Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budapesten és környékén hol találok olyan fodrászt, aki aki bizonyítottan jártas az extrém hajvágásban? fórum

Budapesten és környékén hol találok olyan fodrászt, aki aki bizonyítottan jártas az extrém hajvágásban? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 19. 16:05
Én a white hairrel jártam így, csak simán kihúzták, mint minden lánynak, pedig az én kerek arcomhoz pont nem illik.
2014. jan. 18. 22:48

Az Oscar-ba ne menj, állítólag profik, de nem ájultam el 13.000-ért + Tápláló anyag 8.000-ért.

Nem mindig a név és a dizájn működik.

2014. jan. 18. 22:19
Budapest és környéke. :) Szentendrei vagyok, a környék is szóba jöhet.
2. Mion
2014. jan. 18. 22:15
Helyileg hol szeretnél? Melyik városban? :)
2014. jan. 18. 22:09

Olyan fodrászatot, fodrászt keresek, aki bizonyítottan (képekkel alátámaszthatóan pl. honlapon) érti a dolgát, jártas az extrém hajvágásban, hajfestésben. Nem mondom, hogy mindegy az ár, de nem kell nagyon extra fodrászatnak lennie:)

Most viszonylag hosszú, hullámos, viszont sehogy sem álló hajam van, színt és fazont is szeretnék váltani, és fontos, hogy jól álljon, karbantartható legyen.

Sok haj tetszik, de mivel nem értek a hajvágáshoz, nem tudom, hogy illene-e hozzám. Viszont ismeretlenül nem akarok bemenni egy fodrászatba, hogy tessék itt a hajam, csinálj amit akarsz.

Ötletek?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook