Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Concord Neo babakocsiról tapasztalatokat, véleményeket meg tudnátok osztani? fórum

Concord Neo babakocsiról tapasztalatokat, véleményeket meg tudnátok osztani? (tudásbázis kérdés)


4. robszi (válaszként erre: 3. - Arwen5)
2012. máj. 16. 20:03

Szia! Köszönöm szépen a választ.

Melyik fajta mózesed van hozzá és annak mekkora a belseje? Nekünk jelenleg Stokkénk van, azt gondoltuk lecserélni erre, de nagyon vacillálok. Jó lenne mind a két kocsi :)

3. arwen5 (válaszként erre: 1. - Robszi)
2012. máj. 16. 12:05

Szia, látom már régebben kérdezted, de hátha még nem késő. Nekem ilyenem van, és nagyon szeretem, újra ilyet vennék ha előről kezdeném. Nem nehéz, sokat pakolom csomagtartóba, egy kézzel könnyedén irányítható, kényelmes, a fiam is nagyon szereti. Minden terepen elmegy, a kavicsokon kicsit figyelni kell, de én mindenhol toltam már. Annyi a hátránya, hogy a kicsi cipőboltban nem tudtam vele szlalomozni:)))Arra most keresek pici "plázázós" kocsit.

Ha van még kérdésed, bátran szólj:)

2012. máj. 4. 21:59
nekem személy szerint nem ilyen van,de elég jól ismerem.(meg még 1000 másikat :D ) nem tudok róla rosszat mondani,simán megvenném a kistesónak ha újra kocsit kellene választanom.
2012. máj. 4. 21:33
Concord Neo babakocsiról tapasztalatokat, véleményeket meg tudnátok osztani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook