Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Candidával muszáj orvoshoz menni? Ti mentetek minden esetben? fórum

Candidával muszáj orvoshoz menni? Ti mentetek minden esetben? (beszélgetős fórum)


20. f64f0d9a69 (válaszként erre: 19. - Marcsika77)
2012. júl. 5. 07:35

Elég baj, van olyan amelyik Candida gombát is tartalmaz...

Gombás betegségre nem való gomba.

19. marcsika77 (válaszként erre: 18. - F64f0d9a69)
2012. júl. 4. 22:23
Én még csak a kefirről hallottam!
18. f64f0d9a69 (válaszként erre: 16. - Marcsika77)
2012. júl. 4. 14:30

Joghurtot inkább!


A kefirben gombák vannak.

Az élőflórás joghurtban pedig jótékony baktériumok!

Enni és kenni :)

2012. júl. 4. 13:55
na gyerekek candida ertőzés után 1 héttel tudtam csak orvoshoz menni addig csak teafaillo olajat használtam , és a doki mikor meglátott már nem is irt ki semmit azt mosta nyoma sincs
16. marcsika77 (válaszként erre: 12. - Berbooo)
2012. jún. 21. 16:00
Köszike és tényleg én is hallottam a kefires tamponról itt egy fórumon!!!
2012. jún. 21. 15:22

Canesten után próbáld meg esetleg egy hétig natúr élóflórás joghurtot a hüvelybe juttatni. Én fecskendővel szoktam, így mélyebbre is jut.

Helyreáll a hüvely flóra.

2012. jún. 21. 15:17
Párodnak Canesten kenőcs,napi 2-3x kenje,egy héten át,akkor is ha elmúltak a tünetei.A Canesten kúp helyett szerintem jobban jársz a Pevaryl kúppal,sokkal hatásosabb,igaz többe is kerül.Ez is 3 db-os,de elég a gyógyuláshoz.Receptre sokkal olcsóbb,de anélkül is megveheted.Plusz te is kend magad külsőleg Canestennel.Jobbulást.Ha ne adj isten,kiújulna,irány doki.
2012. jún. 21. 15:16

az a baj hogy a páromnak viszont van tunete. ésmost is bezélni akartam vele rola, mondtam menjen patikába vegyen olajat addig mig nem rendel az orvosom, és persze "jajj hagyjuk már m,ajd elmulikk , ne problémázzak"

életembe először látom őt seg-g-fejnek

12. Berbooo (válaszként erre: 10. - Marcsika77)
2012. jún. 21. 15:14
én amint minmiálisan is érzem hogy éenn nem kényelmes a bugyira cseppentek és az ujjam végére is és bekenem vele a huvelyfalat. nem tul guszta leirni de ennyire a egy tampon miatt is benyulok ugyhogy végulis nem egyedi nálunk nőknél . ezt mondjuk l reggel meg este , ja és aki hajlamos rá mint éán annak ajánlomhoyg amenzeszkor tamponr a cseppentesen mert a vértől a huvelyflora megváltozik igy elszaporodhat a gomba
11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Marcsika77)
2012. jún. 21. 12:35
Én mindigy gyógyszert vettem be amikor volt a gombám, évekig visszatérö dolog volt. Most egy év gomba nélküli év után ujra kijött egyszer antibiotikumtól. Most csak a caneseten kupot használtam és csak egy dobozzal. Attol is elmult nekem. Ez volt 2 hónapja. Nekem általában mindig a mensi elötti héten jött elő. Szoval a canesten is elmulasztotta teljesen.
10. marcsika77 (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2012. jún. 21. 12:14

Teafaolajat hogyan kell használni?


Én egyszer srandon szedtem össze valamit és jó volt rá a Canesten, de azt is hallottam hogy sokszor csak elnyomja a tüneteket és igen hamarosan vissza is térnek!

9. nikletty (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2012. jún. 21. 12:03

igen ez lehet egy megoldás, de felhívnám a figyelmed, hogy azonnal vegyél ne egy hanem két dobozzal, egy dobozban 3kúp van, és az nem szokott elég lenni a tartós gyógyuláshoz, enyhíti a tüneteket eltűnik a 3kúp után de 1hét és újra baj van...

A dokim mindig 6napos kúrát szokott felírni... egyébként a leírásban is benne van, ha nem elég újabb kúra, de ne várd ki, inkább szépen használj végig 6 kúpot

Addig ne éljetek nemi életet míg mind a ketten tuti rendben nem érzitek magatokat!

2012. jún. 21. 12:03
Az én férjemnek egyébként semmi tünete nem volt.
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 3. - Berbooo)
2012. jún. 21. 12:02

Elég logikátlan gondolkodás.

Te hiába kezeled ki magad, ha ő meg szépen mindig visszaadogatja Neked.

6. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Berbooo)
2012. jún. 21. 12:02
Kenegetni csak fogja magának, pasinak nem kell dokihoz menni ezzel.... Különben visszakaphatod töle ha nem kenegeti....
2012. jún. 21. 12:02

no de mik a tünetei?

ha pirosodás, pettyek... jó esetben elég lesz neki a krém, de alaposan, a krém hamar leviszi de ha már nem látszik akkor is kenje még napi többször még úgy 3napig

sajnos nálunk hasonló volt...

2012. jún. 21. 12:01
A pasinak egyszerübb, vegyetek patikában canesten krémet 3-4 napig kenegesse napi 2-3-szor. Pasinak elég az. Neked meg kapható canesten hüvelykup. valoszinüleg neked is elég lesz az ha nem mulik töle akkor menj dokihoz.
2012. jún. 21. 11:58
az a baj hogy nem akar vele orvoshoz menni , nem akar rola bezsélni , 4 hionapos komolynak tűné kapcsolat , de ha valami "ciki " arrol nem képes felnőt ként bezsélni , ő azt monta majd elmegy dokihoz , ezt tegnap mondzta atunetei 1 hhetesek , egem meg kűld erővel
2. 116212323c (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2012. jún. 21. 11:54

a candida megjelenése esetén nem elég csak egy valakit kezelni, hanem mind két felet kell...

elmegy dokihoz házidokihoz elmondja neked ez volt de nála is meg vannak a tünetek és adnak neki rá gyógyszert...

2012. jún. 21. 11:53
hello , volt egy antibiotikum kurréám , melyhez nem irtak fel probiotikumot , igy most a csodálatos candida szépiti az életemet. teafaolajat naponta töbszötr használtam az én tuneteim tökéletesen elmultak , de tegnap nagynehezen közölte apárom hogy neki is vannak tunetei. a helyzet az hogy valoszinűleg akkor kapta el mikor rajtam még nem jelentkezett a tunet , és mikor láttam hogy mi van , nem sexeltunk cska ő nem tudta miért. én nem mondtam neki , ő meg a sajátjárol nembezsélt nekem. vajon nála is megoldhato teafaolajjal ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook