Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bölcsen döntöttem vagy gyáva vagyok? fórum

Bölcsen döntöttem vagy gyáva vagyok? (beszélgetős fórum)


241. f36e266467 (válaszként erre: 238. - Belladonna3)
2013. jan. 17. 09:21
Ezek szerint kevés a tapasztalatod. Már láthattad, hogy többen is rájöttünk, hogy a félreértés abból származott, hogy két féle szerelem van és ahogy látom, te is csak a lángolóról beszélsz. Olvass figyelmesebben és nyiss, mert itt bővülhetnek a tapasztalataid,
240. júliusi (válaszként erre: 227. - Petitange)
2013. jan. 17. 09:00

Az Isten szerelmére,akkor mit vacilálsz annyit???

Akkor menj a 3. hoz,és ne áltasd a férjedet, hogy újrakezditek!!!

239. simple (válaszként erre: 1. - Petitange)
2013. jan. 17. 08:59
Rosszul döntöttél!
238. belladonna3 (válaszként erre: 236. - F36e266467)
2013. jan. 17. 08:39

Pontosan nem ez van.

Tapasztalatból beszélek és ez az a dolog amire

általában alapozok. :)

237. belladonna3 (válaszként erre: 235. - F36e266467)
2013. jan. 17. 08:35
Akkor most olvasd vissza magad,mert amit írtál én is pont azt írtam,azzal a különbséggel hogy nem rosszak" hanem mások a tapasztalataid.
236. f36e266467 (válaszként erre: 220. - 130454e42d)
2013. jan. 17. 08:25
Pontosan ez van :)
235. f36e266467 (válaszként erre: 218. - Belladonna3)
2013. jan. 17. 08:24
Rosszak a tapasztalataid és ebből általánosítasz. Van másképp, mint ahogyan te tapasztaltad. Meg kell még tanulnod, hogy a világ nem csak úgy működik, ahogy te megélted eddig.
234. belladonna3 (válaszként erre: 233. - Belladonna3)
2013. jan. 17. 08:20
Arról nem is beszélve hogy a szerelem egy igen labilis dolog.. :D
2013. jan. 17. 08:18

"Le kell hogy rendezzem a házasságomat, így vagy úgy először."

Hát szerintem erről már egy kissé lekéstél.

Azt még a félrelépés előtt kellett volna.

Talán 3. fél azóta belegondolt hogy nem is vagy te

olyan megbízható portéka..

232. belladonna3 (válaszként erre: 228. - Petitange)
2013. jan. 17. 08:12

Egészen pontosan mivel?

Te írtad le kezdésből.

231. 130454e42d (válaszként erre: 229. - Petitange)
2013. jan. 17. 08:11
Jól látod, először a házasságodat lkell rendezni, így vagy úgy. Jobb a tiszta helyzet.
230. belladonna3 (válaszként erre: 227. - Petitange)
2013. jan. 17. 08:10

De nem lehetnél,mert az első bibinél meghátrált,hogy pontosn miért,az lényegtelen.

Mióta is ismred?

229. Petitange (válaszként erre: 219. - Júliusi)
2013. jan. 17. 08:08

Mindkettő epekedik utánam igen. De a 3.-ik akit meg akartam jobban ismerni ő lemondott rólunk, nem akarja a házasságomat tönkretenni a gyerek miatt, tisztelettel van a helyzetre. Tudom ha szingli anyuci lettem volna akkor minden más lett volna!


Ezek után hogy beszéljek vele újra? Le kell hogy rendezzem a házasságomat, így vagy úgy először.

228. Petitange (válaszként erre: 221. - Belladonna3)
2013. jan. 17. 08:07
Ezzel nem értek egyáltalán egyet!!!
227. Petitange (válaszként erre: 225. - Petitange)
2013. jan. 17. 08:05
A nagy büdös probléma hogy megismertem a 3.-at és látom hogy lehetnék sokkal kiegyensúlyozottabb, boldogabb egy olyan ember mellett akivel ezerszer jobban megértjük egymást!
226. belladonna3 (válaszként erre: 224. - 130454e42d)
2013. jan. 17. 08:04
Szerinted.
225. Petitange (válaszként erre: 217. - 130454e42d)
2013. jan. 17. 08:04

A szerelemet nem lehet megindokolni, ebben egyetértek, az vagy van vagy nincs! Viszont!!! Életemben először éreztem a 3.-kal hogy nemcsak szerelem van hanem olyan akivel össze tudnám kötni az életem a tulajdonságai, összeillőségünk alapján!


Voltam már úgy szerelmes hogy tudtam nem illettem különben össze az akkor exemmel...A férjemmel meg azért vagyok mert rendes férj de nincs meg sem a szerelem, sem az a rohadt nagy összhang. Folytathatjuk így az együttélést mint eddig, csak nem tudom van-e értelme a gyerek miatt amikor sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb is lehetnék egy olyan emberrel akit a 3. személyében ismertem meg! Ha feleségverő alkesz lenne a férjem nem gondolkoznék, de megszakítani egy házasságot de gyerek is van ezért lehet meg kell elégednem azzal ami van.

224. 130454e42d (válaszként erre: 223. - Belladonna3)
2013. jan. 17. 08:03
De, ezotéria, értem, nem értek vele egyet. Anyira igaz, mint a Blikk horoszkóp.
223. belladonna3 (válaszként erre: 220. - 130454e42d)
2013. jan. 17. 07:57

Pffff... Nem értettél egy nyikkot sem.

Sajnálom.

Ez nem ezotéria,ez tény.Ja és bocsi de félre néztem a dolgot én is veled kapcsolatban.

Valóban nem életbevágó számomra "örök"szerelemben

élni annak ellenére hogy volt szerencsém átélni szinte minden klasszikus változatát.

Nem magyarázkodtam,csak elmondtam a tapasztalatom

és a véleményem.Jogodban áll annak becézni aminek akarod azt amiben élsz,totál a te dolgod hogy mit hiszel róla.

Ennyi voltam. ;)

2013. jan. 17. 07:48

Ne felejtsd a lányod!Kedves fórum indító nem tehet senki arról hogy érez.De ne játssz a tűzzel, csináld úgy hogy megmaradjon a béke otthon,te ismered a férjed, nehogy újsághír legyen ebből a liezonból!!!!!!!!!!!!

FelnőtT nő és ELSŐSORBAN ANYA VAGY, ez nem jelenti hogy feltétlen boldogtalanul kell végig élned az életed.Az azonban igen hogy a gyerekednek nyugodt hátteret kell teremteni. Vagy a család egyben tartásával vagy két, nyugdotan váló felnőttel. Számolj vele hogy a lányod egy keresetből kell eltartani,nyilván nem fogod a kezelés alatt álló férjedre hagyni!A 3, alkalmas arra hogy csatolt részként a gyermeked is elfogadja?Lesz e 3, egyáltalán?Ha váltál akkor is érdekes maradsz neki?

Lesz mit eldöntened, de bármi van első a gyereked nyugalma...

2013. jan. 17. 07:46

Ez a házasság (fórumindító állítása szerint)részéről már eleve nem szerelemből köttetett,hanem a gyerek miatt és még isten tudja milyen számításokból,önös érdekből kifolyólag...

Miközben párját 6 évig hazugságokban ringatta,és persze saját magát is,közben arra számítva hogy valami tőle független csoda folytán majd csak tomboló szerelemmé változik dolog,mivel nem jött be a számítása,így egyszerűen csak áldozatnak érzi magát,aki nem ezt érdmelte.Hogy valahogyan szabaduljon ebből a kapcsolatból,egyszerűen a férjére tarhálja a hibát,mert fél felvállalni azt a tényt,hogy tulajdonképpen a saját hülyeségének az áldozata.A féj,mivel ennek nincs tudatában,elhiszi hogy ő mindenért a hibás,ezért megbocsájtja a félrekufircot és megpróbálja jobbá

varázsolni a kapcsolatot,összetartani a családot.

Delikvens pedig nagylelkűen hajlandó még egy esélyt adni.. :D Na mire is???

Szerinte az áhított szerelemért neki már nem kell tenni semmit,ő már tett azért eleget 4 évvel ezelőtt. :-O

220. 130454e42d (válaszként erre: 218. - Belladonna3)
2013. jan. 17. 07:23

Szerinted. van egy elméleted, amit mindenféle ezoterikus oldalakról szedtél össze, és próbálod ráhúzni mindenkire. Nem fog működni.

ha neked a szerelem mellőzhető akkor sajnállak, az élet egy szép része ismeretlen számodra. Szeretem, mert ő az, akinek a hangja felvidít, aki ha mellettem van nyugodt vagyok, aki fontosabb nekem, mint én magam. Aki magyarázkodik, az magának akarja bemagyarázni, hogy szerti az illetőt. Nekem nem kell magyarázat, mert érzem.

Te bemagyarázod, hogy erre nincs szükséged. tedd azt, én semmiért nem hagynám ki az életemből.

219. júliusi (válaszként erre: 203. - Petitange)
2013. jan. 17. 07:07

A 3. szted örökké rád fog várni, amíg Te vacillálsz?

De jó neked, 2 férfi is eped érted, rád vár,ki mellett döntesz...:)

218. belladonna3 (válaszként erre: 217. - 130454e42d)
2013. jan. 17. 06:54

Pont erről van szó!Csaba doki neked is bekavart a pszichologiai teóriájával.

Pusztán teória..

A helyzet az,hogy amit először állítottál,az közelebb állt a valósághoz és erről most

tanúságot is tettél! :)Ha szerelmes lennél,millió dologgal hozakodnál elő,miért is

szereted életed párját.Igaz hogy létezik sokféle szerelem,kezdve a plátóival a gyerekszerelmen

át a társszerelemig,egy a közös benne:a szerelem,(és ezt itt duplán aláhúzva írnám)

mint vitális erő,egy fiziológiai,pszichológia folyamat,ami az egész hormonális rendszert,

a pszichét is kiborítja harmónikus egyensúlyából és kérdéses,hogy az eredmény pozitív avagy negatív lesz az illető számára.Persze az irodalomban, művészetben és a köztudatban a szerelem csak pozitívnak elkönyvelt dolog.

Ha a szerelem nem talál pozitív visszhangra, vagy nem megfelelő a partner, akkor a viszonzás

hiánya vagy a visszaélés vele égető,önromboló erővé alakíthatja át a szerelmet,amely akár a

végletekig viheti az embert,igy nem ritkán,akár gyilkol és öngyilkolhat is!Ez az általános jellemzője,

bármilyen stádiumban képes rombolni,hirtelen gyűlöletbe fordulni.

Viszont jó esetben,mint pl;nálad is,átalakul igaz szeretetté.

Miért is szeretek valakit?A közönséges emberi szeretet esetében erre mindig van egy válasz.

Ezért vagy azért,de mindig tudjuk,hogy miért.Valamiért szeretetre méltó az illető, vagy általánosan

vagy csak személyesen valakinek.A szerelmesnek viszont annyi válasza van erre, hogy azt felsorolni sem tudja,

sőt sokszor az ordas hibákat is szépnek látja.

Miért szeretek valakit?A kiterjedt,az igazi szeretet esetében nincs válasz erre a kérdésre.

Néha,amig le nem szokik róla az ember,bajban van ha értelmének próbálja megmagyarázni,hogy miért szeret valakit..

A szerelem egy abszolut mellőzhető dolog a boldogság,vagy az élet szempontjából,sokan pont azért

nem lesznek boldogok,mert görcsösen üldözik,akár a kábszeresek a drogot,ahelyett hogy az igazi

szeretetre,az összhang megteremtésére koncentrálnának.


"A szerelem felbolygat, de ha viszonzott akkor harmóniát teremt."

Téves elmélet. :0)

Féltékenységet teremt,állandó félelmet hogy meddig

tart,mikor veszíti el az ember.Valóban olyat amilyet nélküle sose élnénk meg.

217. 130454e42d (válaszként erre: 194. - Belladonna3)
2013. jan. 17. 01:53
Bár nem engem kérdeztél, de én sem tudom megindokolni, miért szeretem a páromat. Nem tudom nem szeretni, mert ő ő. A szerelem felbolygat, de ha viszonzott akkor harmóniát teremt. Olyat amilyet nélküle sose élnénk meg. Aki meg tudja indokolni, miért szerelmes a párjába az nekem fura.
216. 130454e42d (válaszként erre: 178. - 731e5b9ffb)
2013. jan. 17. 01:48
Nálam szenvedélyszerelemmel kezdődött, ebből alakult ki társszerelem. Köszi, hogy ezt előszedted.
215. f1e23b97ee (válaszként erre: 214. - Belladonna3)
2013. jan. 16. 23:21
Gyakran a férfiak csak kifelé mutatják milyen erősek, de egyébként bent teljesen más játszódik le bennük. :-))
214. belladonna3 (válaszként erre: 213. - F1e23b97ee)
2013. jan. 16. 23:18
Minden lehetséges,ámbátor nem hiszem hogy oka lenne a félelemre..
213. f1e23b97ee (válaszként erre: 212. - Belladonna3)
2013. jan. 16. 23:06
Lehet úgy van vele, hogy próbálják meg még egyszer, és ezért szemet huny a feleség hűtlenkedése felett, de lehet nagyon fél attól, hogy egyedül marad és hogy ez ne történjen meg, még egy ilyen dolgot is meg tud bocsájtani, csak maradjon mellette a felesége.
212. belladonna3 (válaszként erre: 211. - F1e23b97ee)
2013. jan. 16. 23:01
Ahogy mondod!Azért gondolom hogy annyira nem lehet mégsem rossz az a férj.Más ember már lehet hogy nem így állna a hűtlenkedéshez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook