Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Botox tapasztalatok fórum

Botox tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
360. nyussy
2019. nov. 5. 22:39

Kedves Botox-beavatottak!


A helyzet az, hgy 1.voltam már a HOMLOKráncaimmal egy doktornőnél Botoxon februárban, de utána kb. 2 hónapig (mimikánál) felemás volt a szemöldököm, de azt mondta

nemlehet korrigálni ("ugyis 3 hó utan elkezd felszívódni")


MOST még mélyebbek a homlokráncaim, mint azelőtt....


Kérlek szépen, tanácsoljátok meg, kihez jártok, KIHEZ érdemes ezzel menni. Nekem 40E Ft volt 5-6 szúrás kb. de nem megyek oda vissza.


Nagyon szépen köszönöm sok áldás szálljon Rátok, ha eláruljátok a tuti befutó orvost ez ügyben !!!


Várom válaszotok:) )))


Nyussy

359. Vikinca (válaszként erre: 357. - Anaivan)
2019. júl. 9. 11:35
Szia,kb 10 nap mire beáll a hatasa....nem tudom mire gondolhatott a doki?par hét a 2 is🤔milyen anyaggal szurna?
358. Naca
2019. júl. 9. 09:30
Sziasztok! Veszprém illetve Zala megyében keresek botoxban jártas jó orvost . Ha tudnátok javasolni megköszönném .
357. anaivan
2019. júl. 5. 21:34

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni. Életem első botox kezelése előtt állok, szemkörnyéki ráncokba. Voltam konzultáción, és a doktor azt mondta, hogy az eredmény jó pár hét múlva fog csak látszani. Számomra ez meglepő volt és kissé el is vette a kedvem. Úgy tudtam, hogy kb. 2 hét, mire a maximális hatás kialakul, de az orvos szavai alapján ez inkább 1-2 hónapnak hatott. Szerintetek ez normális vagy vegyem intő jelnek? (Egy olyan helyről van szó, ahol már sok-sok éve végeznek ilyen jellegű kezeléseket.) Előre is köszönöm!

356. anaivan
2019. júl. 5. 21:31

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Életem első botox kezelése előtt állok, szemkörnyéki ráncokba. Voltam konzultáción, és a doktor azt mondta, hogy az eredmény jó pár hét múlva fog csak látszani. Számomra ez meglepő volt és kissé el is vette a kedvem. Úgy tudtam, hogy kb. 2 hét, mire a maximális hatás kialakul, de az orvos szavai alapján ez inkább 1-2 hónapnak hato (Egy olyan helyről van szó, ahol már sok éve végeznek ilyen jellegű kezeléseket.)

2019. máj. 2. 09:25
Szisztok! Két hét mulva megyek dr Faludi Péterhez ..a glabellámba és a szemszéli ráncba kapok botoxot ..Ha volt nála valaki megirná a tapasztalatait az erdedményről. Elöre is köszönöm..
354. Vikinca (válaszként erre: 353. - 1aaf3f9a75)
2019. máj. 1. 07:32
Jó helyre mesz,több ismerősöm is jar Faludihoz,és nagyon elégedettek 😊
2019. ápr. 30. 22:20

Sziasztok!

Valaki tud véleményt mondani a Botoxclinic-ről? Oda készülök de ha valakinek van jobb ötlete vagy tapasztalata szivesen venném ha megírná☺️ Köszönöm

352. Aimée2003 (válaszként erre: 351. - Avenly)
2019. ápr. 13. 18:01
A botoxot valamennyire lehet korrigálni, kezelés után 2 héttel már általában végleges az eredmény. Ha nem vagy elégedett, menj vissza mindenképp a dokihoz! Kioldani sajnos nem lehet (mint pl. a hialuront), szauna - sok víz segíthet, meg az idő :) 2-3 hónap múlva már megy ki a hatása. Sztem neked nem homlokleesésed van, az inkább olyan mintha mérges lennél, középen az orrnyeregnél esik le a szemöldök. Remélem mostanra már jobb a helyzet!
351. Avenly
2019. ápr. 9. 16:38
Esetleg ha nagyon rossz lenne, akkor van olyan kezelés, ami "pusztítja" a botoxot? (Lézer, hifu, ipl stb)?
350. Avenly
2019. ápr. 9. 14:08

Sziasztok!

A véleményeteket kérném.

Múlt szerdán kaptam először életemben homlok botoxot. Az orvos figyelmeztetett a veszélyekre, hogy pl ha azt akarom hogy a két oldalt futó ránc simuljon ki, akkor kicsit leeshet a szemöldököm, ha máshogyan akarom akkor meg milyen lenne stb. Megbeszéltük, hogy rábízom magam és keveset ad. 4 db szúrásom volt csak.


Vasárnapra ödémás lett a szemem alatt, de nagyon. Jegeltem,elmúlt. Hétfőre a szemöldököm felett, a halántékomnál alakult ki egy kis ödéma. (Állítólag ez előfordulhat.) Tegnap,tehát az ötödik napon már éreztem, hogy "zsibbad", de tudtam ráncolni a homlokom.

Ma kedd van, a 6. nap. Még mindig rendesen tudom ráncolni a homlokom, de a szemöldököm kicsit kiegyenesedett és a halántékom felett a szemöldökcsontomnál mintha meg lenne duzzadva. Ez már a homlokleesés előszele? Meg vagyok ijedve. Más járt már így? Mire számíthatok?


(A dokinak még nem szóltam, mert még csak a 6.napon vagyok. Gondolom két hét előtt nem korrigálna.)

349. andibaby22 (válaszként erre: 343. - Erus1972)
2019. márc. 28. 12:25
Ez gond. a helynek vagy az orvosnak utána néztél az interneten ?vélemények! Nekem már másnap látszik.korrekció egyébként két héten belül van vagy legalábbis két hét múlva.egy hónap múlva már nem tudsz visszamenni korrekcióra ingyenesen.ezt vidéken csináltattad? mert a 60000 Ft erre a három területre nagyon kevés.. általában csak a teljes homlok 60 ezer.csak a szarkalábba szoktak hármat hármat szúrni. Homlokba gondolom jóval többet.
348. Avenly (válaszként erre: 346. - Szédült-napraforgó)
2019. márc. 19. 09:49
Köszönöm szépen!
347. szédült-napraforgó (válaszként erre: 343. - Erus1972)
2019. márc. 16. 19:10
Nem normális. Menj vissza minél előbb.
346. szédült-napraforgó (válaszként erre: 342. - Avenly)
2019. márc. 16. 19:09
Dr péter iván Pécs
345. Ryana (válaszként erre: 343. - Erus1972)
2019. márc. 14. 14:03

Ilyen esetben jobb helyen ingyen elvégzik a korrekciót.

Reklamálj, talán még nincs késő.



Hallottam már olyanról, hogy akad olyan, akire nincs a botox hatással, de ez ritka. A korrekcióra kérdezz rá mindenképp.

344. Vikinca (válaszként erre: 343. - Erus1972)
2019. márc. 14. 10:58

Szia kb 10-14 nap mire hat,ha addig nem all be,akkor vissza kell menni”reklamálni”

Nekem a szarkalab gyorsan kimegy(2honap)de a homlok az sokaig jó (6 hónap)

Milyen anyagot kaptál?

Egyébként -doki mondta-kb 3 hónap a szer hatása,de mivel addig az izom nem mozog,így meg pár hónap amíg nem rancolodik.

2019. márc. 14. 10:44
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy 1 hónap alatt kitud menni a botox kezelés? Normális hogy 6 szúrás adott a szarkalb, mérges ránc és teljes homlokára összesen? Ez 60000 Ft a került Nagyon ráncolom, nem változott szinte semmit a beadott botox kezelés után sem.
342. Avenly
2019. márc. 8. 19:27

Sziasztok!

Nem budapesti orvost keresek, aki ért a botoxhoz.

Esetleg tud valaki a Dunántúlon, főleg Zalaegerszeg, Keszthely, Hévíz, Szombathely, esetleg Pécs környékén jó plasztikai sebészt? Nem szeretnék kókler kezébe kerülni és félek is picit a dologtól.

Nagyon köszönöm, ha valaki tud ebben segíteni.

341. Tymo19 (válaszként erre: 276. - Velvet67)
2019. febr. 21. 21:10
Köszönöm😊
340. Pink78 (válaszként erre: 337. - Palma_eve)
2019. febr. 21. 12:56

Szia!

Az ajakfeltöltős fórumba írtam erről, de ide is leírom...

Mivel engem is érdekel a lipflip, érdeklődtem Pónyai Katinkánál és Faludinál is.

PK nem vállal lipflipet.

Faludi igen, de nem "szívesen", a másik fórumon pontosan idézem mit válaszolt az asszisztense.Én még még határoztam el magam...

339. palma_eve (válaszként erre: 338. - Maki 2)
2019. febr. 21. 10:40

Szerintem is! :)


A lipflipröl angolul fogsz csak infókat találni, de ha az nem gond, látni fogod, hogy egy viszonylag uj, de szerintem szuper dologrol van szo. Es nagyon pici botox elég ide.

338. Maki 2 (válaszként erre: 337. - Palma_eve)
2019. febr. 20. 17:58
De jó, hogy előkerültél:) én február 10-én kaptam a szemöldök emelésére, és szem körüli ráncokat. Hát, imádom :) bár az egyik szemöldökömet tudom picit mozgatni, nem tudom mennyire kell “bénultnak” lennie. Igazából többen nézték hosszasabban az arcom, de senki nem jön ra mi változott , csak jóval üdébb a látvány. Ezt a botox lipflipet én sem hallottam még, utánaolvasok. Sok mindent ( többet mint amit itthon végeznek ) el lehet szerintem érni botox injekcióval szike nélkül.
337. palma_eve (válaszként erre: 305. - Maki 2)
2019. febr. 19. 16:53

Bocsi bocsi!! Eltűntem! :) ugye február 6-ÁN kaptam a szemöldök emelésre kis botoxot, meg az orrom alá gummy smile-ra. A szememnél szeretem a hatást, bár nincs drasztikus változás, de frissebbnek nézek ki és a picike ráncocskák sincsenek nevetésnél, ami nagyon bejön. ;)

Március 11-én megyek szem alatti árok töltésre és egy csepp ajaktöltésre, mert ott nem tetszik a botox, nem azt értük el vele, amit igazabol szerettem volna. (Való igaz, hogy az inyem nem látszik úgy nevetesnel, viszont a felső ajkaim igy is eltűnnek és ez zavart igazabol. Botox lipflipet akartam, amitől ellazul a száj körüli izom és nem szippantja be az ajkaim nevetésnél, de ezt nem ismerte a doki. Ha ennek a hatása kimegy, felkutatom, ki tud ilyet itthon. Talán Ponyai Katinka, legalábbis bízom benne :)

2019. febr. 19. 11:30
Sziasztok! Van itt olyan akinek toka eltűntetést botoxal végeztek?
335. alida39 (válaszként erre: 333. - Csillag99)
2019. febr. 17. 18:54
Köszi a vàlaszokat! Akkor nem kell lemondanom a bàl miatt.
334. 61a61656b0 (válaszként erre: 332. - Alida39)
2019. febr. 17. 06:34
Addigra már a hatás is beállhat,nyugodtan mehetsz,gyakorlatilag egy fél óra múlva már semmi nem látszik a szúrásokból.
333. Csillag99 (válaszként erre: 332. - Alida39)
2019. febr. 16. 20:55
Akár aznap is. Semmi sem látszik utána. Azért mire beáll a hatása az idő. Akár 1 hét is.
332. alida39
2019. febr. 16. 17:51

Sziasztok!


Még egy kérdésem lenne botox ügyben. Elvileg szerdán megyek, szombaton pedig lesz egy bál. Addigra szalonképes az ember? Tudom, hogy írjátok, hogy nem látszik utána semmi, de annyira parázok, hogy nehezen hiszem el. Szóval be lehet vállalni egy bál előtt 4 nappal?

331. Maki 2 (válaszként erre: 330. - Csakpihe)
2019. febr. 16. 13:39
Még nincs tapasztalatom vele kapcsolatban, de elég jó értékelést kapott a New Beauty.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook