Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Concord Neo Travel-Set babakocsit keresek! fórum

Concord Neo Travel-Set babakocsit keresek! (beszélgetős fórum)


7. linci01 (válaszként erre: 6. - Evaterenyi)
2010. jún. 7. 09:47

Szia!


Persze elfelejtettem a jelszavamat, így nem tudom h írtál-e priviben.

Aktuális még a babakocsi hirdetés?

inkább mélre:

rodyy@freemail.hu

2010. jún. 2. 21:26

Szia Andy, ha még nem vásároltál, nekünk van egy eladó Concord Neo szettünk narancs színben, Sopronban. 2009-es modell.

Üdv Évi

5. dzsulajla (válaszként erre: 3. - 73a0408f97)
2009. ápr. 27. 17:24

Maximálisan elégedettek vagyunk a kocsival.

Kislányom 4 és fél hónapos, azóta használjuk.

Nekünk fontos szempont volt az autóba beköthető mózes, és a Proton ilyen.

2009. ápr. 27. 12:31

Sziasztok!

Nekünk Concord Fusion-ünk van,szerintem a legeslegjobb babakocsi,nagyon könnyű irányítani,tágas,mosható.Jó szívvel ajánlom,nekünk is tetszett a Neo Travel változat,de nállunk sajnos nem olyanok a terepviszonyok.

3. 73a0408f97 (válaszként erre: 2. - Dzsulajla)
2009. ápr. 27. 10:15

Szia!

Köszi megnézem az oldalt!

És egyébként meg vagytok vele elégedve?

2. dzsulajla (válaszként erre: 1. - 73a0408f97)
2009. ápr. 26. 12:09

Szia!


Nekünk a tesó modell van, a Fusion Travel Set, mi egy olyan környéken lakunk ahol a Neo kevésnek bizonyult volna.

A magyar piacon a www.price-killers.com oldalán találod meg a legjobb áron. Mi itt vettük.

2009. ápr. 26. 11:57

Sziasztok!

A fennt említett babkocsi után érdeklődnék elsősorban Győr és környékén használtan,újan mindenféleképpen érdekelne,mert úgy néz ki ez lesz a kiválasztott járgány a Törpénknek:)

Gondoltam nyitok egy fórumot és lesznek akik tudnak nekem segíteni a témával kapcsiban h hol érdemes keresnem,és ha esetleg valakinek iylen van és eladó az is érdekelne!

Várom a válaszokat előre is köszönöm!

Üdv:Andy

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook