Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » CHF devizahitel fórum

CHF devizahitel (beszélgetős fórum)


1 2 3
63. Csabi3 (válaszként erre: 54. - Vankiút!)
2015. jan. 18. 10:46

Kedves Vankiút!

Most kérünk, h segíts, kimondták, h az autó hiteleseket nem segítik, mit mond erre Dr. Léhmann György, nekünk kell perelni?

62. moonlight13 (válaszként erre: 60. - Mkjudit)
2014. nov. 30. 07:22

Elárulom neked, hogy nem voltak olyan magasak a forint hitel kamatai, csak pl. forintban nem adtak annyi hitelt, mint devizában, és a forinthitelek havi törlesztőrészlete magasabb volt, mint a devizáé.

Aki forintban vette fel a hitelét, annál bekérték a kereseti kimutatását, és szépen kiszámolták, hogy mennyi a havi rezsid, hány eltartottad van a családban, és ezek után képes leszel-e kifizetni a maradék jövedelmedből a hiteledet.

61. Bcicus (válaszként erre: 60. - Mkjudit)
2014. nov. 30. 00:22
Azt azért jobb ha tudod, hogy annak amit leírtál köze nincs a valósághoz.
2014. nov. 29. 18:30
A svájci frank árfolyamát évekig mesterségesen tartották alacsonyan azért, hogy az emberek bízzanak benne, a magyar hitelek kamatait pedig jó magasra feltolták, hogy a legtöbb embernek eszébe se jusson azt felvenni, így lettünk manipulálva ezáltal. A bankokban is a svájci frank hiteleket ajánlották. Így 'agymosottan'senki nem gondolta, hogy 100 forinttal több lesz egy frank .Amikor tömegesen felvették a hitelt, akkor felnyomták az árfolyamot...Hát itt tartunk most. Hülyének nézik azokat, akik nem voltak felelősségteljesek, közben a vezetés manipulált mindenkit...Ez az egész túlmutat a gazdasági válságon...
59. moonlight13 (válaszként erre: 57. - Marika156)
2014. nov. 29. 08:37
Ha túl sok lesz a havi törlesztőd, próbálj megegyezni a bankkal esetleg egy hosszabb futamidőben.
58. Bcicus (válaszként erre: 57. - Marika156)
2014. nov. 29. 01:58
Nem tudod megnézni mert még az OTP sem tudja, de túl sokra nem számíts. Ennél a hitelkonstrukciónál ez a velejárója, hogy a fix törlesztés lejárata után megugrik a törlesztő.
57. Marika156 (válaszként erre: 56. - Anettka0101)
2014. nov. 28. 02:09

Kicsivel olcsóbban forintosítanak majd,és csak a jelzáloghiteleseket.

Én fix törlesztéssel vettem fel 7 évre,a különbözetet most,a 8.évben kell fizetnem.Egy év alatt többet,mint amit eredetileg felvettem.Négyszeresére emelkedett a részletem.

Kíváncsi vagyok,mennyivel lesz kevesebb?Májusig kell várnom az elszámolásra?Szeptemberben jár le.Valahol meg tudnám nézni mire számíthatok?OTP-s.

2014. szept. 9. 09:50
mi lesz velünk? 262 HUF 1 CHF??!!
55. moonlight13 (válaszként erre: 49. - A0c1361e44)
2014. febr. 8. 23:08
Már vártam Irisz a hozzászólásodat! :)
54. Vankiút! (válaszként erre: 53. - A0c1361e44)
2014. febr. 8. 23:05

A szerződésem is semmis,mert nem a jogszabályoknak megfelelő módon van kitöltve!Banki aláírás, pecsét, tanúk,stb,....A jogász azt mondta hogy sorra oldják meg az ilyen ügyeket, és hát már bizonyított....

Az irodában is találkoztam már olyan emberekkel,akiknek visszaperelték a törzskönyvet, úgyhogy komoly dolgok vannak! Száz szónak is egy a vége, nem szabad föladni,mert Van kiút!!!:)

53. a0c1361e44 (válaszként erre: 52. - Vankiút!)
2014. febr. 8. 22:45

Köszi!

És akkor most mi van a kocsiddal?

Nem vihetik el, mert az opciós jog lejárt de, hogy kell fizetned? Mit oldott meg a jogász?

esetleg priviben is megírhatod:)

52. Vankiút! (válaszként erre: 51. - A0c1361e44)
2014. febr. 8. 22:31

Az én történetem az egy dolog...Merkantilos autóhitelem van, kb. 8 hónapja nem fizetem, mert nem tartottam jogosnak a követelést,ami már 6 millió.Levette a foglalást,és a vérehajtás alól is kivette a kocsit,mert más bankok lefoglalták,szóval meleg volt a pálya!!!

Nem fogják elvinni a kocsit, mert az autóhoz már nincs joguk,mivel az opciós jog 5 évig érvényes, a továbbiakban pedig a jogász úr intézkedik.....Van még másik hitelem is,és azt is megoldják nekem.

Azt értsd meg, hogy minden ügy más és más...mindenre más megoldás létezik.

Az,hogy beugratós,nem nagyon értem. Anélkül,hogy nem beszéltem az illetékessel, és utána nem ment be a jogászhoz, hogy és miért ugratnám be??

Velem beszélni, én konzultálok a jogásszal,és ha az ügyfél is úgy akarja, befárad a jogászhoz időpontra.A lényeg, hogy nagyon sok helyen jártam már,és mindenki átb...ott(elnézést). DE most szeretnék mindenkinek segíteni,mert én tudom, milyen az,amikor jön a végrehajtó, árverező,meg a sok szemétláda hiéna,aki olcsón akar kocsit venni.

Meg éppen házat. Végre megtaláltam azt a hozzáértő csapatot, akik valóban a te érdekeidet nézve dolgozik,és EREDMÉNYESEN!!!!! Annyi pert megnyernek,hogy hihetetlen! És nem a lehúzásra mennek!!!!Ezért gondoltam,hogy mindenkinek segíteni szeretnék,és eljuttatom ide az embereket, mert Magyarországon ez az EGYETLEN olyan jogászokból,és ügyvédekből álló csoport,akik lelkiismeretesen segítenek mindenben,és nagyon profik!!OK? :)

51. a0c1361e44 (válaszként erre: 50. - Vankiút!)
2014. febr. 8. 22:04

És nem írod meg a történetedet?

Hogy tudják itt eldönteni, hogy kíváncsiak e ilyen segítségre, ha semmit nem mondasz?


Na, ez már nekem valami beugratósnak tűnik.


Tudod, amikor állást keresel és rákérdezel, hogy ugye nem ügynöki munka? Válasz: majd megbeszéljük a találkozón.


Illetve, amikor kétségbe esett hitelesként felhívsz egy számot és rákérdezel, hogy ugye nem fogyasztói csoport vagy mi? És már tudod, hogy akkor is elutasítanak, ha kétszer annyit teszel le, mint amit kértek....

50. Vankiút! (válaszként erre: 49. - A0c1361e44)
2014. febr. 8. 21:58
Látom, még mindíg nem érted! Miből gondolod,hogy hitelközvetítő vagyok???? Nem hitelt szeretnék "eladni", hanem segíteni azoknak, akik el vannak úszva a hitelek miatt.A kiutat a jogász mondja meg, nem én,de ha nem tudjuk miről van szó, akkor nem tudunk segíteni.Tehát, ha valakinek segítség kell, jelentkezzen,és megbeszéljük, hogy mikor tudja fogadni Őt a jogász úr. Mivel egyedül nem lehet ilyen ügyeket elintézni,mert nem értünk hozzá! Nekem már segítettek,és gondoltam,ha már megtaláltam a megoldáshoz vezető embereket, szívesen segítek bárkinek eljutni hozzájuk.(ha akarják az emberek)...:)
49. a0c1361e44 (válaszként erre: 48. - Vankiút!)
2014. febr. 8. 21:49

Legalább megírhatnád, hogy milyen kiutat akarsz megmutatni.

Hitelközvetítő vagy?

48. Vankiút! (válaszként erre: 47. - A0c1361e44)
2014. febr. 8. 21:48

Kedves kék irisz!


Mivel minden ügy más és más, ezért szerinted mit írhatnék anélkül, hogy tudnám,milyen hitele van az illetőnek??? Azért kell jelentkezni, hogy mindenkivel tudjak beszélni, hogy hogyan tudjuk megoldani az ügyét....ami nem biztos, hogy publikus......érted?

47. a0c1361e44 (válaszként erre: 46. - Vankiút!)
2014. febr. 8. 21:40
Hát akkor írd! És ne várd a jelentkezéseket.
2014. febr. 8. 20:59

Sziasztok!


Jelentkezzetek nálam, ha szeretnétek kimászni a hitelcsapdából!!! Nekem sikerült!! Segítettek komoly emberek,akik átlátják ezt az egész dolgot!Természetesen jogászokról, és ügyvédekről van szó! Igenis Van kiút a hitelcsapdából!!!!!!

45. moonlight13 (válaszként erre: 42. - Kismackó2006)
2013. dec. 25. 20:01
én is hasonlóképp vagyok.
44. 130454e42d (válaszként erre: 42. - Kismackó2006)
2013. dec. 25. 16:40
Mindegyik kormány asszisztált hozzá sajnos, ebben nincs különbség.
43. 8967aa9679 (válaszként erre: 42. - Kismackó2006)
2013. dec. 25. 16:28
szia, igazad van, de teheti. így is rá fognak szavazni,,,sőt bármit tehet.{{
2013. dec. 25. 15:21
Én nagyon sajnálom a bajbajutottakat, s ez a mocsadék kormány meg asszisztál hozzá. Én 2003-ban vettem fel lakáshitelt, de fix kamatozással, nyögöm azóta is. Szóval nem vagyok kitéve ennek a devizaárfolyam változásnak.
41. kismackó2006 (válaszként erre: 33. - Mandella)
2013. dec. 25. 15:11
Ez igaz! S döbbenetes számomra,hogy van, akinek van ennyi önerője.
40. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Anettka0101)
2013. dec. 25. 08:33

Mindenkinél pont ez a baj! Mi a kérdésed? Hogy hogy lehet belőle kimászni?

A hitel összegétől függően:

- vagy eladod a lakást, és megszabadulsz a hiteledtől,

- vagy eladod a lakást, és a még a fennmaradó összeget fizeted tovább,

- vagy maradsz a jelenlegi ingatlanban, és fizeted...

- vagy nem tudod fizetni, és elárverezik.

39. a0c1361e44 (válaszként erre: 37. - Anettka0101)
2013. dec. 24. 21:10

Mesélj!, mi a probléma?

Gondolom van célod a fórummal, nem hiszem, hogy csak az érdekel, hogy 20 eFt volt, 40 lett. 1000 CHF-et vettem fel. Rosszul bírom, hanem el akarod mesélni, hogy veled mi van....

2013. dec. 24. 20:35

Ez folyik a vízcsapból több éve!

Nehogy már szenteste is ezzel foglalkozzunk!

Amúgy meg szerintem ezek személyes adatok!

2013. dec. 24. 20:30
mennyit vettél fel? mennyire nőtt a törlesztőd? birod még fizetni?
2013. dec. 24. 08:35
és a házzaságotokat nem viselte meg a hitel csapda/problémák?
35. Bcicus
2013. dec. 22. 22:18
Össze szedni nem volt könnyű, megdolgoztunk érte. És anno is sokan mondták miért nem veszünk fel több hitelt és megyünk házba pont azért nem mentünk, mert tudtuk, hogy benne van a pakliban, hoyg elszáll a törlesztés. Soha nem szabad több hitelt felvenni mint a telje ár harmada, de inkább negyed. Bármiről is legyen szó.
34. Orsy27 (válaszként erre: 33. - Mandella)
2013. dec. 22. 21:44
Egyetértünk...Mi is panelben lakunk, 51 nm-en 3-an, esélyünk sincs odébb állni. Ha lett volna 13-15 millánk, biztosan nem panelbe mentünk volna...vagy panelbe mentünk volna hitel nélkül. De ez már egy másik kérdés. Mi örülünk, hogy ezt a lakást is meg tudtuk venni nagyon jó helyen Bp-en. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook