Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexre kellesz fórum

Csak szexre kellesz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
24. unom (válaszként erre: 22. - Artmami)
2015. febr. 10. 10:50
Lehet, meglep, de a szexet a nők is élvezik. Nincs semmi gond a szexkapcsolattal, csak nem kell többet beleképzelni.
2015. febr. 10. 10:48

Ha az elején így megmondta kerekperec, akkor még nem is hibáztatható.


Az esetek 99%-ában aki így indít, az tényleg nem akar elköteleződni.


Mi nők hajlamosak vagyunk azt hinni hogy majd belénk szeret, de ez csak önámítás. Köztünk is ezer fokon izzott a szex, mégsem szeretett belém.

2015. febr. 10. 10:46

Gyerekek… ti fordítva ültök a lovon? Azért van ennyi nyámnyila "nemtudomhogymitakarok" meg "csak szex legyen másra nincs igényem, mert csalódtam" gyáva faszi, mert ezt meg tudják tenni.


A nők 90%-ban érzelemvezéreltek. Belemegy a csakszex kapcsolatba amibe szépen lassan bele is törik a bicskája..

Én nem bíztatnám a téma indítót arra, hogy terítse ki a lapokat.

Egy lépése lehet: tipli..

Ha valamit megmozgatott a fasziban, akkor az úgyis lépni fog. Ha nem, akkor meg nem kell lemenni kutyába egy ilyen érzelmileg korlátolt embernek.

Megértem a férfiakat is.. minek szerencsétlenkedjenek egy nővel, aki néha hisztizik, szeretne elmenni egy-két programra, van hogy rossz napja van, sőt még néha menstruál is, amikor lehet egy csitti-fitti játszópajtása is aki csak jön és aztán megy.. milyen kényelmes..pfff

21. vacsa (válaszként erre: 17. - Titti25)
2015. febr. 10. 10:46
Mert egy önző köcsög. Bocsi.
20. Misaki Itó (válaszként erre: 17. - Titti25)
2015. febr. 10. 10:45
Éppen ezért..
2015. febr. 10. 10:44
Persze!
2015. febr. 10. 10:44
Hat engem nem.tudott lebeszelni, mert megmondtam neki, hogy csak akkor keressen, ha komolyan gondolja, mert egyebkent bant vele. Normalis intelligenciaval egy ferfi ezt felfogja. Ezek szerint a te embered nem nagyon foglalkozik az erzeseiddel, vagyis neki tenyleg csak szexre kellesz...
2015. febr. 10. 10:44
Le. Mert? Jó nyilván tudjuk hígy miért.
16. 8122eadc5b (válaszként erre: 13. - Titti25)
2015. febr. 10. 10:43
Függetlenek vagytok?
15. Misaki Itó (válaszként erre: 13. - Titti25)
2015. febr. 10. 10:40
Lebeszélt róla..most ez komoly??
14. adfa0d8bdb (válaszként erre: 8. - Titti25)
2015. febr. 10. 10:39

Én egy ilyen kapcsolatba betegedtem bele 2008-ban és lettem anorexiás. Xanaxot szedtem. Kell ez neked?


Jó két évbe telt, mire kihevertem, és Isten őrizz hogy még egyszer ilyesmibe belemenjek!


Ez neki így rohadt kényelmes, de te csak szenvedni fogsz!

2015. febr. 10. 10:37

Hát ez nem fog menni írtam ugye hogy próbáltam és akkor le beszélt róla és folytatódott minden.

De látom valahogy érzem hogy nála tényleg nem alakul semmi. De viszont amikor vele vagyok az meg olyan jó olyan más akkor.

2015. febr. 10. 10:35
En igy kezdtem gyermekeim apjaval. Azon a ponton, ahol most te vagy, en kileptem a dologbol, mert mar jobban fajt aszivem, mint amennyire elveztem a dolgot. 1-2 honap mulva jott utanam, mert rajott, hogy o is szeret, velem akar lenni. Ha nem "szakitottam" volna, valoszjnuleg sosem jon ra...:)
2015. febr. 10. 10:31
Szállj ki!Magaddal cseszel ki,ha a pasi dob ki!Sokkal szarabb lesz!
10. gribedli*** (válaszként erre: 7. - Titti25)
2015. febr. 10. 10:30

Ja, jó.:)


Nem minden pasi ilyen, de te mentél bele a dologba. Amúgy meg nem tilos megmondani neki, hogy bocsi, nekem ez mégsem megy. Egyszerűen megmondod, hogy igen, az elején neked jó volt így, de most már meggondoltad magad és teher lenne az, hogy ő még mindig csak szexben gondolkozik, pont.


Amúgy mi az, amit szeretnél vele csinálni szexen kívül? Elmenni valahova együtt, stb. Ez így jó kezdet lenne? Próbáld ezt is megmondani, hogy nem akarsz ajtóstul a házba rontani csak egy kicsit többet mint csak szex. Ha megijed és elszalad, tök mindegy, legalább nem szenvedsz a közelében:)

9. 6b006fc769 (válaszként erre: 8. - Titti25)
2015. febr. 10. 10:29

Persze, hogy nem tudod, mert egyre jobban kötődsz hozzá.

Viszont ha viszonzatlan marad a szerelmed, az nagyon kegyetlen lesz, fel fog emészteni.

2015. febr. 10. 10:27
Tudom hogy abba kellene hagynom de nem tudom valamiért nem megy inkább vele mint nélküle. Annyira rossz ez a döntés.
2015. febr. 10. 10:25
Mi. Bocs.
6. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Titti25)
2015. febr. 10. 10:24
Mind a ketten kik??? Nem értem...
2015. febr. 10. 10:23

Általában ilyenkor szoktak jönni a gondok, mikor az egyik fél beleszeret a másikba... viszonzatlanul! :/


Én kiszállnék, most még időben. Később jobban fog fájni.

2015. febr. 10. 10:21

Na azok a fránya hormonok.

Én is azt mondom, hogy légy vele őszinte, mert így csak megbolondulsz.

3. unom
2015. febr. 10. 10:18

Szerintem a pasi korrekt volt, elmondta, mire számíthatsz.

Legyél vele őszinte, mondd el, amit itt leírtál, és válasszon: vagy befejezitek, vagy több lesz köztetek.

2015. febr. 10. 10:14
Kiderult nem kimerült.
2015. febr. 10. 10:12

Három hónapja összejarunk szexelni egy pasival úgy egyeztunk meg hogy csak ez lesz mert ő nem akar kapcsolatot.... Aztán kimerült hogy nagyot csalódott, dehat ki nem.....na mindegy.

De amikor vele vagyok olyan jó annyira tud ölelni bújni simogatni stb....hogy kezdem azt érezni hogy nagyon jó vele és többet akarok vele lenni és tudom h ő nem ez elszomorit.

Egy hete mondtam neki hogy nem megyek többet és nagyon megpróbált erről lebeszelni és hát sikerült neki.

Hát mind a ketten elmúltak bőven 20 évesek ő pláne de még sem tudja hogy mit akar vagy még is csak nem velem.

Minden pasi ilyen legyen neki ott valaki arra az éjszakára akit tud ölelni csókolni stb.....minden érzelem nélkül úgy hogy nem alakul ki semmi??? Ez nekem miert nem megy.?!

Tita.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook