Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Boltkórosság fórum

Boltkórosság (beszélgetős fórum)


2022. szept. 20. 14:41
De ez legalabb kihúzva. Eggyel kevesebb ok a boltkórosságra :D
2022. szept. 20. 14:37
Ezzel a Factcoolal most alaposan befürödtem. :'D Ismeri vki? Ritka gyatra minőségűek a ruhaik, pedig egyik se volt olcsó. Mintha köze nem lenne ahhoz ami a fotómodelleken van. Csak vmi ritka sz*r hamisitvány. Kínai ebayes minőség. Remélem a pénzt azért visszaadjak majd. :/
12. Borian
2022. szept. 20. 08:54
Hát persze. ezért van már 4 méteres gardróbom. :-) mivel a lányom is rájár, bőven hasznosul.
2022. szept. 19. 18:38
Próbálj kialakítani egy stílust, és ne azt vedd meg ami épp aznap tetszik, hanem ami tetszik, ÉS beleillik a stílusodba. Nekem ez tényleg sokat segített, plusz nem kell azon gondolkodni hogy összerakjak egy outfitet, mert a legtöbb ruhadarabom kompatibilis egymással.
2022. szept. 19. 17:37
En meg tudatos vasarlo meg visszakuldo vagyok :D Mar most tudom hogy azt amit majd holnap kapok, annak a fele vissza is megy :D Én ruhaneműket egy ideje csak online vasarolok. A cipőtől kezdve a kabátig. Amúgy is egyenméret vagyok, mindenem s-es, aztan nem is a mérettel van a gond legtobbszor hanem az izlésvilággal. :D Ami az egyik pillanatban még tetszik, az mar holnap valószínű nem fog. Talalok egy helyesebbet, csinosabbat, vagy épp olcsóbbat, aztan a regi megy vissza. Néha próba nélkül. Ah, ez túl drága volt, nem is az én izlesvilagom, minek vettem meg? Valahogy a fotókon minden olyan szebbnek tűnik mint a valóságban. Eleve szép, fiatal nőkkel reklámozzak, aztan otthon meg amikor belenézel a tükörbe az kész csalódás. :D De gondolom mindenki ismeri ezt az érzést. Nem egyszerű nőnek lenni, megfelelni magadnak, másoknak, remélem én a következő életemben pasi leszek. Fodrászhoz is utálok járni, bár ettől függetlenül eljárok, csak nem szeretem. Kozmetikus dettó. Nem is tudom mikor voltam utoljara.
2022. szept. 19. 16:45
Tudatos vásárló vagyok.
8. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - Imisz)
2022. szept. 19. 14:46
Én is így szoktam. Általában adok magamnak egy hetet. Ha még akkor is kell, megveszem.
2022. szept. 19. 14:25

Volt ilyen egy egy darabnál,,ezek jellemzően az olcsóbb kategóriájú holmik voltak.A drágákat mindíg ötször körbejártam.

Legyen az kabát, táska, cipő,alkalmi ruha.

Van még a szekrényben alig viselt darab,nincs kinek adni de ha kidobnám tuti egy héten belül kellene.

2022. szept. 19. 14:14
Eladom, vagy tartogatom.
2022. szept. 19. 14:10
Nekem is csak régebben, bár akkor sem nagy mennyiségben. Amit nagyon nem sikerült felvenni, azt elajándékoztam. De ha már megvettem, akkor igyekszem hordani, bármi is legyen az. Valamit láttál benne amiért megvetted, ne hagyd, hogy a szekrény mélyén legyen, szedd elő és tessék felvenni. :D Nekem manapság az a taktikám, hogy igyekszem kizárólag olyasmiket megvenni, ami színben és stílusban is kombinálható a lehető legtöbb meglévő ruhámmal, cipőmmel. Ha nagyon más stílus, vagy olyan specifikus szín, amihez nem tudok nadrágot/cipőt/táskát felvenni az otthoniak közül, az bármennyire is tetszik, marad a boltban. :-)
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 14:05

Hogyne lett volna, szerencsére nem sokszor.

Jobb esetben pár év nézegetés után van kinek odaadni :) Én jellemzően anyukámnak adom, szerencsére nagyon fiatalos, szóval elég soknak örült már. Ha nem illik hozzá, vagy nem jó a méret, akkor is neki adom, és ő ajándékozza tovább. Az ő környezetében minden korosztályból vannak, akik örülnek végül neki.

Eladni sosem szoktam, mert hiába új, az ára már közel sem annyi, azért meg nem vacakolok. Persze egy márkás ruha esetében a jólelkűségemet felülírná az eszem, de ha valami drága, akkor azért jobban meggondolom, hogy kell-e.

2022. szept. 19. 13:56

Én már leszoktam az impulzusvásárlásról. Ha valami nagyon megtetszik megyek még pár kört, átgondolom csak tetszik vagy tényleg szükségem van rá? Volt, hogy ami megtetszett az az egy db volt az üzletben. Egy hét múlva is benéztem, gondolván ha még megvan, biztosan rám vár. Megvolt, ott volt. Jobban szemügyre vettem, tényleg rohadtul tetszett, aztán addig forgattam, nézegettem míg rájöttem, hiába szép nincs szükségem rá! Azóta sem fáj érte a szivem. :)

Egyre inkább nem azt a világot éljü, hogy mindent megvehetünk ami megtetszik, a sokadik cipőt / felsőt / nadrágot stb.

De, hogy a kérdésedre is válaszoljak, igen azért régebben volt amit megvettem random és sosem volt rajtam. Azokat elajándékoztam családon belül.

2. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 13:51
Fiatalabb koromban. 😄 Egy ideig úgy voltam velük, hogy majd jók lesznek valamire. Végül elajándékoztam őket, vagy ruhagyűjtő konténerekben végezték. Most ésszel vásárolok.
2022. szept. 19. 13:42
Voltatok már úgy vele, hogy valami ruhadarab nagyon megtetszett, megvettétek aztan soha az életben nem vettétek fel többet? Ki mit csinal ezzel, eladja, elajandekozza, bevágja a szekrény alsó polcára, aztan majd jó lesz majd egyszer valamire?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook