Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bölcsen döntöttem vagy gyáva vagyok? fórum

Bölcsen döntöttem vagy gyáva vagyok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2013. jan. 14. 20:21

Több topicban firtattam az emúlt napokban történt párkapcsolati dolgaimat. Kiváncsi lennék rá vajon kivűlállók szerint bölcsen döntöttem-e vagy csak az időt húzom és gyáva vagyok változtatni?


A férjemmel 6 éve ismerjük egymást és van egy gyermekünk. Nem szerelemből házasodtam és bár elvoltunk egymás mellett sokat vitatkoztunk, mások vagyunk. Az utóbbi években nagyon elhanyagoltuk egymást és belépett a képbe egy harmadik akibe fülig szerelmes lettem és lila ködön kívül rengeteg közös pont akadt, egy hullámhosszon vagyunk - úgy gondoltuk egymásnak teremtett minket az Isten!


Azonban mégis úgy döntöttem a férjemnek (magunknak) adok mégegy esélyt mert miután kiderült hogy megcsaltam őt, felnyílt a szeme és nagy változásokat szeretne végbevinni az életünkben, amire úgy érzem meg kell adnom neki a lehetőséget és bíznom abban hogy érzelmileg közelebb kerülünk, lévén egy kihűlt házasságról van szó részemről.


Másrészt, fáj a 3.fél elveszítése aki rengeteget adott nekem lelkileg és attól is tartok nem-e életem legnagyobb hibáját követem el azzal hogy őt most el kell veszítenem. (A férjem ugyanis megfenyegette és lepattintotta, hogy ne tegye tönkre a családunkat, ő meg fel is szívódott azonnal tiszteletből és megbánásból, beismerte nem kellett volna házas nővel kezdenie)


Nem tudom jól döntöttem-e...Majd az idő igazol! Meglátjuk hogy a férjemmel sikerül-e véghezvinni a remélt változtatásokat és lelkileg sikerül-e helyrebillennem.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook