Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » CsBB- Csere-Bere Bazár fórum

CsBB- Csere-Bere Bazár (beszélgetős fórum)


2010. júl. 6. 13:13
Olyan jó lenne ha sokan összejönnénk:)
5. CsillagTM (válaszként erre: 4. - D55ea5c2eb)
2010. júl. 6. 13:11
aha, értem!
2010. júl. 6. 12:55

Ott úgy volt, hogy golyókat kaptál. Ha három ruhát hoztál kaptál egy golyót, ami azt jelentette hogy 3 ruhá tis vihetsz magaddal haza. Ha 10 alatt hoztál, két golyó járt, akkor max 9et vihettél... ha 10 fölöttit hoztál, akkor három golyó, és akkor amennyit csak akartál. A ruhákat a bazár elött a belépésnél kellett odaadni a szervezőknek, akik ott elötted átnézték a ruhákat(széthajtogattál-összehajtogatták) és így elt udták dönteni, hogy tényleg mennyire jó az a ruha. szakadt, mocskos, kinyúlt ruhákat nemis tettek bele a közösbe. Ha ilyen ruha lett volna valakinek a 11., akkor is csak két golyót kapott, hiszen szar ruhát vitt.

Remélem érthető igy:)

2010. júl. 6. 12:53
Ott arra hívták fel a szervezők a figyelmet, hogy otthon válogasd szét a ruháidat. Két kupac, az egyik megy "jótékonyságra", ami nem divatos, vagy pl a szabadidőruha stb. Ők úgy voltak vele, hogy rábízták a lányokra, hogy mit hoznak, és hangsúlyozták, hogy akik eljönnek azok határozzák meg a bazár színvonalát. és ez teljes mértékben így volt. Általában jó ruhák voltak( a legtöbben 16-30 évesek jöttek, S, M, L mérettel) és mindenki tudott válogatni. Persze nem arra kell gondolni, hogy hozol mondjuk 5 ruhát, és viszel 30at.
2. CsillagTM (válaszként erre: 1. - D55ea5c2eb)
2010. júl. 6. 12:49
engem érdekel...csak ezzel az a para, hogy neked meg nekem meg XY-nak normális ruhái lennének, de esetleg sokan elhoznák a vacakokat...mi a tapasztalatod?
2010. júl. 6. 12:39

Sziasztok!


Kérdésem lenne hozzátok:)

Régen(egy másik portál szerkesztőinek aktivitása miatt) rendszeresen rendeztek meg Budapesten egy bizonyos bazárt. A lényege, hogy aki úgy gondolta, átnézte a szekrényét, és a már nem használt ruhákat (kinőtt, kifogyott, kihízott, megunt, de nem szakadt, még használható!!!)kiszortírozta, és elvitte a bazárra. Itt az elhozott ruhák mennyiségétől függően lehetett válogatni mások ruháiból (mint egy turi:) ), és ingyen hazavinni. Természetesen voltak polók, pulcsik, ruhák, nadrágok, táskák, övek, napszemüvegek, ékszerek(bizsuk) stb.

Úgy tudom, hogy ez a bazár már megszűnt, amit én nagyon sajnálom:(. Rengeteg nem használt, de divatos ruha van a szekrényembe, amit szívesen elcserélnék másokkal. Ha van rá igény (a régi szervezőkkel beszélve) akár rendezhetnénk magunknak egyet. Akkor érné meg ha jó pár ember érdekelne. Tehát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook