Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bulgária- Napospart! Vélemények, beszámolók :) fórum

Bulgária- Napospart! Vélemények, beszámolók :) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
268. ancsapancsa35 (válaszként erre: 265. - Fehér idegen)
2016. febr. 23. 18:58
Szia! Szeretném megkérdezni, hogy mivel mentetek?
2016. febr. 8. 19:38
Nagyon jó, menjetek.
266. utazó idegen (válaszként erre: 264. - Noriega)
2016. febr. 8. 19:28
Szia ! Van amikor a másik étterembe kell fizetni a kaját.Én most is itt vagyok Bulgáriában ha tudok segíteni nagyon szívesen.
265. fehér idegen (válaszként erre: 264. - Noriega)
2016. febr. 8. 16:09
Mint ahogy írtam, mi nem a bookingon foglaltunk, hanem Iljannál, Ő-, ha jól tudom, két emeletet birtokol a szállodából, a felesége magyar, télen Ő is Mo.-on lakik, és ahogy elkezdődik a szezon, akkor megy vissza Bulgáriába. Mi nála foglaltuk le, és fizettünk ki mindent: szállás+ALI egyszerre, ez így sokkal olcsóbb volt. Ha még lenne kérdésed, megpróbálok válaszolni, vagy adjunk privát elérhetőséget, hogy közvetlen beszéljünk?
264. noriega (válaszként erre: 261. - Fehér idegen)
2016. febr. 8. 12:27
szia! köszi szépen, de az AI hol kellett befizetni: étterem vagy a másik szálló? csak egy egész turnusra lehetett? mert nem minden nap lennénk hotelben? köszi!
2016. febr. 8. 12:16
Ha van kedvetek mindig felgyalogolni a tengerről felgyalogolni akkor all inclusivot ajánlom. Képzeljétek el reggel lemenni a partra délben felmenni ebédre ebéd után lemenni a partra este felmenni. Aki meg a medencéről álmodik a hotelben akkor egy kérdés minek utazott annyit mert Magyarországon is találni jó clóros medencei vízet. Általában a sok pihenni vágyó a tenger meg annak szépségei miatt utaznak annyi km. vagy repülnek stb.
262. fehér idegen (válaszként erre: 259. - Agica81)
2016. febr. 7. 12:27

Szia!


Olvasd el az előbbi e-mailemet, neked is van benne info! Napospart, Golden Rainbow - közvetlen vízparti - szálloda! Amúgy nem értem a 81ezret! Mit jelent az ali felár? A szállásdíj külön van, és amennyiben kéred az alit, akkor még + ennyi? Vagy nem?

261. fehér idegen (válaszként erre: 260. - Noriega)
2016. febr. 7. 12:21
Szia! Mi már 2 éve is voltunk a Goldenbe - idén augusztusban is oda megyünk, és mi az ALI-val együtt foglaltuk a szállást, így 75ezer/fő/7 éjre jött ki a költségvetés. Ez az ár maradt erre az évre is! Nem ismerem a bookingon az árakat, de nekünk a fenti ár nagyon megfelel, nagyon szép a szállás, és az ALI pedig a szomszédban levő Burgas Beach szállodában van, ami pár m-re van a Goldentől, hihetetlen finom a gasztronómiájuk, és mivel átlag napi 500 személyre főznek, mindig változatos, friss, dekoratív, és akár az étkezés elején vagy végén mentünk, mindig rengeteg finomság közül tudtunk választani, mindig van a "tömény" étkezés utánra való nasi: gyümölcs, fagyi, süti. Nagyon jó az italválaszték is, nekünk egyáltalán nem okozott gondot, hogy csak a helyi alkoholos italok voltak benne az aliban, az bőven elég volt, mert kb. 6 féle koktél, 5-6 féle rövidital, sör, több féle bor, és több féle üdítő. Az étkezések között is van nasi: hot-dog,fagyi, süti, tehát TÖKÉLETES az ellátás, és lássuk be: nálunk mo-on ennyiért esetleg 2 napot tudunk eltölteni, nem pedig egy hetet közvetlen tengerparti szállodában. Azt tudom, hogy kint is betudod fizetni az ali-t, de hogy annak mennyi az ára, azt sajnos nem tudom. Most foglalt az egyik ismerősünk augusztusra: 20 euro volt a szállás és 16 euro az ali/fő/éj.Ha még lenne kérdésed, megpróbálok segíteni.
260. noriega
2016. febr. 6. 22:26
Sziasztok! Én mindenképpen az all.inclusive-ot javaslom, az innivalók, változatos ételek stb, miatt is. Segítene valaki, aki már járt a Golden Rainbow-ban? Bookingon foglaltunk 5-en nagy családi apartmant 8 napra július végén. Hol lehet ellátást (AI) igénybe venni az aparthotel környékén? Kb. milyen áron és hol kellett azt befizetni? Csak egyhetes turnusra lehetett befizetni vagy napokra is - mert elég lenne nekünk 6 alkalomra is? Üdv.
259. agica81
2016. febr. 2. 19:59

Sziasztok!


Bulgáriába szeretnénk menni nyaralni.Szerintetek fp. vagy all inclusivot érdemes választani.Egy ebéd (főétel) kb. hány ft körül jön ki.2 felnőttnek és 2 gyereknek 81.000 Ft az all inclusive felár.Napospartra mennénk.Köszi :-)

258. utazó idegen (válaszként erre: 257. - Fehér idegen)
2016. jan. 30. 09:05
Szia Igen én vagyok az a Bulgária light nál. Biztos ott olvastad. A két ország különbsége egy kicsit eltér egymástól. Bulgária a Tengeri idegenforgalmából él legnagyobb részt . Ez kb junius tól szeptemberig tart. A gyerekek iskola deje juliusban van a tanáv vége és oktoberben kezdődik.Mint írtam a Bulgária a tengeridegen forgalomból. Amúgy nem lehet azt mondani mennyire jól megy az országnak. Bár most rengeteg infrastruktúrába kezdtek Sofiában meg az egész országban.Az emberek átlag jövedelme sokkal kevesebb mint Magyarországon.
257. fehér idegen (válaszként erre: 256. - Utazó idegen)
2016. jan. 24. 13:27

Mi is szeretjük az autót, a szabadságot, de a teret még egy kicsit ennél is jobban. Ezért próbálkozunk másik kijutásimlehetőséggel.

Más téma: Egy másik bolgár fórumon azt olvastam, hogy Te-, amennyiben nincs még egy "Utazó idegen" nevű fórumozó, hogy 2012-ben még mo.-on éltél, és úgy írtad le a tapasztalataidat, két évvel később pedig kiköltöztél Bulgáriába? Ha Te vagy az, leírnád a két ország közötti különbséget?

256. utazó idegen (válaszként erre: 255. - Fehér idegen)
2016. jan. 14. 09:53
Szia Abban igazad van ,hogy mindenki úgy utazik ahogy szeret. Én sem vagyok 1 mai csirke de nagyon szeretek autózni. Mivel kint lakom szinte kocsival járok Bulgária és Magyarország közt. Én szerintem a kocsi abban érdekes hogy ott állsz meg ahol neked szimpatikus stb. Sok szép helyen visz át az út igy megszoktunk állni különböző helyeken.Szállás meg amit írtam ,hogy veszik le az embert .
2016. jan. 13. 17:11
Sziasztok. Nekünk most a volánbusz 20ezerre adott ajánlatot, a máv pedig 30ezerre (ebben már benne van a kusett ára is). Nagyon jó ár a volánbuszé, ráadásul, ahogy írtad utazó idegen, a busz gyorsabb, a naposparton tesz le, míg a vonat lassabb, csak burgaszig megy, innét még helyi járattal tovább, no meg plusz pénzért. A kocsi jó lenne, de mivel többségünk már 50-es korosztály, kényelmesebbek vagyunk: vezessen más, mi meg végig bulizzunk. A szállásunk all incl.-al 70ezer, így a 10 nap (utazással együtt) kereken egy 100-as. Azzal, hogy kint foglalsz, mennyire jöttök ki?
2016. jan. 13. 10:33
mi a booking.comon tervezünk foglalni, félpanzióval és autóval mennénk :)
253. utazó idegen (válaszként erre: 252. - Fehér idegen)
2016. jan. 13. 10:15
Szia !Az rendben van ,hogy a vonat kényelmesebb de hosszabb mint a busz meg a kocsinál. Igen az se mindegy ,hogy melyik szállodát választjátok één csak egy olcsóbb megoldást irtam le. Mint Írtam a ha itthon foglalsz le akkor minden adó biztosítást a nyakadba varnak. Tapasztatalatból mondom akkor fogadtam meg soha többet utazási irodán. Sokkal kedvezőben jöttünk ki párommal mintha utazási irodán keresztül.
252. fehér idegen (válaszként erre: 251. - Utazó idegen)
2016. jan. 12. 20:35
Teljesen igazad van. Valamiből azonban nekik is meg kell élniük, nekünk meg - utasoknak - van választási lehetőségünk, és megpróbáljuk megtalálni a lehető legjobb szállodát, a legjobb ellátással, a legjobb áron, és ennek megfelelően, a legolcsóbb utazási formát. Kivéve most! Busszal jóval kedvezőbb lenne, de vonattal meg jóval kényelmesebb. Hát ez van! Ti?
2016. jan. 12. 16:46
Amíg az utazási iroda lehúz rendesen addig ha egyénileg szerintem sokkal olcsóbb akármennyien vagytok.
250. fehér idegen (válaszként erre: 248. - Valaki82)
2016. jan. 12. 16:14

Sziasztok!

Mint ahogy már írtam, nekünk is a Golden Rainbow jött be eddig a legjobban - mi is ugyan ott foglalunk, ahol Ti -, idén is oda megyünk augusztus utolsó hetében, az ára jóval kedvezőbb, mint bármely másiknak, és a szállás, az ellátás szerintünk itt a legjobb - persze azok közül, ahol eddig mi voltunk, meg amennyiért mi voltunk. Idén mi megpróbáljuk az utat vonattal, de az is igaz, hogy szinte 2x annyi, mint pl.a volánbuszos ár. Ti mikor mentek és hova?

2016. jan. 12. 12:26
Sziasztok ! Most már annyi kiadó Apartman meg szálloda és magán ház van ,hogy az ember nem győz válogatni benne. Szállást ha közvetlen Bulgáriában foglalsz akkor csak éjszakákat fizeted (3-4-5éjszaka) Utazási irodán pedig fő / hét akkor még különböző biztosítások strand adó stb.Ha ott foglalsz szerintem olcsóbb.
2016. jan. 11. 13:27
Sziasztok!Mi is már 3-ik éve megyünk Bulgáriába,2* a Golden Rainbowba,a "nyaralásbulgáriában.hu-val".Szerintem a legjobb választás,mindenféle téren.Ételmennyiség rengeteg,itt mindig tudsz az izlésednek megfelelőt választani.A tengerpart is tökéletes!Először mással mentünk,és ami igaz,NAGYON SOK KÜLÖNBSÉG VAN UTAZÁSI IRODA,ÉS SZÁLLÁS MEG ÉTKEZÉS KÖZÖTT!Ez tökéletes minden igényt kielégítő,és nem utolsó sorban kedvesek a nyaralókkal.Idén is újra Bulgária! ;-)
2015. nov. 16. 17:24
Sziasztok! I már 35 éve lakom Bulgáriában. Élek és virulok semmi baj nincs a kajával esetleg annyi ,hogy egy kicsit más a fűszerezés mint Magyarországon.Napospart tényleg a bulizos oldal de lejeb Burgasz után sokkal nyugibb
246. tündérmanócska (válaszként erre: 243. - Sky Walker)
2015. okt. 27. 13:36

Szia!


Én igazán nem akarok bunkó lenni, de... ha nem akartatok zene-bonát, meg tuc-tucot, akkor miért pont a bolgár Ibizát választottátok? Ha kicsit körültekintőbbek lettetek volna, akkor a neten elolvashattátok volna, hogy a Sunny Beach kifejezetten bulis hely. Feljebb vannak kevésbé bulizós partok, ahová inkább családok járnak: pl. Albena.


Még egy jó tanács: Az éttermek kiválóak Bulgáriában, nem érdemes all inclusive-ra foglalni, mert ott ízetlen kaját adnak (oroszok miatt főleg). Többször voltam Bulgáriában és a Naposparton is viselhetőek az árak az éttermekbe, hát még a kisebb városaikban. Legközelebb válasszátok csak a reggelit és menjetek el egy étterembe, hidd el, nem fogsz csalódni! :) (Ez tényleg tanács volt, nem sértés!)

245. utazó idegen (válaszként erre: 244. - Bravedwarf)
2015. aug. 31. 10:30
De már 2015 van
2015. aug. 25. 17:19

Egy kis összefoglaló

2014-es Napos"party" látogatásunkról!!


[link]

2015. aug. 21. 19:39

Kedves Mindenki!


Az idén tavasszal a bizonytalan görög helyzetre való tekintettel úgy döntöttünk barátainkkal és családunkkal, hogy Bulgáriára módosítjuk a foglalásunkat, Napos Partra, az ötcsillagos Hotel Planeta-ba, ami központi helyen fekszik a tengertől 70 méterre.


Olvastam a sok lelkendező hozzászólást, bennem- bennünk nem ez a benyomás alakult ki. Véleményem szerint Napos Parton a 16-25 év közötti tuc-tuc korosztály a megcélzott közönség. Időseknek, vagy kisebb gyermekekkel utazóknak semmiképpen sem ajánlanám. Röviden megpróbálom leírni miért.


A part: arany homok ide, vagy oda, szemetes, tele van csikkel. A takarítás és a rendrakás nem jellemző. A parton nincs nyugalom, a bárokból folyamatosan árad a zene. Rossz helyre telepedve akár többféle zenét is lehet egyszerre hallgatni. Nagyon gáz. Nekünk sikerült egy halkabb bárt találni, annak közelében tepedtünk le. A víz koszos, hiába áttetsző. A tenger által kihordott moszatot senki nem távolítja el a víz széléből, így olyan érzés, minha egy spenót levesen keresztül kellene gázolnod a beljebb lévő tisztább víz felé. Tele van medúzával, még egészem nagyokkal is. Ez persze a hullámveréstől és az áramlatoktól függően változik.Voltak tisztább napok is. A vizisportok tömkeleg viszonylag jó áron kipróbálható, vagy gyakorolható.


Maga Napos Part: utcák vannak, nevük azonban nincs. Szerintem rendkvül zsúfolt. Bárok üzletek és szállodák érik egymást. A bárokban este indul be az élet, ami hajnak 2-3 óráig kitart. Olyan erővel nyomja mindenki a saját zenéjét, hogy a környéken lévő szállodák utcára néző szobáiban lehetetlen megmaradni, hiába a hő és hangszigetelt üveg. Hajnalig nincs értelme lefekvéssel kísérletezni. Esetleg a szállodák udvarra, vagy kertre néző szobáiban. Üzletek tömkelege van. Legtöbb helyen kínai gagyit árulnak, csak nem kínaiak. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a hamisítványok tömkelege között jó minőségűek is vannak. Persze ezek itt is drágábbak, de az eredeti cucc árának a töredéke még így is. Mi is vásároltunk. Vannak normális üzletek is, de legtöbb a bazárszerű bódé. Az utcák sajnos szemetesek és nem csak reggelente a bulis éjszakák után, hanem nappal sem törik össze magukat, hogy takarítsanak. Csak úgy tessék- lássék módon. Húgyszagú bokrok, szétdobált italos dobozok, mindenféle szemét és csikk, csikk, csikk. Mindenhol.


A szálloda: Hotel Planeta, öt csillag, all inclusive ellátás. Mi bajunk lehet? Na, ez nem így van. Totál gáz volt. A hely nemhogy az ötcsillagos színvonalat nem éri el, hanem nyugodtan leverhető lenne onnét három csillag. Park felé néző szobát foglaltunk, itt viszont megtudtuk, hogy a parkra néző az nem ugyanaz, miont a park felé néző. A szobánk a szálloda belső udvarára nézett, ahol a medencék voltak. Park sem belül, sem kívül nem volt sehol. Nem dohányzó szobát foglaltunk, de dohányzót kaptunk. Amikor ezeket a problémákat kifogásoltuk, csak a vállukat húzogatták és nem akarták érteni mi a problémánk. Amúgy a szobákat rendben takarították. Később kiderült, hogy ezzel a szobával nagy mákunk volt. A belső udvaron reggel tíz órától este tíz- tizenegy óráig nyomják a tuc- tuc zenét, viszont ezután viszonylagos csend uralkodik. Bezár a medencéknél lévő bár is. Így ezekben a szobákban legalább éjszaka lehet pihenni. Ide nem hallatszik be az utcai zenbona. Viszont az utcára, vagy a partra néző szobákban hajnalig nem érdemes pihenéssel próbálkozni. A szálloda éttermében rendszeresen saját magunknak terítettünk, ha nem első körben mentünk étkezni. Az abroszok ekkor még tiszták voltak, de az úri közönség tett róla, hogy ne maradjanak azok. A mikor szóltunk, hogy mocskos az abrosz, mosolyogva levették, kirázták, majd megfordítva visszatették. He, he, öt csillag. Nem volt elég csésze, kanál és evőeszköz. A tányérok leszedését követően a rajtuk lévő maradékot a moslékos edényekbe ugyanabban a térben gyűjtötték össze, ahol a vendégek étkeztek. Volt némi paravánféle, de simán be lehetett éátni. Így étkezés közben végignézhettük többi vendék maradékának tányérokról való lekapirgálását. Ez nem ötcsillagos színvonal. Az étel minősége és a választék sem érte el a kellő színvonalat. Íztelenül főztek, ráadásul szinte mingig ugyanazt. Fasírtok tömkelege, amit csak az alakjuk különböztetett meg és csirke. Néha volt sütve karaj, de nem ajánlanám. Ennek ellenére mindig tudtunk választani, soha nem maradtunk éhen. Az all inclusive ellátásban benne voltak a hazai gyártású röviditalok is. Meg is volt az eredménye. A szálloda már délelőtt tele volt kiütött vendégekkel. Az úri közönség egyébiránt főleg orosz, ukrán és román vendégekből állt. Kevés magyar és még kevesebb német vendégből. Ez az összetétel rányomta a bélyegét az elfogadott viselkedési normákra. Köpködés, orrtúrás, fingás, böfögés és vég nélküli ivászat. A szálloda berendezését tekintve mondhatni nem oda illő. Viszonylag modern épületet akartak berendezni barokkos jellegű, ám rendkívül gagyi minőségű bútorokkal és ócska képekkel. A szobák bútorzata a legócskább, legsilányabb minőségű pozdorjából készült. Ebből próbáltak meg barokkos jellegű bútorokat gyártani, gagyi műanyag díszítésekkel. Az eredmény siralmas lett. De tényleg, nagyon gáz!


Amerre jártunk főleg angolul kommunikáltunk, esetleg németül, ha kiderült, hogy magyarok vagyunk kedvesen, barátságosan reagáltak. Még az általuk régről megismert magyar szavakat is előkotorták az emlékezetükből. Több helyen mondták nekünk ujjongva, hogy magyarok, de jó, hogy ide jöttetek nyaralni. Semmi probléma nem volt, alapvetően nagyon kedvesek voltak velünk.


Ezt megelőzően 1987-ben jártam itt. Akkor szemetes volt és kongott minden az ürességtől. A devizás boltokban tudtunk csak vásárolni. Nos ez megváltozott, minden van, csak pénz legyen. Az árak olcsóbbak mint itthon. Azt hiszem bolgár barátaink nincsenek tisztában azzal milyen kincs hullott az ölükbe ezzel a partszakasszal. Az átgondolatlan szállodaépítésekkel túzsúfolttá tették a helyet. Ezt a zsúfoltságot pedig az infrastruktúrájuk nem bírja el.


Mindent egybe vetve azt hiszem visszamennénk, csak a szállás kiválasztásánál sokkal körültekintőbben járnánk el, a központtól távolabb eső északi, vagy déli partszakaszon egy négycsillagos szálloda is jobb választás lehet, illetve az ut azási irodában kifejezetten a nyugodtabb környéket keresném. Majd bemegyünk, ha nyüzsire vágyunk.

2015. aug. 16. 10:05
Sziasztok! Mi július utolsó hetében voltunk a Naposparton. A véleményemet és tapasztalatomat szeretném megosztani, hátha valakinek majd lesz benne hasznos infó. Mi Szegedről indultunk két autóval Belgrádon és Szófián keresztül Sunny Beach-re. Pár oldalon olvastam, hogy kell H-s matrica. Nekünk nem volt, de nem is állítottak meg. Mivel hétköznap indultunk este, így Röszkén gyorsan átértünk (határkilépés-belépés kb 25 perc). Belgrádnál nem használtuk az elkerülőt, bementünk a központjába, de mivel este 20 után értünk oda, így kiválóan lehet ott haladni (80 km/h-val lehet menni). Szerbián szinte végig autópályán oda-vissza 2600 dínár volt az autópálya matrica. Benzint nem tankoltunk Szerbiába (így azt nem néztem, hogy mennyi volt), de a gázolaj 430 Ft körül jött ki a szerb autópályán (OMV). Majd lesz egy tábla a pályán, hogy Szófia vagy Thessaloniki. Onnantól kezdve a bolgár határig nincs pálya, és útépítési munkálatok vannak. Sőt egy időre le is zárják a forgalmat (14-16 óra között). Mi hajnalban értünk oda, így nem volt gond. Amint átléptünk Bulgáriába kb 20 méterre van egy bódé, ahol meg kell venni az úthasználati matricát. (Náluk nem csak az autópályára kell matrica, hanem egy-két közútra is). Na ezt a bódét messziről kerülje el Mindenki!!! A matrica 10 leva (1 hétre) de ott 20 leva! Amint a „lehúzó helyet” elhagyjátok 40 méterre van egy Shell benzinkút, ott vegyétek meg a matricát. A matrica két részből áll. A nagyobbat a szélvédő jobb alsó sarkába kell ragasztani, a másik részét pedig meg kell őrizni. A benzin ott 402 Ft volt, amikor Szegeden 384 Ft. Ami az érdekes volt számomra, hogy a GPS szerint Bulgáriába kötelező tartozék a kocsinál a tűzoltó készülék (a többi ugyan az, mint nálunk is). Azonban határbelépésnél nem láttam róla táblát. Viszont amikor Bulgáriából Szerbiába léptünk, a szerbek táblán jelezték, hogy náluk kötelező a tűzoltókészülék (Röszkénél belépve Szerbiába viszont nincs ilyen információ kirakva). Szófiába még reggel 7 előtt érkeztünk, így max 30 perc alatt átjutottunk az egész városon (amikor mi voltunk, az egész város fel volt túrva). Innentől kezdve 140 km/h-val végig lehet menni egész Burgas-ig. Máshol olvastam, hogy nem annyira jó minőségű az autópályájuk. Szerintem teljesen rendben van, biztonságosan lehet menni rajta 140-nel. Mi minden sebességhatárt betartottunk, nem is állítottak meg (franciák leelőztek, aztán már később láttuk, hogy a szerb rendőrök lekapcsolták őket). Ha betartjátok a szabályokat, a szerb autópályán lehagynak, a bolgáron ti hagytok le szinte mindenkit :) Visszafele sajnos kb 14 órakor értünk Szófiába. Így és az útfelújítások miatt 1 órába telt átérni. Ne lepődjetek meg, ha a tábla szerint jó sávban vagytok, de a bolgárok rosszban, és utána nem akarnak a lámpa után beengedni. Egyébként a nyaralás jó volt. Finom a Kamenitza sörük, és ha finom pálinkát akartok (nem csak szeszes aromát), akkor a Burgas 63 nevezetű italt (piros a címkéje) nyugodtan megvehetitek, nagyobb élelmiszer boltban kapható és kb 3-4 ezer Ft. Remélem tudtam segíteni, és volt benne másnak hasznos információ. Jó nyaralást!
241. bujuli
2015. aug. 11. 11:26

Kedves Honey0520!

Mi Romániából /Szatmár megye/ utazunk augusztus 16-i esti indulással Bulgáriába, éppen Kamchiára. Azt szeretném kérdezni, hogy ti melyik campingben voltatok, remélem, nem ott, ahova mi készülünk... A tenger nem volt algás?

240. papa007
2015. aug. 11. 06:20

Szisztok!

Mi Julius 25-augusztus 1 között voltunk Sozopolba a Kandrovi hotelba minden jo volt tiszta szoba-ágynemü naponta cserélva takariva a személyezet csendes segitö kész.Az árakrol csak annyit hogy kb a mi árainkal egyfomák. Forintot váltanak amagán pénzváltokba. Egészében azt mondhatom hogy meg érte az utazást.

239. bútor
2015. aug. 7. 12:55

Tisztelt utazók!

Szeretném megosztani veletek a tapasztalatainkat!

Grand Hotel Sanny beach szállodába foglaltunk 1 hét all inclusive ellátással 2fő 1 gyerek

Utazásunk felénél jártunk,mikor telefonon ismét(nem első alakalommal,2 éve is ez történt.) közölte velünk a telepített idegen vezető,hogy a szálloda túlfoglalta magát,amit természetesen kifogásoltunk is.

És megígérték,hogy nem tesznek meg.

Ennek ellenére,másik szállodában helyeztek el minket,ami szörnyű volt,Hotel Chaika a szoba borzalmas koszos volt,használt volt az ágyruha,a fürdőkád koszos,és pókhálos volt a wc ülőkén vizelet cseppek voltak.(UNDORÍTÓ)

Majd kértük,hogy cseréljenek ágyruhát,és estére,a folyosóra a szoba elé készítettek 2 db lepedőt!

Ezen nem mindennapos események miatt veszítettünk várakozással a nyaralásunkból,miután beköltözhettünk az előre lefoglalt szállodába.

Ott ígérték,hogy a kellemetlenségért szoba bekészítést kapunk (gyümölcs kosarat és pezsgőt)mondták a recepción! Leját szavatosságú pezsgőt kaptunk,a gyümölcs kosár elmaradt! Mikor vissza vittem a recepcióra,még arra sem voltak képesek,hogy kicseréljék!

Feltételeztük,hogy ennyi kellemetlenség után a robinson tours számunkra megfelelő ajánlatot tesz,hogy ezeket a kellemetlenségeket kárpótolja,és NE terjedjen tovább rossz hirük!

Elnézés kéréssel lereagálták. :-(((

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook