Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bulgária- Napospart! Vélemények, beszámolók :) fórum

Bulgária- Napospart! Vélemények, beszámolók :) (beszélgetős fórum)


148. mossoly (válaszként erre: 146. - Janoand.y)
2015. máj. 13. 06:43

Ezt a linket itt felesleges reklámozni,mert először arra hivatkoztak hogy Szerbiába nem mehet autójuk.Majd mikor Románia (amit fel is ajánl)Bulgária utvonalra kértem ajánlatot közölték hogy Bulgáriába sem lehet menni az autóikkal.

Az már csak hal a tortán,hogy aki a telefont felvette fogalma sem volt róla hogy az autóik mennyit fogyasztanak.

Így maradt egy másik kölcsönző ahol ennyi pénzért felsőkategóriás autót bérlünk,fele ekkora kaucióval(itt 200.000.-) és sokkal készségesebbek,hozzáértőbbek.2 óra múlva kezemben volt a szerződés.

147. atik
2015. máj. 12. 14:39

Sziasztok!

Mi junius 20.án megyünk Bulgáriába a Hotel Viktória Palac-ba. Van esetleg valakinek információja róla??

Vagy netán akkor utazik arra felé?

2015. máj. 12. 12:33
Sziasztok! Nyaralás esetén ilyen közeli országba, szerintem megéri autóval menni. Mi mindig úgy megyünk, pedig nincs autónk, de itthon 1-2 hétre megéri bérelni és azzal kimenni. Itt egy cikk, ami összegyűjti, miért éri meg jobban autóval menni a nyaralásra: [link]
2015. máj. 10. 10:03
Golden Rainbow allinclusive ellátással.Valakinek valamilyen tapasztalata van ezzzel kapcsolatban?
144. mossoly
2015. máj. 4. 16:29

Sziasztok!

Nincs esetleg valakinek véleménye a Hotel Iskar-ról?

Előre is köszi!

2015. ápr. 25. 14:52

Sziasztok!

Mi idén a Robinsonnal busszsal Obzorba megyünk a Hotel Paraisó-ba, valakinek vélemény róla? Üdv!

142. kapnorb
2015. ápr. 20. 18:08
Aparthotel Rio Granderol valaki tud tobb informaciot mint ami a robinson oldalan van? Sehol semmit nem talalni rola!
2015. ápr. 14. 20:55

Sziasztok!

Mi a Hotel Mena Palace szállodába megyünk, ami 4 csillagos. All inclusive ellátással és a busz árával együtt két főre 144.000 ft. Tudtok-e valamilyen infót erről a szállodáról.

140. preda4k5 (válaszként erre: 139. - Gtanett)
2015. ápr. 5. 18:00
Persze ugyan ennyiért van 3 csillagos szálloda is all inclusivvel csak azért mégis jobb egy fullos 4 csillagos szálloda ennyiért félpanzióval, ez a hotel egyébként olyan 200.000ft körüli áron megy 2 embernek a nyaralasbulgariaban.hun csak én mint vip vendég így olcsóbb. :) Ha érdekel, hogy hogy lehetsz te is vip vendég és hogyan utazz nagykeráron bárhova akkor a youtubon írd be, hogy "a világ legvidámabb utazási klubja" és akkor ott látod, hogy miért is mondtam amit mondtam. :) üdv
139. gtanett (válaszként erre: 137. - Preda4k5)
2015. ápr. 4. 20:31

Szia!

Szerintem érdemes lenne nektek is ránézni a nyaralasbulgariaban.hu oldalra. Igaz,mi apartmanban leszünk 7 éjszaka/all inclusive ellátás és kb. annyi árban,mint amit te írtál. :)

138. gtanett
2015. ápr. 4. 20:30

Sziasztok!

Mi idén megyünk először Bulgáriába június végén 7 napra. Nyaralásbulgáriában.hu-val utazunk mi is. Azt hallottam róluk,hogy korrektek és kedvesek.

2 kisgyerekkel megyünk és a Golden Rainbow hotelben leszünk,autóval megyünk,kicsit hosszú lesz,de remélem a gyerekek jól fogják bírni.

2015. ápr. 4. 19:42

Sziasztok!


Mi augusztusban(08.06-13) tervezünk napospartra utazni. Egy fantasztikus 4 csillagos szállodát néztünk ki a Hotel Globust, kb 50 méterre van a tengerparttól, 7 éjszakára félpanzióval 2 főre 132.000ft. Szerintem elég jó ár, mit gondoltok? Üdv. Tibi

2015. ápr. 2. 10:34

Sziasztok.

Mint Írtam,tavaly és idén is bulgáriába megyünk.a Robinson Toursal voltunk tavaly(abszolút korrekt és megbízható iroda minden ok volt),idén más utazási irodával(nyaralás bulgáriában.hu)megyünk kíváncsiságból.Egyik ismerősöm már 2 alkalommal is velük utazott,s ő ajánlotta őket nekem.Kértem árajánlatot,szerintem verhetetlen.

Mi is busszal megyünk,nem egy felhőtlen utazás,de kibírható szerintem.Ha főszezonba mész a határon sokat kell várni,mind be- és kilépésnél egyaránt(az út hossza 18-20 óra határtforgalomtól függően).Nagyon jól éreztük magunkat,ezért is választottuk idén is Bulgáriát.Remélem tudtam segíteni.

135. Csinszka17tm (válaszként erre: 134. - Mladin)
2015. márc. 18. 12:11

Szia Mladin!


Mi pont tegnap foglaltuk le 4 fős (2*2-es stúdió) nyaralásunkat a Robinson-nál a Central Plaza Apartmanházba. A választás azért is esett erre, mert párom 4-5 évvel ezelőtt baráti társasággal ebben az apartmanban volt, és rosszat nem tudott mondani, tehát így bátran választottuk ezt. Tavaly Korfun voltunk busszal, amire nem tudok rosszat mondani, kényelmes volt az is, csak valamennyivel hosszabb, mintha kocsival mentünk volna. Idén a kocsit választottuk, mivel 2 nappal kevesebb szabadságot kell igénybe vennem, gyorsabb is lesz és praktikusabb, mivel önellátásosra megyünk... Kellemes nyaralást nektek is!

134. Mladin
2015. márc. 4. 23:32

Sziasztok!


Idén mi is Bulgáriát szemeltük ki, mivel itt még nem jártunk, és ismerőseink elmondása szerint nagyon szép nyaralásuk volt.

szeretnék érdeklődni, hogy a Naposparton a Central Plaza Apartmanházról van-e valakinek infója. Valamint hasznos tipp és jó tanács is érdekelne.

A Robinson Tours ajánlatát választanánk ebbe az apartmanházba és busszal utaznánk. A buszos utazásról is jól jönne egy kis tapasztalat csere. Előre is köszi a választ!

2015. febr. 26. 15:01

Sziasztok!


Én még csak nézelődöm, mert az idei nyaralás itthon lesz, köszönhetően a SZÉP Kártyámon lévő pénznek.....


Jövő nyárra viszont mi is Bulgáriába mennénk, főleg, mivel egy ismerős házaspár beoltott minket :-) Ők tavaly a Hotel Trákia Plázában, idén pedig a Hotel Strandjaban foglaltak.


Mi ketten mennénk a párommal és a 4 éves kislányunkkal.

Repülő kizárva, még nem tudjuk, mivel menjünk.

2015. febr. 21. 17:52
Mi tavaj a Hotel Deva-ban voltunk allinclusive ellátássál.Nem igazán ajánlanám,ott az allinclusive ellátást(pedig nem vagyok válogatós)..A szálloda maga viszont kifogástalan volt.Idén a Golden Rainbowba megyünk volt már ott egy két ismerősöm,és nagyon dicsérték mint a szállást,mind pedig az ellátást.
2015. febr. 20. 16:49
Sziasztok !!! Érdeklődni szeretnék hogy volt e már valaki a Hotel Fiesta Beach-ban ? Vélemények tapasztalatok ? Köszönöm előre is !!
130. Zora55
2015. jan. 31. 20:10

Sziasztok!


Az idén nyáron a Hotel Dolphin Marina-ba megyünk, 2 felnőtt és 2 gyerek (6 és 8 évesek). Már lefoglaltuk a nyaralásunkat június 27-től. Esetleg vki más is foglalt ide? Autóval tervezzük az utat Románián keresztül.

2014. szept. 3. 21:37

Sziasztok!

Az idén mi is Sunny Beachen nyaraltunk és mondhatom ez volt életünk legjobb nyaralás. Nem volt kedvünk hazajönni és most visszavágyunk. Próbálom neten megkeresni azokat a helyeket ahol jártunk. Főként a Centarl Bar & Food nevű bárt. Minden este ott voltunk. Este 8-tól a Supersonic nevű bolgár együttes nyomata rockzenét. ( Ha valaki látta őket és van róla videója kérem vegye fel velem a kapcsolatot). A Beatles-től napjaink popzenéjéig minden játszottak. Fantasztikusak voltak, remélem még láthatom őket. Nagyon profik.Akinek más ízlése van az is megtalálhatja a neki megfelelőt. A legtöbb bárban élő zenével várják a vendégeket és rengetek szórakozóhely van. Egy hónap is kevés lenne mindet körbejárni.Mi a Balaton hotelben laktunk ami Sunny Beach közepén helyezkedik el. Viszont csak **-os . Így ennek megfelelő volt a szoba is. A reggeli mindig bőséges, svédasztalos volt. Nagyjából minden reggel ugyanaz.Volt lehetőség vacsorázni is és az útitársaink nagyon dicsérték, de mi inkább felfedeztük a város specialitásait. A tenger valóban fantasztikus, néha méteres hullámok is voltak, de olyan is volt hogy egész nyugodt volt. Az óváros Nessebar csodaszép. Érdemes vagy elsétálni oda vagy helyi buszjárattal (1,3 leva) elmenni megnézni. Az árak nem vészesek. Kb mint nálunk. Lehet sört inni 1 leváért is , de jobb helyeken 3-5 leva is lehet. A boltban viszont 2,4 leváért 2,4L sört is lehet venni. Az ételek: pizzaszelet 2leva-nál kezdődnek, tengeri halat rákot már 10 leva körül lehet enni.Az ajándéktárgyak sem drágák 1-2 leváért már lehet venni valami apróságot.

128. R&85
2014. aug. 25. 22:41
A bulgáriai Sunny Beachen (Zefir Hotel) nyaraltam idén. Meglepően fejlett a város. Rengeteg szálloda és vendég, igényesen kiépített minden, rengeteg a fiatal, van látnivaló is. Nessebar gyönyörű. A tengerpart igazi homokos, semmi kő, szép a tenger, kellemes. Negatívum: balkán stílus, szemetes, vendégszeretetben még van mit tanulni, romlott ételek. Zefir Hotel: 3 és félcsillagos, 100 méterre a tengerparttól, saját medencével, vállalható szobákkal. Negatívum: A személyzet elég fapofát vág, semmi mosoly, angolul nem nagyon beszélnek. A felszolgált ételek hagynak kívánni valót maguk után, elég semmilyen ízűek, és ami a pofátlanság legteteje, hogy csapvíz sem jár a fél panzióhoz. Valamelyik nap romlott ételt szolgáltak fel, ami hasmenést okozott és egy teljes napot feküdtem az ágyban úgy legyengített, fel sem bírtam kelni. A parkolásért napi 1 500 Ft-ot kellett fizetni a szálloda saját udvarán! Ha előre nem fizettél a kocsi elé álltak egy másik autóval, addig amíg nem fizetted ki a számlát. Amikor a recepción kedvezményként kértem, hogy a romlott étel fejében ne kelljen a parkolásért fizetni azonnal elutasítóak voltak, a szálloda vezetője szabály szerint megfenyegette az alkalmazottakat, hogy meg ne merjék tenni,h kedvezmnyt adnak a parkolásért... mindezt balkán stílusban, 1 nap kedvezményt sem adtak rá, szinte meg lettem gyanusítva, hogy kitaláltam az egészet. Érdekes módon bánnak a vendégekkel, ha probléma merül fel. A szállodavezető fel volt háborodva, hogy nem értettem meg a német szöveget, amit nyomott nekem (sajnos csak a világnyelv angolt tudom). Bele sem gondoltak az idióták, hogy milyen kellemetlenséget okoztak nekem és még pár embernek a szállodában a romlott étellel, egy nap teljesen kiesdett. Városnézés, tengerpart, stb.
127. valaki82 (válaszként erre: 126. - SonicR)
2014. aug. 24. 10:30
Mi neten foglaltuk,de minden ok volt(igaz kb 2-3 hónappal utazás előtt)Először jött az e-mail,hogy várni kell,a szálloda visszaigazolásáig,majd rögtön(kb 1-1,5óra)jött az email,hogy tudnak fogadni.Hát remélem jó lesz az idő...
126. SonicR
2014. aug. 24. 03:42
Lehívós volt a szoba foglalàs (amit az utazàsi irodàs hölgy elfelejtett közölni) és foglalàs utàn egy hétre hívtak hogy vàlasszunk màr màsikat mert nem tudnak fogadni a Devàba.Az időjàràst nézegetem de folyamatosan vàltozik... egyik nap egész hétre 30 fok sok napsütés màsnap màr elszortan eső.... Ma pl egész nap esett az eső.. webcameràn néztem :p
125. valaki82 (válaszként erre: 124. - SonicR)
2014. aug. 23. 16:19
Szia.Nekünk is tegnap küldték a vauchert.Remélem jó lessz az idő??!!!!Mi is hallottunk már az aquaparkról,meg a delfináriumról.Valószínű,hogy mi is megnéznénk.....Mi történt,hogy nem a Deva-t választottátok?
124. SonicR (válaszként erre: 123. - Valaki82)
2014. aug. 23. 16:09
Hello picit kihalt a topic... végül a Hotel Baikàlba foglaltunk szàllàst.Tegnap àtvettük a jegyeket illetve a biztosítàst.Valami programot terveztek?Mi a delfinàriumot és az aquaparkot biztos meglàtogatjuk.
123. valaki82 (válaszként erre: 122. - Nina27)
2014. aug. 13. 16:50
Szerintem nem lehet rossz.A neten én is dok rosszat olvasok,de bárkit megkérdek az ismerőseim körében,Bulgáriáról mindenki csak elégedetten beszél róla.Szerintem ez attól is függ,"milyen beállítottságú" vagy.Mi allinclusive ellátásal megyünk,de szerintem,ha jól akarod magad érezni biztosan jó lessz.
122. Nina27 (válaszként erre: 121. - Valaki82)
2014. aug. 13. 12:23
Mi Napospart Sunny Garden, Tavaly Sozopolban voltunk. Az nagyon jó volt,most kicsit félek a szállás miatt mert neten nagyon sok rosszat olvastam róla
2014. aug. 12. 17:34
Mi Kecskemét Robinson Tours,de 08.29!!?Éas hotel deva
120. Nina27
2014. aug. 11. 16:50
08.22 Kecskemét Robinson Tours :) Esetleg még valaki akkor?
119. Púder
2014. aug. 8. 09:45
Szia, mi 2x is voltunk Bulágirába, először autóval, majd repülővel. Az első útunk kocsival hosszúra sikerült, de odaértünk. Akkor a Hotel Bellevue -ben volt a szállásunk, összenyitható családi szoba, akkor még csak félpanziót lehetet kérni. Nagyon jó tengerparti szálloda, tisztaság volt a parton és a szobában is. A gyerekek (akkor még sokkal kisebbek voltak) a mai napig emlegetik. Volt medencéje is a szállodának, de hidegebb volt a víz, mint a tenger. Másodszor a Neckermann által voltunk egy 3*-os szállodában közvetlenül Neszebar előtt, a neve sajnos most nem jut az eszembe. Ennek a szállodának, ahhoz képest, hogy tengerparti, nem volt saját strand része és ott nem is nagyon lehetett kifeküdni a partra. Abban a szállodában all ink. ellátásunk volt, de rita pocsék. Itt is volt medence, de egyáltalán nem használtuk (hiszen a tenger miatt jöttünk), főleg miután láttuk, hogy akik benne fürődtek gyerekek, kb. 3 nap után már a fülészeten kötöttek ki. Ettől függetlenül, buszoztunk, Neszebárba is átmentünk többször, be a város belsejébe is. Persze, több helyen szeretnék lehúzni az embert, de hát hol nem? Az autósok tényleg nem vesznek figyelembe semmit sem, vigyázni kell a gyalogos közlekedésre. Ettől függetlenül akkor is Bulgária marad a kedvenc helyünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook