Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budapesti anyukákkal ismerkednék! fórum

Budapesti anyukákkal ismerkednék! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2011. szept. 15. 15:47

Nálunk mindig történik valami. Ma kórházban voltunk, vért vettek Fannitól 3 kémcsővel. Nem is sírt, nézte, hogy mi történik.

Nektek hogy telnek a napok?

252. Snido (válaszként erre: 251. - Évili84)
2011. szept. 15. 11:47

Szia!

Lassan talán újraéled a fórum?! Na, majd meglátjuk...

Hogy telnek a napjaitok?

2011. szept. 14. 20:42

Sziasztok!

Én is itt vagyok. Nálunk zajlik az élet, holnap megyünk pulmonológiára, készülök a vizsgákra. Fanni egyre ügyesebb, bár nagyon akaratos, amit nem akar azt nem csinálja. Mindenki meg van rökönyödve, hogy mennyire akaratos. Remélem mindenki jól van.

250. Snido
2011. szept. 7. 10:36

Nálunk házhoz jár a védőnő.

Egyébként az első 6 hétben hetente kell látnia a babát, aztán egy éves koráig havonta. Hogy azután hogy van, azt nem tudom.

11kg? :) Az én lánykám 7 kg, néha már most is sajog a derekam...

2011. szept. 7. 10:26

Jaj de ügyes már:))

Hamar telik az idő,azt nézem én is...szinte hihetetlen.Hát igen csak elfáradt.

Én is mindig fel-fel jövök.Mi tegnap voltunk védődőnél.11kg a kis drága husikám.Pár nap múlva pedig kapjuk az egy éves szurinkat.Meddig kell még így rendszeresen védőnőhöz járni?Minden hónapban kell menni?Vagy talán csak az elején van vajon így?

248. Snido
2011. szept. 6. 09:16

Szia!

Én is mindig felnézek ide...de semmi...

Igen, talán lassan visszatér mindenki a nyaralásból, és folytatjuk ott ahol abbahagytuk...bár lehet, hogy elfáradt ez a fórum...:(

Mindenesetre én itt vagyok...

Zsófi is szépen növekszik, rengeteget huncutkodik, emelgeti a popsiját, és gurulva közlekedik már. :)

2011. szept. 5. 16:30

Sziasztok.Miújság?Senki sehol?Lassan csak véget ért a nyár:(Kisfiam most lesz 1éves,nagyon készülődünk most:))

Mi jót csináltok anyukák?

246. Snido
2011. júl. 26. 14:27

Sziasztok lányok!

Mi újság a babákkal? Jól jött már egy kis pihi itt a hőségre, ugye?! Zsófi szerencsére nem volt nyafogósabb a hidegfront miatt.

...és mi van a mozgással? Van köztetek aki már nekiállt? Erről is csak beszélünk, beszélünk, de tényleg tenni kéne már valamit...tegnap tornáztam picit, de itthon nem az igazi, meg egyedül...

2011. júl. 25. 12:20

Igen.A tévé lehet ártalmas,de nem kell egész nap előtte ülni.A mai világban van ami jótékony hatással van a gyerekekre?:)

Már nem sok...Hál istennek kicsit eljött a lehűlés.Mindenki élvezze ki,mert hamarosan újra 40fok!

Most hétvégén keresztelőzünk!:)

244. Snido
2011. júl. 22. 12:01

Jó, hogy van köztünk tapasztalt anyuka is! :)

Igazad lehet, meg hosszú távon talán a kicsik szemének sem tesz jót a tv, csak erre nem is gondolunk.

243. Lexike
2011. júl. 21. 16:04

Sziasztok!

Végre van gépem:). Látom szépen megcsappant a fórum. Nem kötözködni akarok, én nem ismerem ezt a baba tv-t, de jó ötlet, ilyen kicsi babákat már a tv-hez szoktatni? Én elkövettem ezt a hibát, amikor a nagyobbik fiam kicsi volt, hogy örültem, hogy nézte a meséket. Igen csak erre nagyon kellett volna vigyáznom, mert sokat és egyre többet akarta nézni. Nehezen tudtam leszoktatni róla, mert öszintén nekem is egyszerűbb volt így a házi munkát végeznem, hogy leültettem elé, csak szerintem a fejlődése rovására ment. Nagyon nehezen kezdett el beszélni, lehethogy nem ettől , de hogy közrejátszott az biztos. Szóval vigyázzatok!

242. Snido
2011. júl. 21. 11:44

Most meg 20 fok sincs. Asszem nekünk semmi sem jó! :) Ha meleg van, azért nyűgösködünk, ha itt a lehűlés, akkor meg azért. Mindenesetre én a meleget jobban szeretem. Zsófim most épp alszik. Lassan itt az ebéd ideje, biztosan fel is ébred mindjárt.

Veletek mi van mostanában?

241. Snido
2011. júl. 15. 09:51

Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telnek a napok ebben a hőségben. Mi ma megyünk a nagyszülőkhöz Balatonra, ott talán elviselhetőbb lesz a hétvége.

A baby tv-ről még nem hallottam, de szerintem majd ha aktuális lesz nálunk is, megnézzük.

2011. júl. 11. 20:29

Hallottatok már a baby tv-ről?Ez egy mese csatorna,egész piciknek.Nagyon ajánlom.Az én kisfiam egész nap képes elnézni rajta a meséket.Írjátok be a google-ba és megtudjátok nézni a weboldalt,igaz angol nyelvű.Most 10 hónapos,de nagyon elvan vele,érdekli nagyon.:)

Tudtok amúgy valami jó babás kirándulóhelyet?Most első hogy ellátogatunk a vadasparkba,de utána majd megint csak elmennénk valahová,de nem igazán tudok jó helyet.Voltatok kirándulni kicsivel már?

2011. júl. 11. 13:26

Vadaspark kimaradt ezen a vasárnap,majd jövőhéten ha nem 40fok lesz bepótoljuk:)

Sajnos borzalmasan viseljük ezt a nagy meleget.A kicsi fiam is tiszta nyűgi...:(

238. Snido (válaszként erre: 237. - Babuccika)
2011. júl. 10. 13:04

Én is a picim nélkül gondoltam a mozgást. Teljesen igazad van, kell a kikapcsolódás nekünk is! :)

Vadaspark? Gondolok rátok ebben a nagy hőségben!

2011. júl. 9. 13:09

Igen gyökérkezelés volt sajnos.Nagyon állat módon kaptam szurit,a fél arcom lezsibbadt,még a szemem is,alig láttam,meg az orrom,alig kaptam levegőt...Valami gyakornok kis csaj nyomta belém....Az ilyet a kórterem közelébe sem engedném!

2nap után fáj a helye a szúrásnak.

Ez a babás torna sem rossz,bár azért nehogy félreértsétek de nekem sem árt ha egy órácskára otthon hagyom a kicsit az apukájával:)

Mi a nap 24 órájában együtt vagyunk,apa is kell néha,nekem meg egy icipici kikapcsolódás.Tehát én maradnék a sima "intenzív" egyszemélyes tornánál:)

Szegény babám alig bírja ezt a hőséget,de én sem.Viszem is ki a medencébe pancsolni;)

Holnap pedig vadasparki kirándulásra megy a család:)Végre valami!:)

236. Snido (válaszként erre: 235. - BUBU060227)
2011. júl. 9. 12:30

Írj majd, hogy milyen volt a torna! Kíváncsi vagyok! :)

Én úgy döntöttem, hogy amíg nem találok valamit, addig előveszem a görkorim, aztán gurulok hetente kétszer, háromszor.

Hogy bírjátok ezt a tikkasztó hőséget?

235. BUBU060227 (válaszként erre: 231. - Babuccika)
2011. júl. 8. 21:07

Szegény!!!Gyökérkezelés volt?én nem kaphatok semmilyen érzéstelenítőt, mert allergiás vagyok a lidocain hatóanyagára, egy éve majdnem a mentő vitt el a fogászatról.Gyökér kezelni kellett volna az egyik fogam, de emiatt nem tudták, így vmi arzéntartalmú szert raktak rá, hogy elölje az ideget, aztán betömték.

Én is próbálok fogyózni, este nem eszem, azóta fél kg-t sikerült fogynom.

Sztem kipróbálom a babás tornát,itt van szemben konditerem, biztos fárasztó lesz 1 órán keresztül majdnem 7 kg-s Bubut emelgetni.:)

2011. júl. 8. 11:08

Én is hasonlót főztem:)

Küldesz linket nekem üziben amin megnézhetném?:)

233. Snido (válaszként erre: 232. - Babuccika)
2011. júl. 8. 08:43

Ugyan elkéstem...de én cukkinit rántottam ki.

Egyébként zumba is van a Bókayban...a környéken még biztos van több helyen is, de ez szerintem elég elérhető áron van.

2011. júl. 7. 16:16

Mi főzzek szerintetek ma vacsira?

Olyannyira kifogytam a tippekből...Nálatok mi lesz a vacsi?

2011. júl. 7. 16:15

És hol van itt lehetőség ilyenre?Bár néztem videót,jó nehéz lehet azért.Kell ritmusérzék,minden:)

Most értünk haza fogászatról.Jól megkínoztak.A szemem is lezsibbadt,meg az orromat se érzem:S

Most mától intenzíven elkezdek Norbit nyomatni.dvdn.

De körülnézek én is neten hol van lehetőség és persze mire:)

230. BUBU060227 (válaszként erre: 228. - Snido)
2011. júl. 6. 19:57

A hugom járt Zumbára, és dicsérte, hogy jó mert nem uncsi és fogyaszt is.

Én sima aerobicra jártam a 13.ker-be, most is mennék csak ninc rá pénzem, meg Bubut nemtom kire rábizni addig.

Sajnos én is édesszájú lettem, a sütiknek nem tudok ellenállni.

229. Snido (válaszként erre: 227. - Évili84)
2011. júl. 5. 10:09
Ment a privi! :)
228. Snido (válaszként erre: 226. - Babuccika)
2011. júl. 5. 10:08

Engem a Zumba érdekelne, de nem tudom...igazából még én sem gondolkoztam rajta sokat, de ez lenne az, amit szívesen kipróbálnék. A lényeg talán az, hogy mozogjak, és hogy ezzel együtt kikapcsolódjak. Ja, és hogy ne egyedül kelljen.

Amúgy én a terhesség alatt egyáltalán nem voltam kívánós, most viszont olyan édesszájú lettem!

2011. júl. 5. 09:02

Sziasztok Lányok!

Rajtam sem maradt semmi a szülés után, én a másik véglet lettem, nagyon legyengültem, így nekem sem ártana egy kis mozgás, ha lenne valami ami nem túl messze van.

Nagyon ügyik a babucik! Lányok semmi perc alatt annyi mindent fognak csinálni, annyira jó látni ahogy egyre ügyesednek.

Snido megírnád privibe, hogy melyik banknál vagy, mert én most nézegetem az állásokat. Köszönöm.

Mi most megint mamáéknál vagyunk. Fanni tegnap végignézte az összes szekrényt és mindenhonnan kipakolt.

226. Babuccika (válaszként erre: 223. - Snido)
2011. júl. 4. 20:42

Utána nézek én is nemsokára.Milyen fajta mozgásra gondoltál?Aerobik?Vagy valami speciális mama torna?

Sajnos ezen még annyira nem gondolkoztam.De már nagyon kéne.Szülés után rajtam sem maradt szinte semmi,de utána szoptatás közben elkezdtem kicsit meghívni,és fogalmam sincs miért pont akkor...Pedig pont az hogy fogyni kéne olyankor:)

Fene tudja!

225. Snido (válaszként erre: 222. - BUBU060227)
2011. júl. 3. 11:50
Ja, és tényleg ügyi a Bubu. Az én Zsófim is kb. 3 hete fordult először hasra, azóta meg bőszen gyakorolja. :)
224. Snido (válaszként erre: 222. - BUBU060227)
2011. júl. 3. 11:46

Én is azt látom, hogy az már teljesen alap, hogy valaki németül vagy angolul tudjon. Az orosz meg nem egy kedvenc nyelv, nem sokan beszélik.

Ahogy írtam, én bankban dolgozom, és tényleg rendesen be van jelentve az ember, meg megkap mindent ami jár neki. Amikor pocakosan dolgoztam, már túlórázni sem engedtek, mert ugye a törvény szerint ha én kérem sem lehet. Ráadásul nálunk van lehetőség részmunkaidőre is, ami gyerek mellett szerintem nagyon jó megoldás lehet.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook