Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegytben reménykedők! fórum

Clostilbegytben reménykedők! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
2081. napzuhany
2011. jan. 28. 11:38
bekomi köszönöm
2080. Léda33
2011. jan. 28. 10:40

Sziasztok!

...az jutott eszembe, hogy a Clostilbegyt-tel ikerterhesség is összejöhet!(mert ugye a peteérést serkenti és cikluson belül, akkor több is beérhet)...

Arra lennék kiváncsi, hogy lettek valakinek így ikrei?

2079. Bekomi (válaszként erre: 2071. - Yanett86)
2011. jan. 27. 13:26

Szia!

Ne már!!!!!!!!!!!!4így elszállt az idő? hisz még csak most lettél terhes:-))))

Kívánok neked gyors, spontán szülést:-)))

2078. Bekomi
2011. jan. 27. 13:25

Szióka! A minap nyilatkozott a Szőnye dr a tvben, arról beszélt, hogy ha valakinek meg van mind a kettő petefészke, van méhe, akkor biztosan lesz gyereke! Ő ezt szokta mondani a nőknek, és ez erőt ad nekik, elhiszik, és sikerülni is fog nekik is!

Napzuhi! Nem feladni!!!:-))))

Biztosan te is fogsz a pocidban babót hordani!

2077. napzuhany
2011. jan. 27. 09:08
yanett nálunk sem találtak semmi problémát eddig, mégsem jön. :( Most se kocsit nem veszünk, se babakocsit. Vigyázz magadra és könnyű szülést, boldog születést! :)
2011. jan. 27. 09:01

Sziasztok, lányok!

Yanett, gondolatban veled vagyunk :) Könnyű és gyors szülést kívánok neked! Amint tudsz, majd jelentkezz, mert izgulunk érted :)

Lányok, ez a 'fejben dől el' dolog nekem nem megy. Nem tudom kikapcsolni az agyamat. Mindig letörök, úgy érzem, hogy belefáradtam, de aztán pé környékén mintha bekapcsolnának nálam valamit, megint rácuppanok a témára. Nem tudok ellene semmit tenni. Bár próbálkozunk. Most beiratkoztunk a férjemmel táncórára, közben vizsgaidőszakom van, lassan írnom kell a dolgozatomat, védenem kell.. de így sem sikerül.. rá kellene végre jönnöm, hogy miért kell még várnom :) Csak nem tudom, merre induljak el.. na mindegy, ahogy másnak sikerült, nekem is fog :)

2011. jan. 27. 06:19
Greenlime, minden rendben van? Régen hallottam felőled.
2074. kutykurutty3 (válaszként erre: 2071. - Yanett86)
2011. jan. 27. 06:14
gondolunk rád:)
2073. kutykurutty3 (válaszként erre: 2072. - Léda33)
2011. jan. 27. 06:14
Hát inkább valami ilyesmi, tudom, hogy erre gondoltál, csak mindenki leegyszerűsíti, és mindig ezeket a tanácsokat a kaptuk: ne görcsölj annyira, stb. Így kifejtve jobban elfogadhatónak hangzik, és abban az állapotban jobban simogatja a lelket, mert valójában minden fejben dől el, ezt alátámasztom:)
2072. Léda33 (válaszként erre: 2066. - Kutykurutty3)
2011. jan. 26. 22:27
...Nem vettem "kötöszködésnek"...!Tudom mit él át egy nő mikor gyereket szeretne... A 3 év várakozást nehezen éltem meg,(főleg, hogy a "civil" életben gyerekekkel is dolgozom)de reménykedtem...és lehet hogy ez a feladás "stratégiaváltás" volt az életemben...Nem kimondottan feladtam,... ha nem így alakul akkor mentünk volna lombikra,...csak addigra belefáradtam!Kikapcsoltam az agyam azon részét:hogy gyereket akarok!tudtam újra nevetni,más terveim lettek...már nem volt fontos a természetes út a fogantatásra... A második babánál, csak azt mondtuk legyen testvére:és 2. hónap próbálkozásnál meg is fogant.Szeretnénk harmadikat is, nyáron belevágunk aztán meglátjuk...nem vagyok már fiatal,ezért adtam magunknak egy intervallumot...ha nem lesz 3 baba, nem leszek letörve, hiszen van két gyönyörű lányom....Azért írtam le ide röviden, mert szeretném ha látnák,és biztatásnak éreznék...hogy nekem is sikerült!...és lehet, hogy nem a fejben dől el,... lehet hogy a csillagok állása befolyásolja ezt az egészet, de ezt ki tudja?!
2071. yanett86
2011. jan. 26. 21:32
ja a napokban szülök, max 2 hét de az már túlhordással! :-)
2070. yanett86
2011. jan. 26. 21:32
jajj látom már gyűlnek a pozi tesztek hajrá csak így tovább, ez is bizonyítja, hogy nem lehetetlen senkinek sem! Gratulálok a sikereseknek!!!!
2069. yanett86 (válaszként erre: 2066. - Kutykurutty3)
2011. jan. 26. 21:29
Hát én is feladtam és akkor jött! Persze ki kell deríteni mi a fizikai ok, de amikor már azt mondta a doki, hogy nincs fizikai ok és PÉ is van gyerek meg mégse.... na az kiverte a biztosítékot, ekkor jött cupe őrület meg hogy akkor nekem gyerek helyett az az autó kell stb és mi lett nem cupét vettünk hanem babakocsit! :-)
2068. Bekomi (válaszként erre: 2063. - Napzuhany)
2011. jan. 26. 21:00

azért várjuk ki a végét:-)))))

a remény hal meg utoljára,hisz tudod.

2011. jan. 26. 20:11
Mindenesetre le a kalappal, te is jól megküzdöttél értük, és biztosan ők most a legdrágábbak neked. Remélem hamarosan mi is átéljük az anyának lenni érzést:)
2011. jan. 26. 20:09

Szia Léda. Köszi, hogy megosztottad velünk a történeted, de megmondom őszintén, én ebben nem nagyon hiszek. Mármint ebben a feladás dologban, soha az életben nem tudnám feladni. Én is szomorkodtam, meg kevésbé bíztam de soha nem adtam fel. És nem is szabad.

Másrészről ebben a görcsölős dologban sem hiszek, egyrészt mert itt mindannyiunknak feláll már a szőr a hátunkon ettől a szótól, de szerintem te is így voltál vele akkor...másrészről pedig nem ebben van a dolog titka - szerintem.

Ha fizikai akadály van, azt ki kell deríteni, nyilván más megoldás van. De ha nem, akkor nem feltétlen ez az ún. "görcsölés" az oka. Mindenkinek meg kell találnia a saját útját, ami a babához vezet, csak ebben az a legnehezebb, hogy legtöbbször utána jössz rá, mi volt ez az út, és utána is érted meg, hogy miért kellett átélned azokat a dolgokat, amit átéltél.

Én még nyilván nem lehetek biztos a babámban, de most már tudom, hogy miért fogant meg, és tudom, hogy miért most fogant. Előtte esetleg sejtettem, de most utólag tudom, hogy miért tettem bizonyos dolgokat ösztönösen, amik hozzá segítettek. És azt is tudom, miért nem tettem hamarabb.


Hát én így éltem meg, ne haragudj, nem kötözködni szerettem volna.

2065. Léda33
2011. jan. 26. 18:46
Sziasztok!Szeretném megosztani veletek a történetem, hátha segít a "várakozásban"...Párommal 3 évet vártunk a gyermekáldásra...én görcsösen akartam, de minden hónap újabb és újabb csalódást hozott!Az orvosom vitaminkúra,és folsav probálkozások után felírta a gyógyszert és azt mondta, max. 3 hónapig szedhetem...ha ez alatt nem járunk sikerrel, lombik programba kerülünk. Az első két hónap sikertelensége után nekem még a kedvem is elment a gyerektől...úgy döntöttem, hogy akkor nem lesz gyerekem,és élünk úgy-, ahogy az elmúlt 12 év házasságunk alatt is tettük! (Teljesen lemondtam róla, új célt tűztem ki magam elé, nem érdekelt hányadik napnál tartunk a ciklusba, már nem is akartam az egészet...valahogy felszabadultam!)...és ez a lemondás hozta meg az eredményt!Október elején kiderült, hogy terhes vagyok, 2008.májusban megszületett 3 héttel korábban igaz -, de egészségesen a kislányom...s, rá 2 évre a hugicája (minden gyógyszeres rásegítés nélkül!)...Azt hiszem igaz: hogy minden fejben dől el! Nem szabad görcsölni rajta,... ha nincs egészségügyi kizáró oka, akkor jönni fog az a baba....
2064. kutykurutty3 (válaszként erre: 2063. - Napzuhany)
2011. jan. 26. 17:27

Szia Napzuhany! Tudom, a te történeted más, és már párszor elolvastam, és nagyon együtt éreztem veled.

Én is folyton azokat figyeltem, hogy mi ugyanaz, mi más, mi mire utalhat, és soha nem volt két egyforma, de még hasonló hónapom sem, gondolom ennyi idő volt, hogy regenerálódjak lelkileg és testileg is a fogamzásgátló, és az előző borzasztó kapcsolatom okozta sokkból.

Szóval most is figyeltem magam, és jól el is keseredtem itt, amikor azt láttam, hogy elkezdett lefele menni a hőm, én elkönyveltem, hogy tuti nem sikerült, tényleg ezt gondoltam. Valami azonban arra késztetett, (lehet, hogy csak a megszokás), hogy csináljak tesztet, és az már pozitív lett.

Szóval csak annyit akartam írni, hogy én is folyton következtettem, aztán nagyot tévedtem, mert mégsem jött meg, és pozitívakat teszteltem. Előtte nap a barátnőm mondta, hogy addig van remény, amíg meg nem jön. Legyintettem. Aztán tényleg.

Nem vonok neked konzekvenciát, csak leírtam, hogy én így voltam vele.

2063. napzuhany
2011. jan. 26. 14:22
onnan tudom, hogy most is megtörtént az, ami mostanában jellemző. 14. nap tüszőérés, 19. nap görcsölés, 20. nap nagyon görcsölés, 21. nap már semmi. Átszámoltam, február 4. a mensinapom. :(((
2062. Bekomi (válaszként erre: 2055. - Napzuhany)
2011. jan. 26. 13:21

Csajszi!

Légy pozitív!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

itt az energia.


Még egy történet, hogy ne légy letörve, és ne légy bizonytalan, vagy biztos abban hogy neked nem sikerült.


AMikor nagy nehezen sikerült az első kislányommal teherbe esnem,,bár nem tudtam hogy az vagyok... december 8.án jött+ a menzim,és 21-22 voltunk együtt. karácsonykor olyan szinten beteg lettem, lázas, hogy fel sem tudtam kelni. El voltam keseredve, hogy már megint nem......

aztán mikor január 4.én pont a napján mikorra vártam a menzit, csináltam egy tesztet,és +++++++++++++++++++++++++++++++lett.

Úgyhogy, ne a rosszra gondolj, (bár én is mindig mindenben előszőr a rosszat látom,mert utána kisebb a csalódás)hanem próbáld magad lekötni valahogy ha tudod, bár ilyenkor nagyon nehéz..

2061. Bekomi (válaszként erre: 2054. - Kutykurutty3)
2011. jan. 26. 13:16
csak így tovább, lassan óvodát nyithatunk:-))))
2060. Bekomi (válaszként erre: 2052. - Brygey)
2011. jan. 26. 13:15

mondom,én hogy már többen vagytok:-))))))))))))))

Hidd el,és nem baj ha halvány:-)

Lesz az még sötétebb is:-)))

2059. szilvi983
2011. jan. 26. 12:14

Ha csak február 9. a kövi mensi, honnan gondolod, hogy nem sikerült?

Remélem, ha megcsinálják az összeillőségit, és +++ eredményt kaptok!

2058. napzuhany
2011. jan. 26. 10:11
egyenlőre kötelező kivárnom a következő mensit február 9., addig senki nem csinál semmit. Aztán elmegyek rákszűrésre, és az ajánlott dokihoz. Remélem most már nem váratnak sokáig. Megcsinálják az összeillőségi vizsgálatot és hajrá...Így gondolom.
2057. szilvi983
2011. jan. 26. 09:44

Sziasztok!

Csajok, nagyon gratulálok, szuper!!!!!


Napzuhany, most hova tovább? átjárhatósági?

Nagyon remélem, hogy mihamarabb neked gratulálhatunk!!!!


Nekem most lehetett tüszőrepi, így jöhet a 2 hét várakozás :/

2011. jan. 26. 09:29

Sziasztok!

Brygey, ismét gratulálok, most már egyre biztosabb :) Örülök neked nagyon!

Napzuhany, neked kitartást! Vágjatok bele a dolgokba és aztán hamarosan csatlakozhatsz a lányokhoz :) Hinned kell benne :)

2055. napzuhany
2011. jan. 26. 07:54
nagyon örülök. Lányok, nekem nem sikerült. Tegnap is fájtam. Most már csak a rákszűrésre gondolok, és a továbbiakra. Remélem én is csatlakozhatok nemsoká.
2011. jan. 26. 05:48
ja és újra meg mertem mérni a hőmet, valaki kérdezte nemrég: szépen fent van, most már 18. napja.
2053. kutykurutty3 (válaszként erre: 2052. - Brygey)
2011. jan. 26. 05:39
Na tessék, juhúúú:) Akkor szerintem ráadásul egyidősek lehetünk:):):D
2052. Brygey
2011. jan. 25. 21:17
csajok!nem bírtam, megcsináltam a clearblue-t. nem bikaerős, de pozitív :)
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook