Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Botox tapasztalatok fórum

Botox tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
420. Susu3
2020. febr. 10. 14:23

Szia LadyWu,


Köszi, h írtál. Végulis Hegedűs Beánál voltál?

Mik a tapasztalataid vele? Fertőtlenített, rajzolt az arcodra is pontokat, meg dolumentált mindent?


Mondta, hogy menj vissza azonnal, ha valami furcsa dolgot veszel észre?


Nálam eddig csak az egyik oldalon volt haragos ránc, de ezzel az elszúrt botoxxal a másik oldalra is került egy v betű. Neked is egy van, vagy mindkét oldalt egy?


Még nem láttam olyan hialuronsavas feltöltésről előtte-utána képet, ami a haragos ráncba került volna. Azt pontosan tudják a megfelelő helyre rakni? Nem tud elmozdulni, becsomósodni? Valakinek vannak vele személyes tapasztalatai?


Mára már 4 orvossal konzultáltam személyesen és 2-vel telefonon, 1-el emailen. Mind mást mondott: volt aki szerint azonnal lehet korrigálni, volt aki szerint jobb, ha várok az 5. v a 6.hónapig, volt aki szerint idővel magától javul, ahogy kijön a botox, volt aki szerint nem fog változni....


Szóval ez van, már lassan kezdek beletörődni és jó vastag alapozót használni:)

Sziasztok

419. LadyWu (válaszként erre: 412. - Susu3)
2020. febr. 9. 22:06

Kedves Susu3 ,


Voltam a doktornőnél, nem mondtam le az időpontot. Jól sikerült minden. Ez a 4. nap a kezelés után és már javult a glabella ránc. Csak botoxot kaptam 52 egységet, a következő alkalommal lehet hiarulont tölteni ha nem elég hatásos a botox. Túlparáztam ezt a botox/ hiarulon témát. Biztos, hogy még elmegyek hiarulonnal is kezeltetni a területet, hogy a lehető leginkább eltűnjön a ránc.

Ladywu

418. intel73 (válaszként erre: 362. - NikaCey)
2020. febr. 8. 19:37

KEdves NikaCej!

MEgadnád az orvosod nevét és címét.

Köszönöm

417. Mansika (válaszként erre: 416. - Mansika)
2020. febr. 8. 14:02
Szilard bocsanat😀
416. Mansika
2020. febr. 8. 14:01
Sziasztok. Az elso botoxom lesz Dr. Kazay Zsoltnal esztetika klinika novelmedix. Tudtok a Dokirol valamit? Koszonom
415. Icus1129 (válaszként erre: 362. - NikaCey)
2020. febr. 4. 20:50

Szia! Megírnád nekem a dokid nevét?

Köszönöm

414. Anettó
2020. jan. 29. 07:40
Sziasztok, tudtok segíteni abban hogy Debrecenben hol találok jó orvost aki botox kezelést végez?
413. NikaCey
2020. jan. 27. 12:50
Amiben viszont én kérnék segítséget, talán maradhat a botox témánál, de másról van szó:thread liftingje volt e már valakinek és mi a tapasztalata ezügyben?
412. Susu3
2020. jan. 27. 12:41

LadyWu, Szilkame,

Most nézegettem a Hegedűs Beáta weboldalát, hát elég meggyőző, biztos ügyes, folyton képezi magát.

LadyWu: végülis lemondtad az időpontodat, v mész febr közepén?

Vele mindenkinek csak jó tapasztalata volt?

411. NikaCey
2020. jan. 27. 12:41

@Susu: a következő shot-nál ha jó orvoshoz kerülsz, az úgy fogja korrekciózni a Mekk mesteri rontást, hogy jobb leszel mint újkorodban.Hidd el, a jelenlegi állapotod nem visszafordíthatatlan és ha orvos mondja hogy ennél rosszabb nem lesz a helyzet akkor neki higyjél és ne a tükörnek.:)

Vszleg annyira rápörögtál már erre a problémára hogy azt is látod ami nincs.


Másrészt, ha az újabb kör nem fog teljesen kihúzni, akkor hyaluronos töltést max fél ml-t még mindig rá lehet dobni a kényes területre. A restylane hatása ráadásul uszkve 8-9 hónapos.


Mindenki másnak:

Ami szerintem e fórumon még nem hangzott el, mint kulcsszó botox esetében az a folyamatosság.

Én például sosem várom meg míg teljesen kimegy a cucc, 3 havonta megyek újabb körre esélyt sem adva az izomnak arra, hogy dolgozni tudjon.A botox hatása ugyanis oly módin hatványozódik, hogy minél rendszeresebben kapsz, annál jobban veszti erejét az izom én 2017. január óta járok, az alábbiak szerint:


-évente kétszer a teljes homlokom kap 40 egységet, 20 glabella+ 20 a homlok felső része hajvonalig

-a másik két alkalommal, pedig csak a glabbela van adjusztálva 20-al

-éves laborvizsgálatra is járok hogy lássuk a májam mennyire bírja a terhelést (CRP szint amit kérni kell)


Így ebben az elosztásban ami személyesen az én arcomra, mimikámra, szimmetriámra, izom erősségemre, testsúlyomra lett kicentizve, gyakorlatilag 3 év alatt olyan fantasztikus eredményt értünk el hogy olykor csak bámulok.

Az izom egyre kevésbé reagál pontosan a fent említett okok miatt, így jövő évtől szerintem át tudok már állni az éves 3 alkalmas szeánszokra a jelenlegi 4-ről.


Én mondjuk szerencsés alkat vagyok, a szemem az gyakorlatilag szarkaláb mentes, nyusziráncaim sincsenek orrnyeregnél a "ránc-lottón" viszont a homlokom sajnos elég sokszor volt teli találatos.


Mindezt csak azért írom le,hogy lássátok mennyire kulcsfontosságú a jó orvos megtalálása.

Én mielőtt az első kezelést kaptam, előtte nagyjából 2 hónapig az összes angol nyelvű bőrgyógyászati oldalt kiolvastam, hogy tudjam mire vállalkozom.Ezt követően

kezdtem keresni, orvost találni pedig valóban nem egyszerű amit segít:

-a reklám nem információ

-a referencia és a szakmai tapasztalat viszont igen


Az én doki bácsim főállásban bőrgyógyász főorvos, és a botoxolást akkor kezdte tanulni Münchenben a 90-es évek elején amikor itthon még a lőtéri kutya se tudta hogy mi az.


Jelenleg nem tudom több embernek kiadni a nevét, mert most új pácienseket nem vállal annyira telítve van a rendszere ne haragudjatok.

Amennyiben kicsit fogynak a versenyzők és azt a infot kapom, hogy tud újakat fogadni, válaszolni fogok az összes nekem küldött privát üzenetre.


Még egy dolog amiről szintén nem volt szó: a botox megelőzésre is nagyszerűen működik, sőt....tehát ha éppen azon gondolkodna valaki, hogy ohh még nem olyan súlyos a helyzet majd 3-4 év múlva, na az a rossz döntés.

Minél kevésbé van ránc bevésődve, annál kevesebb anyag kell és annál jobb eredményeket lehet elérni.

410. Susu3 (válaszként erre: 409. - Szilkame)
2020. jan. 25. 19:16

Nyilvánosan biztosan nem, több okból is: egyrészt személyiségi jogokat sért, másrészt valakiről vagy jót vagy semmit. Teljesen nyilvánvaló, h én is hibáztam, h mikor láttam h gáz van nem mentem vissza hozzá, de addigra olvastam el azt a rengeteg negatív véleményt, h valakinek még a korrekciót is elszúrta.... A jókho várólista van, így kerültem én egy erős kétségbeesésbe, h melyik a jobb: várni amíg kimegy az anyag és kockáztatni, h a homlokom legeslegfeltűnőbb része napról napra ráncosabb és folyamatosan romlik, vagy egy ismeretlen dokival újat szúratni és megint reszketni, h melyik nap kelek úgy fel, h vmi megint megváltozott a homlokomon.


Ha valaki személyesen ír nekem és nem tömegesen, akkor persze megadom, de szerintem ha valaki veszi a fáradságot és végigolvassa az összes régebbi levelezést, akkor fel fog neki tűnni, h van egy valaki,akiről több helyen írnak, úgy emlékszem a neve is vezetéknév + keresztnév pontossággal, talán még a hely neve is, h hozzá sose menjetek...


Portik György Pomázon és a 16.kerületben rendel, róla van vkinek valamilyen tapasztalata?


Köszi, sziasztok

2020. jan. 25. 00:32
Susu megmondanad ki volt az orvos aki elrontotta a botoxodat? Csak hogy nehogy hozzá menjünk véletlenül
408. Susu3
2020. jan. 24. 19:24

igen, megnyugtatott:), de azért azt, h most sokkal rosszabb állapotban van a glabellám, mint a botox előtt, csak én tudom...:( Köszönöm szépen az eddigi bíztató hozzászólásokat nektek!!!!!!


Pont ezért vártam azokat a hozzászólásokat, akiknek az első élménye nem valami pozitív volt, de neki futottak többször is....nem adták fel és most elmondhatják, h jobb állapotban van a glabellájuk, mint mikor nekifogtak botoxolni.

Van köztetek ilyen???

407. Vikinca (válaszként erre: 406. - Susu3)
2020. jan. 24. 19:16

Orulok,hogy eljutottal szakemberhez,és megnyugtatott😊

BB -Bálint Beáta,Boros László,igen a szemhejplasztikas😊

406. Susu3
2020. jan. 24. 18:40

Sziasztok!


Először is elnézést szereték kérni töletek, amiért megzavartam a fórum nyugalmát, de tényleg csak a kétségbeesés beszélt belőlem. Nem csak azért fordultam a fórumhoz, hogy segítséget kérjek, hanem azért is, hogy a hibáimból tudjanak tanulni, de NikaCey-nek igaza van, mert a pánik és a stresszelés semmit sem old meg, csak zavarja a megoldások megtalálását és abban is igaza van, h inkább dokikkal kéne személyesen konzultálni és én ezt is tettem, azonnal elkezdtem keresni, de a jobbaknak több hetes, akár hónapos várólistája van,csak konzultációra és nem kezelésre, a Faludihoz egy hete kaptam május 12-re időpontot, azért is pánikoltam annyira.

Ettől függetlenül a már évek óta botoxoló, több orvost kipróbáló fórumban levő sorstársaim véleménye, tapasztalata számomra még fontosabb lett volna, mert szerintem a dokik sokszor meg se tudják, h elszúrtak valamit, mert ha ez történik majdnem biztos, h egy idő után máshoz megy az ember és az, aki évek óta botoxol lehet többet tud erről mesélni, mint egy orvos, aki még szeméyesen sose botoxolta magát.


Szóval én tényleg nagyot hibáztam azzal, h olyan dokihoz mentem, akiről a neten több helyen is és itt a fórumban is többen írnak,h nagyon nem ajánlják, fogalmam sem volt, h a jó doki feljegyzéseket készít arról, h mikor hova mennyit szúr, meg azt sem tudtam, h a neten fent vannak a glabella szúrási variációk is,... de már utólag tök mindegy.

Még nincs 3 hónapja, h botoxoltattam a glabellám meg a keresztbe barázdákat, azt is csak kényszerből, mert azt mondta a doki, h egy ampulla árát ki kell fizetnem és a glabellához az egy ampulla  túl sok. Szóval ma sikerült egy dokival is beszélnem, mert a barátnőm arcfeltöltésre ment hozzá és megengedte a doki, h konzultáljunk közben és elmondta, h az engem kezelt doki tényleg nagyot hibázott, h 3 fontos pontot is kihagyott a glabellámnál miközben megvizsgálta a mimikámat, de megnyugtatott, h annál rosszabb már nem lesz az arcom, amilyen most akármikor is döntök egy új botox mellett.

Szóval most abban szeretném a segítségeteket kérni, h összefoglalhassam a fórumban leírt többek által is kipróbált és elismert orvosokat: Faludi Péter, BB az Bakos Beátát jelenti?, a Boros, az a Boros Lászlót jelenti, aki szemhéjplasztikával foglalkozik? Tud valaki valami infót szolgáltatni Dr Portik Györgyről? Van valakinek vele valami tapasztalata? Ha nem szeretné nyilvánosan megosztani megírhatja priviben.

Köszönöm a segítséget! Sziasztok, Susu

405. Aimée2003 (válaszként erre: 404. - NikaCey)
2020. jan. 23. 16:17
Szerintem senki nem vezetett félre senkit, a tapasztalatainkat írtuk le, végül is ez a fórum erről szól, nagy általánosságban meg azt tanácsoltuk hogy jobb megvárni míg kimegy a botox vagy keressen fel egy sokak által ajánlott orvost. Aki nyilván nem oda szúr ahova kéri a páciens hanem ahová ő jónak látja.
404. NikaCey
2020. jan. 23. 16:05

No látom szép nagy tolongás lett itt mióta nem léptem be.:)


Először is, az arc egy egyéni térkép így szerintem azt kielemezni hogy általában hol vannak azok az izompontok ahova szúrni kell/szoktak, a létező legnagyobb ostobaság és ne vezessétek egymást légyszíves félre.


Ez teljesen EGYÉNI dolog, kinek melyik izom hol és merre húz be, különösen glabella esetén. Profi orvos a betegre szabottan jelöli be a pontokat és nem tankönyv alapján, nincs ilyen. Nézzetek utána mit jelöl az 1, 11 éss 111-es skála a kérdésben. (nem tudok linket berakni mert reklám tartalmúnak minősítik a moderátorok)



Susu,



először is szerintem nyugodj meg, mert össze fogsz hozni magadnak egy stresszbetegséget ráadásként, arra pedig nincs szükséged.:)

A botox a harmadik vagy a negyedik hónap után elkezd gyengülni, nem tudom hány egységet kaptál, hova és miből ezek függvénye az időfaktor.

Nem látom az arcod, nem tudok/tudunk látatlanban válaszolni.


Másrészt nem lenne célszerűbb egy fórum helyett inkább egy másik orvos tanácsád kérned?


Az itt hozzászólók nem orvosok én sem vagyok az, nem tudunk megnyugtató választ adni a kérdéseidre. Mindent lehet korrigálni, és a botox nem okoz jóvátehetetlen károkat, mert a hatás nem végleges.Ha rossz beszúrás miatt másutt keletkeztek rácaid, azt is lehet korrekciózni.Ha más nem resytlane-al....

403. NikaCey
2020. jan. 23. 15:45

@Lady Wu


amennyiben gyermeket tervezel, illetve nem csak tervezel hanem megvan az esélye, hogy a ciklus olyan időszakában szúrnak meg amikor már megvan az esély a beágyazódásra akkor számolnod kell az alábbiakkal


[link]


AZONNAL mondd le a botox időpontod amíg a terhesség megléte vagy nemléte nem igazolt.

402. Aimée2003 (válaszként erre: 399. - Susu3)
2020. jan. 23. 14:37

Szia,


a szaunát, vizet, edzést azért írtam mert ez alapból segíti a méregtelenítést, kicsit talán előbb ürül a cucc.


A doki botoxa után, akinél sztem mindketten voltunk, plusz ráncaim nem lettek, csak 1,5 hónapra előre esett a szemöldököm, teljesen megváltozott a tekintetem, tök látszott h botoxoltattam amit nyilván nem akartam, plusz úgy fájt a fejem hetekig h azt hittem megőrülök, pedig nem vagyok migrénes.

2 hónap után jött helyre az arcom.


Más dokiknál olyan előfordult már hogy szemöldökemelés után a homlokomon oldalt hullámszerű ráncok jelentek meg (ezt hívják Mephisto-ráncnak), volt hogy kivártam, míg kiment a botox és kisimult a bőr, de volt hogy kértem oda egy kis szúrást, ami azokat a ráncokat kisimította. Ezt is meg lehet próbálni egy másik dokinál, mondjuk senki nem vállal szívesen ilyen korrekciós munkát, mivel nem tudja, az előző orvos hova-mennyit szúrt pontosan, és milyen lesz a végeredmény.. a legokosabb tényleg kivárni míg kimegy. Úgy tudom 3 hónap az ami előtt semmiképp nem érdemes újra szúratni.


Maradandó nyoma nálam soha semmilyen botoxnak nem volt, fél év után totál kimegy minden.

401. Susu3 (válaszként erre: 400. - Susu3)
2020. jan. 22. 21:07

Van még valaki, akinek van olyan ismerőse, vagy saját tapasztatalata arról, hogy a botox átmenetileg valamit elmozdtott az arcán, akár betörést és újabb ráncokat okozott, aztán ahogy kijött a hatása visszaállt minden az eredetire és elmúltak a betörések, újabb ráncok....???,


Tényleg igaz, hogy rosszul sikerült botox sem tudja elrontani az arcod örökre, semmi maradandó nyoma nem lesz fél év után???

400. Susu3 (válaszként erre: 399. - Susu3)
2020. jan. 22. 21:00
Bocsánat a sok gépelési hibáért, de a laptopom szórakozik folyton...
399. Susu3 (válaszként erre: 387. - Aimée2003)
2020. jan. 22. 20:58

edves Aimée,


Nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Pont ilyen válaszokban reménykedtem, mikor segítséget próbáltam kérni.


Az van, h karácsony előtt teljesen eldeformállyeódott a homlokom és két helyen is lett benne egy betörés, ami ráncvonalakat hozott maga után, oldalon ahol csak inci finci barázdák voltak eddig.


Karácsony és két ünnep között szerintem nem igen tudtam volna kihez menni....de csak az elkeseredés és az erős bűntudat az, ami maradt.


Szóval eddig úgy tudtam, hogy a meleg,a szauna, az edzés,a szoli, a meleg borogatás, az infra lámpa csak ez első két hétben gátolja a felszívódást, utána már benne van az anyag és ki kell várni, h leteljen a hatása és utána már semmi se tudja gyorsítani.

Vagy rosszul tudom?


Szóval szeretném megtudni, hogy neked is betörés volt-e, és több ránckezdemény, ami utána 2 hónapra rá elkezdett eltünni????? Szerinted tényleg van esélye, hogy minden újonnan kezdődött újabb elmozdulás nyom nélkül eltűnik?


Köszi a válaszodat.

Susu3

398. LadyWu (válaszként erre: 397. - Szilkame)
2020. jan. 21. 22:41
Szia :) akkor lehet, hogy én előbb megyek , mint Te mert nekem Febr elejére van időpontom. Te kérted a hiarulont, vagy ő javasolta? Voltàl már nála konzultáción?
397. szilkame (válaszként erre: 396. - LadyWu)
2020. jan. 21. 21:55
Szia, még nem voltam, február közepén megyek, Hegedűs Beahoz, hyarulonra és ici-pici baby botoxra a homlok rancokba, nagyon minimalisssl kezdek mert félek, hogy úgy járok mint többen itt. De állítólag Bea nagyon ügyes, remélem jo tapasztalataim lesznek. Mindenképpen jelentkezek
396. LadyWu (válaszként erre: 395. - LadyWu)
2020. jan. 21. 21:36
Bocsi most látom, hogy Te nem Szilkame vagy. Nem vagyok egy igazi forumozó :). Köszi a vàlaszt.
395. LadyWu (válaszként erre: 394. - 4477403e12)
2020. jan. 21. 21:10
Köszi a segítséget. Hát akkor remélem az orvos fogja tudni, hogy ezt így érdemes tölteni. Már első alkalomnál kaptál mindkettőt? Teljesen tapasztalatlan vagyok, lehet hogy hülyeséget kérdeztem. Végül kit választottál?
394. 4477403e12 (válaszként erre: 391. - LadyWu)
2020. jan. 21. 21:05

Mindkettővel lesz jó.

Nekem is ez van,nagyon mely haragosranc.

Most voltam harmadjára botoxon,volt kétszer töltve is hyaluronnal.

Tölteni már nem kell,és nekem évi egy alkalom elég a botoxbol.

Mondjuk én nem szeretem,ha olyan tükörsima és mozdulatlan a homlokom,ezért megyek ritkábban.


Mindesetre szép és tartósabb eredményt a kettő kombinálásával lehet elérni,de ha csak az egyiket szeretnéd akkor mindenképp inkább botox.

393. LadyWu (válaszként erre: 370. - Szilkame)
2020. jan. 21. 20:27

Szia Szilkame! :) Kit választottál végül? Nekem is van foglalt időpontom Dr. Hegedűs Beátához és Dr. Szabó Tündéhez, csak még nem döntöttem el kihez menjek. Nekem is első botox (33 vagyok) vagy hiarulon lenne a glabella ráncba. Ha voltál már te melyiket kaptad? Hogy sikerült?

Köszi a segítséget :)

392. LadyWu (válaszként erre: 391. - LadyWu)
2020. jan. 21. 20:21
Dr. Hegedűs Beáta nem Tamási.
391. LadyWu
2020. jan. 21. 20:19

Sziasztok!

Botoxra/vagy hiarulonra készülök csak a glabella ráncba, ez az egy mély ráncom zavar. Nem volt még semmilyen ilyen jellegű beavatkozásom. Van foglalt időpontom Bársony Klinikára, dr. Szabó Tündéhez és dr. Tamási Beátához is a Dr. Beauty Esztétikába. Még nem döntöttem el, hogy kit válasszak. Van valakinek bármilyen tapasztalata bármelyik orvosnál? Botoxtól jobban tartok, mint a hiarulontól, mit javasoltok? Talán azért is, mert még nem szültem, nem vagyok terhes, de rajta vagyunk, hogy az legyek és nem tudom van-e bármilyen jelentősége annak, hogy botoxot vagy hiarulont kapok.

Köszi a segítségeteket! :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook