Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki, hogy lehet-e még parkolni Budapesten a Városligetben, a Vidámpark környékén? fórum

Tudja valaki, hogy lehet-e még parkolni Budapesten a Városligetben, a Vidámpark környékén? (tudásbázis kérdés)

2009. máj. 22. 22:07
Nem olvastam vissza.
11. emagdi (válaszként erre: 10. - 4c35511f0b)
2009. máj. 22. 14:10
ezt mondom én is:)))))))))
2009. máj. 22. 13:40

VAn olyan rész, ahol lehet(ne),de mi nem találtunk az Állatkertnél (Vidámpark) sajnos:((

Rengetegen vannak hétvégén mindig...

9. emagdi (válaszként erre: 8. - Paki1968)
2009. máj. 21. 19:26

értem.

drukkolok nektek, hogy találjatok szabad helyet valahol a közelben!

2009. máj. 21. 18:38
Ki lehet jönni újbóli jegyvásárlás nélkül is fél órára többször is.Felírják az időt a karszalagra,hogy mikor mentél ki.Mi mindig meg szoktuk járni úgy is hogy akkor készítjük el a szendvicset.+ viszünk még be hideg innivalót is.Sajnos ott bent nem tudunk venni semmit,mert 1 évig spórolok azért,hogy egyáltalán el tudjuk vinni őket.Üdülési csekket sem kapunk ugyanis mivel gyes-sek és nyugdíjjal nem jár.
2009. máj. 21. 18:30

de egyáltalán ki lehet jönni a vidámparkból ha már egyszer bementél? (úgy értem anélkül hogy megint jegyet kellene venni)

mert ha nem, akkor gyakorlatilag mindegy hol parkolsz, úgysem tudsz visszamenni kajáért a kocsihoz...


nem tudom mit esznek a gyerekek, de szerintem ha viszel fejenként 2 szendvicset az azért nem annyira nagy súly, ott meg úgyis fog kelleni gondolom nekik fagyi/vattacukor vagy ilyesmi.

6. emagdi (válaszként erre: 5. - Paki1968)
2009. máj. 21. 18:27

az állatkerti utat nem szokták lezárni, ott lehet parkolni, csak mint mondom nem igazán esélyes, főleg hétvégén, amikor is ugye tömve van minden létesítmény ott a környéken. (de ha szerencsés vagy parkoló-keresés ügyben, akkor nyert ügyed van:)))


ezt azért előre nehezen lehet kiszámolni...

2009. máj. 21. 18:24
Csak azért kérdeztem,mert úgy hallottam,hogy lezárják az autók elől a Ligetet és nem lehet majd bemenni.Szeretnénk elmenni a Vidámparkba és nem tudom hogyan készüljek ennivalóval,mert ha aközelben tudunk parkolni,akkor ki tudunk menni fél órára ennivalóért a kocsihoz,mert 4 gyereknek való élelmet cipelni egész nap nem semmi.De ha csak a téren tudunk megállni akkor úgy kell készülnöm.
4. emagdi (válaszként erre: 3. - Cszsuka)
2009. máj. 21. 18:19

bent a ligetben is van ám parkolóhely, a kós károly sétányon. csak azt néha lezárják hétvégére, meg ugye ott is sokan szoktak lenni, tehát nem igazán esélyes, hogy az ember szabad helyet talál.


de nyilván a park nagy részén nem lehet parkolni, ettől park.

(de azért körben a szélén végig vannak parkolók, az állatkert-vidámpark-cirkusz környékén is végig, csak ott is az a gond hogy nem szokott hely lenni)


én mindig a felvonulási téren állok meg ha a városligetbe megyek

2009. máj. 21. 18:15
Én keresztül mentem a Városligeten a hétvégén, de sehol nem láttam parkoló autót. Igaz, a PECSA-ban voltunk, csak azt az oldalt jártuk át, a másik oldalát nem.
2009. máj. 21. 18:15

a felvonulási téren mindig van szabad hely, ott tutira lehet.

az állatkerti úton is végig, csak az ott általában tele van mindig (szóval oda nagy szerencse kell)

2009. máj. 21. 18:12
Tudja valaki, hogy lehet-e még parkolni Budapesten a Városligetben.a Idámpark környékén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook