Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehet fogyni csodaszerekkel? fórum

Lehet fogyni csodaszerekkel? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
2010. máj. 15. 15:12
Csodaszerek nincsenek!
2010. máj. 15. 14:58

itt többen írják zöld teától lehet fogyni...

meg egy két oldallal arrébb, h ha iszunk zöld teát kijön belőlünk amit egy két órával előbb ettünk..


hát még nem tapasztaltam...de figyelni fogok ráááá

2010. ápr. 2. 21:26
Hidd el semmi csodaszer nem létezik,egyszerűen keveset kell enni,mindenből és sok vizet inni.Húsz éve tartom a súlyom. 174/56 Elárulom,hogy nem emlékszem rá,hogy valaha is degeszre ettem volna magamat.Csak akkor eszem,ha éhes vagyok.
2010. ápr. 2. 19:39
sajnos nem
2009. dec. 9. 01:08
Átmenetileg igen... aztán lehet visszajojózni az egészet sajnos...
2008. dec. 3. 13:12
nem.....
2008. dec. 2. 22:47
Szerintem egy kicsit rásegít a fogyásra. Aztán egy idő után már immunis leszel tőle, de addigra meg összeszűkül a gyomrod és azért nem tudsz enni és a bogyóra fogod, hogy milyen hatásos csodaszer.
2008. dec. 2. 21:28
Fiatalabb koromban szinte minden csodaszert kipróbáltam, de volt olyan, hogy híztam tőle.Ma már nem hiszek a csodaszerekben.
2008. szept. 9. 20:17
akkor nekem nincs olyan gondom hnem iszok eleget, mert kb napi 2 liter simán megvan, melegebb napokon sztem sokszor 3-3,5 is
2008. szept. 8. 21:47
A víz nem indítja be az emésztést, hanem egyszerűen KELL a jó emésztéshez. A vastagbélben fokozott a vízvisszatartás, és ha valaki nem fogyaszt kellő mennyiségű folyadékot, akkor bizony nem fog rendesen működni az emésztőrendszere.
2008. szept. 8. 21:32
hmm, én ezt víztől még sose tapasztaltam...:S
55. c619500ac7 (válaszként erre: 53. - Df30cb1959)
2008. szept. 8. 17:03

"Ha csak egy nagy pohár vizet iszol étkezés előtt már az beindítja az emésztést"


Ez pontosan így van. Tapasztalatból beszélek :)

54. c619500ac7 (válaszként erre: 52. - Kicsikezseni)
2008. szept. 8. 17:01
Ja igen :) bocsesz :D
2008. szept. 7. 22:45

Az ilyen csodaszerekkel nem hiszem

pl: a káposztaleves kapszulát étkezés előtt egy fél órával kell bevenni egy nagy pohár vizzel!

Ha csak egy nagy pohár vizet iszol étkezés előtt már az beindítja az emésztést. vagy hogy a narancsbőr elleni krémet 10percig kell a bőrbe masszírozni. Ha csak masszírozod a bőröd akkor már eleve stimulálod azt.


A kozmetikai kezelések meg csak hosszútávon működnek. E

2008. szept. 7. 20:58
gondolom azt akartad írni, hogy a péksüteményektől, kenyértől garantáltan hízol:) amugy sztem lehet nassolni, ha az ember kellő mennyiségben mozog hozzá
2008. szept. 7. 09:58

Egyébként szerintem egyénfüggő is, hogy ki, mitől fogy. Én pl.a péksüteményektől garantáltan, meg a kenyértől (bár ettől gondolom sokan)De ez nem azt jelenti, hogy ezeket kiiktattam az étrendemből, csak odafigyelek arra,hogy mit eszek.


Amúgy szerintem az az egyik "legveszélyesebb" dolog, ha tévénézés közben nassolgat az ember.

50. c619500ac7 (válaszként erre: 34. - 9778ca1817)
2008. szept. 7. 09:51

Természetesen nem úgy kell érteni, hogy benyakalsz egy liter tejet,majd rá (vagy előtte egy jó kanál olajat):) Mindent csak módjával.

Hát az furcsa, hogy a zöld teáról nem hallottad még,hogy fogyaszt, mert köztudott. Na persze nem úgy, hogy egy héten keresztül zöld teán élsz, és ledobsz magadról a hét végére 5-6 kilót.Csak szép lassú tempóban.Persze a legjobb, ha emellett sportolsz és csökkented a kajabevitelt.

49. c619500ac7 (válaszként erre: 32. - E004ab8014)
2008. szept. 7. 09:47
Az attól függ, hogy mennyi idő alatt akar lefogyni az ember. Ha pl. bulizni mész, ezzel a módszerrel gyorsan leadhatsz két-három kilót.Ha viszont nem olyan sürgős a fogyás, akkor is jót tesz a víz, a tea, csak akkor nem kell annyit inni belőle, és lehetőleg ne gyógynövényes legyen.Nem azt írtam, hogy naponta igyál hashajtó teát, csak azt, hogy hatásos.Ráadásul egészségesebb is a sok folyadék fogyasztása, mint a ki-tudja-mit-tartalmazó-fogyitabletták.
48. e004ab8014 (válaszként erre: 47. - Kicsikezseni)
2008. szept. 6. 23:37

Dombóvári vagyok. Nem a szomszédból jöttem :)

Az én főztöm sem olyan rossz, hogy ki kéne dobni vagy ilyesmi, de mindig úgy vagyok vele, hogy lehetne jobb is. Mondjuk én elég válogatós vagyok az az igazság, meg hogy is mondjam, magasak az igényeim :))

Megyek én is, jóéjt!

2008. szept. 6. 23:24

és megkérdezhetem hogy akkor hova valósi vagy?

Én nagyon szeretek főzni, és nem akarom magam isteníteni, de többnyire jól is sikerül:) vagyis sose kell kidobni, és általában megdícsérik:)) de hát igen, aki szeret enni azt sokszor jót is tud főzni, és bizony én szeretek enni....:(

nah de megyek elteszem magam holnapra. Jóéjt!

46. e004ab8014 (válaszként erre: 45. - Kicsikezseni)
2008. szept. 6. 23:13

Igen, szegedi vagyok. Vagyis eredetileg nem, de ide járok egyetemre, és kb havonta járok csak haza.

Én az Alexandrás menüről jókat hallottam, meg eleve csak az első szakaszra akartam és az max 10 nap, de hát nem lehet. Főzök szívesen, csak sokszor még félresikerülnek a dolgok :D Nem vagyok túl gyakorlott :)

2008. szept. 6. 23:09

nocsak te is szegedi vagy? Fú de jó:)

Amugy Alexandrás menüt nem igazán ismerek, arról nem hallottam semmit.. bár én inkább magamra főzök, nem szeretem az ilyen kajákat.

44. e004ab8014 (válaszként erre: 43. - Kicsikezseni)
2008. szept. 6. 23:02

Ja, hogy attól a kajától! Hát olyat nem is rendelnék. Én a súlykontrollt csinálom és gondolkodtam egy darabig, hogy az első szakaszra rendelek Alexandrás menüt, de a Totalfood nem szállít Szegeden. Így jártam :)

Norbi szalonna? :D Na, ezt meg kell néznem magamnak! :D Amúgy Norbi módszerét azért is bírálták sokan, mert a zsírtartalmat nem veszi igazán figyelembe, csak a szénhidrátot.

2008. szept. 6. 22:22
nem konkrétan egytől, hanem biztosan ismered, lehet rendelni naponta menüt norbitólll.. 3 fogásos, és kb 2 heti folyamatos evés után tapasztalták.. sztem 1-1-től nem nagyon lesz bajod, de rendszeresen én biztosan nem enném.. egyébként meg azon szoktam jókat derülni, amikor látom a boltokban a norbi szalonnát...:D:D tán a szalonna zsírmentes?:D:D:D meg ugyanígy a sütemények... elnem tudom képzelni hogy lehet somlóival fogyni:D:D szóval számomra érthetetlen ez muksó, de hát sajnos sokan bedőlnek neki:S
42. e004ab8014 (válaszként erre: 41. - Kicsikezseni)
2008. szept. 6. 21:51

Hát ilyenről még nem hallottam! :O Ez komoly? Pedig nagyritkán nekem is lecsúszik egy norbis túró rudi. Mondjuk gondolom ez nem az a kategória, mint mikor a naplókban olvasgatom, hogy "reggeli: 2 szelet update kenyér, update parizerrel, desszert update somlói galuska" stb. Bár a kenyeret és a somlóit is kóstoltam, szerintem bűnrossz mindkettő. Az update-tel nekem sincs bajom, de Norbival igen.. pl most már nála a teljes kiőrlésű liszt is 3-as kódú, hogy vedd meg méregdrágán a norbisat. Aztán meg kiad egy "Fogyj sütivel" című könyvet, ami minden fogyókúrázó álma, és így méginkább rákényszeríti őket az update lisztre, meg minden szarságra.

És melyik kajától észlelték ezeket a tüneteket? Vagy nem konkrétan egytől?

2008. szept. 6. 21:35
hát ha hallgatsz rám, a norbi diétából hagyd ki a norbi kajákat.... nem egy példét tudok mondani, akinek tönkre tette a gyomrát, ízérzékelését, sőt a szagokat sem igazán érzi azóta amióta azt eszi, vagyis ette. Diétás kajákat nem nehéz megvalósítani, de ha rám hallgatsz, hanyagold a norbi kajákat!!
40. megryan (válaszként erre: 30. - Gyöngyi)
2008. szept. 6. 21:27

Ez naaagyon tetszik!

Én is szemeztem Redjuce Fatfas(z)t-tal, a szaunaövvel, az izommozgató pillangóval, de aztán eszem jobbik fele belátta, hogy egyik sem érhet semmit.

Munka, erőfeszítés nélkül nem lehet fogyni, ezek pedig azt akarják bemesélni. Nem szabad hinni nekik.

3 hete Norbi életmódra váltottam, és 25 percet tornázok naponta, éhezés nélkül fogytam 4 kilót :)

2008. szept. 6. 20:48
előfordulhat h az enyémre:) 18 év, 169cm, és 65kg... és ez legfőképpen a has derék tájékon látszik:S én nem próbálok semmilyen csodaszert, sajna diétázni nem nagyon tudok, mert faterom elég sokat melózik és ő neki szüksége van a táplálóbb, laktatóbb, zsírosabb kajákra, és sajnos pénztárca miatt nem megoldható, hogy nekem másik, külön étrendem legyen. Így igyekszem kevesebbeket enni, minél többet mozogni, lemondani a vacsiról, és elég sok paradicsomlevet inni. Tapasztalat, hogy eléggé hatásos, ha mondjuk napi 2 pohár paradicsom levet megiszol. Persze én magam csinálom, mert a boltit nem tudom meginni:) úgyhogy szerintem sem érdemes csodaszerekhez fordulni, hacsak tényleg nem valami természetes dolog, mint pl. zsírégető tea, paradicsomlé:) hja és rengeteg mozgás:)
38. ujlany (válaszként erre: 37. - 9778ca1817)
2008. szept. 6. 20:40
bocsi, nem biztos, hogy jol ertem a kerdest. Az en tobblet kiloimra gondolsz?
37. 9778ca1817 (válaszként erre: 36. - Ujlany)
2008. szept. 6. 20:38

47/165/65

Mikortól van az a bizonyos többlet kiló?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook