Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek hogy ne csak szexet akarjon? fórum

Mit tegyek hogy ne csak szexet akarjon? (beszélgetős fórum)

1 2
57. Anyucikóni (válaszként erre: 56. - PöttyösPanka)
2018. jún. 20. 10:15

Lehet.


Volt felejthetetlen és volt xtra béna is. De a legjobb "trófea" mellett maradtam...már 15 éve. ;)


Én ha újra kezdeném is így csinálnám. Sőt, lehet kicsit előbb is kezdeném 20 éves koromnál. :P

56. PöttyösPanka (válaszként erre: 55. - Anyucikóni)
2018. jún. 20. 06:52

Tapasztalat.

Egészen jó élmény? Ez nem úgy hangzik, mint ami kihagyhatatlan :D Az is tapasztalat, hogy a nem kifejezetten Casanova típusú srácok is tudnak felejthetetlen "élményt" nyújtani.

55. Anyucikóni (válaszként erre: 52. - PöttyösPanka)
2018. jún. 19. 22:15

Próbáltad vagy csak feltételezés?

Én kipróbáltam jópár pasit, csak néhány órára, és mondhatom aki nem először egyejszakázott, azzal egészen jó élmény volt az együttlét. 😉

54. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 1. - Lindaaa4)
2018. jún. 19. 18:29

.


"de nem akarok könnyű vérűnek tűnni és egyből az ágyában kötni ki"


Egyrészt, nekem úgy tűnik az "egyből"-től ti már nagyon messze vagytok.

Másrészt érdekes, hogy nem a saját skrupulusaid tartanak vissza, hanem az, hogy szerinte minek tűnnél az ő szemében.


(Még csak nem is az, hogy valóban mit gondolna, hanem az, hogy szerinted mit gondolna.)


Jajjjjjjjjjj, ne!


.

53. 124637ff9b (válaszként erre: 52. - PöttyösPanka)
2018. jún. 19. 17:46
😁👍
52. PöttyösPanka (válaszként erre: 51. - Anyucikóni)
2018. jún. 19. 17:36
Tudja? Hiszen ha csak egy alkalom, nem kell hogy jó legyen annyira, hogy a másik akarjon még pár kört. Valamint én úgy képzelem, hogy az ilyen a saját élvezetét nézi. De mindegy is, mert bennem mikrobiológiai kérdéseket vet fel a dolog, ami eléggé lohasztja a vágyat.
51. Anyucikóni (válaszként erre: 50. - PöttyösPanka)
2018. jún. 19. 16:00
Pedig egy olyan pasi biztos tudja mitől döglik a légy 😊😊
50. PöttyösPanka (válaszként erre: 46. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 19. 14:28
Alapvetően igazad van, szex és beszélgetés ide vagy oda, ha alakulnia kell valaminek, alakulni fog. Egy ilyen esetben én mégis inkább más pasival vezetném le a szexuális energiáimat, mivel valahogy mindigis taszított, hogy olyannal bújjak ágyba, akinek az a hobbija, hogy minél több csajjal szexeljen. De én már csak ilyen vagyok.
49. frauJost (válaszként erre: 47. - 6692b3d195)
2018. jún. 19. 12:43
Így így 😀
48. Mézes-Krémes (válaszként erre: 47. - 6692b3d195)
2018. jún. 19. 12:36
Ennnyi :D
47. 6692b3d195 (válaszként erre: 46. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 19. 12:15
Ja-ja, a férfi részéről kell a teljesítmény, meg a minőség, meg abból is sok és mindig és nem árt ha vastagabb, mint hogyha hosszabb. Aztán és előtte jöhetnek a beszélgetések...:)
46. Mézes-Krémes (válaszként erre: 38. - PöttyösPanka)
2018. jún. 19. 09:53

Jóóó, nagyon szélsőséges! :D Tudom! Ellenben a lényegre nagyon jól rávilágít. Annyira sokan jönnek azzal a dumával, hogy a külső nem számít, meg a teljesítmény nem számít, meg semmi nem számít, csak az érzelmek meg a lélek. Nem, sajnos ez szerintem nagyon nem így van.


Igenis számít a külső, és a teljesítmény is számít. Sőt, a közös igények, és közel azonos, vagy egymáshoz közelíthető szexuális érdeklődés is nagyon számítanak.


Itt van az ominózus barántőm esete. Talált egy pasit, aki valóban full passzolt hozzá. Akivel jól érezte magát, mélyeket és nagyokat beszélgetett. Jó volt a humora, kedves volt, udvarias, tetszett neki, közös érdeklődés, még iszonyú kémia is volt igazából. Hogy pont legyen az i-re, a pasi még a lóvés is volt. Ez persze nem volt szempont, nem azért írom, de tényleg mindenben a tökéletesre hajazott szegény.


Csak aztán ugye lekerült róla a naci, és egy perc alatt oszlott el a köd. Hiába a közös érdeklődés, meg a lélek, meg a kémia... Mert mi nők is ilyenek vagyunk, csajok.


Szóval amikor egy férfi plusz egy nő ismerkedik, akkor elsőként a kémia illetve a szimpátia az, ami ezt az egészet elindítja. Persze, lehet komolyan tervezni vagy komolytalanul. De hogy két ember egymásnak való-e, passzol-e, az igenis idővel derül ki szerintem. :) Ez pedig iszonyat lutri, ezért nem is lehet ígértetni semmit egy másik emberrel, és igazából buta dolog is szerintem.

45. Mézes-Krémes (válaszként erre: 37. - Guruljka)
2018. jún. 19. 09:46

A másik barátnőm meg randizgatott egy pasival. Minden rendben volt, a srác hurcolta ide-oda, szóval olyan tényleg szépen indult az egész.


Aztán jó pár randi után gyakorlatilag kérdőre vonta a pasast, hogy valljon színt az érzéseit illetően, merthogy ő nem akar bizonytalanra menni már, meg olyan emberre időt pazarolni, aki nem érez úgy, ahogyan kellene.

Emberünk elmondta, hogy nagyon-nagyon vonzódik hozzá, gyönyörű nőnek látja, és jól is érzi magát vele, szimpatikus, ésatöbbi, de egyelőre nem tud ennél többet mondani és ígérni, hiszen alig ismerik egymást.

Úgy tűnik ez annyira rossz válasznak bizonyult, hogy ki is lett hajítva végül, emiatt. -_-

Pedig egy felnőtt magával tisztában lévő ember szerintem ennél többet nem tud mondani néhány randi után, meg szex nélkül!

44. Érdekes73 (válaszként erre: 23. - Anyucikóni)
2018. jún. 18. 22:12
Még sok-sok 15 évet :) De gondolom nem agyaltatok spontán volt minden. A fórumindító szerintem ehhez nem elég laza.
43. bnusinna (válaszként erre: 42. - Anyucikóni)
2018. jún. 18. 19:56
Nekem ugyan ez volt a párommal. Egyéjszakás....most meg lassan a 7. éve a nyakamon maradt...nekem semmi nem jön össze🤣🤣🤣🤣 viccet félre, szerintem is nagyon fontos a szex egy kapcsolatban..ha az nem jó, akkor semmi. Persze nem azt jelenti ha csak az jó az is elég...természetesen nem,de sok vitát meg tud oldani😁😁😁
42. Anyucikóni (válaszként erre: 39. - PöttyösPanka)
2018. jún. 18. 19:22
Neked természetes. Volt egy (túl hosszú) kapcsolatom 20 éves koromig. Elhiszed hogy a hátam közepére sem kívántam a komoly kapcsolatot?? Inkább szexeltem összevissza, de legalább szereztem tapasztalatot és élményeket. ;) Férjemmel sem akartunk komolyat. Kb 3 hónapig csak "összejártunk", tökre elég volt. Aztán alakult a dolog. ;)
41. Guruljka (válaszként erre: 39. - PöttyösPanka)
2018. jún. 18. 17:56
Nem is azt mondtam, hogy azonnal a hozzád vagy hozzám legyen a kérdés... :D
2018. jún. 18. 17:23

...szerintem majd kiforrja magát.

Azért megvárnám, hogy ő keressen és ne folyton én", esetleg le is mennék egy időre a térképről, hogy mennyire hiányzom a srácnak.


A szex minden kapcsolatnak az alapja... de előtte alapozzuk le mondjuk egy adag bizalommal" is.

Mire használja a srác a nőket? Mennyi ideig tartott a legutolsó kapcsolata és miért ért véget? stb.


Azt viszont aláírom, hogy ha nem égett"még ki a pasi érzelmileg, akkor igenis szerelembe tud esni szex nélkül is :) :) ....márpedig egy huszonéves srác még nem tart(hat) ott!

39. PöttyösPanka (válaszként erre: 37. - Guruljka)
2018. jún. 18. 17:01
Szerintem teljesen természetes, hogy egy nő komolyabb kapcsolatot keressen. Persze nem egyből ásó-kapa, de azért ne az legyen már a természetes egy huszonéves lánynak, hogy virágról virágra...
38. PöttyösPanka (válaszként erre: 36. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 18. 16:56
Azért ez szélsőséges eset.
37. Guruljka (válaszként erre: 32. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 18. 16:48

Nem hát.


De nekem az is fura, hogy a kapcsolat legelején már hosszabb távra tervezzen a nő, fészekrakó ösztön ide vagy oda. Előbb jön az "ő kell nekem", mint a "meg is akarom tartani".

36. Mézes-Krémes (válaszként erre: 34. - PöttyösPanka)
2018. jún. 18. 16:41

Hát lehet, hogy van ilyen, nem tudom. Én személy szerint másképpen vagyok összerakva!

Ha az első együttlét valamiért nem jó, akkor nekem oda a köd. Ez van. Magyarán az nem is volt valódi szerelem...


A barátnőm járt egyébként úgy, hogy hosszú ideig randevúzott egy pasassal. Egyikük sem 20, de nem is 30 évesek... SZóval randi randi hátán. Hát, mint a mesében! Úgy tűnt, hogy minden klappol, lepkék a gyomorban. Azt hitte, megvan az, akit keres magának.

No igen ám, csak az első szex alkalmával kiderült, hogy a pasinak micropénisze van! Magyarán nincsen farka! Mondanom se kell, oda lett a nagy szerelem. Milyen érdekes. :)

35. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Lindaaa4)
2018. jún. 18. 16:38

Jaaa, a kérdésedre válaszolva: Attól még, hogy lefekszel vele vagy sem, és ha igen, mikor, attól még nem fogod jobban vagy kevésbé érdekelni.


Ha működik a vonzalom, és ott a kémia, szóval, ha érdekled a pasit, akkor szerintem édes mindegy, hogy mikor fekszel le vele, mert akkor is érdekelni fogod.

Ha pedig eleve nem érdekled igazán, akkor húzhatod ameddig csak akarod, akkor is csak egy strigula leszel számára, vagy még az sem, mert tovább áll. Ez van.

34. PöttyösPanka (válaszként erre: 30. - Mézes-Krémes)
2018. jún. 18. 16:36
Pedig de, igenis lehet egy férfi előbb szerelmes, mint hogy lefeküdne a nővel. Számtalan példám van erre. Sőt, az első együttlét milyensége sem meghatározó. Ez is tapasztalt.
33. Mézes-Krémes (válaszként erre: 3. - 31bc25d879)
2018. jún. 18. 16:31
Véleményem szerint szerelem nincsen szex előtt, a pasasoknál legalábbis tutira nincsen. Max erős szexuális vágy.
32. Mézes-Krémes (válaszként erre: 31. - Guruljka)
2018. jún. 18. 16:30

Hát, elég gáz. :(


Szerintem csak a testiséggel működik a dolog, viszont a jó testiség önmagában kevés hozzá, pont azért (is) amit Te is írsz, egy jó kapcsolat mindig munka...


Én akkor is tökre kivagyok attól, hogy a férfiakat ígéretekre kényszerítik sokan, 1-1 beszélgetés vagy randi után is akár. Ez nem így működik.


Lehet, hogy a szóban forgó pasas egy link, főleg a korát nézve, valószínűleg az... De abban igaza van, hogy 1-2 beszélgetés meg randi után nem igazán lehet mit ígérni a másiknak!

2018. jún. 18. 16:21

Hát, ha szexuálisan nem jó, azaz ha a testem nemet mond, és az lehet egyetlen rossz pillanat miatt is.. akkor már nincs az az eszmecsere, ami ezt vissza tudná hozni.


Csak mindig az első házasságom jár az eszemben, ahol az ágyban oké volt minden, illetve amikor terhes lettem, már kevésbé kívánt, és elment máshoz. (Másokhoz.) Miután elfelejtett időben hazajárni, és gyakorlatilag magamra hagyott - ami szerinte így volt természetes, az anyja úgy nevelte, hogy gyereket nevelni és háztartást ellátni nem munka - a házasság nem működött, el is váltunk.

30. Mézes-Krémes (válaszként erre: 28. - Anyucikóni)
2018. jún. 18. 16:16

Jajj, nem vagy fordítva bekötve. :D Vagy ha igen, akkor én is...


Szerintem nincsen olyan, hogy a férfi beleszeret egy nőbe, még mielőtt lefeküdt volna vele. Nagy frászt! A szex dönt el mindent, és pont. Max előadják azt, amit elő kell adni azért, hogy bejussanak a naív nő bugyijába.


Egyébként a vonzalomról meg kezdeti érzésekről a mi részünkről is csak annyit, hogy az első együttlét után dől el az, hogy ez több lesz-e, vagy sem. Ha pl. nem jól sül el a dolog, vagy kiderül valami, akkor oda a rózsaszín köd egy pillanat alatt!

29. 6692b3d195 (válaszként erre: 28. - Anyucikóni)
2018. jún. 18. 15:56
Az, hogy hamarabb feküdnél le, mint jókat beszélgetnél, vagy boldogan keresnéd a másik társaságát, hmm, a fene se tudja...talán inkább egyszerre jelentkező dolog...de az tény, hogy jobb ha minél hamarabb kiderül, hogy passzolnak-e az igények, mert az egy rohadt nagy csalódás szerintem is...
28. Anyucikóni (válaszként erre: 27. - Guruljka)
2018. jún. 18. 15:44

Persze. De szexuális vágy sokkal hamarabb keletkezik, mint romantikus érzelem. Vagy csak én vagyok fordítva bekötve? :))


Hozzáteszem, szerintem nem lehet annál nagyobb csalódás egy nő (vagy férfi) életében, hogy a már megszeretett férfi (vagy nő) nem passzol hozzá az ágyban. És ezért sem várnék soha a szex-szel, mert mivanha...ha mégsem passzolunk?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook