Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy fog működni az antitesten alapuló védettséget igazoló papír megszerzése? fórum

Hogy fog működni az antitesten alapuló védettséget igazoló papír megszerzése? (tudásbázis kérdés)


1 2
2021. febr. 11. 21:05
Èn már megkaptam mindkèt oltást, ès arról adtak kemèny papiros igazolást, olyan mint egy kèpeslap.
33. VendrinerPiroska (válaszként erre: 32. - Regin_a)
2021. febr. 11. 20:32
Ezen filózz te vagy sakkozzátok ki egymás közt. Én Szlávik részre reagáltam.
32. Regin_a (válaszként erre: 27. - VendrinerPiroska)
2021. febr. 11. 20:24

A virológus.

Szerinted a kormány és illetékesei mikor fogalmaztak egyértelmüen?

Miért is volt letiltva Jakab professzor a nyilatkozattol?


[link]

Miért is vannak az orvosok letiltva a nyilatkozatrol?

31. 184481d874 (válaszként erre: 29. - Regin_a)
2021. febr. 11. 20:21
Már eégóta megerősitették,hogy elkaphatod újból.
2021. febr. 11. 20:20

Egyszerű a kérdés: Hol és milyen esetben használhatom? Melyik országban ismerik el?



Ennek egyértelműen "üzleti szaga"van.

29. Regin_a (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 11. 20:17

Aki átesett a fertőzésen azt csak 3 hónap után lehet oltani. Nem gondolom hogy bármit is ki lehet mutatni nálad egy tavalyi fertőzés után

Simán elkaphatod/továbbadhatod szerintem

28. janszi (válaszként erre: 27. - VendrinerPiroska)
2021. febr. 11. 20:12
És ezekután melyik orvos pisál széllel szemben?
27. VendrinerPiroska (válaszként erre: 24. - Regin_a)
2021. febr. 11. 20:10
Szerinted melyik orvosi szakterület foglalkozik a vírusos megbetegedésekkel?
26. andi6020 (válaszként erre: 7. - Semleges)
2021. febr. 11. 20:07
6 hónapot hallottam a rádióban valamelyik nagyonszakértőtől.
2021. febr. 11. 20:01

Azért az email botrány után Cili néni igazi arca is előkerült.


Mondjuk nekem már tök mindegy lenne csak legyen világos mit és hogyan. Aztán csak meg kell próbálni. :)

24. Regin_a (válaszként erre: 20. - VendrinerPiroska)
2021. febr. 11. 19:59

Önmaga a kormány sem szakértő,nemhogy Szlávik

Felkapott virológus, de Cecillia és Gulyás mondja a frankót

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Regin_a)
2021. febr. 11. 19:59

Szerintem igen. Vagyis a családtagjaim ingyen megfogják kapni. Én pedig teperhetek a laborba a vizsgálatért. Hiszen nem mondja mennyi antitest kell Gyulás bá.

Remélem a rendelet világosan fogalmaz majd.

Én arra tippelnék a helyi NNK-nak kell majd küldeni az eredményt.

2021. febr. 11. 19:57
Nem baj. Nekem már nem hiteles mióta celebeskedik és eladta magát a kormánynak a kínai és orosz oltás propagálásával.
21. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 11. 19:57

A kormányzati információ egy rakás izé

Fél mondatokat mondanak és a kérdésekre nem válaszolnak


Kopizok egy kommentböl ami esetleg ide vonatkozik

" Gulyás Gergely hozzátette: szintén védettséget igazoló okmányt kaphat az, aki a koronavírusból felgyógyultnak minősül.

Ebben az esetben az igazolvány érvényességének kezdete lehet a kórházból történő elbocsájtás napja, vagy a pozitív PCR-teszt utáni első negatív PCR-teszt időpontja, vagy az első pozitív PCR-tesztet követő tizedik nap - közölte.

Elmondta azt is: az okmányhoz jutás harmadik lehetősége - amely az előző kettővel szemben nem ingyenes, hanem költségtérítés ellenében vezető igénybe -, ha valaki hitelesített laborban végzett vérvizsgálat által igazolja az antitestek jelenlétét. Ebben az esetben az igazolvány érvényességi ideje a vizsgálattól számított 4 hónap."

Akkormost hámozd ki belőle mik a lehetőségek

Tavalyi PCR teszt megfelel-e a fenti feltételeknek

2021. febr. 11. 19:48
Dr. Szlávik infektológus szakorvos, tehát ő aztán igazán szakértő a témában.
19. janszi (válaszként erre: 18. - 184481d874)
2021. febr. 11. 19:19
Jó a link,de már tépi a maradék haját az orvostársadalom,mert...
2021. febr. 11. 19:13
2021. febr. 11. 19:00
Az biztos. Valamit biztos véd, mert kizárt hogy nem kaptam el ennyi kontakt mellett. Na de hátha rendeletben lehozzák majd mit hogyan kell.
16. janszi (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 11. 18:55
A nullához képest biztos jelenlét már az egyes is,nemhogy a 4-es...
2021. febr. 11. 18:52

Ebből lett két negatívom. Egy hét különbséggel.


Ezen pedig kijött a 4-es érték, ahol 8-tól már koronavíruson átesettnek számítanék. Viszont amennyi idő eltelt a feltételezett fertőzöttségem óta a 4 nem is volt kevés a lentebb említett orvos szerint.


[link]

14. janszi (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 11. 18:46

Azt hittem ez a fajta:

[link]

2021. febr. 11. 18:44
Vérvételes volt.
12. janszi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 11. 18:42

Majd addig osztja amíg neki nem marad,jóvan az úgy...

Itt meg nem is kell az orrba turkálni,ezt miért nem tudják a többi tesztponton?

2021. febr. 11. 18:33

8-tól volt pozitív. Ez a Medicover féle teszt. Viszont, ha azt nézzük, hogy majd egy éve voltam szarul és elvileg kopik az értéke, akkor reális lehet ez az érték.


Egyébként, amikor Debrecenben a klinikán voltam ellenőrzésen a professzor szerint áteshettem rajta ez alapján az eredmény után. Igaz nem vírus szakértő, de a celeb orvos Szlávik sem pedig osztja az észt. :)


Remélem a rendeletben benne lesz minden világosan, hogy milyen teszt és milyen eredmény mellett lehet beadni majd.

10. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 11. 18:27

Kapsz oltást a régi variánsra,na és mi a helyzet az új mutációval,arra is jó lesz?

Meg a papír is?

És a 4-es tesztérték miből 4-es? 100-ból? 10-ből? 2-ből?

2021. febr. 11. 18:16

Pedig a kormány oldala is írja, hogy antitest teszttel is lehet igazolni, ha valaki teszem azt tünetmentes volt.


Viszont nem írja milyen érték számít elégnek. Vagy, hogy melyik laborvizsgálatot fogadja el a sok közül. Azt sem melyik szervezetnek kell az eredményt megküldeni. Én ha érdemi engedményt kap, aki rendelkezik a papírral megfogom próbálni. Veszteni valóm nincs.

Csak az a baj egyik nap ezt mondja a kormány a másik nap meg azt. Azt pedig, hogy ki a jó istennél lehet majd kártyát igényelni nem írják ki sehova.

8. semleges (válaszként erre: 7. - Semleges)
2021. febr. 11. 17:23

Illetve ilyen igazolást kiadnak.

Azt még eltudom képzelni, hogy oltást követően mondjuk 1 évig felszállhatunk a repülőre vagy elmehetünk a wellnessbe.

2021. febr. 11. 17:21
Miután ez esetleges és az oltást is lehet, hogy 2-3 évente vagy évente kell ismételni és az ellenanyag állítólag pár hónap alatt lebomlik én sem gondolom, hogy ez alapján valaki hosszan tartva "védett" lesz.
6. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 11. 17:11
Nem tudom elképzelni, hogy valaha olyan állapot legyen, amikor igazolványokat ellenőriznének... ebből a helyzetből kollektíven szabadulunk, vagy sehogy.
2021. febr. 11. 17:01

Lehet kevés a 4, de ahhoz valószínű elég volt, hogy ne kapjam el azóta, hogy egy két hónap híján egy éve szarul voltam hetekig. Akkor még nem teszteltek az elején engem.


Azóta volt a családban és a környezetemben is fertőzött és kutya bajom. Karanténban egyszer voltam, de akkor sem voltam beteg és pozitív sem.


Szóval, ha csak arra menne ki az igazolás, hogy az derüljön ki voltam-e fertőzött, akkor az jó lenne. Azt a 15 ezer forintot simán megérné.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook