Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexet akar, ez oké... De szerintetek? fórum

Csak szexet akar, ez oké... De szerintetek? (beszélgetős fórum)


1 2
60. rabanne (válaszként erre: 59. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 4. 22:10
Remélem is :) És köszi.
59. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 57. - Rabanne)
2011. júl. 4. 21:19
Te nyertél egy tapasztalatot-ő vesztet egy normális emberkét:)
58. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 57. - Rabanne)
2011. júl. 4. 21:19
Örülj neki, hogy nem álltál be a sorba:DD Megspóróltál magadnak egy apró problémát:)
2011. júl. 4. 21:06

Sziasztok!

Ma szabadnapom volt, és egész nap gondolkodtam... és te úúúristen, hát hova tettem én az eszemet?? :S Köszönöm nektek is, hogy fölnyitottátok a szemem! :)) Hogy is foglalkozhattam ilyennel? Nem fogom megalázni magam! Azt hiszem írtam itt valahol, hogy még pénteken írtam neki, hogy nem is tudom mit gondoljak róla, aztán kilépett, és azóta eltűnt...legalábbis chatről...legalábbis én nem látom. Viszont azt igen az üzifalán, hogy a csaj ismerősei meg gyűlnek! Hát ennyit erről! Mindegy egy tapasztalattal több, vagy kevesebb... :D De töröltem szépen az ismerőseim közül.

56. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 55. - E5679164d5)
2011. júl. 4. 10:26

"A 21. század a technikai haladásról szól, és sajnos az emberi érzelmek és értékrendek elkorcsosulásáról"


Nem kötelező beállni a sorba senkinek:) De ha már beállt, akkor ne sírjon, hanem viselje el a következményét-csendben:)

2011. júl. 4. 09:56

1. A 21. század a technikai haladásról szól, és sajnos az emberi érzelmek és értékrendek elkorcsosulásáról. Az elsőt szeretem és élek is vele.

2. A Facebook az ismerősökkel való kapcsolattartás eszköze. Ismerős= közös múlt akármilyen szinten is van. Velem is próbálkozott már leányzó férfi létemre. Megkérdeztem honnan ismerjük egymást. A válasz az MSN címlistáján voltam így gondolta ismer. Ezután persze felvilágosítottam hogy összesen két emberrel beszéltem MSN-en addigi életemben, s azok is kollégák voltak. El is tűnt.

3. Kérd meg hogy menjen be a boltba, az legalább nyilvános hely, és beszéljetek. A harmadik kifogás után meg küldd el a fenébe.

54. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Rabanne)
2011. júl. 3. 21:10
idegenekkel soha ne találkozz!!! mondd meg neki, hogy ha akar vmit menjen be hozzád az üzletbe, ott nem vagy egyedül, nem lehet baj.
2011. júl. 3. 20:29
Skalpvadász. "Amolyan egyszeri használatra"
2011. júl. 3. 19:49

Szerintem akármit mondanak a hozzászólók, te bele fogsz menni. Lehet hogy érzed a lelked mélyén hogy ez így nem helyes, de birizgálja a fantáziádat; hiszen ahogy írtad, még nem volt ilyen jellegű helyzetben/viszonyban részed.

Mikorra beszéltétek meg a találkozót?Ő sürgeti?

51. melindike (válaszként erre: 46. - Rabanne)
2011. júl. 3. 18:21

Hidd, el, ha belemennél, azzal csak még több csalódást élnél át.

Csalódnál a fiúban, ha belemennél a dologba és utána esetleg szóba sem állna veled, hiszen megkapta, amit akar. Vagy, ha éppen megtudnád, hogy hány másik lánynál próbálkozott be utánad.

És szerintem csalódnál magadban is, hiszen nem ilyen "kapcsolatra" vágysz.

Vannak még normálisan gondolkodó fiúk, csak talán ők is félnek a csalódástól.

50. ef3ace0e2f (válaszként erre: 46. - Rabanne)
2011. júl. 3. 18:19

Megértelek. De akkor se add oda magad egy jött-ment idiótának aki rögtön azzal kezdi az ismerkedést, hogy csak arra kellenél. Vannak könnyed kapcsolatok, mert a pasik is csalódnak, nem akarnak komoly érzelmeket, de ez nem jelenti azt, hogy egy este látod aztán kész vége. Az ilyenbe ne menj bele szerintem. Utána rosszul éreznéd magad.

Tudod mi lenne a jó? Ha a pasit tényleg érdekelnéd, szép vagy, csinos vagy, látta a mozdulataidat a boltban, szimpatikus vagy neki, szívesen találkozgatna veled. És rögtön előre tisztázzátok, hogy nem akartok komolyat, de bármi beleférhet, tart ameddig tart.

49. 07c4794583 (válaszként erre: 46. - Rabanne)
2011. júl. 3. 18:19
tudod nem az a baj, hogy ne johetne ossze esetleg valami komolyabb ezzel a pacakkal. hanem hogy utana az ilyen tipus sose all le a nok fuzesevel, 99% hogy utana tovabb nyomatja a facebookos mokajat. kell ez neked?
48. 4c488b47fa (válaszként erre: 46. - Rabanne)
2011. júl. 3. 18:16

Értelek, és azt kell mondjam, szívemből szóltál.

De hidd el, van aki komolyat akar, és olyan is, aki megérdemel. Csak megtalálni nehéz! :S

Én azt mondanám, ezt most hagyd ki, nagyon gyanús ez az illető, nem jönnél jól ki ebből. Ne erre légy vevő....

Én pasi létemre nem szeretnék egyéjszakás kalandot, persze, vannak az embernek szükségletei, de akkor már legyen valaki, akivel ha nem is komoly, de "többéjszakás", és talán az sem baj, ha nem csak a szexről szól.

47. rabanne (válaszként erre: 40. - Kagylo30)
2011. júl. 3. 18:08
Persze, abba biztos vagyok, hogy más is kapott hasonló "szép" szöveget...
46. rabanne (válaszként erre: 44. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 3. 18:06
Tudom, hogy többet érek. Csak ma már egyre nehezebb olyan pasit találni, aki tényleg egy komoly kapcsolatot akar. Meg nem akármilyen csalódáson vagyok túl, ez is egy oka annak, hogy idáig jutottam, hogy vevő lennék az ilyesmire :S
45. kagylo30 (válaszként erre: 44. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 3. 18:04

Annál mindenki többet ér!

Csak ilyen is van...

44. ef3ace0e2f (válaszként erre: 41. - Rabanne)
2011. júl. 3. 18:03

Jól van, nem kell leharapni a fejem. Szerintem undorító, ha csak egy 20 perces gyorsan elmúló gyönyörféle érzet reményében akar valaki ismerkedni egy másik nemű emberrel. És nekem vicces is :D

Bocs, de a helyedben elkapna a röhögőgörcs ha csak azért kellenék valakinek, hogy jókat élvezzen pár percig, és ezt előre a képembe is mondja..ja, bocs, megírja.

Könnyed kapcsolat és egyéjszakás kaland között különbség van. Ne légy egyéjszakás nő, többet érsz ennél. Hidd el nekem.

43. fehér csoki (válaszként erre: 42. - 9bbc382386)
2011. júl. 3. 17:56
Jókat lehet röhögni az ilyen leveleken az biztos!
42. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Rabanne)
2011. júl. 3. 17:55
Szélhámos,ennyi :)
41. rabanne (válaszként erre: 38. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 3. 17:51
Mi az undorító?? A 21. századba vagyunk vagy nem?
2011. júl. 3. 17:47

Valami biztosan nem stimmel vele...

De szerintem az ilyennel nem kell foglalkozni,akár milyen jól is néz ki,attól még bármilyen lehet..

Ki tudja hány csajnak írt már ilyen dumával..

2011. júl. 3. 17:46

Ha Te többet szeretnél tőle, akkor semmiképpen nem oké!

Keress valakit, aki szeret és "normális" párkapcsolatot szeretne tőled.

Jah, és ne gondold, hogy előbb-utóbb neki (is) kevés lesz a csak szex, mert akkor nagyon-nagyot fogsz csalódni! ;)

2011. júl. 3. 17:45
Undorító, és kiábrándító, mind a pasi mind a nő részéről. De egészségetekre.
37. 07c4794583 (válaszként erre: 36. - Rabanne)
2011. júl. 3. 17:42

hehe, az ősi csapda


igen, egyéjszakást akarok.. de lehet mégse.. aztán meg jön a sírás, mikor a pasi nem telefonál többet

2011. júl. 3. 17:40
Nekem még sose volt ilyen egy alkalmas kalandom. De nem mondom, hogy nem próbálnám ki. Jelen esetbe szerintem az a baj velem, hogy valahol azt hiszem, ha találkoznánk, talán mégis inkább kihozhatnánk belőle valami komolyabbat...
35. era06 (válaszként erre: 33. - Ef3ace0e2f)
2011. júl. 3. 17:32
:))
34. era06 (válaszként erre: 23. - Rabanne)
2011. júl. 3. 17:30

Mi csak téged nem értünk :)


A pasi , az pasi, minden nyulat futtában, a bokorba. Elég rosszul megy az "üzlet", ha márt utazgatni kell szegénynek egy kalandért.

Vagy egy idióta, vagy pedig ismer. Tudja, bedőlnél a jóképű, képnek.

33. ef3ace0e2f (válaszként erre: 31. - Rabanne)
2011. júl. 3. 17:28

:D hát ez az egyik legviccesebb fórumok egyike. Most ez komolyan úgy működik nálad, hogy egy általánosságban helyes pasi azt mondja neked, hogy csak szexelni akar, és ezt kulturáltan, választékos szóhasználattal, kedvesen, de határozottan adja elő, akkor máris letolod a bugyidat?

Most akkor a kinézete számít jobban, vagy a bunkósága? Bunkó helyes nem jó? Hisz csak szexre kell, nem?

32. 07c4794583 (válaszként erre: 31. - Rabanne)
2011. júl. 3. 17:24
szerintem az a videócsetes ötlet, az nem rossz, csak csinálj erre egy külön emailcímet, ne a meglevőkkel próbáld
31. rabanne (válaszként erre: 27. - Sleek)
2011. júl. 3. 17:23
Nem tudom.. Írni elég normálisan írt, szépen fogalmazott úgymond. Mert volt már más is, aki ilyen szándékkal írt nekem, na azt le is ráztam hamar, mert akkora bunkó volt... Azért ezt egy írásból is le lehet szűrni, hogy ki bunkó vagy nem az, nem? :D Vagy ha valaki annyira paraszt az életben, neten azért meg tudja játszani az ellentétét?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook