Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Callanetics - tényleg hatásos? fórum

Callanetics - tényleg hatásos? (beszélgetős fórum)


1 2
11. Derya (válaszként erre: 1. - Andesz25)
2011. ápr. 14. 15:04

a 400 hasprés nagyon kevés szerintem.

én 1000, 1500-akat csináltam annak idején, amikor callanatics-eztem.

és kell hozzá a derék gyakorlat is.

persze ez függ az alkatodtól.

amúgy nekem nagyon bejött ez a torna.

10. andesz25 (válaszként erre: 6. - Dolce Vita!)
2011. ápr. 14. 15:02

Igen, itthon csinálom DVD-ről, meg vannak videokazettáim is, meg persze a könyvek, tehát mondhatni fel vagyok fegyverkezve Callanből! :D


Amikor a hasat csinálom, érzem az izmaimat, kőkeményen rákoncentrálok és sztem úgy csinálom, ahogy kell, de mégis, miért nem látszik????


A deréknyújtós gyakorlattól lett vékony a derekad? Ez a másik problémám, csinálom becsületesen, de egyszerűen szinte semmi látszatja!!!! :(

9. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - Andesz25)
2011. ápr. 14. 15:01
Annyit hallottam már róla,de tulajdonképpen mi ez? Hasonló,mint a pilates?
8. e678c41c88 (válaszként erre: 6. - Dolce Vita!)
2011. ápr. 14. 15:00
Igen, én is a nyújtást szeretem legjobban :)
2011. ápr. 14. 14:58

Nekem a legjobban bevált mozgásforma. Régen tényleg éveken át a mindennapjaim része volt.

Február végén kezdtem újra és nagyon szeretem.


Ha szabályosan csinálod a hasizom gyakorlatokat, meg fog jönni az eredmény, ne aggódj :). Csak adj még egy kis időt magadnak.

Esetleg az alapprogramodba a hasprések mellé tedd be a haladó sor hasgyakorlatát is.

6. Dolce Vita! (válaszként erre: 5. - Andesz25)
2011. ápr. 14. 14:55

sztem hasra is jó, csak ott talán még nem látszik annyira

meg szülés után talán nehezebb a hasat erősíteni, ha előtte nem volt elég erős, és nagyon megereszkedett az izom, csak kitartás :)


otthon csinálod DVD-ről?

én úgy csinálta, és ha a hasat is csináltam, akkor ha jó erősen megemeltem a mellkasomat, akkor azért éreztem rendesen


én főleg a nyújtásokat szerettem benne, olyan jó vékony lett a derekam, hogy csak na..


jó is hogy eszembe juttattad, elő is keresem a lemezt :)

5. andesz25 (válaszként erre: 2. - Dolce Vita!)
2011. ápr. 14. 14:49
Akkor szerinted a hast kivéve tényleg nagyon hatásos? Rékának melyik DVD-jén lévő hasizmot csináltad?
4. f8528030f9 (válaszként erre: 1. - Andesz25)
2011. ápr. 14. 14:49

Szia!Én is csináltam még lánykoromban.Én eljártam órára,kicsit változatosabb,egy területre mindig más fajta gyakorlatot csináltunk.Észre se vettem és teljesen átalakult a külsőm.Most is szívesen csinálnám,igaz van kazettám,de midig ugyanaz unalmas.

Nézz utána a neten,hátha találsz más gyakorlatokat hasra,ami talán "gyorsabb"eredményt hoz.

És igen tényleg kíméletesebb mint az ugra-bugra:)

2011. ápr. 14. 14:48

Szisztok! Én is jártam, nekem is nagyon bejött. Sajnos megszünt nálunk, kevesen voltunk az órán. Nagyon jó volt pedig, főleg, hogy 1,5 órás órákat tartott az edző.

Én azóta is mindenkinek csak javasolni tudom és keresem, hogy hová tudnék járni. Most helyette pilatesezem, az hasonló.

Szerintem a 400 hasnak elégnek kellene lennie, hogy látványos legyen.

2011. ápr. 14. 14:43

én is csináltam egy időben, nekem nagyon bevált, főleg a combon, fenéken


a hasról nem tudok nyilatkozni, mert az előtte is lapos volt és erős, meg se kottyant, úgyhogy hasból RR-t csinálom, na azt megérzem rendesen, sztem nagyon jó


sztem attól is függ, milyen alapokról indulsz, mert pl. a combomon azért látszódott jobban hatás, mert ott több mindent kellett ledolgozni


esetleg próbáld lábsúllyal csinálni, úgy hatásosabb lesz

2011. ápr. 14. 14:37

Sziasztok!


Február 22-én határoztam el, hogy most már elég, elkezdek mozogni és figyelni kicsit az étkezésemre. A lányom már másfél éves, most már nincs kifogás, hogy miért is nem fogyok vissza a versenysúlyomra!


Mivel utálom és a térdem miatt nem is bírom az ugrálós aerobicot (R.R., Béres A.), ezért a Callanetics mellett döntöttem! Nagyon szeretem, kikapcsol, a fent jelzett időpont óta talán 5 nap kivétellel (beteg voltam) minden egyes nap megcsinálom az alapprogramot, az étkezésre is próbálok figyelni, de..... Nem igazán úgy nézek ki, ahogy elképzeltem az elején! A lábam tényleg vékonyabb lett, és a fenekem is formásabb, de a hasam, derekam még mindig nagyon GÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZ!


A Callan hasizom-gyakorlat nem elég????? Napi 400 hasprés!!!! Mit javasoltok még mellé, ami tényleg hatékony?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook