel minden tünet arra utal babát várok!Szeretném ha megosztanád velem Doktornővel kapcsolatos véleményedet! Én 200 km-re vagyok debrecentől mivel elköltöztem de mivel régóta doktornőhöz járok így nem kérdés hogy nálla akarok szülni.....Légyszi irj ha lesz egy kis időd!


Üdv:Denamka

193. kovan
2010. jún. 17. 12:28

Sziasztok!Manapság valaki tud infót Juhász Gábor doktor úrról??Én hozzá szeretnék járni,de egyre több rosszat hallok rá mióta felkerült a szülőszobára Pl:Lepattintja a az odahívott betegeket:egyik ismerősöm mikor ment hozzá időpontra nőgyógyászatra nem egy hanem min.4 embert küldött el hogy jöjjenek másik nap,mert ő most elfoglalt,egy másik ismerősömnek meg egy fontos receptet nem írt ki,mert nem volt kedve.

Valakinek van friss élménye??(és most nem az ügyeletben történő szülésre gondolok)Köszi.

Más:Aranyosi D. úrról ezidáig jókat hallottam...

192. lilla3
2010. ápr. 19. 18:18
helló, vlki nem tudna ajánlani vlki jó nőgyógyász doktornőt? Magánrendelőbe nem mennék, pénzügyi okokból (épp ezért Bartha Tündét ne írjátok, mert ő csak ott rendel most..) Ha esetleg elérhetőséget is tudnátok adni, azt nagyon megköszönöm!
2010. márc. 24. 10:04
Valaki nem tudja,h Nagy István Gázának a rendelési idejét az OTI-ban? Köszönöm előre is!
190. klara25 (válaszként erre: 187. - Renibaba25)
2010. márc. 15. 17:51
Most láttam, hogy más is írt Móré doktorról, ugyanezeket tudom én is elmondani róla, végig bent volt a szülésnél, mindenre kérdésre válaszol, türelmes.Szerintem a legjobb!!Nyugodtan válaszd őt:)
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook