Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csípőficam fórum

Csípőficam (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. Kippy (válaszként erre: 4. - Kovan)
2010. nov. 11. 20:53
Hát, pontosan ezért!!! Ők is megnézik (nálunk) minden alkalommal az elején. Szegény Baba! Én konzultálnék egy ügyvéddel.
11. Sopianae (válaszként erre: 9. - Serry)
2010. nov. 11. 20:52
Reggel az orvosánál kezdünk, de egy épkézláb dokit nem tudok a városunkban.
10. Sopianae (válaszként erre: 5. - Bettike72)
2010. nov. 11. 20:51

Mondtam édesanyámnak, hogy holnapra vegyen ki szabit, mert megyünk beutalóért, aztán az orvosi kamarához és az önkormányzathoz.

Jól kezdődik neki az élete. Pedig egy vidám, virgonc kis csaj. De hogy mi lesz ezután és hogy fogja viselni...

2010. nov. 11. 20:50
Mielőtt feljelented válts orvost,mert nem fog beutalót adni .Szűrni a védőnőnek is feladata. De nem ér annyit.
8. Anyuci20 (válaszként erre: 1. - Sopianae)
2010. nov. 11. 20:49
sztem jogosan jelentenéd fel főleg ha ez miatt műteni is kell meg maradandó sérülése lett a magánrendelésen alátámasztották,én úgy tudom a hurkáknak szimmetrikusnak kell lennie és azért nem voltak szimmetrikusak mivel csípőficamos ennyit az orvosokról remélem műtét nélkül megusszátok ezt az egészet.
7. Sopianae (válaszként erre: 3. - Kippy)
2010. nov. 11. 20:49

A kutya nem mondta, hogy kötelező.

Akkor tudtam meg, amikor az ortopédus feleségével beszélgettem. Ő mondta, hogy ahogy hazajön a férje egyből megvizsgál minket a lakásán.

6. kovan (válaszként erre: 1. - Sopianae)
2010. nov. 11. 20:49

Ha a ránc nem stimmel az még nem jelent rosszat-nekem is ilyen volt kicsi koromban.

Szerintem mulasztott és feljelntheted,de fogadj egy jó ügyvédet (aki orvosi műhibákra specializálódott) is illetve kérd ki előtte a véleményét.Szegények:-(.Felháborító,kontár!

2010. nov. 11. 20:47

Szia!

Szerintem mindenképp megéri hogy megpróbáld!Szegény kicsikéd:((Nekem 3 hónapos a kislányom mi kedden megyünk szűrésre,de az orvosunk kezdettől mondta hogy kötött a csípője a kislányomnak.De csak most adott ő is beutalót!

Kérdezz meg azért az önkormányzatnál hogy mi a teendő ilyen esetben,hátha elmarasztalják az orvost!

4. kovan (válaszként erre: 3. - Kippy)
2010. nov. 11. 20:45
Ez nem a védőnő hanem az orvos feladata!!
2010. nov. 11. 20:43
Védőnő sem szólt korábban??Ök is nézik. Amúgy nem értem, mert ami kötelező, az kötelező. Miért nem léptél magadtól előbb?
2010. nov. 11. 20:37
Egyébként, ha később megyek műteni kell a kislányom, de így sem kizárt.
2010. nov. 11. 20:36

Sziasztok!


Kislányom most fél éves.

A gyerekorvosunk sokszori figyelmeztetés után sem küldött el minket a 6 hetes kötelező csípőszűrésre.

Láthatóan aszimmetrikusak voltak a lábain a redők.

Szerinte ez csak azért van, mert kissé duci a lányom. (8kg és 22-én lesz 7 hónapos). Azt mondta felesleges elmenni.

Kedden megmutattam a védőnőnek is. Nem mondott semmit sem.


Ma erőt vettem magamon és elmentem egy magánrendelésre, ahol kiderült súlyos csípőficama van. Kérjek beutalót holnap a gyerekorvosnál és kedden megröntgenezik és felírnak valamiféle sínt, amit 3-6 hónapig kell használni. Ezért nem tud mászni sem és menni is később fog megtanulni.


Szerintetek mulasztásért feljelenthetem az orvosunkat? Kérhetek valamiféle kártérítést? 3-6 hónapig szenvedni fog a Kicsikém és ráadásul hosszabb idő lesz a gyógyulása, mintha elküldött volna minket. Az anyagiak nem érdekelnek, de mindenről számlát fogok kérni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook