Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegytben reménykedők! fórum

Clostilbegytben reménykedők! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2171. napzuhany
2011. márc. 10. 08:30
Köszi Ica, most már kicsit kezdek parázni, mert két napja megy a hasam, de az lehet az idegességtől is, mert közeledik az eredmény ideje, és a műtét.
2170. 4bc7cf362c (válaszként erre: 2169. - Napzuhany)
2011. márc. 8. 09:12

Sok sikert!

:-)))

2169. napzuhany
2011. márc. 8. 08:23

Aniho, Ica, szétnéznek méhen belül, mert lehet van valami gond, ami miatt nem fejlődtek tovább. Aztán persze átjárhatósági, ami a két év sikertelenségből következik és remélem nem lesz semmi nagyobb dolog, és nyáron kezdhet növekedni a pocakom. :)) Én ebben bízom. Az orvosra kitérve: Aniho, tudod milyen nehéz rábírni magam egy újabb dokira, amikor az a doki, akihez 8 éve járok azt mondja, hogy minden rendben??? Na most ennek köszönhetően, hogy nem hittem neki, mentem következőhöz, aki következő vizsgálatokra utalt, aztán következőhöz, aki úgy döntött: ideje szétnézni. Tehát én még mindig annál a dokinál vagyok, aki tesz is valamit, és feledem azt, aki csak ültet és várat. Ugyanakkor ez abból következik, hogy másfél éve fájdalmaim vannak, amit természetesnek vélt a sima nőgyógyász. Ezért hát azt javaslom, hogy mindenki addig menjen, amíg egy olyan dokit nem talál, aki mindent elmagyaráz és foglalkozik veled, mert a legkönnyebb felírni a clostyt és mehetsz, de problémát ez nem mindenkinél oldja meg. :))

Jövőhéten műtét! :)))))

2168. 4bc7cf362c (válaszként erre: 2166. - Napzuhany)
2011. márc. 7. 14:17

Úgy lesz, hidd el!

Mit műtenek? Vagyis mivel van gond? Méhnyak, méhszáj....? Merz a + eredmény sok minden lehet...

Hát, nem tom, az én dokim még telefonon is felhív, ha vmi rossz, és ki is postázza a papírt.

Csak a meddőségivel szívtam. De mostmár a természetre bíztuk a dolgot...:-)

2167. Aniho
2011. márc. 7. 14:05

Napzuhany, sok erőt kívánok Neked! És ha megengedsz egy tanácsot: mindenképp el kell menni több orvoshoz, több szem többet lát alapon, mert sajnos nagyon sok a felelőtlen orvos, sajnos bennem fél évig növekedett 2 hatalmas ciszta, orvosi hanyagság miatt. Aztán újra beleléptem egy csapdába, másik orvosnál, beszedtem a Clostilbegytet, minek után azt sem tudom, van-e egyáltalán rá szükségem... ezt itt nemrég le is írtam. Úgyhogy én a múlt héten döntöttem el, soha, egyetlen orvosban sem fogok 100%-ig megbízni, hanem igenis elmegyek több helyre, mert jogom van hozzá és az én testem, amit mások simán és teljes nyugalommal tönkretesznek! Ez a rák-ügy is borzalmas, hogy hagynak bárkit is így járni-kelni, és nem csinálnak semmit! Remélem a műtét segít rajtad és aztán több helyre is érdemes elmenni kontrollra, baba-ügyben is. Én most nagyon bízom a Mensmentisben, ott legalább átérzik a problémámat és próbálnak segíteni. Egy másik fórumon olvastam, egy lány írta, aki már járt ott: A papírjára nem azt írták, hogy terhes akar lenni, hanem hogy szülni szeretne. Na, itt látszik a hozzáállás! Nagyon nem mindegy! Kívánok neked sok pozitív gondolatod, azzal erősítsd magad, itt mindannyiunknak szükségünk van erre. Az én helyzetem sem fényes, de mióta próbálok pozitív lenni, könnyebben viselem a sorsomat. Mindenkinek ajánlom figyelmébe az "Elméd gyógyító hatalma" és a "Titok" c.könyvet, nekem sokat segített. Mellette kineziológushoz is járok néha, hogy fel tudjam dolgozni a régi vagy az épp aktuális csalódást.

Csütörtökön Mensmentis, fogok írni, hogy milyen volt ott, hátha Nektek is tudnak ott segíteni.

2166. napzuhany
2011. márc. 7. 08:54
Ica, tényleg így van, gyakran merengek, mert nem dohányzunk, nem iszunk, férjem gyakran kerékpározik, egészséges életmód, mifene, persze odafigyelek, nem is cipekedek, illetve nagyritkán, amikor tudom, hogy nem vált be az újabb ciklus, és eldöntöm, hogy jó lesz ez az év, stb. aztán jön az a mód, hogy két éve hiába várunk, és most eljutottunk odáig, hogy megnézik végre, mi a baj. Mert nem úgy vagyok, ahogy a legtöbben, hogy csak ülök a fenekemen és beszedem a gyógyszert, reménykedek, hanem a műtétek után nekem fájdalmaim vannak, (nem középidős) és azt nem látták ultrahangon. Tehát ha megvizsgálnak, és végre kiderül a turpisság, akkor bizakodom, hogy természetes úton megkapaszkodik az első gyermekünk és el nem enged 9 hónapig. Ez megnyugtató lenne. El tudom viselni a tudatot, hogy nekünk dokira van szükségünk ahhoz, hogy sikerüljön, de nem tudom elviselni azt a tudatot, hogy nem vesznek komolyan... Másfél éve pozitív a ráktesztem, és most mondják, hogy mit kellett volna??? Havonta jártam a dokimhoz kérdezgetni. Nem esett le neki??? :) Most örülök, hogy egy műtéten kell túlesnem, és van remény. Remélem a következő írásom már a reményről fog szólni.
2165. 4bc7cf362c (válaszként erre: 2164. - Napzuhany)
2011. márc. 4. 13:38

Szia Napzuhany!

Ne keseredj el! Oka mindennek van, de a mai orvosok már nem az okokat kezelik, hanem a tüneteket. :-(

Nekem is ezt mondták: "minden fejben dől el"

AZtán megkérdeztem: "És azok, akik nem akarnak gyereket és terhesek lesznek egy futó légyottból, vagy egy estés kalandból, majd elvetetik, nekik mi dől el a fejükben?" A doki csak nézett, és azt mondta, ha elhiszem hogy terhes lehetek, az leszek. Aztán mondtam neki, ha nem hinném, nem lennék itt... szóval ez egy baromság. Szerintem. Nyugtató duma, hogy ne add fel, és ne légy idegbeteg.

Szerintem minél kevesebbet foglalkozol a miértekkel, és ezzel az egésszel, egyszer csak jönni fog. A természet megoldja. Nekem sem tudnak semmit mondani az osztódásra, mégis van gyermekem, és biztosan lesz is még, ha úgy kell lennie, ahogyan neked is!

:-)

Ica

2164. napzuhany
2011. márc. 4. 10:01
Aniho az egy dolog, hogy valaki eljut odáig, hogy feladja, de nálam ez más. Ha nincs meg a magzatelhalások oka, akkor évek múlva az javulni fog??? Tehát ezért megyek én orvoshoz, és az a rossz érzés, amikor így sem vesznek komolyan. Bár most úgy túl lennék a műtéten, és hallgatnám, ahogy a doki beszámol: hogy minden rendben. És kismama lehetnék még ebben az évben, egészséges gyerkőccel a hasamban. Néha valaki megszólal: minden fejben dől el. Erre én azt válaszolom: akkor már lenne 3 gyermekem a férjemtől. :))
2163. primula35
2011. márc. 3. 20:31

Lányok, köszönöm a kedves szavakat!!!!

Nagyon-nagyon jól esett, de tényleg........

2162. Aniho
2011. márc. 3. 14:48

Igen, egyre elfajul az egészségügy... Azóta azt is megtudtam, hogy azért nem csinálnak "felesleges" vizsgálatokat TB-re, mert nagyon drága. Csak tudnám, akkor minek fizetem a TB-t!

Én sajnos mindig belefutok az ilyen orvosokba :( Egy régi nőgyógyászom fél évig nem volt képes kikezelni egy cisztát - 20 éves voltam -(most 31). Nem akart UH-t csinálni, csak gyógyszereket, kúpokat adott. Fél év alatt 2,5 X 3 centis cisztákat növesztettem a petefészkeimen, már járni is alig bírtam, mire közölte, csak beképzelem a hasfáját. Hónapok alatt össz. 1X nézett be a lábam közé és ez egy magánorvos!! Mivel fiatal voltam, meg volt róla győződve, hogy agyba-főbe pasizom (pont nem volt ez rám jellemző), ezért a nemi beteg gondozóba küldött. Ott egyből mondták, hogy ez kismedence gyulladás,és nem nemi betegség, sürgősen ki kell vizsgálni. A doki szart rá, nem érdekelte. Még aznap átmentem egy másik orvoshoz, ott derültek ki a ciszták, az orvos teljesen kiakadt, a másik hogy lehetett ilyen felelőtlen. Az az új orvosom szuper volt, mindig alaposan kivizsgált. Ez is a problémám, hogy ő már nincs, sajnos meghalt. Azóta sem találok ilyen rendes és hozzáértő orvost :( Ha valaki tud ilyet, örülnék a nevének, elérhetőségének. Mert bár a Mensmentisben rendbe raknak, de szülést nem vállalnak, szóval így is-úgy is keresnem kell egy általános nőgyógyászt.


Primula, szerintem ne add fel! Több ismerősöm szült 35 után, első babát! Ma már nem késő semmikor sem teherbe esni. Szerintem ma már tök normális 40 éves korig próbálkozni, de van, aki azon túl is teszi! Persze ha már belefáradt az ember, az más ügy....egy ismerősöm nem tudott terhes lenni sokáig, aztán 35 évesen feladta, elege volt. Rá fél évre terhes lett!!!! Az élet úgyis elintézi, amit kell ;)Csak győzzük kivárni!!!!

2161. napzuhany
2011. márc. 3. 11:03
sajnos beigazolódni látszik, hogy néhány orvos már nem lát messzebb az orránál...
2160. kutykurutty3 (válaszként erre: 2158. - Aniho)
2011. márc. 3. 10:07

JAj de örülök neki, hogy ezt sikerült elintézned:)

Én pontosan ugyanezt csináltam, amikor a nőgyógyászom, érzetem, hogy butaságokat beszél, elmentem egy endokrinológushoz. Én sem hagytam magam.

Nagyon sok sikert kívánok neked, remélem kiderül, egész egyszerű a probléma, és hamar meg lehet oldani.

2159. napzuhany
2011. márc. 3. 08:46
primula nem fogod fel rosszul, ugyanis arra is gondolni kell, hogy egy nőnek ezek a hormongyógyszerek meggyorsítanak nem csak baba eredményt, hanem más folyamatokat is. Pl. sejtszaporodás, ahol és amikor nem kéne. A következményekkel még a dokik sincsenek tisztában, csak azt látják, hogy jön a gyerek, de felnevelni még nehezebb, idősen. Tehát én nem adnám fel a helyedben, még fiatal vagy 36 évesen. Magamból indulok ki, 33 leszek és még nincs gyermekem, csak iszonyúan vágyunk rá. De te érzed, hogy mi megy végbe benned. Próbálkozás, inszem és ha nagyon nem akar sikerülni, akkor is van gyermeked, sokan eddig sem jutnak el. Nem meggyőzni akarlak arról, hogy legyen, sem arról, hogy ne, ezt ti érzitek és a kapcsolatotok. Apát simogasd meg és a gyermeketeknek örülj. Lesz, ahogy lennie kell. Bennem mozogna egy kismanó, aki nem adná fel, de ez én vagyok. :)))))
2158. Aniho
2011. márc. 2. 20:46

Sziasztok!


Köszönöm a sok tanácsot, máris előbbre léptem! Leírom, mert tapasztalatnak jó!!!

Felhívtam reggel az orvosomat, hogy nem kéne-e UH-ra járnom, mire ő nevetett, hogy ezt honnan veszem, nem kell! Mondtam, hogy hallottam innen-onnan, meg a betegtájékoztató írta. Azt mondta, nem kell menni. Tök elkeseredem, de az egyik kollégám azonnal ajánlotta a Mensmentis meddőségi központot, ő járt ott a feleségével, azóta 1 éves a kisfiuk. Fel is hívtam őket, elmondtam a Clostys történetemet az orvosommal. Azt mondták, felejtsem el, mert ezt nem lehet úgy felírni, hogy meg sem nézte, egyáltalán van-e peteérésem. Én mondjuk PG53-mal néztem, de ő nem nézett meg sehogy, UH-val sem. Csak úgy felírta, kezdő lépésnek, az átjárhatósági vizsgálat előtt. A Mentisbe kaptam időpontot jövő csütörtökre. Azt mondták, ők a problémát keresik és gyógyítják, nem pedig próbálkoznak mindennel. Egy vérvételből sok vizsgálatot csinálnak, hormon, , inzulinrezisztencia (amit az orvosom feleslegesnek tart!). Azt mondták legtöbbször nem is nőgyógyászati hanem belgyógyászati probléma miatt nem jön a baba. Néznek UH is, meg amit még kell, de nem jönnek egyből átjárhatóságival és gyógyszerrel. Ha megvan a gond, azt fogják kezelni. Ismerősömnél hormon és inzulin probléma volt. kapott gyógyszert meg diétázott és azóta már anya! Úgyhogy az orvosomat ezennel likvidáltam, irány a Mens, így kikerülöm a próbálkozó, mezei nőgyógyászokat, akik nem a meddőségre vannak specializálódva. Nem vagyok én kísérleti nyúl!

Ha meg összejön a baba, utána kell nőgyógyászt keresni, mert a meddőségiben csak vizsgálnak és gyógyítanak, szülészek nincsenek ott, akik kórházban is dolgoznak.

Akit érdekel, itt a honlap, az áraik is tűrhetők:

[link]


Hát ennyit tetem ma, a Clostyt addig felfüggesztem, mert lehet, hogy nincs is rá szükségem!


Sok sikert mindenkinek, jelentkezem, ha van fejlemény, hátha erőt adhatok ezzel Nektek is :)

2157. kutykurutty3 (válaszként erre: 2155. - Primula35)
2011. márc. 2. 15:16

Szia! Nekem 1. hónap 12. nap 17 mm; 2. hónapban 11. nap 18 mm; 3. hónapban 11. nap 21 mm, és ebből lett a baba.

Én a méhnyálkahártyám is vastagabb lett a gyógyszerszedés alatt (6-7-7 mm)


Nem feltétlen rosszul fogod fel, de a rokonom tavaly szült 36 évesen, az első gyerekét. És lesz még kistesó:)

2156. kutykurutty3 (válaszként erre: 2153. - Aniho)
2011. márc. 2. 15:11
Igen sajnos, én is csak azért jutottam előbbre, mert nem hagytam magam, és utána jártam, orvost váltottam....:(
2155. primula35
2011. márc. 2. 15:09

Sziasztok!!!!


Újként már egy kis segítséget szeretnék kérni.

11.cn-on kinek milyen tüsző méretei, ill. mnyh.eredménye lett a closty mellett???

Mi 2 évig kaáliztunk, előtte inszemek sora. Volt spontán ikerterhességem, de sajnos missed ab lett a vége.

Van egy 4,5 éves kislányunk, aki inszem segítségével fogant meg.

Ez az utolsó lehetőség számomra (closti), és ha esetleg nem sikerűlne záró akordként egy inszem, ami a babaprojektet illeti. 36 évesen ennyit adtam magamnak.

Szerintetek rosszul fogom fel???

2154. napzuhany
2011. márc. 2. 09:09
Aniho azt is mond a dokinak, hogy darabos a mensid. Igen, nekünk kell odafigyelnünk, és a mi érzésünk számít. Nekem is felhozták az IR-t, el is mentem, hogy nehogy az legyen a baj (meddőséget okoz) de a doki jól gondolta, nálam sincs semmi cukorbaj. Viszont jó, ha vezeted a ciklusodban napok szerint az érzéseidet. Azt nem veheti el tőled senki, és legalább tudod követni, mert a closty erősíti a középidős fájást, ugyanakkor jobb, ha tudod, hogy mit kérdezzél. Nekem a műtétek után olyan zavaró ciklusaim voltak, mert 27 nap, 26, 30, és ezek keveredése, de erre is azt mondták, hogy természetes. Nekem csak az utóbbi időben napra pontos. Most csak várnod kell, hogy a closty hasson, utána még egy ciklusig hatásos, úgyhogy akkor nem kezdenek bele másba, esetleg középidő környékén jó, ha megjelensz, (én is azt tettem), hogy megultrahangozzon, hogy biztos legyek benne, hogy van peteérésem. Volt. Tehát nálunk nem ez a gond. Figyeld a jeleket és remélem következő ciklusban már babásodsz. Nagyon soknak így jött össze. :))))
2153. Aniho
2011. márc. 2. 09:01

Napzuhany, köszi, ez azért megnyugtató, mert amúgy jó szakembernek találtam eddig az orvosomat, nem szeretnék benne csalódni. Ma azért felhívom, és rákérdezek, biztos nem kell-e UH. Így legalább megnyugszom. Sajnos 1 hónapon már túl vagyok és megjött, de ilyen menstruációm még nem volt....egészen fura darabok jönnek ki...A férjem amúgy teljesen rendben van, nálam lehet valami gond. Hallottam, érdemes megcsináltatni az inzulinrezisztencia vizsgálatot is, de az orvosom szerint felesleges...

Sajnálom, hogy műteni kell Téged, remélem jól sikerül a műtét és hamar babás leszel! Sajnos azt vettem észre, muszáj saját magunk utána járni a dolgoknak, mert sok orvos nem elég alapos, végülis nem az ő teste, élete. Ezért is vagyok itt, mert kíváncsi vagyok a véleményekre, más esetekre, ebből biztosan lehet tanulni, és tudunk segíteni egymásnak. Amúgy én a természetgyógyászat híve vagyok, voltam is mindenfélén, de mellette fontos az orvosi vizsgálat. Az akupunktúrát mindenkinek tudom ajánlani, nekem rendbe hozta a rendszertelen ciklust, mindenféle gyógyszer nélkül, és nagyon megerősítette az immunrendszerem, azóta nem voltam beteg, pedig mindig mindent elkapok.

Rákos ismerősöm is végig járt kemo mellett, 10 éve tünetmentes.

2152. napzuhany
2011. márc. 2. 08:52

Aniho nekem sem néztek ultrahangot, és meg volt győződve arról a doki, hogy én simán teherbe esem. Az én férjemnek a 20%-ot éri el, mégis sikerült kétszer teherbe esnem, ezen ne bánkódj. Ha nem látnak problémát, akkor írnak clostyt, mert akkor nagyobb az esélyed a teherbe esésre a többszörös tüszők miatt. Ha több ciklluson vagy túl clostyval, és mégsem jön össze, akkor kérj kutakodást a dokitól. Én is így voltam vele.

Kutykurutty nagyon köszönöm, most nagy szükségem van rá.

Mellesleg nekem is voltak a clostyval tünetek, és 2-3 tüszőm ért meg rendesen, nem ez a baj, hanem hogy két éve hiába próbálkoztunk. Tehát most ne parázz, ha nem látnak semmi hibát, sikerülnie kell clostyval, ha úgy sem, akkor kezdj el sűrűbben a dokihoz járni és tedd fel nyugodtan a kérdéseidet. Én ennek köszönhetem, hogy most végre komolyan vettek és irány a klinika, irány a műtét, (mert még a ráktesztem is pozitív). :((

Tehát először is fel a fejjel!!!

2151. Aniho
2011. márc. 1. 21:56

Köszi a választ...elgondolkozom a dolgon. Jövő héten elutazom 2 hétre, szóval most nem hívom fel ezzel az orvos,t de amint hazajövök, beszélek vele,hogy csináljon UH-t. Amúgy nagyon jó orvos, jól műt, jó nála állítólag szülni, kedves meg minden, csak elég szeleburdi, mindent elfelejt mondani, ha nem kérdezek. Mivel ezt a gyógyszert nem ismertem, nem tudtam, mit kell kérdezni róla.


Köszi még egyszer!

2150. kutykurutty3 (válaszként erre: 2149. - Aniho)
2011. márc. 1. 20:32

SZia!

Hűha ez komoly....ezt én nem vállalnám be, nekem az orvos azt mondta, UH nélkül nem szabad, illetve felelős orvos nem csinálja.

Előtte is meg kell néznie, mert ha pl vannak cisztáid, eleve nem is szedheted, aztán okozhat túlstimulációt is.... (az egyik barátnőmet a Kaáliban pl túlstimulálták, igaz, az lombik volt, de 5 hónap volt mire helyrejött)

Aztán hiába szeded, ha nem növeszti mégsem a tüszőt, vagy mégsem reped meg, én pl tüszőrepesztő injekciót is kaptam.

Hát, hogy egy lány azt írta egy fórumon, hogy a Kaáliba jár, és nem Uh-ozzák....lehet, hogy így van, én ezt nem biztos, hogy elhinném.


Szóval én a helyedben ragaszkodnék hozzá, ha maradsz ennél az orvosnál, vagy tuti elmennék magán UH-ra.


A tünetek bizony nekem is voltak, a hőhullám nagyon erősen.

Az Aviva jó, én is csináltam, de nekem vannak pici cisztáim. De egész kicsik, emellett én szedtem clostyt.

2149. Aniho
2011. márc. 1. 20:04

Sziasztok!


Én még új vagyok itt. 2 éve próbálkozunk babával, 1 hónapja voltam először orvosnál. A hormonszintem rendben van. A hosszú ciklus miatt írt fel Clostyt, 1 dobozon túl vagyok, ma megjött. Azért írok, mert arra lennék kíváncsi, van-e itt valaki, akinek az orvos nem nézett UH-t Closty mellett? Úgy látom itt mindannyian voltatok, többször is a ciklus alatt. Nekem az orvos azt mondta, szedjem 3 hónapig, aztán jelentkezzek. Semmilyen vizsgálatra nem hívott be. Egy másik fórumon olvastam, 1 lány írta, hogy ő a Kaáliba jár és ott sem csinálnak UH-t Closty alatt. Minden más helyen, más orvosok csinálnak. Akkor most mi a normális? Mert a Kaáli elég híres, csak nem csinálnak baromságot. Kicsit tanácstalan vagyok.. az orvosom jó úton jár, vagy váltanom kellene? Amúgy elég sok mellékhatást tapasztaltam az első hónapban: émelygés szinte végig, hőhullámok, fáradékonyság, ájulás érzés, középidőtől hasfájás 8utóbbi mindig szokott lenni). Emellett csinálom az Aviva tornát, reménykedem, hogy az nem hagyja, hogy ciszta alakuljon ki.


Üdv. Mindenkinek!

2011. márc. 1. 16:19

Veled vagyok Napzuhany gondolatban, küldök energiát...

Brygey sajnálom, hogy megjött megint, kívánom, hogy még a kivizsgálás előtt megfoganjon a babátok!;)

Sylviana, neked is nagyon szorítok, hogy így legyen.


Azért még majd benézek lányok, és remélem olvasom a jó híreket. én remélem, hogy már nem lesz gond nálam, és minden rendben lesz a babával, de nagyon sok ölelést, meg puszit küldök nektek...

2011. márc. 1. 13:33
Sziasztok nekem is sajna ujból megjött tegnap.4 hónapot kezdem el a clostilbegyttel.azt mondta a nögyógyász velem nincsen semmi baj csak a kiskatonák nem eléggi aktivak az 55%-ot fel kéne vinni legalább 80%-re.vitaminokat szed a férjem.Egyszer csak ösze jön.Bygey sajnálom hogy neked is megjött nem baj majd együtt leszünk babásak.
2146. napzuhany
2011. márc. 1. 08:34
Brigi remélem ezután csak jó jön. Nagyon ránk férne.
2145. Brygey
2011. febr. 28. 19:47
bocsi, nem tudok írni, szóval Kutykurutty :)
2144. Brygey (válaszként erre: 2142. - Kutykurutty3)
2011. febr. 28. 19:46

hát sajna nekem is rossz hírem van, megint megjött(tegnap), így most nem várunk tovább, irány a tapolcai PRI. teljes kivizsgálás, aztán inszemináció, ha az sem jön be lombik. nekem sok volt ez a másfél év csalódásokkal tarkítva, holott mindent megtettünk a babáért.ez van. majd jelzek, hogy mzujs, holnap 4 napra elutazom Pestre,de megpróbálok onnan is bekukkantani.

Napzuhany, veled vagyok lelkiekben.

Kutykiritty, remélem jól vagytok és nődögél a picikétek :)

2143. napzuhany
2011. febr. 28. 12:24
szia kutykurutty! én most azért nem bővelkedem mondandóban, mert jelenleg stagnálok a műtét előtt. Teljes kismedencei műtét előtt nincs mit mondanom. :(
2011. febr. 28. 11:11
Sziasztok lányok, mindenki úgy eltűnt, kíváncsi vagyok azért, hogy kivel mi van, de hogy nem írtok, remélem nem feltétlen jelent rosszat, csak mondjuk nincs időtök...
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook