Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bp XX ker. -i óvodát keresek fórum

Bp XX ker. -i óvodát keresek (beszélgetős fórum)


11. fdóri
2010. jan. 8. 20:02

Azthiszem már találtam egyet. Bár nem a XX. ker.-ben, de nincs nagyon messze. A havanna lakótelepen van. Több cukorbeteg óvodás is jár oda. Azért még utánakérdezek 1-2 helyen hátha van közelebb, vagy inkább befele a városba, mint kifele.. De már ez is nagyon jó, hogy van rá esély h dolgozni tudok majd:)


Köszönöm az ötleteket:) Ha van még szívesen várom

2010. jan. 7. 15:52
[link] ezt nézd meg hátha segit
2010. jan. 7. 14:39
ha valamit találok szolok,szeretnék segiteni...kitartást:)
2010. jan. 6. 21:26

Szia!

Igen ezt tettem. 2 ovinak írtam első körben de valszeg nem is lesz több kör, ugyanis azt válaszolták, hogy a kerületben egyik óvodában sem tudják fogadni, mert aki szállítja ott az ételt azok nem vállalják, csak az összes ételallergiát, cukorbetegséget nem. Hozzáteszem alapból leírtam, hogy legszívesebben vinném neki az ennivalót kiporciózva... És még azt írták,hogy 25 gyyerek mellett erre nem tudnak figyelni. A IX. kerben ajánlott egy ovit. Megnéztem, hiperaktív, nem sújos fogyatékos gyerekeket vesznek föl, és egyébként sem íratnám oda... Érdekes:( Nem tudom mi lesz, van még kb 2 hónapom kitalálni. Ha valaki mégis tud valamit, szívesen venném...

7. e27d5a6391 (válaszként erre: 6. - Fdóri)
2010. jan. 6. 17:06
Szia,találtál ovit? Segitenék de sajnos nem tudok semmit,én neten keresnék ovit és írnék e-mailt. Hm.....mit gondolsz?
2010. jan. 4. 20:07
Nincs valaki, akinek van cukros gyermekes ismerőse a XX.-kerben?
2010. jan. 4. 17:56
Nem igazán tudnánk kifizetni havi akár csak 30000 ft-ot erre.
2010. jan. 4. 17:55
Nem!
2010. jan. 4. 16:33
magán óvoda?
2010. jan. 4. 14:03
Senki sem lakik erre?? Szomorú vagyok:(
2010. jan. 4. 10:15

Sziasztok!


Pesterzsébeten keresnék olyan óvodát, ahová felvennék a cukorbeteg kisfiamat. Ha valaki tudna ajánlani, megköszönném. Egyébként képben vagyok, hogy hol vannak óvodák, de ha lehet egyszerűbben, akkor nem járnám végig az összeset ezzel a kérdéssel...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook