Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegytben reménykedők! fórum

Clostilbegytben reménykedők! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 23. 08:03
ÉN is reménykedő vagyok, most tartok a második clostil hónapnál. Nekem fájdalmas volt a tüszőrepedés, de nem lett belőle baba. Most reménykedek, hogy a második ciklusos clostil után lesz....
2010. márc. 23. 07:12
Nekem 6 honap után segitett. Kaptam mellé choragont is! Nekem is höhullámaim voltak töle, de minden honapban volt peteérésem. Szerintem nekem a Hsg segitett.
2010. márc. 22. 23:15
Nyolc hónapig szedtem a Clostilbegytet.Nem volt semmilyen mellékhatása,igaz nagyon hatása sem volt.Nem segített a peteérésben.Most szedem a barátcserjét.Lehet,utána meg kéne próbálnom újra a Clostilt mégegyszer...
2010. márc. 22. 22:56
Több mint 20 éve is volt már ez a gyógyszer. Sokat beszedtem belőle és persze volt injekció is mellé. Mellékhatása nálam erős hangulatingadozás volt, de csak a kezdeti időkben. A végeredmény: (2 év kihagyása után, mert már nem hittem benne) újrakezdtem és az első hónap után megfogant a kisfiam...A doki szerint elképzelhető, hogy a kihagyás is jót tett, vagy csak szerencsénk volt!
2010. márc. 22. 22:22
Szia.Én is szedtem a clostyt,mellé kellett még meriona,plusz tüszőrepesztő szuri.Nekem semmi mellékhatása nemvolt.Talán nagy hatása volt mert 2010.jan.2.-án megszülettek az ikreim;)
6. frencsuri (válaszként erre: 5. - Frencsuri)
2010. márc. 22. 22:15
Mármint a második clostis hónapban :)
5. frencsuri (válaszként erre: 1. - Yanett86)
2010. márc. 22. 22:13

Szia!

Én is szedtem egy pco-s petefészek műtét után, s a második hónapban kismama lettem. :) Mellékhatást én sem vettem észre. Semmit.

4. kiraroli (válaszként erre: 1. - Yanett86)
2010. márc. 22. 22:07
szia én a 3. closti után estem teherbe! most már 1 éves múlt az én királylányom! nekm mellékhatása nem igazán volt vagy csak figyelmen kívül hagytam....igaz a cisztáknak nem tesz jót de ha van olyan értelmes a dokid, akkor a 3. után leállítja...
3. Verka (válaszként erre: 1. - Yanett86)
2010. márc. 22. 21:53

Szia Anett, nekem is ez a második clostilos hónapom, az elsőben semmi mellékhatás, a másodikban fejfájás és hőhullám, de ez a 10. napra elmúlt.


Mennyit szedtél és mikortól?

2010. márc. 22. 21:53

szia

én pcos vagyok és clostit kaptam, de nem merem beszedni

igen igaz túl lehet stimulálni

és ha már eleve ott vannak a ciszták akkor a méretet is növelheti

2010. márc. 22. 21:50
Sziasztok! Igazság szerint azokat a lányokat nőket szeretném megtalálni akik a teherbeeséshez Clostilbegytet kaptak, érdekelnek a nálatok tapasztalt mellékhatásokat, sikerességeket vagy sikertelenségeitek, mert én is egy vagyok azok közül akiknek szükségük van peteérés serkentőre! Ami nagyon fontos, hogy segítségemre tudnátok lenni az információitokkal abban, hogy nálam nem csinált-e bajt a clostil, ugyanis van 2 ellentétes orvosi véleményem, az egyik szerint ebben a hónapban nem csak hogy cisztát okozott, hanem hiperstimulációt is viszont másik doki szerint bélhurut, hát nem mindegy! Kérlek segítsetek, ha van infótok, vagy tapasztalatotok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook