Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cicin alvásról leszoktatás fórum

Cicin alvásról leszoktatás (beszélgetős fórum)


2014. szept. 9. 14:05

Szia!Én egy hete szoktattam le a ciciről,most lesz 2 éves :)Nálunk állandó volt a cicizés: alvás,sírás,nyugatatás.Mutatta,hogy üljek le és már húzta a ruhám :)

10%-os ecettel körbe kentem,először fintorgott tőle,de most már beviszem a szobába és lefektetem :) nem gondoltam volna,de működik :)

2014. szept. 6. 10:15
Nem akarom, hogy teljesen tőlem fuggjon. Van, hogy más kell vigyázzon rá, olyankor kinszenvedes az elállás. Jó lenne, ha bárhol, bárkivel elaludna
2014. szept. 5. 10:41
Én megbeszéltem vele simán, igaz akkor már két éves volt. Miért akarod elhagyni a délutáni alvós szopit amúgy?
2014. szept. 4. 13:36
Csak azt nem értem, ha este el tud aludni nélküle nappal miért Nem? Még ha valamiért másnál van egész nap, akkor elslszik mikor nagyon kimerült, csak velem csinálja ezt.de ugye általában velem van.de 6-kor lovas után azért szeretném ha aludna egyet, raszokna valami rendre
2014. szept. 4. 13:25
25 hónapos korában választottam le, addig így aludt, először a nappali alvás cici nélkül, majd az esti is elmúlt. Én nem is akartam egyébként máshogy, jó volt ez így nekem is, neki is, remélem a második is így fogja gondolni:).
2014. szept. 4. 13:22
Sziasztok! Kislányom 11 hos. Napközben egyszerűen nem tudom máshogy elaltatni, csak ha magamhoz veszem szopizni. Az esti alvással semmi gond.Olyankor az esti ritualek után betesszuk a kisagyba, jó ejt puszi és alvás. De napközben :( Azt se lehet mondani, hogy túl korán teszem le, mert esik kel olyan fáradt, meg ha nem lenne az cicin se aludna bél úgy hogy aztán 2 órát horpaszt..próbáltam már berakni a kisagyba, 45 perces állva üvöltés lett a vége. Cuminem kell neki. Volt egy idő hogy vizet ivott, közben aludt el, de amint elfogy felebred. Tapasztalat ok erdekelnenek. Ki hogy oldotta ezt meg

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook