Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budapesti anyukákkal ismerkednék! fórum

Budapesti anyukákkal ismerkednék! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
373. Snido (válaszként erre: 372. - Lexike)
2011. okt. 28. 21:43

Ne izgulj! Tényleg nem lesz gond!

És igen! Figyelj oda, hogy mit gondolsz! A rosszat könnyebb bevonzani, de figyelni kell!

372. Lexike (válaszként erre: 371. - Snido)
2011. okt. 28. 20:19
Hol? Valószínű, hogy a foci pályán vagy az oda-visszaúton szedtem össze. De valószínű, hogy csak haza hoztam a ruhán mert ez szerdán lehetett, akkor voltunk kint utoljára, és szerintem most éjjel vagy reggel mehetet belém. Mert nem szívta meg magát vérrel.Anyunál ültem hálóingben a konyhában és valamiért odakaptam a combom hátsó részéhez a térdhajlat felett kb egy tenyérnyire volt valami, amihez mégegyszer hozzányúltam, hogy leszedjem és megmozdult, na jött egyből a pánik, hogy jé ennek lába van és mozog. Végül a védő néninkhez szaladtam el és Ő szedte ki. Most izgulhatok két hétig, hogy lesz-e valami bajom. De nem lehet:). Beoltva természetesen nem vagyok. Ettől féltem mindig, hogy valamelyikünk kullancsot szed össze (ezért nem szeretek kirándulni járni...) bevonzottam:(, hát már mindenütt vannak szóval mehetünk kirándulni. Ákim be van oltva, a kicsit meg majd a tavasszal fogjuk, eddig nem lehetett, sőt ezek után lehet magamat is beoltatom ha ezt megúszom baj nélkül.
371. Snido (válaszként erre: 370. - Lexike)
2011. okt. 28. 17:31
Micsoda??? Hogyhogy? ...és hogy vetted észre? ...és hogy vetted ki? ...és hol?
370. Lexike
2011. okt. 28. 16:04
Képzeljétek kullancs volt bennem ma reggel:(.
369. Lexike (válaszként erre: 368. - Évili84)
2011. okt. 27. 09:19

Szia!

Nagyon ügyes a kislányod:) Foggyulladás, hát nem hangzik jól:( Jobbulást kívánunk.

2011. okt. 27. 07:58

Sziasztok! Néha vagyok én is, csak el vagyok havazva, két suli meg angol tanulás mellé egy foggyulladás.

Nagy esemény történt nálunk tegnap Fanni elkezdett járni, de úgy hogy felállt a nappaliba és körbe sétálta a lakást. Azóta is körbe-körbe sétálgat a lakásban de ha megyünk vásárolni, akkor szépen fogja a kezünket.

A karácsonyra már én is készülgetek fejben, most az ajándékokon töröm a fejem. Előtte azonban nekünk még apa 30. szülinapjára is ki kell találnom valamit.

367. Lexike (válaszként erre: 366. - Snido)
2011. okt. 26. 15:40

Gratulálok az első fogacskához:).

Mi mindig az anyukámékkal töltjük a Szentestét (el sem tudom nélkülük képzelni), igaz együtt lakunk. (Két színtes családi házban). A menű általában ugyanaz mindig halászlé, valami pulyka húsiból, mákos guba sütik.... Az ajándkokra nagyon sok tervem van csak pénzem kevesebb:) De remélem azért majd mindenre futja:)

366. Snido (válaszként erre: 365. - Lexike)
2011. okt. 26. 15:21

Jó, hogy ennyire érdeklődik valami iránt. Főleg, hogy mozgásról van szó! :)

Képzeld, Zsófinak ma bújt ki az első fogacskája. Majdnem észre sem vettem. Pár napja eléggé fel volt dagadva az ínye, de nem volt sokkal nyűgösebb, mint általában, viszont naponta néztem. Ma meg láttam, hogy a nyelvét picit furán tartja, hát nézem, és ott hegyesedik egy fogacska. :)

Karácsony? Nem tudom, hogy mi lesz, és nem is akarok még rá gondolni. Nálunk nem egyszerű a helyzet, már ami a nagycsaládot illeti. Idén elvileg anyuméknál töltjük, de még kérdéses. Asszem akkor fogom igazán várni, ha már a saját kis fészkünkben készülődhetek rá.

Te már a menüt tervezgeted talán, vagy az ajándékokat?

365. Lexike (válaszként erre: 364. - Snido)
2011. okt. 26. 13:07
Köszönjük kérdésed, jól vagyunk attól eltekintve, hogy a kicsi szenved a fogacskáitól és megy a pocakja. Meglett a 12. már csak 8:). Szegényt nagyon megviseli, a nagyobbiknál meg észre sem vettem csak amikor már mosni kellett az újat is. Ő ebben is szerencsésebb volt. De túl éljük:). A nagy nagyon élvezi a foci edzéseket, állandóan menni akar:) Remélem Ti is jól vagytok. Készültök már a karácsonyra? Én már tervezgetem (de még csak gondolati színten), remélem idén már a kisebb is jobban fogja élvezni. Igaz addig míg a névnapján is túl kell esnünk.
364. Snido
2011. okt. 26. 09:30
Lexike, Évili mi van veletek? Gyerkőcök hogy vannak?
363. Snido (válaszként erre: 360. - Babucsika)
2011. okt. 20. 09:15
Mikor mentek ki a börzére? Ha mentek...
362. Snido (válaszként erre: 360. - Babucsika)
2011. okt. 17. 14:06
köszi:)
361. Évili84 (válaszként erre: 355. - Babucsika)
2011. okt. 17. 13:21
Ez a babaruha börze engem is érdekelne.
2011. okt. 17. 13:20

Nem találtam email címet sehol.Bemásolom ide.


Sziasztok kedves gyerekek és szülők!


Ígéretünkhöz híven küldjük az aktuális programokat illetve induló tanfolyamaink listáját.



Legközelebbi programunk a BABARUHA BÖRZE.


Tervezett időpont: 2011. október 22. (szombat), 11:00-tól 15:00-ig


Helyszín: Tengerkincs Játszóház és Fejlesztő Központ


1182, Budapest, Hargita tér 14. szám


Érdeklődni és árusító asztalt (korlátozott számban) foglalni a játszóházban lehet.


Új tanfolyamok, foglalkozások gyermekeknek:


kedd és csütörtök 10:00-tól babaringató az egészen piciknek


(egyenlőre időpont egyeztetése szükséges)


H-V-ig minden egész órában indul sószoba terápia (50 perc).


A bérletre most 10% KEDVEZMÉNY


Kedd, csütörtök du. és szombat de. szeretnénk németet és angolt indítani kicsiknek. Bemutató órára lehet jelentkezni a játszóházban. (Időpontok: október 27. vagy október 29.


Idegrendszert fejlesztő és sima ovis torna minden szerda, csütörtök és péntek 17:00-tól (időpont egyeztetés szükséges)


Egyéb fejlesztőpedagógiai foglalkozásokra, szűrésekre, korrepetálásra be kell jelentkezni annak is, aki csoportban szeretné járatni gyermekét.


hétfő, szerda 17:00-től, esetleg szombat de. színpadi tánc (show tánc), modern tánc


(bemutató órára be lehet jelentkezni). Azon felül, hogy a gyermek táncot és arcmimikát tanul, még a testtartása is szép egyenes lesz és önbizalma is fejlődik a fellépések során.


Szintén új foglalkozás részünkről informatika gyerekeknek. Ezen a foglalkozáson a gyermekeket egy jópofa számítógépes oktató játékon keresztül vezetik be az informatika és a számítógépek világába. Kérlek titeket, akit érdekel mielőbb jelezze a bemutató óra megszervezése érdekében.



Tanfolyamok, foglakozások felnőtteknek:



hétfő, szerda 18:00-től Callanetics


kedd, csütörtök, péntek 18:00-től Zumba


Masszázsra előre kell minden esetben időpontot egyeztetni.



A mai világban elengedhetetlen a számítógép ismerete. Sokaknak problémát jelent a gép illetve a klaviatúra használata. Nos, nekik indítunk gépíró (vakon gépírás) és informatikai tanfolyamot. Egyenlőre szeretnénk felmérni az igényt, ezért kérem minél hamarabb jelentkezzen, akit érdekel.



Német nyelvvizsgára felkészítő kiscsoportos tanfolyam indul tiniknek és felnőtteknek. Helyek korlátozottan. Mihamarabb jelentkezz a játszóházban!



Továbbá anyukáknak és apukáknak kibeszélő szobát indítanánk, ahol megvitatnánk a problémákat, tanácsokat adhatnánk egymásnak tapasztalatcsere formájában. Amennyiben nincs semmilyen aktuális probléma, akkor simán csak elbeszélgetnénk, dumcsiznánk egy meleg tea elszürcsölése közben. (A rendszeres időpont kialakítása tőletek függ.) J

2011. okt. 17. 13:02
Szoktunk oda járni játszani,mert szerintem baromi jó kis játszóház.Szeretjük.Feliratkoztunk és emailben küldtek ilyen értesítőt.Elküldöm neked is ha érdekel:)
358. Snido (válaszként erre: 355. - Babucsika)
2011. okt. 17. 12:15

Igen, hozzánk tényleg közel van a Tengerkincs, de a hol láttad? Megnéztem a honlapjukat és nem találtam semmit a börzéről, de a zumbáról sincs infó, hogy mikor kezdődik, milyen napokon van, vagy ilyesmi.

Szombaton lehet, hogy kinézünk mi is.

2011. okt. 17. 12:10

Én egyelőre csak otthon végzem a tanfolyamot,ELO-n.Még így is nehéz a kisfiam mellett,mert nem hagy békén egy percre sem.Kitépi a kezemből,meg hát igényli a figyelmet állandóan:)Mi lesz most hétvégén?Lesznek ruhák is meg minden?Mennyi idős a csemetéd?Merre felé laktok?

Nekem téli cuccokat kéne vásárolni,mert még nincsen semmink.

2011. okt. 16. 18:32

sziasztok!

bocsi h nem voltam, férjem holnap megy külföldre 2 hétre, káosz van...

Babucsika, hova jársz tanfolyamra? Én a CN-hez, bár a Darabos Évi-féle tanfolyam jobb lett volna.

Expóra nem jöttök?

Én tavaly voltam,még 22 hetes pocakosan akkor sok jó dolgot kaptunk meg láttunk, nem tudom h idén is kihasználnánk-e a belépő árát v sem, mert mindene megvan a gyereknek, 4D-re se kell mennem, tavaly voltam, annyira klassz volt. :-D

2011. okt. 16. 09:59

Szia!

Én nem is tudom hová tünt a nevem,most hogy mondod...eddig észre sem vettem:)

Kézápoló-műkörömépítő tanfolyam


BABARUHA BÖRZE.

Tervezett időpont: 2011. október 22. (szombat), 11:00-tól 15:00-ig

Helyszín: Tengerkincs Játszóház és Fejlesztő Központ

1182, Budapest, Hargita tér 14. szám


Snido ez sztem hozzátok nagyon közel van.Na és ott van torna is,most indulnak a foglalkozások.Callanetics és Zumba!Most szervezem be a páromat hogy amíg én délután tornázok,addig ők a gyerekkel meg játszanak egy nagyon a játszóházban.

Ha érdekel szólj és akkor megbeszélhetjük hogy megnézzük.Azt hiszem 6órától van.

354. Évili84 (válaszként erre: 352. - Babucsika)
2011. okt. 14. 20:21
Milyen tanfolyamra jársz?
353. Snido (válaszként erre: 351. - Babucsika)
2011. okt. 14. 20:15

Szia!

Hova lett a régi neved?

Torna, hát én is lusta vagyok, meg Zsófit nehezen tudom itthon hagyni. De már nagyon jó lenne kijelölni egy napot, amikor eljárnék valahova. A görkorizások is ritkultak, főleg, hogy egyre hidegebb van.

Írj majd, ha tudsz valamit a börzéről!

2011. okt. 14. 16:48

Szia Ropimami!

Jó hogy csatlakoztál!Én is most kezdtem el a tanfolyamot.Te hol tanulod?Szinte még semmire se jutottam,hiszen az én kis rosszcsont manóm nem nagyon hagy:D

2011. okt. 14. 16:40

Sziasztok!

Haj de jó!:)

Mi is növögetünk,most volt az első születésnapunk!Most?Már egy hónap eltelt azóta:)

Kisfiam jó sokat nőtt mostanában.12kg és 84cm.Csak pislogok és leszakadok már alatta.A derekam már egy jó kis masszásért kiabál!

Képzeljétek nemsokára lesz bababörze a 18.kerületben,egy szuper jó játszóházban.Majd megírom a részleteket ha megtudtam pontosan hol mikor stb.Mi biztosan ott leszünk,hiszen kell most pár téli cucc.Remélem csatlakoztok egy páran:))Ha más nem egy jót játszani!

Snido hogy állsz a torna elhatározással?Én baromira lusta vagyok mostanság...Örülök hogy élek és még egyben van a derekam:D

350. Évili84 (válaszként erre: 349. - Snido)
2011. okt. 7. 09:51

Én már párhetesen buszoztam vele, mert gyógytornára kellett járni. Nem mondom, hogy volt olyan, hogy a buszmegállóba sírtam, vagy éppen üvöltöztem a buszsoförrel, de 80%-ba segített valaki. Másfél hónap gyógytorna után tudtam kengurúba tenni.

A szóbelik majd november elején lesznek.

349. Snido (válaszként erre: 348. - Évili84)
2011. okt. 7. 09:18

Az nem lehet egyszerű! Én még félek vele felszállni egy villamosra, buszra. Ugyanígy a mei tai-on gondolkozom.

Szóbelik most nincsenek? Vagy ezután jönnek?

2011. okt. 6. 21:19

Sziasztok!

Végre túl vagyok az írásbeli vizsgákon, már nagyon lefáradtam.

Én kengurúztam Fannival, de nem sokáig bírta a hátam, én mai-tei-t akartam venni, de nem mertem, mert lehet azt sem bírnám. Így én babakocsival küzdök a bkv-n.

347. Lexike
2011. okt. 6. 10:01
Nem hasonlítgatok csak amik a nagyról maradtak ruhák semmi nem jó rá, mert akkor nyár volt amikor a nagy ekkora volt pedig egyik áprilisi másik májusi és mindig azon röhögök amikor azt mondják Ó a másodiknál milyen jó (főleg, hogy fiúk) megvan a testvértől. Hát igen nálunk ez sem igaz. Tudom, hogy megnő igaz apukámra hasonlít nagyon és Ő nem volt egy óriás:)
346. 432d0af620 (válaszként erre: 343. - Lexike)
2011. okt. 6. 09:52
Nehogy elkeseredj, az én lányom nem mérvadó, 3 kg-val és 51 cm-el született úgy, hogy 5 héttel korábban jött, a doki szerint 4,5 kg lett volna, ha kihúzzuk végig. Meg tényleg nem kell összehasonlítani a gyerekeket, lehet megáll itt a növekedésben egy darabig a lányom és 2 éves koráig ekkora marad. :-D
345. Snido (válaszként erre: 343. - Lexike)
2011. okt. 6. 09:45

Ne aggódj és ne keseredj el! Szerintem most mi is leállunk majd egy időre a növekedéssel, meg egyébként sem baj, ha picurka! :)

Amúgy az a legrosszabb ilyenkor, hogy mindenki hasonlítgatja a gyerekeket. Pedig minden gyereknek más a fejlődési üteme. Nálunk is így volt, amikor haza jöttünk. Általában 2 hetes korukra nyerik vissza születési súlyukat a babák. Ez köztudott! De a mi kicsi lányunk csak 1 hónapos korára érte el, azóta meg jól bepótolt mindent. Szóval tényleg ne keseredj el!

344. 432d0af620 (válaszként erre: 342. - Snido)
2011. okt. 6. 09:38
Én versenyezni szeretnék vele meg maga a művészet tetszik benne, szóval nem feltétlenül ebből akarok megélni. :-) Ha meg sikeres leszek a versenyeken, akkor lesz vendégköröm is. :-) Rokonokon, barátokon tudok gyakorolni. Aztán még szeretnék hennázást is tanulni, régen rendezvényeken volt, hogy hennáztam mikor még lyány voltam. :-D Meg sok minden érdekel még, sminktetoválás, stb...tetoválni nem szeretnék, nem vállalom a felelősséget, hogy valakire egy életen át tartó dolgot elrontsak
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook