Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


2009. jan. 20. 10:01

sziasztok!


ismét csak rohanásban: egy hete,dekára pontosan stagnálok:((((


remélem ti olvadtok:)

121. a9338a7669 (válaszként erre: 120. - Dancingqueen)
2009. jan. 19. 13:36

Sajnos nekem sem úgy alakult a hétvége, ahogy terveztem. Kb. fél kilóval többet is mutatott a mérleg. De ma újra kezdtem, már megint :D


Kitartás, az is valami, ha nem pluszt mutat a mérleg! :) Aztán meg úgy is meg fog indulni szépen!

2009. jan. 19. 13:32

sziasztok fogyis társak!

sajonos nem tudok semmi jóról beszámolni(hacsak nem számít jónak,hogy nem jönnek pluszban kilók,viszont napok óta stagnálok:S)ma szénhidrát nap,de megérdemlem:)igyekszem persze azért kordában tartni a falhatnékomat,így meg pláne könnyű,hogy a futár nem is hozza:S:S

119. a9338a7669 (válaszként erre: 118. - Holdkő)
2009. jan. 19. 08:14
Igyekszem az lenni :) Ha egy-két napig sikerül minden bűnözés nélkül betartani, akkor tudom, hogy utána már sokkal nehezebben csábulok el, akkor már ugye nem akarja elrontani az ember. Addig kerülni kell a pizzériákat :DD
118. holdkő
2009. jan. 18. 16:53
Olvastam a naplódban! :-) Gondolj arra, hogy ez volt a hétvégi habzsi-dőzsi, aztán holnaptól min. péntekig jó kislánynak kell lenned. Szerintem időközönként kell a jutalom, mert ha mindig megvonsza magadtól mindent, akkor befuccsol a fogyi is.
117. a9338a7669 (válaszként erre: 116. - Holdkő)
2009. jan. 18. 15:32

Nagyon ügyes vagy! Én nem voltam ilyen ügyes. Voltunk a tropicariumban, és aztán "kellett" ennem egy Don Pepe pizzát... Gondoltam Rád közben :))

Aztán tornáztam, ettől egy kicsit jobban éreztem magam.

116. holdkő
2009. jan. 18. 13:57
Sziasztok! Megtartottam, amit mondtam, bár ebben része volt annak is, hogy ide leírtam. A péntek esti pizzázáskor én tényleg levest ettem, és salit. Egyébként nagyon fini volt, és a társaság nő tagjaitól nagy dícséreteket zsebeltem ám be! Tegnap este egy kedves házaspárnál társasoztunk, oda meg vittem egy vagon gyümölcsöt, és csináltam egy szép gyümi tálat. Egy pici popcorn csúszott csak be, de nem volt vészes az este, pedig általában szokott! :-)
115. dancingqueen (válaszként erre: 114. - A9338a7669)
2009. jan. 16. 17:21
jó hétvégét nektek is!:)csak ügyesen!elindultunk a cigi mentes életben,akkor tovább lépdelünk a karcsú élet felé:)!
114. a9338a7669 (válaszként erre: 113. - Dancingqueen)
2009. jan. 16. 16:43

Nem kell lebecsülni, igen is szép teljesítmény szerintem! Nekem sokáig be sem indult a fogyás, most meg nem igazán tudom még, hogy mi a helyzet :)


Remélem én is hamarosan eltűnök, elvileg 10 perc. Jó hétvégét és kitartás! :) Az erő velünk van :DD

113. dancingqueen (válaszként erre: 112. - A9338a7669)
2009. jan. 16. 16:42

áh:)1,5-öt még nem neveznék szép teljesítménynek...de rajta vagyok az ügyön,és nem vagyok elégedetlenkedő:)))ez is valami:)majd a mai lé-gyümi nap lendít rajta bizos megint.


(ha eltűnök,azt jelenti,hogy végre mehettem melóból:Dhétvégén nem tudok lenni,de hétfőn jövök,és addig sok sok minusz kilót kérnék:)!)

112. a9338a7669 (válaszként erre: 111. - Dancingqueen)
2009. jan. 16. 16:32

Jól hangzik, bár még nem tudom, hogy mi fog kisülni belőle, de rossz nem lehet szerintem :)


Most már ne csábulj el, ha már ilyen szép eredményt elértél! :) Majd a 90 nap után lesz nagy lakoma :))

111. dancingqueen (válaszként erre: 110. - A9338a7669)
2009. jan. 16. 16:29
epres-túrós csoda:)))jól hangzik:)kár h nekem szigorított gyümim van:S:S:S:Pa többiek persze mennek a szokásos péntek esti kajálásra...már hívtak,h nem megyek-e...:(((ilyenkor inkább szeretem kihagyni az ilyen progrtamokat,hogy véletlenül se csábulhassak el
110. a9338a7669 (válaszként erre: 109. - Dancingqueen)
2009. jan. 16. 16:28
Kezdek is éhes lenni ilyen finom falatok hallatán :) De sajnos estére ez már felejtős. Majd kitalálok valami lightos kaját, na meg ott lesz a már annyira várt epres túró csodám :)
109. dancingqueen (válaszként erre: 108. - A9338a7669)
2009. jan. 16. 15:50
látom,akkor még egy közös pont bennünk:)
108. a9338a7669 (válaszként erre: 107. - Dancingqueen)
2009. jan. 16. 15:50
Tészta is jöhet nálam minden mennyiségben és formában :) (csak olasz legyen :) ) Na meg mozzarella paradicsommal, főleg, hogy ezt este is ehetem vacsorára ;)
107. dancingqueen (válaszként erre: 106. - A9338a7669)
2009. jan. 16. 15:45

igen,abszolut,söt,azt vettem észre magamon,h ha már tudom amúgy a napokat tartni(tehát hogy csak egyneműt eszem) akkor már nem okoz gondot a mennyiségre is figyelni.

szerencsére nálam a pizza nem játszik:Pinkább jó kis bolognai,milánói,carbonara:P

vagy,ha olaszba mész,amit még szoktam,ésv iszonylag diétás: mozarella paradicsommal....hmmmmm:)

106. a9338a7669 (válaszként erre: 104. - Dancingqueen)
2009. jan. 16. 15:44

Aki nem pizzafüggő, annak tartható a leves meg a sali :DD

Amúgy tényleg csak az első pár nap nehezebb, aztán már nem kíván az ember annyit enni.

105. dancingqueen (válaszként erre: 99. - Holdkő)
2009. jan. 16. 15:43
jaj,én nagoyn nehezen bírom!!!bár most szigorítottat csinálok,szóval,nem"korlátlanul" eszem gyümit,csak ha nagyon nagoyn nagoyn nem bírom,inkább csak folyadék. Keverem a folyadék és a gyümi napot:)igen,szerintem is az a legrosszabb,ha 1-2 szemet akarsz enni. vagy mindent,vagy semmit:)ez az(egyik) mottóm:D
104. dancingqueen (válaszként erre: 100. - Holdkő)
2009. jan. 16. 15:41

NA LÁTOD!MILYEN SOKAT SZÁMÍT MÁR EGY ICIPICI MOZGÁS IS:):Doh,bocsi,caps off:)!

szerintem teljesen tartható a leves meg sali!úgyis összeszűkül pár nap utána a pocak,és már nem is bírnánk annyit enni.

103. a9338a7669 (válaszként erre: 102. - Holdkő)
2009. jan. 16. 15:14
Meggyőző, bár nekem inkább ijesztő egy ilyen kijelentés :)) Büntetés lenne számomra nagyon :) De szorítok Neked :)
102. holdkő (válaszként erre: 101. - A9338a7669)
2009. jan. 16. 15:10

Láttam, szex&pizza&rock'n'roll!!!! :-)

Persze majd nyugtával dícsérjük a napot, én is elcsodálkozok, ha betartom, amit leírtam, de meggyőzően hangzott nem?

101. a9338a7669 (válaszként erre: 100. - Holdkő)
2009. jan. 16. 15:06
Gratulálok :) Pizzériában leves meg saláta?? Van ám akaraterőd! Na ez az, amit tutira nem bírnék ki! Pizza az egyik legjobb dolog a világon :D
100. holdkő
2009. jan. 16. 15:02
Képzeljétek, tegnap óta 40dkg-ot fogytam!!!! Tegnap 1300 cal-t ettem, ahogy régebben is csináltam, meg volt ugye az a picuri lépcsőzés. Ez azért jó! Persze az is lehet, hogy csak a mai mérleg mutatott mást. Holnap is ráállok. Ma megyünk pizzériába, de eldöntöttem, hogy levest eszek, meg salátát.
99. holdkő (válaszként erre: 97. - Dancingqueen)
2009. jan. 16. 15:00

Nálam is a hétvége a mumus, mert mi is ilyenkor haverozunk, bulizunk, koncertre járunk, stb, szóval ua, mint Te. A haverozás együtt jár azzal a már bevett szokással, hogy mindenki hoz egy kis nassot is. Persze hiába nem akarom, mindig tele tömöm magam ilyenkor baromságokkal. Talán azt kéne kipróbálni, hogy ilyenkor egy szemet sem veszek, mert ha megkóstolom a chipset vagy popcornt, annál rosszabb.

A gyümölcsnap tök jó dolog! Én nem 90 napozok, de egy héten egyszer én is szoktam gyüminapot tartani. Mondjuk az ünnepek óta ez is kifújt, de majd most jól visszaszokok rá!!!!

98. a9338a7669 (válaszként erre: 97. - Dancingqueen)
2009. jan. 16. 14:48

Ne gondold, hogy nálam a hétvégék nem szoktak balul elsülni :) Csak most még ugye péntek délután van, most még nagyon erős az elhatározás :D Félretéve a viccet, muszáj lesz visszafognom magam.

Régebben én is mérlegre ugrálós voltam, csak most attól félek, hogy ha esetleg azt látom, hogy egy dekát sem fogytam, vagy netalántán még híztam is (úúú, ezt még leírni is milyen rossz), akkor feladom. Volt már rá példa, hogy tényleg visszafogtam magam, mozogtam, stb. és nem hogy fogytam volna még híztam is. Na akkor szépen ettem pizzát, csokit, stb. azzal a jelszóval, hogy legalább tudom, hogy mitől hízok :)

Szóval most még nem állok a mérlegre, de hétfőn feltétlen! Na jó, lehet, hogy vasárnap :)


Ezek szerint jó úton haladsz, így ez tuti erőt ad a folytatáshoz. Hányadik napnál tartasz?

97. dancingqueen (válaszként erre: 96. - A9338a7669)
2009. jan. 16. 14:42

hihi:)nálam pont a hétvége szokott balul elsülni:)mert itt melóban jobban meg tudom állni a kajálást,míg azért ilyenkor jönnek a szülinapok,névnapok,koncertek,stb. (jó neked,hogy nem vagy mérlegre ugrálós:P)igen,én is azért kezdem ott a napot,hogy 1. erőt adjon a folytatáshoz, 2. ha meg icipicit is rosszabb az eredmény,nagyobb szigort tudjak tartani. Állj rá nyugodtan:)nem jobb a biztos(rossz, de az is lehet,hogy csak rémeket látsz:P),mint a bizonytalanság?:D


jaja,én is hallottam,hogy jó dolog irogatni,hogy miket eszel:)én mivel amúgy sem eszem sokat,vagy nem is nassolok,ezért erre azt hiszem(még) nincs szükségem:)Jó hir is van a mai sok rossz mellett: nem változott előző gyümi napi mérlegem,a ma reggeli méréshez képest:)pedig ugye volt "három evős nap",és most csinálok egy szigorított gyüminapot:)

2009. jan. 16. 14:38

Mindig gatyába kell rázni ezt a topikot, úgy látom :) Na meg magamat se ártana, mert ha így folytatom, akkor már nem férek bele egy gatyába se... De ma jól beolvastam magamnak, szóval remélhetőleg nagyobb erőm lesz a kilók elleni harcban :)

Nem is mertem mérlegre állni, majd hétfőn. Addig hétvégén szépen visszafogom magam.


Holdkő, ez jó ötletnek tűnik, hogy összeírod, hogy miket eszel. Én a súlyomat mértem minden nap, és úgy voltam vele, hogy ha nagyon emelkedne, akkor az még időben visszatartana :) Most meg épp rá sem merek állni a mérlegre...

2009. jan. 15. 11:02

Úgy gondolom, hogy a passzivitásomtól függetlenül beszállok a cigi-háj megszüntető klubba.

Ma bevásárlás után felsétáltam az 5. emeletre. Ez nem kevés lépcsőt jelent, mert egy belvárosi bérházban lakunk, ami igen magas. Majd kileheltem a tüdőmet attól függetlenül, hogy 10 napja nem gyújtottam rá. Azt hiszem, az állóképességemet is növelnem kéne... Szóval nem fogom használni a liftet! És azt is eldöntöttem, hogy írni fogom, hogy mit eszek össze egy nap, hogy legalább lássam, hogy mi a helyzet, ha konkrétan fogyózni egyelőre nem is tudok. Talán ha látom a nass rohamokat, akkor vissza tudom fogni magam.

94. a9338a7669 (válaszként erre: 92. - Holdkő)
2009. jan. 15. 08:59

4 kg 5 hét alatt, az tök jó! Jó lenne már nekem is valami látható eredmény! :)

Örülök, ha tetszik a napló, a zenének meg talán még jobban :))

93. a9338a7669 (válaszként erre: 91. - Dancingqueen)
2009. jan. 15. 08:56

Jaaaa, hát én törpébb vagyok kérem szépen :) 164 cm, szóval nekem az 55-56 az álomsúly! :)

Jól haladsz, csak így tovább! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook