Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budapesten hol érdemes parkolni, ha a Városliget - Hősök tere vonzáskörzetében szeretnénk nézelődni? fórum

Budapesten hol érdemes parkolni, ha a Városliget - Hősök tere vonzáskörzetében szeretnénk nézelődni? (tudásbázis kérdés)


2020. jan. 27. 10:07
Andrássy út a Liget előtt a török követségnél. Ott a kocsi is biztonságban van. Mexikói út messze, Városkapu még messzebb. Csak ne délfelé, mert akkor már többen lehetnek. Szombaton a parkolás ingyenes, ha jól tudom, szóval egy mellékutca is tökéletes közel a Ligethez.
2020. jan. 26. 17:39
Mexikói úton a végállomásánál
8. gyöngy:) (válaszként erre: 7. - Orsheka)
2020. jan. 26. 09:33
Mexikói úttól földalattival egy megálló a Városliget, de gyalog sem vészes.
2020. jan. 26. 09:17

Köszönöm szépen az eddigi hozzászólásokat <3


Egy szombati napot tervezünk, babakocsival, és lehetőleg tömegközlekedés nélkül.

6. Channa* (válaszként erre: 4. - Porkkala)
2020. jan. 25. 20:32

Attól függ, hogy milyen napon jönnek. Hétvégén nincs dugig, bár hétvégén a legtöbb helyen ingyenes a parkolás.


Egyébként ha szerencséjük lenne, akkor az Andrássy úton a szerviz úton is ingyenes a parkolás. A Bajza és a Kodály körönd között tuti. Pontosabban: Adrássy út 96-100 előtt közvetlenül.

5. gyöngy:) (válaszként erre: 4. - Porkkala)
2020. jan. 25. 20:11
Pedig valóban ez lenne a legközelebb és ingyenes is, egy ugrás a városliget.
4. Porkkala (válaszként erre: 2. - Channa*)
2020. jan. 25. 20:06

Van, de állandóan dugig van én nem javaslom a Mexikói út környékét legalábbis nem a metrónál.


Újpest Városkapu meg megint csak messze,át kell szállni a metróról villamosra...


Hm nehéz eset... jobban belegondolva lehet mégis csak a mexikói út fele kéne parkolni a tömbházak előtt. Onnan gyalog kb 15 perc a hősök tere keresztül a városligeten,vagy kisföldalattival pár perc :)

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Orsheka)
2020. jan. 25. 19:57
Újpest Városkapunál.
2020. jan. 25. 19:43
Szerintem a földalatti Mexikói úti végállomásánál van P+R parkoló.
2020. jan. 25. 19:41
Sziasztok, Felvidékről jönnénk kirándulni Bp.-re. Ha a Városliget - Hősök tere vonzáskörzetében szeretnénk maszkalni, hol érdemes parkolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook