Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Családi pótlék intézése a kormányablaknál fórum

Családi pótlék intézése a kormányablaknál (beszélgetős fórum)

2015. nov. 11. 11:01
Köszönöm, küldtem nekik ajánlott levelet, mert személyesen kicsit messze vannak. Most várok...
5. Timilight (válaszként erre: 1. - Gardengabi)
2015. nov. 8. 20:24
Nekem a nevem változott meg, én ajánlott levelet írtam a MÁK-nak, egy hét alatt elintézték a névváltozást. Viszont tényleg megcsinálják a kormányablaknál is a számlaszám átírást, ismerősöm is ott jelentette be. Szóval mind a két lehetőség él.
2015. nov. 8. 19:04
Személyesen jobb az ilyet intézni, mert segíteni is tudnak, ha kell.
2015. nov. 8. 10:44
Na jó, ez egy kicsit kusza lett! Szóval... más fórumon kértem a segítséget, de nem jött válasz, próbáltam átmásolni, a gépem bekevert...de remélem azért érthető!Bocsi!
2015. nov. 8. 10:42

Illetve nyitottam, mert kiraktam máshová a kérdésem,Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni, ezért nem nyitnék új fórumot. Megszüntettem a bankszámlám, és postán szeretném kérni a csp.-t. A MÁK oldala azt írja, hogy a kormányablaknál lehet intézni. Viszont nem találok a kormányablaknál semmilyen infót. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném. Esetleg azt is, hogy személyesen kell intézni, vagy ajánlott levélben is lehet? Köszönöm!

de se kép se hang!

2015. nov. 8. 10:41
Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni, ezért nem nyitnék új fórumot. Megszüntettem a bankszámlám, és postán szeretném kérni a csp.-t. A MÁK oldala azt írja, hogy a kormányablaknál lehet intézni. Viszont nem találok a kormányablaknál semmilyen infót. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném. Esetleg azt is, hogy személyesen kell intézni, vagy ajánlott levélben is lehet? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook