Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Cypromix fogamzásgátló fórum

Cypromix fogamzásgátló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
544. 600ea84375 (válaszként erre: 543. - Rita101101)
2011. jan. 13. 07:16
A hónapban egyszer maradt ki véletlen, de egyébként szedtem rendesen. Na de majd meglátjuk :) Azt sem tudom, ilyenkor érdemes-e csinálni tesztet esetleg, mennyire adna fals eredményt.
543. rita101101 (válaszként erre: 542. - 600ea84375)
2011. jan. 12. 19:58

Szia!

Szerintem attól is függ, hogy mennyire rendszeresen és pontosan szedted.

Nekem amúgy, most már jó a közérzetem. Az első pár nap volt olyan(tegnapig), mintha terhes lettem volna, de nyilván nem, mert pont meg van.:)

2011. jan. 12. 19:04

Sziasztok!


Én második hónapja szedem a Cypromixet. Egy pár napja olyan érzésem van, mintha terhes lennék. Vajon lehetséges teherbe esni mellette?

2011. jan. 11. 19:31

Sziasztok!


Én szombaton, 8-án kezdtem el szedni a Cypromixet. Az első,második este még nem volt gond, de tegnap reggel iszonyatos fájdalomra ébredtem, egész nap alig tudtam megmozdulni.Felhívtam a dokimat, aki azt mondta, hogy szedjek görcsoldót, de nem tudta megmondani meddig. Mióta szedek fájdalomcsillapítót jobb, de még így is sokszor úgy nyilal, hogy világomat nem tudom. Akiknek ugyanígy volt hasfájása, azoknak meddig tartott és ők mit tettek "ellene"?

Előre is köszi a választ/tanácsot!

2011. jan. 3. 16:00

Sziasztok!


Nekem annyi lenne kérdése, hogy van olyan, aki Cyproix-ről váltott le? Mik a vélemények?

Én azért kaptam, mert csúnya volt az arcom, már helyrejött szerencsére. De most ideje váltani, mert ezt a gyógyszert nem lehet sokáig szedni. Csak félek, hogyha leváltom, negatív tünetek lesznek.:(

Valami tapasztalat?

539. Lujzi0217 (válaszként erre: 538. - Whanna)
2011. jan. 2. 21:41

Szia!


A Pco-ra semmit nem tok mondani:( én ugy tom ez csokkenti a férfi hormont, mert amiatt van pati, meg sok szőr, szval:) ez csak jo lehet


A hízásról és 1,5honapja szedem a cypromixet és 2kg vok több, bár lehet ez betudható az ünnepi kajálásnak, sőt, inkább az de ez legalább rkényszerit h tornázzak. Előtte 3honapig szdtem a yasminellet és nem hiztem tőle. Szval ez sem sokkal másabb, annyi ezt konkrétana patikra kaptam, de sajna még nem változnak és már nagyon szeretném szebb bőröm legyen:(


A hisztikről: észrevettem menszi előtt kissé idegesebb vagyok, de annyira nem parás, ez sokmindennek betudható:)


Jahh, de jo akkor sok sikert neked külföldön és sztem szedd a bogyit, ha hizol is egy kevesek, de tornázol nem lesz gáz, és am. amig nem hat gyogyzser ajánlom a vmilyen gyulladáscsök gyogyzsert összemorzsolsz vizzel és átdörzsölöd pofid, nem irok nevet. szval nyugi, sem kiállhatatlan, sem ragyás, semkövér nem leszel:) idő kell még rendbe jön a bör:)


vigyáz magadra


üdv


Lujzi

538. whanna
2010. dec. 17. 17:40

Sziasztok!


Én is PCO-ra kaptam Cypromixet. Ez most komoly, hogy PCO-nál hízlaló hatása van? Én azt olvastam, h éppen a férfi nemi hormontól lehet hízni, és akkor ez meg éppen hogy csökkenthetné, nem?


Ahogy a válaszokat olvastam, túlnyomó többségben vannak a "nem híztam" válaszok. Ez király.


Én viszont amiatt aggódom, hogy hangulatingadozást okoz... ilyen téren mik a tapasztalataitok? Tudom, hogy mindenkire máshogy hat minden tabi...csak szeretnék megnyugtató válaszokat kapni, mert most fogok külföldre költözni fél évre, és kicsit félek, hogy egy kiállhatatlan ragyás kövér magyar diákként írom be magam a belga történelembe...

üdvök!

537. Lujzi0217 (válaszként erre: 535. - Tothbrigi86)
2010. nov. 25. 14:30

Nah, örülök, kedves tothbrigi86, ha jól vagy:)


Amúgy a cypromixel kapcsolatban, nemrég érdeklődtem a dokimtól,mielőtt válaszokat kaptam volna itt fórumon. Kérdeztem miért kerül ennyibe, meg véd e terhesség ellen? Azt mondta:támogatás van rajta, de csak azoknak irhatják fel, akiknek a fogamzásgátlás mellett más célra, hormonprobléma, patik kellenek, de természetesen véd is:)ha azonban a fenti tünetek nem állnak fenn, nem irhatják fel, mert ellenőrzik őket és megbüntetik, hogy fogamzásgátlóból az olcsóbbat irja fel:) szval ez az oka, hogy 3havi annyi, mitn a többinél egy havi rem vkinek segitettem ezzel!


üdv.


Lujzi

536. 83e25137af (válaszként erre: 534. - Tothbrigi86)
2010. nov. 24. 15:24
oksa. köszi :) akkor megkonzultálom a dokival :)
535. tothbrigi86 (válaszként erre: 533. - Lujzi0217)
2010. nov. 24. 11:42

Tavaly szept.-ben hagytam abba a dianét,ultrahang=semmi baj.Ezután 3 hó szünet,majd ultrahang=5-6 ciszta.Elkezdtem a cypromixet,3 hónap után vissza az orvoshoz,ultrahangozott,és eltűnt minden,nincs egy db ciszta se.Felszívódott mind.Most voltam 2-3 hete rákszűrésen,természetesen uh,és nincs semmi bajom,még mindig.

Ugyhogy nekem nagyon bevált!:)

534. tothbrigi86 (válaszként erre: 532. - 83e25137af)
2010. nov. 24. 11:39
Nekem azt mondta az orvos,hogy ugyanazzal a hatással bír,mint a diane,csak ezen van támogatás.....:)
533. Lujzi0217 (válaszként erre: 530. - Tothbrigi86)
2010. nov. 23. 17:05

Kedves tothbrigi86!


Köszi, szépen a választ:)Örülök, ha Neked bevált, remélem nekem is be fog, szombaton kezdem el, már várom a hatását:)

Ciszták?Jaj, az nem jo, nekem nyáron volt egy nyaki ciszta műtétem(születési renedellenesség)és lúdtojás nagyságú volt, de hála sikerült a műtét. Rem Te is rendben vagy iylen téren!Ha még gyógyuló félben, akkor remélem mihamarabb rendbe jösz!


üdv


Lujzi

532. 83e25137af (válaszként erre: 530. - Tothbrigi86)
2010. nov. 23. 16:57

nekem is ugyanez a bajom.. a dianet-t 2x abbahagytam lés minden bajom lett tőle.. most akarok váltani. én már több mint 8 éve szedem folyamatosan..


Akkor ez a cypromix jó váltásnak???

531. tothbrigi86 (válaszként erre: 520. - Sirike)
2010. nov. 22. 23:48

Szia!

Úgy kell rögtön utána szedni,mintha ugyanazt a gyógyszert szednéd,7 nap szünet,és utána beveszed az 1.-t!

Én is csináltam ilyen rögtön beszedős dolgot,de csak mikor a nyaralásra esett a bajom...,mert ilyenkor nem kell 7 napot kihagyni,hanem rögtön szeded a kövi 21-et,így kimarad egy havi...:)

530. tothbrigi86 (válaszként erre: 529. - Lujzi0217)
2010. nov. 22. 23:44

Sziasztok!

Én szedtem a dianét,most meg a cypromixet,ugyanaz a hatás.Amúgy fogamzásgátlásra nekem teljesen tökéletes,soha semmi bajom nem lett abból,h csak ezt szedtem.....

A dianét se lehetne szedni 1 évnél tovább,mégis 6 évig összefüggően szedtem,s akkor lett bajom,mikor abbahagytam,épp a szünet miatt.Pattanásos lettem,fájt mindenem,cisztáim lettek...Ahogy elkezdtem a c.-t,elmúlt minden!

Én nem híztam a c-től

És igen,a 8.nap folytatod a másik gyógyszerrel

2010. nov. 12. 22:25

Sziasztok!


Ha vki tudna segíteni, azt megköszönném:)


Az a helyzet, hogy most szedem a 3.havi yasminnellet és a pattanások maitt irta fel a doki, de nem nagyon változott a helyzet, talán egy fokkal jobb de patis az arcom, hátam... és kérdeztem ma tőle, h ez normális-e vagy még több idő kell esetleg magasabb hormontartalmu gyogyszer. Igy fel akarta irni a dynea 35 öt , de mondta nem inkább a cypromixet, az olcsóbb. Utána néztem és azt irja hormonproblémásoknak kell, de fogamzásgátlásra önnmagában nem használható. Jelenleg nincs partnerem, de ha lesz nem akarok megint váltani, azért, h védjen is meg akkor lehet az megint nem jo a patikra...olyat szeretnék, ami a patikra is jo meg védelmet is nyujt, ha szukséges. Jah és azt irták, h 1-2évnél tovább nem használható, akkor ez a szervezetnek nem lesz rossz mindig más faját kap?


Ha beszedem az uccso yasminellet, akkor utána szünet 7 nap és a 8. nap cypromixel folytataom ugyi?:)igy kell?


Még annyi, h valaki irta, hogy hizott egy honap alatt 10kg-ot eddig yasminelletol hiztam max 1-2kg mert többet eszem:)és hogy valaki a cypromixtol hisztisebb lett, és dühkitörései voltak, jajj az nem lenne jo:(

ha vkinek vannak tapsztalatai irjon kérem


köszi a segitséget előre is:)


üdv


Lujzi

528. Katza (válaszként erre: 515. - Earthquake)
2010. nov. 11. 00:20

Nekem amióta szedem az 5. 6. napra jön meg és van hogy közel egy hétig tart de szerencsére nem görcsölök.:)

Szerintem teljesen normális, h a szervezetünk másképpen és hogy egyáltalán reagál rá ily módon.:)

527. Sirike (válaszként erre: 525. - Diakyra)
2010. nov. 10. 18:24

Szia!

Nincs olyan gyógyszer vagy akármi ami teljesen véd.

Ha terhes leszel a gyógyszer mellet, akkor nem ajánlatos megtartani a babát,mert károsíthatja.... bár ez is orvos függő.... én már egy hét után igényt vettem a hatására és nem lettem terhes!!!!! ahogy most váltottam, két hete szedem és az első hétben is szeretkeztünk!

526. tesida
2010. nov. 10. 16:03

sziasztok!

Kiváltottam a cípromixet, de még nem kezdtem el szedni, mert épp félidőben vagyok. Kell várnom 2 hetet még, mire megjön... Majd beszámolok én is a tapasztalatokról. :)

525. diakyra (válaszként erre: 522. - Sirike)
2010. nov. 10. 05:53

Szia!


Olvastam a betegtájékoztatót, meg mindent amit csak lehetett, de valamiért mégis csak félek a gyógyszertől önmagában..... Vajon tényleg véd rendesen?!?...

524. Sirike (válaszként erre: 523. - Tesida)
2010. nov. 9. 19:23
Szia! elvileg a cypromix is ugyan azokat tudja mint a diane.legalábbis a bőr és a szőr és a mensi terén. én most kezdtem el szedni, lassan 2hete. várom majd a mellékhatásokat. mert az előzőtől iszonyat ideges és hisztis lettem. de oly annyira, hogy hiszti rohamok törtek rám....:( ez előtte nem volt jellemző. sőőt olyan 10kg is rámjött, de ez a szerelem miatt és a "jó" esti kajáknak is betehető. volinát szedtem előtte, kb fél évig.
523. tesida
2010. nov. 9. 12:11

sziasztok!

Régen a Diane-t szedtem, és nekem az tökéletesen bevált: letisztult bőr, kevesebb szőr, rendszeres mensi, sőt anno 7-8 kilót fogytam is tőle. :)

Amikor abbahagytam a Dianét, minden az ellenkezőjére változott, anda bőr, rendszertelen vérzés, sőt feljött egy csomó kiló is. :( Most újra fel akartam íratni a Diane-t, de azt mondta a doki, hogy inkább a Cypromix-et írja föl, mert olcsóbb. Remélem tényleg ugyanolyan jó lesz, mint a Diane. Van olyan köztetek, aki eddig Diane-t szedett és most Cípromixet? Mik a tapasztalatok?

522. Sirike (válaszként erre: 521. - Diakyra)
2010. nov. 8. 21:30
szia! Olvasd el a betegtájékoztatót, abba minden le van írva. Ha a menstruációs első napjától kezdve szedted a gyógyszert, akkor elvileg már egy hét után véd. Hallottam olyat is,h egy hónap vagy 10 nap. Én a 10 nap leteltével már próbáltam a hatását :). és nem lett a kis családunk egy fővel sem több!!! :)
521. diakyra
2010. nov. 7. 21:18

Sziasztok!


Nekem most lenne egy fura kérdésem:)


Most kezdtem el szedni a 2.levéllel, de nem merek a barátommal együtt lenni gumi nélkül... Szerintetek mennyi idő után véd úgy a gyógyszer, hogy abszolute ne kelljen félnem a teherbe eséstől?


Nem fogamzásgátlás céljából kaptam, hanem a tesztoszteron helyrehozására, azt mondta a dokim, hogy fél a 2. vagy 3. doboz után válthatunk "rendes" fogamzásgátlóra, addig ezt kell szednem, így nem tudom, hogy mit tegyek...


Szóval szerintetek véd a gyógyszer most más a 2.levél elkezdésével? Első levélnél semmiképp nem bíztam benne...

520. Sirike
2010. nov. 6. 16:16

Szia!

Köszi a választ! Én a gyógyszer mellé mellékelt tájékoztatóban olvastam azt,h rögtön utána kell szedni. Ott ez volt írva, majdnem mindegyik tájékoztatóban ezt láttam :S De egy szóval sem említik meg,hogy ne csodálkozzak,ha nem jön meg :S

519. csajszi88 (válaszként erre: 518. - Sirike)
2010. nov. 4. 14:11

Szia!


Lehet h nem jol tudom, de nem kellett volna egy hét szünetet tartanod mielött beszedted volna a cypromixet??? csak mert elvileg ugy van h ha azt akarod h késsen a mensid nem kell 1 hét szünetet tartani, hanem tovább kell szedni 21 napig a fogamzásgátlot! Szerintem ezért nem jött meg neked!

518. Sirike
2010. nov. 3. 17:16
pontosaban: bevettem az utolsó szem voltinát és utána másnap már bevettem az első cypromixet. és elvileg 2-3napra rá meg kellett volna jönnie... és nem jött meg,sőőt ma egy kis hasmasom is volt,még nem mertem bevenni a mai adag bogyót. várok még vele egy picit.
517. Sirike
2010. nov. 3. 17:13

sziasztok!

Én most állok át volina tabiról cypromixre. már öt napja szedem, az előírtak alapján és még nem jött meg :S:S ez gond???

516. Szisz24 (válaszként erre: 515. - Earthquake)
2010. okt. 28. 22:05

Szia!

Szerintem a hormon miatt van sőt biztos,hiszen nem könnyű a szervezetnek hozzászoknia:S

Én a helyedben várnék még 1-2 napot és ha a egyátalán nem gyengül a vérzés menj dokihoz.Hogy kezted el szedni a tabit?(mármint mikor a legelső szemet vetted be)Menzi első napján?

2010. okt. 27. 21:57
Újabb kérdésem, problémám akadt. Korábban már írtam h nem szedtem eddig még semmilyen fogamzásgátlót. Már a második levélnél tartok. Az elsőnél szinte minennap görcsölt a hasam, szerintem sokat. A 7 napos szünetben a 4. napra megjött, eleinte gyenge volt, aztán 2.3.4. napon nagyon görcsöltem, 3.-4.nap erősödött meg már 4 tablettát beszedtem a 2. levélből, mégis még mindig megvan, vagyis már több mint egy hete. Ez csak az én szememben nagyon abnormális, vagy ez betudható annak h hormont kezdtem szedni?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook