Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Csodaszerek" fórum

"Csodaszerek" (beszélgetős fórum)


12. Sirga
2008. szept. 5. 09:02
Tapasztalatom szerint ez a cég minden korábbi rendelőnek küldi a promóciós anyagot. 2-3 szert - aminek a működése nagyjából logikusnak tűnt - kipróbáltam. Hatástalanok voltak. Mondjuk, annyi a cég mellett szól, hogy tényleg visszafizették a vételárat!(Akkor adtam fel végleg, amikor a tabletta akkora volt, mint egy 100 Ft-os, és kb. 1 cm vastag! 2-3 reggel letuszkoltam - darabokban -, aztán visszaküldtem.)
11. Hmv. (válaszként erre: 1. - Reenee)
2008. jan. 15. 18:57

Hidd el, a világon egyetlen szer sem képes egészségkárosítás nélkül ilyesmire! Ne higgy semmilyen csodaszert reklámozó beugratásnak.

De jó is lenne, büntetlenül bekapunk 1-2 bogyót, jó kis nasival befekszünk a tv elé, s egy hét múlva fitten, lefogyva zsebelhetjük be a dícséreteket!

Ugye, ha belegondolsz, mennyire képtelenség?

Egyetlen megoldás, bár nem egy héten belül látszik az eredmény: sokkal többet kell mozogni, kevesebbet enni, mindenből sokkal kevesebbet, mint amennyi jól esne.

Egyél mindent, amit a család, csak keveset!

Ez ingyen van, semmi másra nincs szükség, csak akaraterőre.

Kíváncsi vagyok, tavaly április óta beváltotta-e nálad valamelyik szer az ígéretét?

2008. jan. 15. 11:19

Csodák pedig nincsenek tessék már tudomásul venni!!

Én az elmúlt 25 évben szinte minden kaphatót kipróbaltam nem ér egyik sem semmit, ha nem diétázol és mozogsz mellé!! Akkor meg minek vegyünk meg drága pénzért bármit is!!!

2007. máj. 17. 15:22

Ja, elfelejtettem, aki nem ismeri, ezen az oldalon is - jobboldalon - hirdetett csodapor a Celluceane, ami megszabadít a cellulitisztől és szép karcsú lábat csinál, leviszi az ödémát stb. stb.

Semmi, de semmi változást nem érzek, csak fejfájást, hogy megint palira vettek, pedig nem vagyok Pál...

2007. máj. 17. 15:20
Én kipróbáltam a Celluceane-t is, mondhatom, hogy jobban jártam volna én is meg a társadalom is, ha az a közel 8 ezer forintot más célra fordítom, vagy csak egyszerűen kihajítom az ablakon...:-(((
7. anyafül (válaszként erre: 6. - Reenee)
2007. máj. 17. 14:34

Feleslegesen idegeskedsz rajta, dobd ki a kukába a leveleket és ne foglalkozz velük!;)

Hajítófát sem ér egyik csodaszer sem.

2007. máj. 9. 08:08

Tegnap is kaptam egy levelet, amelyben "zsírleszívásos" tapaszt hírdetnek.

Potom 24.000 Ft-os áron megszabadulhatok 24-30kg súlyfeleslegtől,10 hét alatt, alvás közben!! Ja! És van hozzá kapszula is.

Nem hiszem el, hogy mindig megtalálnak ilyen baromságokkal. :(

2007. ápr. 18. 06:54
Melyiket szedted? Visszaadták a pénzed?
2007. ápr. 18. 06:50
Ne dőlj be, én bedőltem. Nem ér semmit és még az ízük is borzasztó!:)))
2007. ápr. 17. 17:21
Eszemben sincs!!
2007. ápr. 17. 16:24
BE NE DŐLJ NEKIK!
2007. ápr. 17. 13:12

Hallott vagy próbálta már valaki CHROMA SLIM vagy ABSOLUTE csodatablettákról?

Nekem havonta küldenek tájékoztatókat, mind ugyanazt ígéri, csak más a termék neve, hogy most itt a lehetőség, rendeljem meg a "csodaszert" és napi 1kg-ot fogok fogyni minden edzés nélkül. Tehát, napi 1 tabletta, 1 héten keresztül, az -7kg.

És nem olcsó!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook