Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Daganatos betegség fórum

Daganatos betegség (beszélgetős fórum)


7. :)
2020. márc. 31. 17:40

Azt még nem tudom, hogy elég-e, mert várni kell ezzel még. Pontosabban, májusban megy ellenőrzésre és akkor derül ki, hogy segített-e az a kezelés, amit most kap.

Igazából csak érdekelt kinek mi a tapasztalata és azért is érdeklődtem, mert, sose tudni, ha kellene valami pluszba, akkor jó ha tudok valamit. Csak úgy érdeklődtem.

2020. márc. 29. 14:36
*kap
2020. márc. 29. 14:36
Úgy érzed, nem elég a kezelés, amit ma, kapott?
4. Oneday (válaszként erre: 1. - :))
2020. márc. 29. 14:35
A kórház, ahol volt a vizsgálat/műtét stb. az nem segít(ett), hogy ehhez próbáltok fordulni?
3. :)
2020. márc. 21. 18:41

Szia! Nem orvos ajánlotta, csak interneten találtam meg a honlapot és olvastam róluk cikket.

Édesapámnak van daganatos betegsége (glioblastoma), igazából már többször műtötték, most pedig gyógyszert kap rá, májusban kell neki ellenőrzésre visszamenni. Azért érdeklődtem ez iránt a cég iránt, mert, bár most itt kap kezelést, érdekelt, hogy amúgy milyen.

Apukám most azért jobban van, mint amikor kijött a kórházból, remélem fog használni neki a gyógyszer, amit kap, korábban már bevált de kíváncsi lettem az Oncompass-ról mik a tapasztalatok. Nem nagyon találtam róla véleményeket az interneten, semmilyen betegség kapcsán.

2. Oneday (válaszként erre: 1. - :))
2020. márc. 20. 23:31
Szia. Sebész orvos ajánlotta esetleg ezt a helyet?
1. :)
2020. márc. 20. 12:05

Az Oncompass Medicin-nél volt valaki közületek vagy hozzátartozó?

Daganatos betegségekkel foglalkoznak.

Aki volt ott valamilyen kezelésen, segített rajta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook