Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegyt gyógyszer alkalmazása, hatása, tapasztalatok fórum

Clostilbegyt gyógyszer alkalmazása, hatása, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
10. Boci84
2013. máj. 22. 20:23
És még annyi, hogy a 11. napon nézett a doki uh-val és volt egy szép érett tüszőm. És a 13. napon éreztem a repedést kb. másfél napig.
2013. máj. 22. 20:20

Szia!

Én még új vagyok a fórumozásban, de én is Klostys vagyok.Én tavaly októberben kaptam az első dobozzal ami eredményes lett, de sajnos február 27-én controll uh-n elhalt terhességet állapítottak meg, 17 hetesen. Most letelt az előírt pihenő és újra felírta a doki a Clostyt. Semmi mellékhatása nem volt, csupán annyi, hogy mindent éreztem. A tüszőrepedést és a beágyzódást is, és a 24.napon már +-at teszteltem, ez volt októberben. Most remélem hasonlóak fognak történni csak vetélés nélkül.

Amúgy a ciklus 2. napjától 2*1-et szedtem és a 16. naptól meg Duphastont.

2013. máj. 15. 14:15

Szia!

Nekem a 3. naptól kellett 2*fél szemet szedni 5 napig. Most vagyok túl az első hónapon, sajnos ma megjött :( A szokásos 21 napos ciklusból 24et csinált, két nap pecsételő vérzéssel a mensi előtt. AZ első hónapban nem nézte a doki a pé-t, nem tudom, volt-e, azt mondta, most fogja. Nem tudom, hogy ennek tudható-e be, de az 5szem után volt két napon, amikor nagyon, szédültem, és rá egy hétre olyan szintű ingerlékenység, amilyet még nem tapasztaltam, de az is csak 2 napig.

2013. máj. 15. 11:55

Köszi nektek és gratulálok :)


Azért még várom a tapasztalatokat :) véleményeket!

2013. máj. 14. 17:45

Szia!


Nekem is a 3. naptól, 7 napig kellett szednem, napi 3-at, én is voltam közben uh-on, ahol 4 érett pete volt., a folytatás pedig :) már 3 éves ikerfiúk:))

2013. máj. 14. 12:22

Szia!


Én is az 5. naptól szedtem napi egyszer 5 napig.

Nekem elsőre összejött vele a baba.

2013. máj. 14. 09:40

Szia! Nekem PCO miatt írta fel a doki.Én is a ciklus 3. napjától szedtem 5 napig,de napi 3X1-et. UH-s peteérés ellenőrzés mindíg a 14-16.nap között volt,szép nagy petékkel.Repedés ez után volt csak rá 1-2 napra!Legalábbis nálam.

Kitartást,nekem a 3. havi kúra után fogant meg a kislányunk,akit júliusra várok :)

sok erőt kívánok!!

2013. máj. 13. 19:57

SZia!

Ciklus 3. napjától 7. napig, napi 1szemet szedtem. 9 és 11 cilkusnapon voltam UH-n két nagy tüszőm volt, 12. napon kaptam repesztő szurit.

2013. máj. 13. 19:40

Ciklus 2. napjától kezdtem szedni 5 napig, napi 2x1-et. Peteérésem általában a 12-13. napon volt.

Voltak hőhullámaim tőle, de semmi extra. Petécskék is szépen értek. Bár én kaptam mellé mást is.

2013. máj. 13. 19:38

Sziasztok!

A Clostilbegyt gyógyszert nektek milyen dózisban ìrták fel? Hanyadik naptól ìrták nektek elő?Mikorra várható a peteérés? A ciklus 5.napjától kell szednem.Naponta 1szemet.

Tapasztalok a gyogyszerről?

Köszi

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook