Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexre kellesz fórum

Csak szexre kellesz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
54. 03d9e3ee29 (válaszként erre: 53. - Titti25)
2015. febr. 10. 11:49
Csodák nincsenek :)
53. titti25 (válaszként erre: 51. - 03d9e3ee29)
2015. febr. 10. 11:48

De az! Csak hülye vagyok várom a csodát hátha....

De kezdem unni!

És ahogy olvasgatom a hozzászólásokat igazat adok nektek.

52. adfa0d8bdb (válaszként erre: 50. - Unom)
2015. febr. 10. 11:47

De mi a jó abban - ahogy valaki előttem fogalmazott - dugunk egyet aztán ennyi?


Nem megalázó ez egy nőnek? Jön a faszi üríteni aztán viszlát? Ez valakit kielégít?


Esküszöm, ha ennyire nem lenne senkim, akkor inkább egy nőt vinnék haza szexkapcsolatra, mert velük lelkiekben is meg lehet élni egy sima szexkapcsolatot...

51. 03d9e3ee29 (válaszként erre: 1. - Titti25)
2015. febr. 10. 11:43

Neked ez nem megalázó?

Miért nem keresel valakit, akivel hasonlóak az elképzeléseitek?

50. unom (válaszként erre: 49. - Artmami)
2015. febr. 10. 11:42
Így van. Szerelem nélkül nem érdemes együtt élni, jobb a szexkapcsolat.
49. artmami (válaszként erre: 48. - Unom)
2015. febr. 10. 11:41

Természetesen szeretem, azért élek vele… de ez együtt jár egy csomó olyan dologgal ami lemondást jelent a részemről és az ő részéről is.

Ha csak hancúrpajtások lennénk ezek sem lennének, és mindenki magának keresné a fogsorát :D

48. unom (válaszként erre: 46. - Artmami)
2015. febr. 10. 11:38
Mert szereted. Ha nem szeretnéd valószínű, kevésbé lennél lelkes fogsorkeresésben.
47. tamtamano (válaszként erre: 42. - 3a5c305959)
2015. febr. 10. 11:37
Most lehet, hogy nekem vannak értelmezési gondjaim, de a Ti kapcsolatotok " nem csak szex " kapcsolat volt, hanem a " barátság extrákkal " kapcsolat, a kettő nem ugyanaz sztem! A szex kapcsolat legalábbis az én fejemben az a " dugunk azt ennyi " a másik amiben Te voltál abba még belefér a mozi.. stb..
46. artmami (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2015. febr. 10. 11:36

Biztos létező jelenség ez is… az összes barátnőm ezt a követ fújta.. nem vagyunk egyformák szerencsére, így mindenki megtalálhatja a számára ideális csomagot…

De szomorú ha valaki annyit lát egy férfival való kapcsolatból, hogy meccset kell nézni vele meg a fogsorát keresni… nem tudnak és nem is akarnak az emberek alkalmazkodni. Sok magányos lélek kering, ideológiákat gyártva, hogy miért is jó neki így..

Én örömmel fogom a párom fogsorát keresni :D

45. adfa0d8bdb (válaszként erre: 43. - Gribedli***)
2015. febr. 10. 11:36

Igen, de azért a fordítottja a jellemzőbb.


Nyilván, mindenki maga tudja ki a jó neki.


Nekem hiába Brad Pitt kinézetű valaki, attól még nem fogom magamra rántani.

Nekem igenis kell érzelmi töltet, kell az hogy felnézzek rá, kell a mentális egy hullámhossz és sorolhatnám.

44. kriszta773 (válaszként erre: 39. - Titti25)
2015. febr. 10. 11:34

valószínűleg bárki bármit mond, elleszel vele és reménykedsz majd, hogy talán beléd szeret. miért nem mondod meg neki, hogy te normális kapcsolatot szeretnél, nem csak szexet, és ha ő úgy gondolja, ez nem menne neki, akkor fejezzétek be. ha vele szexelgetsz és reménykedsz, nem fogsz olyat találni, akivel valóban szerelem lehet, pedig nem csak ez az egy pasi van a világon, akit megszerethetsz :)

az még jobban fog fájni, ha egyszercsak ejteni fog egy másik nőért, és elég naiv vagy, ha azt hiszed, hogy most is nemet mondana bárkinek egy kis szexre

ha viszont a pasi is többeket érez, legalább normálul, új alapokon folytathatjátok, és te sem fogod rosszul érezni magad

43. gribedli*** (válaszként erre: 40. - Adfa0d8bdb)
2015. febr. 10. 11:31
Arra akartam utalni, hogy léteznek érzelmesebb férfiak is, nem mindegyik vizuális, nem minden ilyen törvényszerű. És léteznek vizuálisabb nők.
2015. febr. 10. 11:31

Nekem volt egy ilyen pasim. O 26 volt en 22 mikor odakoltozott a haverjával az alberletembe. Elso pillanatban nem tetszett, de a nagyon jol elbeszelgettunk az elso este. Egy het mulva mar az o szobajaban aludtunk. O tul volt egy nagy csalodason es erzelmileg elzarkozott tőlem. Viszont nagyon kedves volt es bujos, minden idonket egyutt toltottuk munka utan. Kijartunk a Margitszigetre napozni, vasarolgattunk meg foztunk egyutt. O sosem mondta hogy szeret de mindig feltekenysegi rohamot kapott ha feljott a multam, mert volt pár rövidebb kapcsolatom elotte miutan vege lett egy harom eves kapcsolatomnak. Tobbszor megprobaltam szakitani de sosem tudtam. Vegul 8 honap utan egyszer csak elegem lett belole. Egyik pillanatrol a masikra teljesen kiabrandultam belole. Mintha fejbevagtak volna, ugy jozanodtam ki. Na itt lett erdekes a tortenet mert ezek utan elkezdett szaladni utanam. Szerelmes leveleket irt stb. Lett utanam egy ujabb kapcsolata akinek meg rolam sirt mint ahogy nekem is tette az elottem levo nagy csalodasarol. Olyab mintha mindig faziskesesben lenne az erzelmeivel. Mindig az kell neki aki epp elhagyta.

Szerintem mondd el a fiunak hogy hogyan erzel es allitsd valasz út ele. Hagyjal neki egy het gondolkozasi idot es mondd meg neki hogy akkor keressen csak ha o is nyitott egy kapcsolatra veled. Egyebkent meg ne vesztegesse az idodet. Nehez lesz nagyon de hidd el, de ha ugy dont hogy nem akar kapcsolatot veled akkor jobb ha mmost elvallnak utjaitok.

41. unom (válaszként erre: 39. - Titti25)
2015. febr. 10. 11:25
Döntsd el, mit akarsz. Ha ezt folytatni, akkor fogadd el. Ha ez így nem jó, akkor változtass. Ilyen egyszerű. De az, hogy nem jó, folytatod, és közben panaszkodsz nem vezet sehová.
40. adfa0d8bdb (válaszként erre: 38. - Gribedli***)
2015. febr. 10. 11:24
Mindenkinek más a szép és más a bűnronda.
39. titti25 (válaszként erre: 37. - SDitti)
2015. febr. 10. 11:24
Nincs Egyiküknek sem senki.
2015. febr. 10. 11:22
Nők érzelmi alap-férfiak vizuális alap... Ez általánosítás. Én nő vagyok és rettenetesen vizuális. És mi van azokkal a pasikkal, akik bűnronda nőkkel kötik össze életüket? Lépjünk már túl a férfi=lovag, nő=tűzhely angyala közhelyeken!
37. SDitti (válaszként erre: 8. - Titti25)
2015. febr. 10. 11:18
Van "normális" kapcsolata? (Másik nő?)
36. gribedli*** (válaszként erre: 26. - Artmami)
2015. febr. 10. 11:16

Ez nem divat kérdése. Egyszerűen néha túl sok a pasikból és sok nő simán elvan egyedül is, csak szexre kellenének nekik a pasik úgy, hogy aztán kussoljanak és menjenek csak haza aludni, ne a nő fülébe horkoljanak :DDD


Olyan nehéz ezt elhinni, hogy vannak nők, akiknek elegük van a férfiakból és azok agymenéseiből de mondjuk nem tudnak meglenni szex nélkül és a vibri nem elég, és nekik tökéletesen elég az, ha csak arra az időre taliznak? Van ilyen. Aki nem akar már gyereket mert van neki, nem akar anyagiakban "társat" mert egyedül is keres eleget, nem akar vitatkozni, hogy meccset nézzenek vagy mást, kell egy kirakat-pasi oszt jòvan. Nem csak az apajelölt-férjjelölt megszerzése egy nő célja, van szabadidőpartner kategória is. Nem mindenki akar együtt megöregedni, hogy legyen kinek a pelusát kicserélni meg a fogsorát, szemüvegét keresgélni, pfff:DDD

2015. febr. 10. 11:15

A kapcsolatok nagy része az marad aminek indult.

/na most sikerült jó negatívat beszólni/

2015. febr. 10. 11:14
Valahol olvastam, hogy hány alkalom "kell" ahhoz hogy a nő szerelmes legyen. 3 talán. És minél többször történik meg, annál rosszabb lesz később. Gondolom így jártál te is...
33. adfa0d8bdb (válaszként erre: 31. - Unom)
2015. febr. 10. 11:11

Én nem mondtam hogy minden nőnek ugyanaz a jó, de a fórumindítónak ez a kapcsolat egyáltalán nem jó.


Kevés az olyan nő szerintem, aki érzelmek nélküli szexre vágyik.

32. vanjobb (válaszként erre: 1. - Titti25)
2015. febr. 10. 11:10
Akkor most ismét mond meg neki, hogy vége, de mostmár tarts ki szavad mellett és ne dőlj be neki. Adj neki időt hátha rájön hogy másképp is meg akar ismerni.
31. unom (válaszként erre: 28. - Adfa0d8bdb)
2015. febr. 10. 11:08
Ez te vagy, más meg másként dönt. Én csak az általánosítást nem szeretem, hogy minden nőnek ugyanaz jó.
30. d1e807c461 (válaszként erre: 8. - Titti25)
2015. febr. 10. 11:07
ennyire nincs akaraterőd?
2015. febr. 10. 11:01

Én nem török pálcát senki feje fölött… biztos mindenki életében vannak olyan szakaszok amikor nincs szerelem… az meg nem jó baglyok költöznek a kis oduba :)

Lehet ilyenkor próbálkozni ezzel, azzal, de csak addig vicces amíg nem sérül az ember lelke.. itt ez már reális veszély..

Sajnálom a témaindítót, mert már kötődik és ilyenkor nagyon nehéz okosnak lenni, még akkor is ha kap itt 100 jó tanácsot.

28. adfa0d8bdb (válaszként erre: 27. - Unom)
2015. febr. 10. 10:58
Ó, persze... az idő alatt maszturbálok 10x míg betanítok egy vadidegent hogy mit merre, hogyan szeretek... :)
27. unom (válaszként erre: 26. - Artmami)
2015. febr. 10. 10:57

Nem mindig van szerelem az ember életében. Amikor épp nincs, akkor, ahogy mondod, a biováltozat jobb, mint az elektromos. Erre jó a szexkapcsolat.

Persze, lehet szűzi életet élni, ha épp nincs kapcsolata valakinek, de nem kötelező.

Ne keverd a természetet és a társadalmi konvenciókat.

26. artmami (válaszként erre: 24. - Unom)
2015. febr. 10. 10:54

Hol olvastad, hogy a nők nem élvezik a szexet?

Tudom, hogy most nagyon divatos Szex és Newyorkot játszó, azzal dugok akivel és amikor akarok emancipuncit játszani, de a természetet nem lehet megerőszakolni.

Mi érzelemi alapon szexelünk a férfiak vizális alapon… egy vibrátor is lehet nagyon ügyes.. de ha lehet választani, akkor én maradok a hús-vér megoldásnál, aki még reggel is ott van és nem kell hetente elemet cserélni :)

25. adfa0d8bdb (válaszként erre: 22. - Artmami)
2015. febr. 10. 10:51
Tökéletesen egyetértek! :)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook