Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van-e köztetek olyan, akinek csípőficama van? Mostanában nagyon fáj a bordaközi izmom, a doki szerint a csípőm miatt, mivel kicsit bicegek fórum

Van-e köztetek olyan, akinek csípőficama van? Mostanában nagyon fáj a bordaközi izmom, a doki szerint a csípőm miatt, mivel kicsit bicegek (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 2. 19:02

A mellkasi pontok:

[link]

2013. ápr. 2. 18:59

A "térkép" lemaradt

[link]

5. Fanatic (válaszként erre: 4. - Bugs02)
2013. ápr. 2. 18:58

Mi az hogy! Már nagyon várom a tavaszt. Egyébként én is csípős vagyok, bár nem ficam, ez csak szerzett. A csípőizület egyik oldalon összetorlódott, a másikon szétnyílt, bal láb rövidebb. Kb. úgy 2-3 hét óta nyavalygok. Akkor jött valami brutális hidegfront. A szomszédasszony arthritises, ő még kórházba is került, mert menni is alig tudott. Feltúrbózták egy kis szteroiddal.

Nem próbáltad még a trigger masszázst? Nekem sokat segít, mert beállnak az izmok a kényszertartás miatt. Saját magad is meg tudod csinálni. [link]

Ez pedig egy "térkép", hogy hol is helyezkednek el ezek a pontok. Nálam ez kint van a falon. Érdekes, ha egy fájós pontot megmasszírozol, akkor el kezd fájni egy másik pont, ami azzal összefüggésben van. Kvázi megmutatja, hogy mi az, amit még masszírozni kell. Nagyon hatásos.

4. Bugs02 (válaszként erre: 3. - Fanatic)
2013. ápr. 2. 17:37

Én most bekentem Arnica géllel az most jó.

Mivel én elég hülyén megyek, ezért a gerinc a csípő az egész hátam megvan terhelve...én is megijedtem,mikor elősször fájt..el is mentem csináltak EKG-t de semmi, aztán az ortopéd dokim mondta, hogy ez attól van, hogy van a 2cm rövidülésem. Fáj a keresztcsontom a csípőcsontom.

de nekem akkor ha vacak az idő, sajnos egy ideje elég vacak.

Köszi a hozzá szólást:)

3. Fanatic (válaszként erre: 2. - Bugs02)
2013. ápr. 2. 16:03
Nem lehet, hogy idegzsába? Nekem borda között volt, ráadásul bal oldalon, szívkörül, így totál be voltam tojva, hogy a szívemmel van baj. De idegzsába volt. Kaptam rá Prolixan nevű gyógyszert, de ezt már nem forgalmazzák itthon.
2013. ápr. 2. 15:11
Esetleg ha van köztetek gyógytornász, szívesen venném, hogy milyen gyakorlatokkal lehetne a fájdalmat csökkenteni?
2013. ápr. 2. 15:01

Olyanokkal szeretnék beszélgetni, akiknek felnőttként csípő ficama van.

nekem gyerekkoorm óta van, de az utóbbi időben főleg mióta ilyen vacak az idő fáj.

Nekem olyan 2cm a rövidülésem, fáj a bordám,az ortopédcipőben az emelések sem jók...gondoltam hátha van olyan akivel tudok erről beszélgetni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook