Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
242. holdkő (válaszként erre: 241. - A9338a7669)
2009. febr. 17. 12:38

Szia!

Gothica Farsang lesz szombaton! :-)


A futóversenyt én is csak azért találtam ki, hogy legyen valami cél, de az sem érdekel, ha én leszek az utolsó.


A hóember építés jó ötlet, de nekem eléggé kizárt az V. kerület közepén! :-)


PuszA, szép napot! :-)

241. a9338a7669 (válaszként erre: 239. - Holdkő)
2009. febr. 17. 11:05
Ja és milyen koncertre mész? Ezt el is felejtettem :)
240. a9338a7669 (válaszként erre: 239. - Holdkő)
2009. febr. 17. 10:26

Micsoda ötlet! :) Szorítok majd Neked! Én nem mernék indulni futóversenyen, még általános iskolás koromban voltam ilyenen utoljára :) Akkor még nagyon ment a futás.


Én ma talán ráveszem magam a tornára. Fura, mert reggel kimentem egy kicsit havat lapátolni, és rendesen jól esett. (leszámítva, hogy indulás előtt le kellett zuhanyoznom még az utolsó 10 percben...) Jó volt kint a levegőn. Ááá, lehet, hogy hóembert fogok építeni, akkor legalább kint lehetek a levegőn. :) Tavaly csináltam egyszer, és olyan izomlázam volt tőle :D

239. holdkő (válaszként erre: 238. - A9338a7669)
2009. febr. 17. 07:02

Eldöntöttem, hogy 04.19-re "feledzem" magam annyira, hogy elindulhassak a T-Home futóverseny minicitta részén, ami csak 3,2km. Annyiba csak nem halok bele!!!! Legalább lesz egy pici cél a szemeim előtt!!!


Tegnap gyümi napot tartottam, csak este ettem meg 5 db korpovit kekszet, mert sajna savas vagyok eléggé. Összeszámoltam, kb. 600 kalóriát ettem meg így, ami tök jó!!!! Pedig ettem egy banánt is, egy egész ananászt és két körtét is többek között, tehát egy picit sem éheztem! :-)


Holnap ismét szeretnék reggel tornázni, meg csütörtökön és pénteken is. Szombaton koncertre megyek, és szeretném magam jól érezni a bőrömben. :-)

238. a9338a7669 (válaszként erre: 237. - Holdkő)
2009. febr. 16. 13:19

A "szoktam" futni kicsit erős most :)) Már nagyon régen futottam. Én is kocogós típus vagyok, és nem túl jó, de remélem ez most változni fog, ahogy jön a jó idő. Én nem pályán futottam régen, volt, hogy csak "háztömböket", volt, hogy kint a folyó parton, addig legalább nézelődtem :))

Amúgy a 2000 Ft tényleg nem sok 30 napra.

237. holdkő (válaszként erre: 236. - A9338a7669)
2009. febr. 16. 11:15

Mennyit szoktál futni? Hol? Én mindig is az a kocogós típus voltam, abban sem túl jó, viszont mindig kikapcsolt ez a sport.

Én a BEAC pályáján tervezem, mert közel van a melóhelyemhez, és csak 2000Ft a 30 napos bérlet.

236. a9338a7669 (válaszként erre: 235. - Holdkő)
2009. febr. 16. 10:01

Ne is mondd a pasikat... Én múlt héten egyszer ráálltam a mérlegre, este!, ruhában!. 64 kg voltam. Sokkolt engem is, de tudtam, hogy a ruha is elég sokat számít, na meg, hogy este van. Mondtam is neki ezeket, erre ő megmagyarázza, hogy máskor is ruhában szoktam ráállni... Ja, ő nagyon tudja, amikor még aludni szokott, amikor én reggelente készülődöm, mérlegelek :D

Kedves volt, azt mondta, hogy majd ha ruhában leszek 60 kg, akkor az már jó lesz :)) Most erre hajtok :))


Ügyes vagy, hogy már tornáztál is! Nekem most az valahogy elmaradt, múlt héten csak egyszer sikerült... Nagyon mennék már futni, csak lenne már jobb idő egy kicsit... Úgy futok majd, mint a kisangyal :))

235. holdkő (válaszként erre: 234. - A9338a7669)
2009. febr. 16. 09:56

Kircsi, jól kipróbálom a héten! :-)

Ma reggel nem bírtam magammal, és méreckedtem csütörtök előtt, és fogytam 30dkg-ot. Meséltem a páromnak, aki annyit kérdezett, hogy voltam-e toaletten előtte. :-( Nagyon kiábrándítóak ezek a fiúkák ilyen szempontból, de nem csüggedek! :-)

Ma már reggel tornáztam is, és jó volt nagyon!!!!

Ja, és ma gyümi napot tartok!!!!

234. a9338a7669 (válaszként erre: 233. - Holdkő)
2009. febr. 16. 08:34
Én nagyon kicsit kiolajoztam a tepsit és úgy sütöttem meg. Persze a végén rájöttem, hogy nem kellett volna, mivel teflonos... :) Gondolom sütőpapíron is jó lehet.
233. holdkő (válaszként erre: 232. - A9338a7669)
2009. febr. 15. 19:00

Szia Rose!


Ez jól hangzik, csak azt nem tudom, hogy tepsibe pakolod, és zsiradék nélkül sütöd meg mondjuk sütőpapíron? vagy hogy?

232. a9338a7669 (válaszként erre: 231. - Holdkő)
2009. febr. 15. 18:24

Nem tudom, hogy azóta megtaláltad-e a receptet, beírom, ami alapján én csináltam. Már nem is tudom, hogy kinek az ötlete volt, de hála neki, mert nekem nagyon ízlik! :)


25 dkg sovány túró, 15 dkg zabpehely (én többet tettem bele, mert úgy állt jobban össze), 1 12%-os tejföl, 1 tojás, 2 tk sütőpor, 4 dkg margarin (ebből kevesebbet tettem), ízlés szerint gyros fűszersó, vagy bármilyen, amit szeretsz. Én pl. sült csirke és sült krumpli fűszersót tettem bele :) Összekutyulod, kis golyókat csinálsz, kilapítod és sütőben megsütöd kb. 20-25 perc alatt.

231. holdkő (válaszként erre: 229. - A9338a7669)
2009. febr. 14. 09:23
A zabpelyhes tallér receptje fent van már? Kéne nekem is minden ilyesmi! :-)
230. holdkő (válaszként erre: 229. - A9338a7669)
2009. febr. 14. 09:22
Ezt nem értem. Ha a zabpehely meg a zabkorpa 1-es, akkor a zab abszolútli örlemény hogy lehet 3-as? Elvégre nincs benne más, csak zab...
229. a9338a7669 (válaszként erre: 227. - Holdkő)
2009. febr. 13. 18:24

Gratulálok én is! :)


Párom is azt mondja, hogy nagy sz.r az a muffin. Anyuéknak pedig kifejezetten ízlik. Most sütöm a zabpelyhes tallért, kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz! :)


Vigyázz, mert a zabliszt az 3-as, én úgy tudom.

228. holdkő (válaszként erre: 226. - A9338a7669)
2009. febr. 13. 16:57
Ja, és az is jó, hogy már nem méred magad minden nap!!!!! :-)
227. holdkő (válaszként erre: 226. - A9338a7669)
2009. febr. 13. 16:56

Gratulálok!!!!!! Nekem is 60 dkg a mínusz, és én is nagyon örülök neki!!!!

Most nagyon elszántam magam a fogyival kapcsolatban is, legalább annyira, mint a cigizéssel kapcsolatban.

Vettem egy vagon zöldséget és gyümölcsöt, cukormentes pudingport, zablisztet, pelyhet, korpát. :-) Ezeket el kell majd pusztítanom, és nem lesz időm mást enni. :-(

Tegnap csináltam U1 muffint is. Itt a fórumon találtam. Egész jó lett, csak kicsit sok volt a 3 ek édesítő a 125g zabkorpához. Rajtam, ill. az 5 éves unokahúgomon kívül senki nem ette, azt mondták, hogy ilyen sz...t még nem csináltam, de szerintem tök jó, és nem hízlal! :-))))))

2009. febr. 13. 11:39
Sziasztok! Képzeljétek, fél kilóval kevesebb vagyok, mint múlt pénteken! :) Ennek nagyon örülök, bár lehet, hogy nem jelent tényleges fogyást... Bár valamennyire érzem is a ruháimon, hogy nem csúszik fel a fölső a nyakamban, meg ilyenek :D Jó lenne, ha következő pénteken újabb fél kilóval kevesebb lennék. Igyekszem, igyekszem! :)
225. holdkő (válaszként erre: 224. - A9338a7669)
2009. febr. 11. 13:38
Már nézegettem a másik fórumot is, csak eddig nem volt időm bekapcsolódni. :-)
224. a9338a7669 (válaszként erre: 223. - Holdkő)
2009. febr. 11. 09:59

Szia! Szóval futóversenyre készülsz, ez igen! :) Én azért az kihagyom, de én is futni készülök. Alig várom már, hogy jobb idő legyen. Ma pl. egész jó, és már lenne kedvem futni. Tényleg jót fog tenni a tavasz :)

Ez a brokkolikrémleves jól hangzik, még soha nem csináltam, pedig nagyon szeretem a brokkolit. És van is otthon pont.

Remélem majd összefutunk a Norbi update fórumon is! :)


Kitartás és szép napot!

223. holdkő
2009. febr. 11. 06:23

Sziasztok!

Újra itt vagyok újabb fogadalmakkal. Kezd elmúlni a cigi-para, szóval talán már jobban oda tudok figyelni a fogyira. Nem mertem mostanában mérlegre állni, mert az biztos, hogy nem lesz valami szívderítő dolog. Érzem a ruháimon, és sajnos a tükörképem is ezt mutatja...

Én is rátérek az update diétára, mert azt már korábban is próbáltam, és szimpi volt, hogy végül azt ehetek, amit akarok, csak nem akkor, amikor akarom. :-) Ma jó kislány leszek!!!! Vacsira csináltam brokkoli krémlevest. Nincs benne tejszín sem, csak tejfölt kevertem ki étkezési keményítővel. Nagyon fini lett!!!!! :-)

Kitartást, és ne keseredjetek el. Lassan itt lesz végre a tavasz, és sokkal könyebb lesz megszabadulni ezektől a fránya zsírpárnácskáktól.

Eldöntöttem, hogy egy hónap múlva el kezdek futni, és felkészülök valami futóversenyre is, hogy legyen célom. Persze nem a nyerés a cél, hanem, hogy ne haljak meg félúton. :-) Párommal szombaton veszünk cipellőt hozzá, a munkahelyemhez közeli sport telepen már meg is kérdeztem, hogy mennyi egy 30 napos bérlet, hogy ne betonon kelljen futnom.Ja, és ha jobb idő lesz, akkor nyilván bringával fogok közlekedni, szóval szuper csaj leszek, legalább is jó lenne kicsit vissza venni a hájból....

Jó sokat írtam, azt hiszem most bepótoltam az eddigi lemaradást. :-)

Rose tarts ki, Dancingqueen pedig vágj bele nyugodtan az update dologba, mert nem bonyi annyira. Egy-két hét múlva simán rááll az agyad az egészra. :-)

Szép napot Nektek!!!!!

222. a9338a7669 (válaszként erre: 221. - Dancingqueen)
2009. febr. 10. 14:25

Igen, anyósék nem igazán norbisan főznek :)) Pedig tegnap milyen finom paradicsomos húsgombócot küldött... De pl. azt is meg lehet csinálni update :)

A tojás is egész nap ehető, szóval pl. tojásrántotta :)

221. dancingqueen (válaszként erre: 220. - A9338a7669)
2009. febr. 10. 14:23
oh,hát akkor ez anyós kajálásnál,és haosnlóknál elég gázos akkor ha jól értem...mármint,hogy ő hogy csinálja a főzit,meg a palacsintát,meg minden mást...kötve hiszem h norbisan csinálná:Sno igen,rendelés...majd megnézem mennyire drága,amúgy meg alapanyagokat venni én is vehetek,-visli,zöldség,sajt,stb),főzőcskézni amúgy sem szoktam
220. a9338a7669 (válaszként erre: 219. - Dancingqueen)
2009. febr. 10. 14:19

Az a lényeg, hogy amiben van cukor az alapból 3-as, de leginkább kerülendő. Viszont édesítővel tökéletesen lehet helyettesíteni. A fehér lisztes dolgokra ugyanez vonatkozik, felejtős sajnos :( Viszont van helyette zabkorpva, zabpehely, teljes kiőrlésű liszt, ezekből jókat lehet összehozni.


Ha valamilyen módon elkészített, akkor azt kell figyelembe venni, hogy miből készül. A baconnel én bajban vagyok, mert egy régi könyv szerint 1-esnek rémlik, viszont újabban láttam már teljesen tilosnak is.

A főzelékeknél is az a helyzet, hogy ha 1-es zöldségből készül, akkor 1-es marad, de nem szabad liszttel készíteni. Kicsit macerásnak tűnhet így a dolog, de hozzá lehet szokni és tényleg jó kajákat lehet enni.

Túrógombócot is lehet enni (én hétvégén csináltam és isteni lett :) ), csak annak is meg van a módja, hogy hogyan. Itt a receptek közt is nagyon sok jót találsz. Vagy nem tudom, hogy hogy állsz a kajarendeléssel, mert rendelni is lehet, és állítólag finom. :)

Küldök még priviben oldalakat.

219. dancingqueen (válaszként erre: 218. - A9338a7669)
2009. febr. 10. 14:11
szóóóóval...egyes(egész nap), kettest(3ig) és hármast csak délig,de ha nem musz,akkor ne is. közben töltögettem pár táblázatot,de ott pl a kaját alapanyagia voltak,hogy felvágott,meg virsli,meg ilyenek...de hamondjuk valamilyen módon elkészített?tehát mondjuk baconba tekert a virsli?vagy nem sima turó,hanem túrógombóc?vagy túró rudi?
218. a9338a7669 (válaszként erre: 217. - Dancingqueen)
2009. febr. 10. 13:46

Nem is tudom, hogy mikor mértem magam utoljára, akkor valamennyivel kevesebbet mutatott, de még mindig nem igazán indult be a dolog sajnos. Persze ilyen bűnözések mellett...

Vicces talán, hogy pont én "ajánlgatom" az update-et, amikor már jó ideje nem mozdulnak a kilók. Be kell szigorítanom most már tényleg.


Na szóval, pár szóval megpróbálom leírni, hogy mi a lényeg, de ha beírod a keresőbe nagyon jó oldalakat találsz. Ha nem, akkor küldök neked egy párat priviben :)


Szóval a lényeg, hogy vannak ételek, amiket reggeltől estig lehet enni (1-es kód), vannak, amiket délután 3-ig (ez a 2-es kód), és vannak 3-as kódúak, amiket csak délig szabad enni, és ha lehet minél kevesebbet. Most van újítás is, van 4-es kód, amit soha nem szabad enni, de én ezeket kihagyom. Régen is fogytak a régi módszerrel, akkor most is működnie kell.


Szinte már minden ételt el lehet készíteni "update" módszerrel, tehát szinte semmiről nem kell lemondani. Pl. palacsinta :)

2009. febr. 10. 11:51

sziasztok lányok!



no,hogy álltok kilókkal?:)

216. dancingqueen (válaszként erre: 214. - Holdkő)
2009. febr. 2. 16:49

az a baj,hogy megnéztem három hétre visszamenőleg a pénteki eredményeimet...dekára ugyan annyi:((((


irtam a másik fórumba(dohányzás)hogy találtam valami kis kütyüt (smoz) és érdekelne a véleményetek...:)

215. a9338a7669 (válaszként erre: 214. - Holdkő)
2009. febr. 2. 16:18
A hétfői nap valóban nem a legjobb :) Szerintem nekem a pénteki nap lesz, remélem addig lesz változás :)
214. holdkő (válaszként erre: 213. - A9338a7669)
2009. febr. 2. 16:17

Köszi az alibi szöveget, ez sokkal jobban hangzik azoknál a szavaknál, mint evőgép, vagy akaratgyenge. :-)


Azt mondják, hogy jobb, ha hetente méred magad, mert a napi mérések között nem mindig egyértelmű a változás. Egyik nap lehetsz puffadtabb, vagy éjszaka kevésbé ment az emésztés, stb... Én azt gondolom, heti egyszer pont elég méreckedni reggel, meztelenül a reggeli wc után. Azt is megkockáztatnám, hogy ne hétfőn mérd magad, amikor mögötted van a kockázatos hétvége, hanem szerdán vagy csütörtökön, amikor nem lyan nehéz kitartani.

213. a9338a7669 (válaszként erre: 212. - Holdkő)
2009. febr. 2. 16:04

:) Neked még van "alibid", ugyanis Te leszokóban vagy :)

Én most nem is tudom, hogy mi a jobb, ha minden nap mérlegelek, vagy ha hetente.

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook