Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Cindy Crawford tapasztalatok fórum

Cindy Crawford tapasztalatok (beszélgetős fórum)


6. 9bbc382386 (válaszként erre: 5. - M.Edina)
2012. ápr. 18. 16:22
Először az állóképességeden kellene javítani,akkor bírnád.Máskülönben nem szabadna izomláznak sem lenni,ha megfelelően nyújtod az izmaidat.
2012. ápr. 18. 11:43
Én is Cindy-re tornázok.. hát valami kegyetlen az a nő.. a Fitness csak neked kazettája van meg, ősrégi darab.. általában már a bemelegítésnél elfáradok, az első 15 perc után a láblendítések közepette meg már alig élek, a pokolra kívánom a nőt :D Lehet nálam is az a baj, hogy egyből meg akarom váltani a világot, de még nem sikerült egyhuzamban végigcsinálni egy edzésprogramot sem.. utána egy hétig fáj mindenem az izomláztól, pedig 20 perc után feladom a tornát..
2012. ápr. 15. 16:36

A legelső kazettájára tornáztam nagyon régen,kb szülés után lehetett vagy 18 éve :)

Akkor nagyon jó volt!

Ma már el nem tudom képzelni hogy itthon tv előtt mozogjak.

Nekem a konditerem vált be,ott is a kardio edzésforma.

2012. ápr. 15. 14:38

Szülés után 6 hónappal én is Cindy - vel kezdtem. / Cindy Crawford : Új dimenzió, C. edzésprogram /

Szépen el is kezdett formálni, pár kiló le is csusszant, aztán meguntam, és váltottam. Így leltem rá R. Réka : Add önmagad c. DVD - jére. Azóta valahogy jobban beindult a dolog. Úgyhogy összegezve véleményem szerint nagyon jó a Cindy, alakformálásra. Fogyáshoz a Rékát ajánlanám neked.

2012. ápr. 15. 14:05
Régen nekem is volt Cindy kazim. Az a véleményem, hogy a Rubint Réka sokkal jobb. Én még a legelső dvd-jét csinálom, az Add önmagad-ot. A második is megvan, de az már sokkal nehezebb. Ami izom van rajtam, az mind ennek köszönhető!
2012. ápr. 15. 13:31
Sziasztok,azért hoztam létre ezt a témát ,hogy a saját tapasztalataimat megoszthassam azokkal ,akik most kezdenek Cindy-re mozogni vagy gondolkodnak még rajta... Valamint várom a Ti tapasztalataitokat is! :) Sok évvel ezelőtt mikor még általános sulis voltam ( húha ez sem most volt) , minden tesi óra azzal telt el ,hogy rettegtem . Féltem attól ,hogy kicsúfolnak ,mert nem bírok futni. A többiről meg ne is beszéljünk. Ekkor kölcsön kértem unokanővéremtől a Cindy Crawford Szépség és egészség VHS-! ( igen akkor még a videokazi nagy szám volt) :) Elkezdtem tornászni rá,mondanom sem kell ,szinte összeestem, alig bírtam levegőt venni ( buta voltam ,mert egyszerre akartam megváltani a világot) ,másnap az izomláztól alig bírtam felkelni,még szerencse,hogy szombat volt... :D De aztán belejöttem,jót tett az erőnlétemnek,jobban bírtam a tesi órákat is. Aztán jött a középsuli, ismét visszahíztam ,amit leadtam... a mozgásszegény életmód, a sok büfés kaja,sült krumpli,hambi a haverokkal megtette a hatását, ismét 70kg ! ÉLJEN! :( Végül is ha azt veszed ,nem volt eget rengető nagy túlsúly ,de mivel szívbeteg vagyok hála Istennek, ezért nem igazán tett jót az egészségemnek,ismét elő a videokazit,de nem voltam kitartó ,abba hagytam ,így adtam a kakinak egy sallert! :D A tanulmányok után elmentem dolgozni,hulla fáradtan meg a fenének volt kedve még mozogni is...Aztán egyszer az egyik párkapcsolatomnak idegből fogyás lett a vége ... 59 kg... Amikor megismertem a férjemet ,lenyugodtam ,jókat ettünk esténként, eljártunk vacsizni, ismét visszakezdtek mászni a kilók ( mondanom sem kell a férjem annyit ehet amennyit akar ,nem hízik),elővettem a jó öreg Cindy barátnőmet ismét és közöltem vele,hogy komolyan el kell beszélgetnünk mert ez így nem mehet tovább( félreértés ne essék,nem szokásom kazikkal dumálni,de ez most fontos küldetés volt :D ) torna tornát követett,kiló pedig kilót ,persze lefelé és odafigyeltem mit eszem! Férjhez mentem, terhes lettem, 77 kilóval császároztak 7,5 hónapja és most vagyok 63kg:) + kilót le kéne még adni ,eddig nem nagyon mozogtam,most fogom a Cindyt elkezdeni ismét,fáradt vagyok ,mint a franc, de meg fogom emberelni magamat! Mellette Callanetics-et fogok tornázni minden másnap! :)))) Remélem sikerülni fog a célnacit is kiválasztottam már :) egy 27es farmer :))) Várom a Ti tapasztalataitokat is :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook