Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudna valaki ajánlani olyan helyet Budapesten vagy vonzáskörzetében, ahol 30-40 ember tudna egy jót bográcsozni? fórum

Tudna valaki ajánlani olyan helyet Budapesten vagy vonzáskörzetében, ahol 30-40 ember tudna egy jót bográcsozni? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 26. 17:11
Igen, utánanéztem, csak piknik lesz,mert nem lehet tüzet gyújtani.
2011. szept. 25. 22:48

Pilisszentlászló - "hegytető"

Ide Szenedréről vezet a közút, ez egy buszmegálló mellett található tisztás, elég nagy, a hátránya, hogy közvetlenül az út mellet van (bár nincs az az őrült nagy forgalom) busszal és autóval is megközelíthető, parkolási lehetőség is van - nem az úton, teljesen ingyenesen.


Szentendre Dömörkapu után az ifjusági tábor Sikárosi rét felé. Ide érdemes busszal érkezni, mert az erdőbe nem lehet gépkocsival behajtani. Dömörkaputól kb. 2 km-re van az erdő közepén egy nagy tisztás, mellette folyik a patak, a közelben van forrás is. Nagyon szép hely:) Itt több asztal is van padokkal.


A bökkenő, hogy mostanság tűzgyújtási tilalom van az egész Pilisben és a Visegrádi hegységben (bár logikusan máshol is)

2011. szept. 25. 18:22
Osztállyal, szülőkkel mennénk és a Normafánál már voltunk. Ma megnéztem a Naplás-tavat, de elég lehangoló...tegnap a Hármashatár-hegyen voltak hasonló tapasztalataim.
2011. szept. 25. 17:17
Csepelen Királyerdőnél a Duna-parton.
2011. szept. 25. 17:13
Normafánál szerintem kivitelezhető. :)
2011. szept. 25. 16:54
Tudna valaki ajánlani olyan helyet Budapesten vagy vonzáskörzetében, ahol 30-40 ember tudna egy jót bográcsozni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook