Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


152. dancingqueen (válaszként erre: 150. - A9338a7669)
2009. jan. 22. 10:21
jaja,megnéztem,sajnos a füstjére azt írja,hogy van kátrány. Ugyanakkor méz,rózsaszirom,meg ilyenek vannak benne:)elég sok helyen lehet kapni(már ahogy neten néztem)az ára kb a normál cigiével megegyező...azt hiszem a másik fórumon Csigusz mondta,hogy ő próbálta,és nagyon nem tetszett neki:Digy biztos nem is tudnál azért annyit elszívni,mint a normál cigiből:)Csak az az igazság,hogy annak ellenére, hogy lassan az 5 hónapomat ütöm,az elmúlt két hétben igencsak elkezdte izgatni a fantáziámat. De mi lesz,ha csak egy ilyen gyógynövényeset kipróbál az ember?újra függő lesz????:(akkor tuti nem merném,de amúgy megkóstolnám...
151. dancingqueen (válaszként erre: 149. - Holdkő)
2009. jan. 22. 10:19
oké,szóval a "nem keresztbetett" lábakra is rá kell szoknom:Dzsír:P
150. a9338a7669 (válaszként erre: 148. - Dancingqueen)
2009. jan. 22. 10:18

Nem tudom pontosan, hogy mikor mutat nekem többet a mérleg, de az biztos, hogy én már egy héttel előtte arra szoktam fogni :D Közvetlen előtte annyi én mindig felpuffadok, párom meg is jegyzi mindig.


Gyógynövényes cigi? Régen hallottam már ilyenről, akkor vadásztam is rá (jó pár évvel ezelőtt), de valahogy abbamaradt a dolog. Bevallom én is kíváncsi lennék rá. Viszont kátrány ugyanúgy van benne gondolom...

149. holdkő (válaszként erre: 147. - A9338a7669)
2009. jan. 22. 10:13
Jó ötlet. :-) Tegnap arról beszélgettünk egy kolléganőmmel, ha sűrűn ülsz keresztbe tett lábbal, akkor az visszért okoz. Próbáltunk nem így ülni, és erről végképp extra kemény leszokni. Pont abbahagyta ő is a cigit, és még nevettünk is rajta, hogy ez annál is durvább.
148. dancingqueen (válaszként erre: 144. - Nettka2)
2009. jan. 22. 10:10

sziasztok lányok:)

hihi:)sajnos én még nem így gondolom:DD:Dinkább lennék bagós,de pipaszár kis balerina:D:Dbiztos fog ez is változni...csak kezdek egy kicsit megcsömörleni az a helyzet. Elkezdte izgatni a fantáziámat ez a gyógynövényes cigi. Végülis,nincs benne nikotin,tehát nem leszel tőle függő...vagy mifene.

Viszont,ha kicsiről is,de 20-30 dekáról én is beszámolhatok:)szombattól piros napok,nem tudom mikor és mennyire zavar majd be a mérlegelésbe. Ti hogy vettétek észre,mikor mutat és mennyivel többet mérleg?már egy héttel előtte?vagy közvetlenül előtte?vagy inkább mensi alatt?

147. a9338a7669 (válaszként erre: 144. - Nettka2)
2009. jan. 22. 09:41
Teljesen igazad van! Cigis ruha, haj, bőr, minden... Ha egyszer sikerül leadnom ezt a pár kilót, akkor írok róla egy cikket, hogy melyik a nehezebb: cigit letenni, vagy fogyni :D
146. holdkő (válaszként erre: 143. - A9338a7669)
2009. jan. 22. 09:12
Azért az bíztató, hogy nem csak én vagyok így, és szerintem is elsősorban NEMCIGI!!!!
145. Nettka2
2009. jan. 22. 08:53
bocsi: első sorban NEMCIGI :)
144. Nettka2
2009. jan. 22. 08:53

Sziasztok :)


Köszi, ti is ügyesek vagytok, mindenki ügyes aki eléri hogy a enmcigi mellett még nemhami :) Mondjuk én táplálkozom ám rendesen, de szerintem nekem nem a nemcigitől jött fel 2-3 kilócska hanem az ünnepek miatt :) de nem bánom, így is tök jól érzem magam, és tudjátok mire kell gondolni ha feljön pár kiló a cigi elhagyása miatt? Hogy sokkal klasszabb csajok vagytok pár kiló plusszal de cigifüst nélkül, mint egy csini pipaszárlányka a cigifüstje bűzében. Nincs igazam? :))

143. a9338a7669 (válaszként erre: 142. - Holdkő)
2009. jan. 22. 08:26
Az én kedvesem néha még kevesebb, mint én... Ő meg a vékonysággal küzd, szoktuk is cseszegetni egymást :D Ő annak örül, ha hízik 1-2 kilót, én meg, ha fogyok.
142. holdkő (válaszként erre: 135. - Dancingqueen)
2009. jan. 22. 07:06
Semmi nem lesz jövő héten, csak már a 2008-as évet szerettem volna 70 kg alatt zárni, és már nagyon ideje lenne, mert rettentően ciki!!!! A kedvesem annyi kiló majdnem, mint én!!!!!!!!!!!!
141. holdkő
2009. jan. 22. 07:04
Olyan jók vagytok, hogy csuda!!!! Szerintem sokféle módszer célra vezető, csak meg kell találni, hogy kinek mi fekszik, mit tud követni. Én ugyanúgy vagyok, mint Te Nettka, nem tudom azt megcsinálni, hogy egy nap csak bizonyos dolgokat ehessek. Én azt találtam ki, hogy 500 kalóriával kevesebbet próbálok enni, és ez már egyszer be is vált. Tényleg most is fogyok tőle, bár tegnap rossz kislány voltam, mert a legjobb barátnőmmel beültünk egy teázóba, ahol végül ettünk lazacos pástétomot piritóssal, meg raktam egy pici cukrot a teámba, és még otthon is vacsiztam!!!!! Mára gyümi napot terveztem, de persze nem volt időm tegnap gyümiket vásárolni, szóval ezt a progit át kell tennem máskorra. :-(
2009. jan. 21. 16:08

Szia! Nagyon ügyes vagy, gratulálok! Egyszer én is hasonló módszerrel fogytam le. Sőt, szinte ugyanez volt. Annyi, hogy hétvégén azt ettem, amit megkívántam :) Persze mértékkel. Lehet, hogy vissza kellene állni arra...

De jó is lenne újra 55 kg lenni... Szép álmok :)

139. Nettka2
2009. jan. 21. 13:26

Sziasztok, itt is megtaláltalak titeket :)


megmondom őszintén nekem nem jön be egyik fogyis módszer sem, mert ha megmondják mit ehetek, akkor juszt sem azt kívánom és attól rossz lesz a hangulatom.

Nekem egy dolog vált be igazán: reggel müzliszelet, vagy gyümi, netán sonka, ilyesmi. Ebédre valami lightos, vagy ha hízlalós (pl bolognai) akkor abból csak háromnegyed adag. Vacsira: 5 óra után semmi, ha nagyon éhes voltam akkkor ettem azt amit reggelire szabad: sonkaszeletek, zöldég, gyümi, levesek (akár kockából). Az eredmény: majdnem 3 hónap alatt 18 kiló (73-ról lettem 55) Na jó, az 55-öt amikor elértem, az már a versenysúlyom alatt volt, ezért bátran ehettem utána bármit hónapokig, hiszen nem jött vissza a sok hájacska. jelenleg olyan 60 körül lehetek pedig nem fogyóztam azóta.


Szóval aki nem szereti a kötöttségeket, de szeretne eredményes fogyást annak abszolút ezt ajánlom, ezt a kötetlen diétát. A legkényelmesebb, és egyáltalán nem viseli meg a szervezetet sem, sőt, egészséges is, hiszen mindennap ehetsz mindenből, a lényeg a MIKOR és a MENNYIT megfelelő aránya.

138. a9338a7669 (válaszként erre: 137. - Dancingqueen)
2009. jan. 21. 12:49

Nagyon remélem, hogy úgy lesz a gatyókkal kapcsolatban.

Ezek szerint még Te is éhezel... nem futott be a futár. Én mindjárt mehetek szerencsére, már biztosan nagyon vár a tésztácskám :D

Kitartás Neked a munkához is, na meg persze a diétához is! Menni fog az, nyugi! :)

137. dancingqueen (válaszként erre: 136. - A9338a7669)
2009. jan. 21. 12:42

fuh:)az is valami:)sőt,én már nagyon örülnék annyinak:Dúgyhogy csak így tovább!nekem ma fehérje,nagyon várom már a futárt,hátha befut. Csak közben kaptam egy elég gáz feladatot idebent,és nem tudom,hogy fogjuk tudni megcsinálni,mivel 3ig le kell adni(asszem legalábbis hogy 3ig:S)

hidd el,ha így folytatod,nem erőszakolni kell majd magad,hanem lazán be fogod gombolni azokat a fránya gatyókat:)

136. a9338a7669 (válaszként erre: 134. - Holdkő)
2009. jan. 21. 10:29

Sziasztok!


80 dekával kevesebbet mutatott a mérleg reggel! :) Nagyon örülök neki, még akkor is, ha ez nem tényleges fogyás, de legalább valami mocorog :)


Engem is az motivál, hogy csinosan tudjak öltözködni, főleg nyáron. Sokszor a nyaralásra gondolok, hogy én sem akarok bálna lenne (Dancingqueen szavaival élve :) ), hanem feszíteni a strandon :) Na meg ugye tényleg nem szívesebben pucérkodik otthon is az ember :)

Van nekem is egy jó pár olyan ruhám (nadrágok, szoknyák), amiket nagyon szerettem, de nem tudom használni őket, már legalább 2 éve... Pedig korábban soha nem volt ilyen, hogy kihíztam volna valamit. Szóval ez már gáz nálam. Tehát az idén bele kell erőszakolni magam azokba a ruhákba! :)

135. dancingqueen (válaszként erre: 133. - Holdkő)
2009. jan. 21. 10:17

hehe:)igen:)hogy a végén már nem eszem semmit,csak fénnyel táplálkozom majd,mint a növények:Daztán majd jól bezöldülök,cserébe viszont csomó pénzt spórolok kaján:P

Motiváció?Nagyrészt lélektani oka van,hogy 65 fölé soha soha soha soha életemben nem mentem...hála a ciginek pedig 70ig felkúsztam,teljesen észrevételenül(mert azzal voltam elfoglalva,hogy leszokjak arról a sz***-ról!)Ehhez persze társul az is,hogy egyre szűkebbek lettek a nadrágok(így is külön tortúra,mire kapok magamra!),és így szépen lassan a párom előtt sem akartam pucérkodni,mert nem éreztem,érzem magam jól a bőrömben(plusz valentin napkor megyünk wellness-elni,és nem akarok bálnázni:S)

Neked mi lesz,hogy pont ennyit,és pont akkorra szeretnél ledobni?

Egyébként kemény 30 dekával mutatott kevesebbet most gyümi nap után,de fehérje és keményítő után mindig vissza szokott ugrani...abban tudtok segíteni,hogy havi baj előtt mennyivel kezdjük el raktározni a vizet?Csak mert abban bízom,hogy a szombati mikulás miatt akadoznak ennyire a kilók:S

134. holdkő
2009. jan. 21. 07:02
Egyébként ma én sem fogytam sajna, pedig jövő hétig még 1,4 kg-ot le kell adnom!!!! Csütörtökön, azaz holnap én is gyüminapot tartok, ha kell, akkor még egyet a héten. Nagyon elszántnak érzem magam. Múlt héten vettem egy nagyon szép lapnadrágot, ami tök jó, de még jobb lenne, ha vékonyabb lennék. Ezen kívül még tavaly vettem egy nagyon szép szoknyát is, és van 3 ruhácskám, amiket nem tudok hordani, mert úgy nézek ki, mint egy kis hordó. Világ életemben bakancsos, farmeres csaj voltam, de néha azért vágyom arra, hogy csinosabban öltözködjek, főleg nyáron!!!! Titeket mi motivál? Van kisebb célkitűzés?
133. holdkő (válaszként erre: 132. - Dancingqueen)
2009. jan. 21. 06:58
Fotoszintetizálni???? :-) Ja, én is hallottam olyanokról, akik a fényt eszik, de nem mindig jön be a dolog! :-)
132. dancingqueen (válaszként erre: 131. - Holdkő)
2009. jan. 20. 17:11
sajnos más étrend nem lehet,mert 90 napozom:D:D:Dmajd holnap lesz más,azaz fehérje:)sajnos nekem is egy tízes a plusz:Sde most 2nél valamiért egyszerűen megállt.no,de nem keseredek még el,majd ha két 2 múlva is ennyi,majd akkor...nemtom:)fotoszintetizálni fogok:D(csak süssön a nap!:D)
131. holdkő
2009. jan. 20. 17:08
Biztos lesz Nektek is eredményetek, csak ki kell várni. Mivel nekem több mint 10 kilótól kell megszabadulnom, így az elején könnyen megy, de majd nekem is meg fog állni, mint Nektek. Azt szokták mondani ilyenkor az okosok, hogy kitartás, másféle étrend, több mozgás, hogy átlendüljetek a holtponton.
130. a9338a7669 (válaszként erre: 129. - Dancingqueen)
2009. jan. 20. 15:38
Igen, csak ha sokáig így maradna (bűnmentes élet és mégsem mozdul lefele a mérleg), akkor nálam az a veszély áll fenn, hogy bekajálok, és akkor legalább tudom, hogy mitől nem mozdul a mérleg. De remélem azért lesz eredmény, és az erőt ad! :)
129. dancingqueen (válaszként erre: 124. - Holdkő)
2009. jan. 20. 15:15

rose: gratula bűnmentességhez:)hidd el,jobb lesz a lelkiismereted,hogyha mégha nem is mozdul a mérleg,de legalább tudod,hogy abszolút becsületes voltál(én is most így vagyok,hogy nem tehetek magamnak szemrehányást,hogy "megérdemled,mert bezabáltál")


HOldkő: csak így tovább,nagyon ügyeske vagy!

128. dancingqueen (válaszként erre: 126. - A9338a7669)
2009. jan. 20. 15:14
juj,nagyon izgi!majd mesélj mindeképp!holnap szerintem hozzám is kegyes lesz,mert ma szigorított gyümit tartok,csak 1-2nap után eddig nekem mindig visszaállt:(egy hete ezzel játszom,60 deka fel,60 deka le...véletlenül sem 61:D
127. a9338a7669 (válaszként erre: 125. - Holdkő)
2009. jan. 20. 14:37

:DDDD

Neked is kitartás! :)

126. a9338a7669 (válaszként erre: 124. - Holdkő)
2009. jan. 20. 14:37
Gratulálok! Kíváncsi vagyok, hogy nekem mit mutat a mérleg holnap... Ha nem akarja, hogy kettétörjem... :DD
125. holdkő (válaszként erre: 123. - A9338a7669)
2009. jan. 20. 14:36
Tarts ki! Ha a cigiről le tudtál szokni, akkor ez már smafu!!!!!! (Persze nekem sem az, de jól hangzott.)
124. holdkő
2009. jan. 20. 14:35
Sziasztok! Megint fogytam 30dkg-ot!!! Vasárnap, meg tegnap is lépcsőzőgépeztem, és jó kislány voltam kajálással kapcsolatban is. Az a terv, hogy jövő héten végre 70 kg alá megyek, remélem, összejön!!!!!
123. a9338a7669 (válaszként erre: 122. - Dancingqueen)
2009. jan. 20. 13:58
Én majd talán holnap fogok mérlegre merészkedni. Tegnap volt az első bűnmentes napom :) Remélem ez lesz a második. Eddig még az :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook