Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cerazette - az első tabletta után mennyi idő múlva alakul ki védettség? fórum

Cerazette - az első tabletta után mennyi idő múlva alakul ki védettség? (tudásbázis kérdés)


4. Heni24 (válaszként erre: 1. - Kori92)
2010. szept. 1. 11:04
Szia! Elvileg 7-10 nap után már van védettség, gyakorlatilag is, mert nekem se volt soha problémám. Nekem már 8 hónapos lassan a kisfiam. Nincs panaszom, nekem bevált.
2010. szept. 1. 10:47

Szia!


Én is ezt szedem a 6 hetes kontroll óta.(Most lesz 5 hónapos a babám). Nekem 10 napot mondott a dokim, hogy addigra kialakul a védettség. Szerintem jó gyógyszer, nekem semmi problémám nincs vele.

2010. szept. 1. 10:29
Én is szedtem, és szerintem ugyanúgy van: néhány hétig még érdemes más módon is védekezni a biztonság kedvéért.
2010. szept. 1. 10:13
Sziasztok! Tegnap voltam a szülés utáni 6 hetes vizsgálaton, és a Cerazette fogamzásgátlót írta fel a doki a szoptatás idejére. Nekem nem egyértelmű ahogy le van írva, az első tabletta után mennyi idő múlva alakul ki védettség? (A hagyományos gyógyszereknél az első héten még mással is védekezni kell)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook