Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
212. holdkő
2009. febr. 2. 13:52

Sziasztok!

Én már rá sem merek lépni a mérlegre. Remélem, lassan megjavulok! :-)

211. a9338a7669 (válaszként erre: 210. - Dancingqueen)
2009. febr. 2. 13:21

Nem értem, hogy miért van ez :( Bár nekem most azt mondták egy másik fórumon, hogy többet kell ennem. Illetve bocsánat, többször. Tehát kell a tízórai, meg az uzsonna. Most ezen vagyok :)


Sims 2 most a mániánk :) Korábban már játszottam vele, párom akkor egyszerűen "lebénázta", most meg nem lehet elzavarni onnan :))

210. dancingqueen (válaszként erre: 209. - A9338a7669)
2009. febr. 2. 12:31

ugye,hogy ugye?:(tökre nem ér!annyira becsületes vagyok,hogy az már szinte fáj:(!!!és semmi...másfél le(Akkor hip-hip-hurrá),majd tartok mindent szépen,és két nap múlva másfél fel:(((pedig iszom gyügyteát is,eszegetek almaecet kapszulát,és sehol semmi


mit játszotok?:)

209. a9338a7669 (válaszként erre: 208. - Dancingqueen)
2009. febr. 2. 11:51

Én otthon nem nagyon szoktam gépezni. Tegnap viszont szerettem volna, de kicsi páromat nem lehet újabban a játéktól kirobbantani :D (na jó, meg engem se nagyon)


Én is valahogy úgy állok, ahogy Te. Pedig annyira ügyes voltam hétvégén, szépen betartottam mindent, erre több voltam, mint korábban. Nem értem, de most valamit változtatni kell már tényleg.

2009. febr. 2. 11:40

sziasztok lányok!



látom,ti is lustultok a hétvégén:)már ami a fórumozást illeti-mentségemre legyen mondva, elromlott otthon a gépünk,úgyhogy nem is tudtam volna írni:)


De mivel nem is tudok jó hírekkel szolgálni,ezért talán nem is baj,hogy nem nyafogok nektek....:(másfél le,másfél fel...mostmár 3. hete!!!!aminek a multkor úgy örültem,az mind egy szálig visszajött...ugyan ott tartok ahol elkezdtem, Hihetetlen,egyszerűen nem értem:(


meséljetek,ti hogy álltok?:)

2009. febr. 2. 10:49

Sziasztok! Hogy haladtok? Én sajnos nem túl jól, még többet mutatott a mérleg ma reggel, mint szombaton, pedig odafigyeltem, tényleg nem kajáltam össze-vissza, és még mozogtam is :( Nagyon elszomorít ez.

Remélem Ti jobban haladtok!

206. holdkő (válaszként erre: 205. - A9338a7669)
2009. jan. 30. 06:57

Megpróbálok nem aggódni. Ma direkt nem hoztam magammal nagyon kaját, csak sok kefírt, és rengeteg gyümit. Próbálok visszaállni az eredeti rendre. :-)


Általában elég sokat iszok, de mostanában erre sem koncentráltam sokat. Biztos ez is probléma volt! Február 21-én lesz egy koncert, addigra fogynom kéne egy picit, mert rengeteg régi ismerősöm lesz ott, és nem szeretném, ha bárki is beszólna.


Remélem, kibírtad ebédig tegnap! :-)

205. a9338a7669 (válaszként erre: 204. - Holdkő)
2009. jan. 29. 09:46

Neked nem segít az, ha iszol evés helyett? Tényleg hülyén hangzik, meg rossz is volt először, de hamar rá lehet szokni :) Inni meg úgyis kell sokat.


Most itt is bagoly mondja, ugyanis már teleittam magam, de most valahogy alig várom már, hogy ebéd legyen... Pedig messze van még, nagyon messze.


Amúgy meg tényleg ne aggódj még a kajálás miatt, valami kell a cigi helyett! ;)

204. holdkő
2009. jan. 29. 09:37

Sziasztok Lányok!

Daningqueen ne add fel, sztem tök ügyi vagy! :-) A nagyon kevés evés valóban azért nem jó egyébként, mert a szervezeted arra vár, hogy végre egyél valamit, és azt jól el is raktározza! A többszöri kis evést mondja mindenki.

Persze bagoly mondja, mert én meg szétzabizom magam. Nem bírom valamiért abba hagyni. Szerintem a nem cigi project tart most ott, hogy el kezdtem enni. :-( Múlt héten nehéz volt cigi nélkül, most már ez elmúlt, de evés nélkül nem bírom. Illetve itt nem is az a lényeg, hogy eszek, hanem az, mit! :-( Jövő hétre jó kislány leszek!!!!

203. dancingqueen (válaszként erre: 202. - A9338a7669)
2009. jan. 28. 16:54

nem érzem magam éhesnek,ezért gondolom,hogy nem lehet azért olyan "nagyon kevés" amit eszem,csak nem zabálom halálra magam...remélem nekem is beindul,mert ez a fél kiló le,egy fel,egy le,fél fel elég uncsi:(((de főleg önbizalom és lelkesedés romboló.


Jaj,ne tudd meg,szeretnék én jönni trécselni,sokkal inkább,mint az igát húzni:(de azt hiszem erre mondják,hogy azt a lovat ütik,amelyik húz...holnap nem is leszek gépközelben,ezért csak sok sok kitartást és puszit tudok nektek küldeni,és persze olvadó kilókat kívánni,amíg legközelebb jövök:)!

202. a9338a7669 (válaszként erre: 201. - Dancingqueen)
2009. jan. 28. 16:11

Nem lehet, hogy az a gond, hogy keveset eszel? Nem akarok okoskodni, nem értek hozzá, csak tudom, hogy a másik fórumon is ezt tanácsolja mindig az igazi hozzáértő szaki :) És én ennek örülök is nagyon :))


Egy ismerősömnél az volt, hogy stagnált, aztán szinte már a végére ért, sőt be is fejezte, és akkor meg megindult nagyon.

Mindenesetre kitartás Neked! És azért majd látogass ide hozzánk, amikor időd engedi :)

2009. jan. 28. 15:39

sziasztok lányok!


ne hatagudjajtok,hogy úgy eltűntem,de kollegám lebetegedett,és amit eddig is nagyrészt én csináltam,no,az teljesen az én nyakamba szakadt. Amiről beszámoltam hét elején fogyás hussss a keményítő nappal,és ugyan ott tartok,ahol két-két és fél hete stagnálok. Tényleg nem tudom mi lehet a hiba,hiszen midnent betartok,minimált eszem,néha sportolok is,besegítek fogyi teával,és semmi:( Ma szigorított gyümi(olyannyira szigoríú,hgy egy falatot sem ettem,mert nem volt időm idebent,és hogy őszinte legyek,nem is kívánom a gyümit),holnapra meg lénapot terveztem,de lehet nem fogok bírni két ilyen böjtölős napot:Smeglátom holnap délben,hogy "mire vetemedek"


Puszi nektek,még egy kicsit leszek gépnél,de már most hulla vagyok,holnap meg terepre megyek,úgyhgy nem is leszek gépnél

200. a9338a7669 (válaszként erre: 199. - Holdkő)
2009. jan. 28. 14:18

Én nem is mertem megnézni, hogy mennyit szedtem fel hétvégén... Szinte egész végig ettem, szörnyű. Pénteken állok majd mérlegre, addig próbálkozom erősen :) Szerencsére sikerült úgy-ahogy visszaállnom a diétás kajákra, és nem a kaján jár az eszem egész nap.

Ne aggódj, le fog menni, amit felszedtél. Most fontosabb az, hogy nem cigizel! Szerintem egy-két nap és Te is úgy leszel vele, hogy kész elég, és abbahagyod a rosszalkodást! :) Lehet, hogy a fáradtság is közrejátszik, nekem sokszor az időjárás. (Jó kis bűnbak :D )

199. holdkő
2009. jan. 28. 07:33

Sziasztok! Ez a hét, nem az én hetem. A hétvégi mulatozás vissza is ütött, és azóta sem jöttem helyre abból a lelki sokkból, hogy felszedtem 1,3 kg-ot. Folyton rosszalkodok. Mondjuk nagyon fáradtnak is érzem magam, nyilván ez sem segít az önmegtartóztatásban!!!!

Ti hogy vagytok?

198. a9338a7669 (válaszként erre: 197. - Dancingqueen)
2009. jan. 26. 16:17

Ki kellene még olyan programot találni, amiben ő nem tud részt venni :)

Tényleg szerencsés vagyok, mert az én párom nem szokott eljárni haverokhoz, nagyon ritkán, de akkor is olyankor, amikor én dolgozom. Vagy a haverját hívja el hozzánk. Viszont ő meg már néha túl otthonülő, ezért nehéz kimozdítani. Pedig tényleg nem egy besavanyodott pasi :)

A másik hülyesége meg, hogy néha mindenben ellenkezik, észre sem veszi. Néha elkapja ez a baromság, és amikor észreveszem, akkor inkább ráhagyom, és másnap röhögve előadom neki saját magát :D

Ááá, szóval mindegyik gyagya, de azért szeretjük őket! :)

197. dancingqueen (válaszként erre: 196. - A9338a7669)
2009. jan. 26. 16:07

áh, ő akkor is ezzel a bizonyos barátjával töltené az időt. Próbáltam már,hogy a magam útjárt járom(Ahogy amúgy is,csak egy-egy közös progit szeretnék)de többnyire akkor is ott van az a srác harmadiknak. Nem is értem,hogy nem tünik fel neki,hogy mindig ő a harmadik. Vagy lehet,hogy engem kezelnek harmadikként. Szóval,elég nagy szabadságot adunk,adtunk egymásnak már a kezdet kezdetén is,de kezd egy kicsit eldurranni az agyam,hogy bármikor,bárhol felhívom,nem hallok mást,csak hogy vele vagyok itt,meg vele vagyok ott, meg azt mondta kísérjem el ide,meg azt mondta,kísérjem el amoda...én meg vagy otthon,vagy zsüleimnél,vagy barátaimmal itt-ott,de akkor is külön. Szerintem frankón klinikai esetek. És ez csak hullmámokban tör rá, mert nyáron ez a haver nem tud velünk annyi szabadidős sportot(motor) üzni,ezért kiesik,de ősztől tavaszik orrvérzésig csak őt látom,hallom.

a tiétek hogy másképp hülye?:D

196. a9338a7669 (válaszként erre: 194. - Dancingqueen)
2009. jan. 26. 15:57

Hú, ez tényleg elég sz.r ügy, már bocsánat.

Szerencsére az én pasim is másképp hülye, szóval nem is tudom, hogy mit lehetne csinálni.

Jó pár évvel ezelőtt az ex lógott sokat egy haverjával, annyit mondtam neki, hogy járjon vele :D Nem is tudom, hogy mi lett ezzel kapcsolatban annyira régen volt már, meg ott voltak más gondok is.

És ha Te is azt csinálnád, hogy esetleg nem vagy neki "elérhető", mert mondjuk barátnőddel csavarogsz egyet?

195. holdkő (válaszként erre: 194. - Dancingqueen)
2009. jan. 26. 15:54
Hát, ez valóban gáz. Megértelek, de tanácsot adni nem tudok. Az enyém másképp hülye.
194. dancingqueen (válaszként erre: 191. - Holdkő)
2009. jan. 26. 15:48
áh,de totál kiborít:(((nem elég, hogy itt bent melóban egyre nagyobb rajtam a stressz és a nyomás, erre ahelyett hogy velem lenne, megnyugtatna, nincs nagyobb gondja,mnthogy a haverjával legyen folyamatosan. de a szónak a legeslegszorosabb értelmében értsétek,hogy soha de soha nem töltünk kettesben időt,mert ez a srác, a harmadik mindig ott van. mindig!:(kértem már szépen,kértem csúnyán,két hétig nem szóltam,de most eldurrant az agyam és rácsaptam a telefont. de persze ő van megsértve
193. holdkő (válaszként erre: 189. - A9338a7669)
2009. jan. 26. 15:48

Ez volt a harmadik hetem, holnap 4:30-kor töltöm be, és leszek negyedikes. Én is bízom benne, hogy lesz könnyebb, mert eddig tényleg ez volt a legcudarabb.

Az offolás miatt köszi. Már nem is ilyen a hajam, most padlizsános, de abból is a nagyon sötét, majdnem fekete. :-)

192. a9338a7669 (válaszként erre: 190. - Dancingqueen)
2009. jan. 26. 15:47

Gratulálok, ügyes vagy! Legalább Te erős voltál hétvégén is! :)


Ne idegeskedj, a cigi nem oldja meg a problémát. Tudom, hogy tudod Te is! :)

191. holdkő (válaszként erre: 190. - Dancingqueen)
2009. jan. 26. 15:46
Ügyi vagy a mínuszos mérés miatt, de ne gyújts rá, mert attól nem lesz jobb. Nekem is egyszer-kétszer majd eldurrant az agyam a kedvesem miatt, de magamat is lebeszéltem a bűnözésről. Inkább még egy-két kocka csoki... Persze az eredmény is meg lett.
2009. jan. 26. 15:42

sziasztok mindenki!


újra itt vagyok,szerencsére 50 dkg minusszal:)legalábbis remélem, hogy nem csak átmeneti állapot:)hétvégén ügyes voltam,mert dolgoztam persze,és itt "könnyű" megállni az asztam mögül. Látom,ti viszont rosszalkodtatok:)

én most szívem szerint cigivel rosszalkodnék, majd szétvet az ideg pasim miatt:(

189. a9338a7669 (válaszként erre: 188. - Holdkő)
2009. jan. 26. 14:45

Nagyon szívesen, szerintem ízleni fog! :)


Mennyinél is tartasz a cigivel? Illetve a leszokással, na :) Biztos lesz még hullámvölgy, de kezelhető, nyugi, és mindig jobb lesz! :)


Egy kis off: régen nekem is volt ilyen vörös hajam, nagyon szerettem! :)

188. holdkő (válaszként erre: 187. - A9338a7669)
2009. jan. 26. 14:24

Köszi a receptet, nagyon szimpi! :-) Jól kipróbálom majd, nyam-nyam!

Én is rossz kislány voltam hétvégén NAGYOOOOOOOOOOON!!!!! Pénteken legjobb barinőnél társasjátékozás, ott 1 kg chips, majd szombat-vasárnap cigi-éhségroham, ill. édesség roham... Ma ráléptem a mérlegre, de nagyon szomorú lettem utána, mert 1,3 kg-ot szerettem volna fogyni, és ennyit híztam!!!! Nagyon gáz!

Na nem baj, megemberelem magam. Hozzá tenném, hogy az előző hét volt eddig a legroszabb a nem cigizésből.

187. a9338a7669 (válaszként erre: 186. - Holdkő)
2009. jan. 26. 14:10

Szia! Bocsi, nem voltam gépnél egész hétvégén. Most próbálom behozni a lemaradást :)

A hétvégét nagyon elszúrtam fogyi szempontjából... Felsorolni is sokáig tart, hogy miket ettem. (Anyuéknál voltunk egész hétvégén, gondolhatod...) Szóval nem is mertem mérlegre állni. Rémes vagyok.


Bemásolom neked az almás kókuszgolyó receptjét, bár lehet, hogy azóta már megtaláltad.


Innen a Hoxáról van, bár én már nem szoktam az arányokat betartani, illetve úgy ránézésre szoktam csinálni. Szerintem érdemes kipróbálni, nekem nagyon ízlik.


Update 1 kókuszgolyó

Diétás jellemző: Szénhidrátszegény

Kategória: UPDATE diétás ételek

Hozzávalók:

• 10 dkg zabpehely

• 30 dkg alma

• 10 dkg kókuszreszelék

• 2 kávéskanál natúr kakaópor

• 6-8 csepp rumaroma

• folyékony édesítő

• őrölt fahéj

• meggy (friss vagy fagyasztott)

Elkészítés: A meghámozott, finomra reszelt almát gyúrd össze a zabpehellyel, add hozzá a natúr kakaóport, az édesítőszert, a rumaromát, a fahéjat és a kókuszreszelék kétharmadát

Ezután pihentesd egy kicsit a masszát folpackkal letakarva, hogy a különböző ízek harmóniává érjenek össze. (Ennek csak egy hátránya van: reggel kezdődhet

a gyanúsítgatás, hogy ki torkoskodott bele...)

A süti végső formáját úgy nyeri el, hogy vizes kézzel diónyi golyókat formálsz belőle

(belsejébe tehetsz egy-egy szem meggyet is), amelyeket aztán meghempergetsz a maradék kókuszreszelékben.

Tanácsok: a fogyasztásig a hűtőben kell tárolni fóliával letakarva, ám mi ezt rendre megspóroljuk, mivel általában azonnal elfogy.

Felvitte: anett59, 2008-01-28, 09:15

186. holdkő (válaszként erre: 184. - A9338a7669)
2009. jan. 23. 08:13
Mindig elfelejtemn, de milyen almás kókuszgolyót eszel mindig sütinek? A naplódban olvastam, és érdekelne. :-)
185. holdkő
2009. jan. 23. 08:08

Köszi Rose78! A nem hízás is jobb, mintha híznál, ez Rád is vonatkozik. Ma mit ehetsz? Nekem már most látom, hogy nem fog menni ez a mai nap. Este megyünk át egy barátnőmhöz, aki már egy hete arra készül, hogy megvendégel minket, szóval 100 ezer kalória fogyasztás lesz szerintem. Mondjuk tudja, hogy fogyizok, remélem azért egy salátát készít a hús mellé!!!! A nasival kapcsolatban mondtam neki, hogy egy kis gyümölcsnek jobban örülnék. Meglássuk, hétvégén összeszedem magam, de az a fránya 1,3 kg a jövő hétre marad. Ha tegnap meg lett volna a gyümi nap, akkor talán lett volna esélyem, de így nem. Nem baj, sztem jók vagyunk!!!!

Szép napot Neked! :-)

2009. jan. 23. 07:53
Sziasztok! Én is mérlegre álltam, de semmi változás. Nem több, már ez is valami, ahogy Holdkő Te is mondtad :) És hidd el nagyon nagy valami az, hogy nem híztál!! Ügyes vagy, és kitartás továbbra is! És persze mindenkinek! :)
183. holdkő
2009. jan. 23. 06:51

Sziasztok! Nettka, a receptek nagyon tetszenek, a sport szeleteset lehet, hogy már a hétvégén megcsinálom! :-)

Sajna az én fogyim sem megy túl jól, három napja stagnálok, de sabaj. A lényeg az, hogy nem hízok attól függetlenül, hogy 18. napja nem cigizek. Ez is valami!!!!

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook